710
Kalozos MMORPG - http://www.voyagecenturyonline.com
  • menyasszony
    #510
    Sziasztok!

    Én is nemrég kezdtem el játszani a Magellánon és az alapokat már naggyából tudom, meg nem vagyok kezdő MMO-s, de rám férne a segítség. Zolicius néven vagyok.
  • Gilmoor
    #509
    Sziasztok!

    Colombus-on játszik valaki?
  • ColdFire
    #508
    kolbásztestvér csaj? :D
  • kolbibrother
    #507
    azt te hol olvastad?
  • JudyJoint
    #506
    ferjhez menni akarsz vagy jatszani
  • Doma #505
    Feszes combú sexy csaj
    Peched van, sztem az itt jelenlevők 80%a Magellanon játszik
  • kolbibrother
    #504
    szia mindenki!
    De Gama szerveren nyomul vki?
    én 1 feszes combú, sexys felfedező csaj vok, ha lenne kedve valakinek összeálni velem, azt megkösszönném.
  • Adam69852
    #503
    odabent amugy hogy lehet veletek találkozni?
  • Kata
    #502
    A PK-ról meg a börtönről csak kérdezz engem... ehe ehe :)
  • Doma #501
    Nézz szét itt!
  • Adam69852
    #500
    Hali most ebben az 1 oróban probáltam ki a gamét nagyon jó csak megszeretnék valakit kérni hogy segitsen a játékban mert piszkosul nem tom mi hogy van itt :D amugy a magellan serveren vagyok
  • Bucser
    #499
    Oksa szólok neki!
  • Kata
    #498
    Bucser, légyszi szólj kainnek is, hogy megszakadt a netem, és nem tudok felcsatlakozni azóta. A hibabejelentő szerint valaki használja, de majd csak holnap derül ki a 24 órás bontás után (jelszót változtattam, meg minden). (Most a laptopról pötyögök bluetooth-al.) Köszi, üdv és jó játékot!
  • CS@
    #497


    Erikaviking
  • JudyJoint
    #496
    Nemsemmi, alulnezet, ha ezt tudom
    Erik az a koki hiaba
  • JudyJoint
    #495
    Nemsemmi, alulnezet, ha ezt tudom[#ejnye1
    Erik az a koki hiaba
  • Kata
    #494
    Az nincs. A másik kettő van.
  • ColdFire
    #493
    van merchant hajod?
  • Kata
    #492
    A tortugán építhető hajók (már amennyire látszanak ekkora méretben), és a szükséges alapanyagok kiírva a felismerhetőség kedvéért. Egy lvl2-es teknővel mentem át még múlt héten a screenshotokért. :)








  • Kata
    #491
    Kicsit morcosak lennének akkor, akik item mallos holmikba ölték a pénzüket. :)
  • Bucser
    #490
    Elvilega fejlesztők ígérete szerint nem lesz wipe.
  • PiszkosFred
    #489
    Ha vege a betanak, es atmegy "official" szintre a jatek, marad minden a regiben? Vagy akkor lesz egy reset, es hajra, uj serverek mellett, uj elet mindenki szamara a regi servereken is?
  • Kata
    #488
    Köszi a biztató infókat.
    De ez a farmolás akkor is kiborító. *toporzékol* :D

    Az adv tényleg gyors, 6 nap alatt 5-ös szintig vittem, de a bs-em 3 nap alatt csak 3-as szintig. :-/ És az adv legalább kitermelte a fenntartására és upgradelésére való lóvét, a bs csak viszi. Még a flagshipek se nagyon hozzák be, de a fejlesztésére végképp nem termel hasznot.

    Na továbbiakban ingame, mert ledob, ha netezek mellette.
  • Bucser
    #487
    Például az adventurer ship nagyon gyorsan fejlődik. Az egyik játékosunk a guildben lvl 9-es Adventurerrel rendelkezik és rengeteg Reputation pointal hála a a sok felfedezésnek amit megcsinált. Ezekért egyszer megkapod a manuveribility pointot mikor leadod a felfedezést valamely tudósnak authentikálásra majd mégegyszer mikor a hozzá tartozó adventurer kuldetést megcsinálod.

    Battleship pedig gyorsan fejlődhet 1 szintel alacsonyabb hajókat adó BF-en 5-ember teambe összefog beáll középre buckshotokkal howitzerekkel auto fire bekapcsol. Majd ha fogy a lőszer egy merchant körbejár és adja a lőszert repaikitet új pajzsot. Néha a merchant bemegy Lootolni az elsüllyesztett hajokat.

