751
2 Moons a.k.a. Dekaron
  • emkaess
    #191
    szal vki nemtud 1 jó kis mmorpg-t aminek jógraffja élvezhető ( l2&wow tabu)
  • Carmang
    #190
    Hát igen elég fura, hogy lv1-en nincs egy darab küldi sem. Mit lehet tenni? Elmész lárvákat írtani. Aztán mikor lv2-n felveszed az első küldit, hogy menj lárvákat zúzni...
    Igazából ez a játék csapatban jó. Összeáltok 4-en, 5-et és mentek a jóval magasabb szintű mobok ellen. Akkor már nem fog számítani semmi :) csak az adrenalin, meg a kombók szórása a mobba. Egyedül viszont tényleg egy hót' unalmas grindelés.

    Amúgy ti mennyire figyelitek mit mondanak az NPC-k? Hogy jön be nálatok a káromkodás?
    Pecázás hogy tetszik? Beépített mp3-lejátszó működik?
  • emkaess
    #189
    engem mindig kidobb disconnect the server :o
  • mikusmate
    #188
    Questeket raktak még bele, vagy annyi van amennyi volt? Feltettem ma, de mikor lvl 1-en ugyanúgy kiírta, hogy nem vagyok elég fejlett a questhez, annyira berágtam, hogy le is töröltem az egészet a fenébe.
  • emkaess
    #187
    hja a lowrate miatt unalmas ... meg hát ez a ping :S wáá végem vki huzna ?:P lvl 8 vok
  • Sugam
    #186
    ha lenne kivel csapatban jo lenne .. de nekem még ugyis unalmas..
  • Gubberx
    #185
    OFF: sro-t én is nagyon utáltam de most hogy bejött az eu update és sok hasznos újítás, most van csapatjáték és elég szórakoztató.
  • Tufa
    #184
    próbáld a c meghajtóra telepíteni, másoknak megoldotta ezt a gondot.
  • Sugam
    #183
    végülis adtam neki egy utolso löketet. 1 kicsit élveztem elvittem 11ig es hat nemtudom...
    sro jobb ennel de azt utalom, ennek emg az ertelmet nemlatom...
    esetleg néhanéha belépkedek majd de 1edül ezse olyan jo.
    a szaggatás megoldodott, windowed modot csak kikellett nyomni
  • Gordis2k
    #182
    Na jo ez egy vicc...
    3x szedtem le és installnál meganyiszor katasztrofális hibe...ez milyen szar duma eleve egy kurva ico felmásolásába beledöglik az instal kliens...
    Pedig ugy megörültem , hogy 670kval tölti...erre kiderül azért mert 9x le kell tölteni 9x24 perc na az már sok....

    Tudtok erről valamit?

  • Gubberx
    #181
    nekem ugyanez van cabal online-al (2.66 P4; ATI X1650PRO 512mb; 1Gb ram) és olyan mint a diavetítés kb......
  • Devil_Gy
    #180
    vannak küldik a másik városból is ! azokat is feltünteti mert a szintedhez jók. bizti át lehet menni de szerintem nem éri meg:S
  • Sugam
    #179
    ami kibirrhatatlan hogy megyek , akadozik a zene . szaggat a jatek, mintha fos lenne a gepem hozza ... ami meglehet..
    gef 6800gt , barton 2,8as proci. 1gb ram, 16mbites net..
    folyamtosan 500pingem van balfelul, ventrin meg8as..
  • Sugam
    #178
    na adtam meg 1 eselyt mert tegnap mikor leultem elé éjjel mar kicsit sok volt.
    szoval ott tartok hogy eddig csak mobot oltem, latom baloldalt a noticeban hogy kik adjak melyik helyena questet, de vegignezem a mapot es ILYEN nevu ember nincs is...
    pedig kezdek vele megbaratkozni , kinek mi a neve ingame?
    nekem: Misaa

