751
2 Moons a.k.a. Dekaron
  • Faki
    #151
    Bazzeg amatőr egy banda..
  • Thanatos
    #150
    megoldás: default directoryba kell isntallálni... :S
  • Thanatos
    #149
    nah én eddig kétszer kaptam már le isntallert de mindkétszer kb első filenál katasztrofális hiba isntall közbe
    ennyit erről asszem, nem véletlen coming soon :P
  • Thanatos
    #148
    a flashnek miota van köze a letöltésvezérlőhöz? jáj
  • emkaess
    #147
    hát nekem nem engedi tölteni .... a server status : OPEN BETA TEMP PAUSE :S ( pedig már 1x már kisorsoltak a legelső béta testnél jáccotam is most meg ?:O wáá nem értem .... http://2moons.acclaim.com/downloads/comingsoon.htm
  • Pyroman
    #146
    most valamiért szünetel a server, a letöltés is.
    ráadásul flash az egész kóceráj, nehogy lehessen használni letöltésvezérlőt.
  • mikusmate
    #145
    Nekem most semmit sem akar tölteni... olyat ír ki, hogy nézzem meg a Site Map-ot... lehet kicsit sokan töltik? :P
  • Devil_Gy
    #144
    müxik?
  • Devil_Gy
    #143
    remek:(
  • Tufa
    #142
    én a főoldalról nyomtam a letöltésre aztán amit kisorsolt. közben leért, telepítés.. :)
  • Devil_Gy
    #141
    milyen linkről?
  • Thanatos
    #140
    újrainditva msot meg kb 200al jön :P szal tényleg érdemes probálkozni újrakapcsolodással :)
  • Thanatos
    #139
    nekem 400al jött de msot leesett kb 20ra... :P
  • Tufa
    #138
    nekem folyamatosan 620-640el jön, érdemes ujra kezdeni a letöltést sokszálon ha lassul a jelenlegi(másnál bevált)
  • Thanatos
    #137
    vagy a sebességre gondolsz?
  • Thanatos
    #136
    hivatalos odlal, má meg is van :D de honnan veszed hogy limites? :)
  • Thanatos
    #135
    hol? merre?
  • Devil_Gy
    #134
    beindúlt a cliens szippantás csak sajna limites:S
  • Tufa
    #133
    nem írtak még pontos adatokat, csak annyi hogy 30.án indul az egész.
    Apropó, akinek esetleg még nincs accountja, itt regisztrálhat: reg
  • emkaess
    #132
    jáccotam már még ez aleső open betával :) bejövös csak lassu a fejlődés ... lvl15től:S
  • Devil_Gy
    #131
    Várd meg ezt ;)
    Elvben olyan 6-7 körűl. de csak elvben!
  • emkaess
    #130
    hmm vki tudna mondani 1 jo grafikáju hasonla játkocskát ( wow = szar, l2= uncsimár )
  • Pyroman
    #129
    le lehet már szedni valahonnan a klienst?
  • Thanatos
    #128
    milyen idő szerint holnap ? :P
  • Tufa
    #127
    holnap indul az open beta :P
  • Genesist
    #126
    2Moons Oldalam
  • Rise Against
    #125
    hát, lényegében igen. a térkép másik fele, új kasztokkal, ilyesmik.
  • Carmang
    #124
    Ez egy eszeveszett pörgős mega-giga-grindelés lesz.
    Januárban még úgy volt, hogy Februárban kijön az Open Beta...
    Gondolom most a hibákat meg a Beta Teszterek által igényelt dolgokat simítgatják, és nem akarják félkészen kiadni, mint a 9Dragons-t.
  • fadi
    #123
    Ez vmi silkroad kieg lesz? =O
  • Rise Against
    #122
    igen, kínát is ezért hagytam abba. Viszont európai silk már csapatos harcon és kvesztelésen fog alapulni, szal sokat várok tőle.
  • Devil_Gy
    #121
    Gondolhatod hogy nem fognak olyan komplexitású játékot kiadni free be mint a wow vagy az l2. Akkor mibe lenne a nagy lóvé? De ha megnézed akkor azokban a questekben is a grind a lényeg.
  • Szaruman
    #120
    A sok ingyen játszható szemét között egy újabb szemét. Grindelj, grindelj, grindelj, grindelj, grindelj, stb. Valszeg 2moons is ilyen lesz.
  • Rise Against
    #119
    így jártál :c véleményem szerint szép is, skillek látványosak, jól meg van oldva. Nálam fél évig is kitartott. eu-ért meg megőrülök, rohadtul várom már. A sok ingyenesen játszható szemét között nekem egy fénypont. De igen, ez is csak egy vélemény. Nekem mindenesetre egy új dimenziót jelentett amikor először toltam =)
  • Devil_Gy
    #118
    hát nézd ha már az sro nál tartunk ami ugye nem is szép és nem is látványos akkor inkább semmi mint az sro. ez nem fika ez csak 1 vélemény. engem kb 1 hétig sem kötött le pedig eléggé mmo rajongó vok.
  • Rise Against
    #117
    mi értelme 11 napot várni erre? jövőhét kedden itt a silkroad EU, úgyis jobban le fog kötni =)
  • mikusmate
    #116
    Nincs új logóm :P Már legalább fél éve ezt használom :D
    Amúgy én is azon a véleményen vagyok kb mint te... Túl sokat akartak csinálni, ehelyett kb semmit sem tettek... Néha még beleolvastam a fórumba, de információ az nuku. Ha kijön az Open Beta, akkor letöltöm kipróbálom, de úgyis kiderül 2 perc alatt, hogy van-e valami plusz, és ha nincs, akkor uninstall azonnal ^^
  • Szaruman
    #115
    Már megint új logód van?^^
    Engem már teljesen hidegen hagy, abból, ami a bétában bemutattak, ennyi idő alatt nem lehet jó játékot csinálni.
  • mikusmate
    #114
    Én még valamennyire kíváncsi vagyok... de nem sok reményt fűzök már ahhoz, hogy jó lesz. Bár a remény hal meg utoljára :)
    Egyébként lehet már tudni valami játékon belüli változtatásról?
  • Devil_Gy
    #113
    UP!
    Nagyon kihalt a topic :S pedig már csak 11 nap (elméletileg)
    Ennyire nem várja senki?

  • Inferno
    #112
    Neked írta az üzenetet :D ( Válasz 'Genesist' üzenetére (#100) ) .