    Ugyanis a team ugy müködik hogy hiaba nem te olod meg az adott mobot ha akozelben vagy kapsz erte XP-t.tehat van egy hajo amiert ha egyedul vagyok kapok 10K XP-t akkor csapatban ha megolom en megkapom a 10K Xp-t a tobbiek meg kaak meg erte fejenkent 2,5K-t. ha egyszerre olunk mindannyian kulonbozóő hajót az mindenkinek 20K XP / 1 kor mikor mindenki lelott egy hajot.

    A Guild és Alliance rendszer végtelenul bugos de van benne jövő. egyeblőre szarmajd javul a dolog hisz még csak most megy majd bétából Officialra a játék április 9-10-én.

    A beta pedig november 23-án kezdődött szoval átlagos játékos 7-8 honap alatt maxol ki egy karaktert ha nem maximalista.
  • Kata
    #486
    Nem is a pénzzel meg a hajóépítéssel van a gondom, hanem a rengeteg skillfarmmal.

    Na megyek vissza, kicsit még kínlódok a játékkal.
  • ColdFire
    #485
    ált a felállás ilyen:

    Mercként elkezdi, jól felszedi magát, sok pénz.

    Vesz egy BattleShip-et, amit jól fel tud tuningolni mindennel, hiszen pénz van, így már előnnyel indul azokkal szemben, akik BS-ként kezdték.

    Csinálják a küldiket:)
  • Kata
    #484
    Kainnel szoktunk játszani, meg ő mutatta meg és tanított be a játékba. (Szegénynek rengeteg türelme van a butaságomhoz) :)

    Na igen, amíg meg ilyen kis suttyó az ember, csak nézi, ahogy a nagyok már játszanak, harconak. Ezért nem látom igazán értelmét a klánoknak sem a játékban, mert a különböző fejlettségi szinten lévő játékosok gyakorlatilag soha nem játszanak egymással, egy-két nehezebb küldetésben való segítségnyújtástól eltekintve.

    Egyékbént akkor hogy van 10-es hajója már sok embernek? Napi 25 óra dupla xp-scrollos farmmal sem tudnám elképzelni. :)
  • Bucser
    #483
    jahh mikor pl Zhigu és dakar között esetleg 7-8-szor kell fordulni:D
    Tömény unalom. Egyedul meg aztan teljesen.


    Ja amire vigyázni kell. lvl 31-et betoltve nem fog továbbnőni az adott skilled. Promote-álni kell Phase 2-re a Skill masternél. Ez 7 skill esetében ingyenes ám egy 8. skillt is lehet potom 5 millióért. Másik: A Voyage az automatikusan Phase 2 az elejétől fogva nem is fog rákérdezni. ez is beleszámít a 7 db Phase 2 skillbe.
  • Bucser
    #482
    Lehet. Semmi sem kizárt:) Miután Keleti játék lett átvéve valszeg azért ilyen farmolós a móka:) de a fejlődés lassú. És folyamatosan lassabb lesz. De ha elérsz a topra valamiben általában megéri. Bár itt is az igazi a kimaxolt hajóval és land battlevel a PvP. Városok guildek háborúja csak ezek mivel amcsi a szerver igen dörgedelmes időpontban vannak sajnos:( Hajnali 2-kor.
  • ColdFire
    #481
    látnád a merchant szakmát, én még az elején vagyok, de már nagyon unom, fellélegzek amikor megcsinálok egy küldit :DDD
  • Bucser
    #480
    Másik dolog a Navigátor.

    Attól eltekintve, hogy ez egy teljes térkép minden várossal és adventurer szigettel a menupontok közöl választva megtekintheted