    aki nézett deathnoteot vagja :D
  • Devil_Gy
    #177
    Kicsit ki voltam bukva a grafra meg 1-2 apró idegesítő momentumra (minden karakter tök 1forma stb) de valóbam olyan 10 körűl egész jó kezd lenni. Voltam 1 Instance ba és azt kell hogy mondjam azt eltaláltak rendesen :D Van drop a dobozokból és jól lehet fejlődni nagyon. Részekre bontva kicsit érdekes a stílusa a gamenak de az összhatás egész korrekt!
  • emkaess
    #176
    lvl 40 + ...
  • emkaess
    #175
    eleje nagyon uncsi de mikor már zuzzos vagy akkor nagyon fainos :)
  • emkaess
    #174
    nekem tököletesen fut ... semmi baj a pingel ... (10mbites netemvan)
    egy bajom van ez pedig nem más mint a lowrate...
  • Devil_Gy
    #173
    hogy tudok átadni másik karimna cuccokat?
  • Sugam
    #172
    énis nagyon vartam es ez valami hihetetlen kalapfos lett, 5k ping mindegyik serveren szaggat ha megyek.. (nem vidkartya maitt)..
    kamera is szar grafika se valami, egyszeruen hitetetlen..
    sro europe sokkal jobb lett csak abba is beleuntam..
    talan adok neki még esélyt vmelyik nap
  • Tufa
    #171
    kliens letöltés
  • Tufa
    #170
    nekem tökéletesen ment/megy, lvl21 már.. :)
  • Devil_Gy
    #169
    Én ritkán finnyáskodok de ezt azért nem veszi be az én gyomrom se:S
  • Szaruman
    #168
    Szar?:)
  • Devil_Gy
    #167
    Komolyan mondom szerintem nálam jobban senki sem várta ezt! ÉS TESSÉK :S Kis e mondom milyen mert nem találok rá szavakat! Sry!
  • Faki
    #166
    Ez az a szokásos beállok a körbe és ölöm a mobokat még nem lépek szintet, nem lesz elég pénzem, hogy nagyobb mobokat öljek nagyobb fegyóval. Fizetős mmok-nál ennél jóval többről van szó, aki játszott már komolyabb mmo-val, az szvsz ilyennel 2 percet se tud elleni.
    Kicsit igénytelen lett, de ez van, ingyen el lehet lenni ezzel is aki lát benne fantáziát.
  • Szaruman
    #165
    Nekem kb 3ra lejött. Eddig 1-2 dolog változott, meglátom, h milyen lesz. Ha maradt grindelős fos, akkor felejtős.
  • Pyroman
    #164
    Na végre!!
    Megint megy a letöltés!!
  • Thanatos
    #163
    izlések és pofonok :D ha engem krédezel akkor meg gyk összes mmo tök ugyan az csak a texturákat cserélik kb ... :D:D:D
    9dragons volt eddig az egyelten ami pciit is más volt de az se sokkal :P
  • Bucser
    #162
    ízlések és pofonok.. jahh és az abszolút változatos karakterekről nem beszélve... 5 féle kari... hijjá... és midnd ugyanolyan fegyó páncél... Whoaaa na jó hagyjuk a viccet...
  • Thanatos
    #161
    már beléptem rég :D nemtom, t enagy sro fan vagy, hát engme a kockafejü madárilyesztők ott sokkal jobban elrémitettek :P
  • Bucser
    #160
    majd ha belépsz meglátod... A perspektívától a fullra állított látvány mellett is ocsmány textúrákról és modellekről nem is beszélve.. elég volt körbenéznem a városban tudtam, hogy ezzel nem fogok többet játszani.
  • Devil_Gy
    #159
    Valaki ben t van online vagy komplett pause van?
    1-2 képet tolhatna valaki a miheztartás végett :P
  • Thanatos
    #158
    pontosan mi a gondod vele? :D
  • Devil_Gy
    #157
    pl?
  • Devil_Gy
    #156
    ez is az (lásd dekaron) :) Csak acclain hátszéllel ;)
  • Bucser
    #155
    install próba uninstall... ilyen MMO-t (még ha free to play is) 2007-ben kiadni... szégyen... Az acclaim orra alá kellene dugni pár igényesebb koreai cuccot.
  • Gordis2k
    #154
    Nekem sem lehet letölteni...... COmeing soon..
  • Devil_Gy
    #153
    Tufa neked megy??
  • Thanatos
    #152
    ki melyik szerveren van? :)