    - a csempészhajok indulasi pontjait,
    - az NPC bossok fellelhetőségeit (ezek erősebbek mint normál megfelelőik)
    - Azt hogy milyen Áru hol kapható (ez kereskedőknek fontos)
    - a speciális dolgok gyártásához való alapanyagok (mould, clothing flans) hol kaphatóak
    - Melyik városban milyen nyersanyag bányászható,
    - milyen fát lehet vágni,
    - mit lehet halászattal gyűjteni és hol
    - Melyik növényhez hol lehet a magokat összegyűjteni
    - Valamint az Adventurer hajók tulajdonosai számára szintekre rendezve mely felfedezések hol találhatóak (ezeket érdemes előbb megcsinálni majd a városokban szépen járva az Adventurer Guild mastereket leadni)
  • Kata
    #479
    A kardozást még nagyon el se kezdtem, a favágás és fémbányászat is unalmas, ráadásul ha otthagyom a játékot, levág egy idő után. Halászatot és farmot se csináltam még. Eddig a hajóimat próbáltam meg kicsit felsőbb szintre húzni, de az is keservesen lassú. Még a felfedezősdi nyújtott némi változatosságot, de a battlefield hótt unalom egy idő után. Főleg, hogy odajönnek mellém, lelövik előlem a hajókat, felszedik a dropot. Ha odébb megyek, utánam jönnek.

    Bár már sok 10-es hajót láttam, egyelőre elképzelhetetlennek tartom elérni odáig, főleg, hogy herótom van a farmolásoktól. Lehet, mégsem ez az én játékom? :-/
  • Bucser
    #478
    Nagyon. Viszont hála az égnek nem kell mellette ülni folyamatosan. A mobok nagy részek Aggro 2 szinttől és van egy funkció ami beállítja, hogy automatikusan visszatámadjon a karakter. Ez játékból elérhető nem számít botolásnak nem ígényel küldső prgramot. le kell állni egy kevésbé forgalmas Spawn pointra és lehet hagyni a karit olni amig le nem esik rolad a ruha sapka kard:) majd meghalsz. persze ha néha ránézel ez elkerülhető:) De amíg nem tudsz ugy olni, hogy adott mob max 1-2-t sebezzen addig neha medicine-t kell kozben használni.

    Az bányászni és fát vágni lehet AFK. 20 percenként (vagy amennyi staminad van) elfogy a stamina frissiteni kell de Stamina visszatolto ruha szerezheto jo penzert (abbol ugyis lesz eleg) igy egy ido utan arra sem lesz gond csak hogy urisd a karakterről a súlyt. ugyanis az is végleges.

    Ellenben a halászat és a növénytermesztés gyorsabban fejlődik, de ahhoz folyamatosan ott kell ülni és csinálni.

    PVP nincs amíg tengeren a Sea Battle szinted 31 nem lesz vagy land fightban a Bare handed fightod (ami fegyverhasználattal növekszik) szinten 31 nem lesz. Valamint 4-es hajo alatti hajot nem tudsz tamadni.

    A félrevezetésért bocsánat:) a voyage.somkuti.at oldalon csak az infogyűjtő menüpont érhető el regisztráció nélkül. reggelni sajnos csak Guild tagok reggelhetnek. Belépéshez a szabályzat és feltételek szintén ott vannak az oldalon.
  • Kata
    #477
    uh...
    Hol vagyok én még ezektől... A 30-as szint felé küzdök. Egyébként ez ennyire farmigényes játék? Ugyanis farmolni utálok, monoton és unalmas. Az a navigator oldal mire jó?
    Azon a somkutis oldalon meg nem igazán tudtam mit elolvasni. :)
  • Bucser
    #476
    Elkezded csinálni ezeket a questeket.

    A gond az hogy hosszu tavon csak a BF marad mint jarható ut. 60-as szinten mar 13-14 milla XP kell egy szinthez:( 70-en ez már 18 millió.

    Úgyhogy marad a Battlefield ugyanis az Ares kuldik nagyon rosszul vannak alakítva és alig adnak XP-t:(

    Egyébként ha még nem tetted meg olvasgasd a http://voyage.somkuti.at-n a regisztráció nélkül is használható linkek között lévő topicokat. nagyon sok hasznos tanács van. Valamint a Navigator -al való ismerkedés is ajánlott. sok gondtól tud megkímélni.
  • Kata
    #475
    Sok military pontot hol tudok szerezni az unalmas battlefieldeken kívül?
  • Bucser
    #474
    Végülis a csatorna felett úszni már megtanultak:D
  • Kata
    #473
    Hajó? Nekem még csak ilyen kis vacak ladikjaim vannak. Akkora hajókkal mászkál mindenki, hogy az enyém kábé akkora, mint azokon egy mentőcsónak.
    Repülősök nem áttérnek, csak kipróbálják ezt is.
  • ColdFire
    #472
    milyen hajo, milyen név?:)
    repülősök áttérnek hajósokra? :D
  • Kata
    #471
    magellán