974
  • Gróf Tamás
    #454
    még annyi hozzáfűzést tennék hogy Help és hogy szerintetek vigyem vissza?
  • Gróf Tamás
    #453
    Üdv nektek! Megvettem a telefont tök szuper már egy csomó játék zene téma van rajta. Csak hogy kb két vagy három napja jött a fekete leves akármit csinálok, nem ismeri fel a memóriakártyát.
    Hiába szedtem ki az aksit hiába próbálkoztam mindennel. Valakinek volt már hasonló problémája a W300i-vel?

    Válaszokat előre is köszi Gróf
  • ace26
    #452
    Hát talán még a Z520i-t rá tudom nyomni viszont ami eltér az a szin a Z520-ban 16M a W300 meg 262e.Hát nem tom .... az a baj hogy most csak ez az egy telóm van ha meg gebasz lesz?..... No mindegy izgat....
  • kuci06
    #451
    W300-ra nem tudsz más szoftot tenni ...
    Viszont az S500-ra rá lehet tenni w580-at, viszont sok funkció nem fog menni rajta (pl shake-irányítás, fittness cuccok, rádió) mivel nem 100%-ra egyezik meg a hardverük
  • Dzsini
    #450
    alapból más a 2 képernyő felbontása, úgyhogy kizártnak tartom.
  • bukren
    #449
    sztem se igen fog sikerülni, de 1 próbát megér! de ha sikerül szolj!
  • mycso
    #448
    Biztos hogy nemtod rátenni a z710 szoftverét, vagy ha mégis rámenne nem fog vele működni a teló ;)
  • ace26
    #447
    Hali 1 kérdés!!!! A W300i-re tehetek én Z710-es szoftvert.Má nem garis csakhogy bepróbáljam vagy nem ????? Vagy az gond lesz hogy az egyik "W" a másik "Z" ??? Egy kis tuning,mert azt olvastam,hogy az S500-at feltuningolták a W580-as szoftverével. Valaki ötlet vagy tapasztalat!!!
  • zsolesz92
    #446
    mp3 fileok
  • zsolesz92
    #445
    halihó, disc2phone-nal akarom a zenét felpakolni telómra, de nem tömöríti le kisebbre a zenét. hogy lehet megoldani h kisebb legyen a zene mérete?
  • Benny04
    #444
    nm
  • bujcsik555
    #443
    kössz
  • gsm900
    #442
    Nem mindenkinek van ideje itt logni ! Lol
  • Dzsini
    #441
    olyan marha nehéz 400 hozzászólást visszaolvasni? meg mondjuk körülnézni a főcsoport többi játékkal foglalkozó topicjában?
    amíg nem tanultok meg olvasni és keresni addig nem lesz ingyen játék.
  • gsm900
    #440
    Robbie Williams-t szeretném kiirtani ! Valahol régen olvastam,hogy lekell tölteni egy pár kreditért valami témát és az törli ! Tippek ?
  • Benny04
    #439
    hi!
    http://www.lasyk.net/download/81889/10/1470717634/myThemeCreator2.1981889.exe
    innen tudod eltölteni a témaszerkesztőt!
  • balcsi70
    #438
    Sziasztok.Na töltöttem le a getjar.com-ról föl is telepitettük a telóra de amikor játszani akarsz akar csatlakozni a wapra.Ha nem engedélyezed kilépik,ha meg igen akkor szivja le az egységet,ki se lehetett lépni belöle,ugy kelett szétkapni a telót hogy szünjön meg az egész. :) jó mi? Van egyáltalán olyan játék amit fel lehet rá rakni és hogy ne probáljon wapolni?
  • balcsi70
    #437
    Köszönöm nektek.Küldtem neked egy mailt.Ja meg még egy kérdés? a PC-re föl kell telepiteni a teló progiát hogy komunikáljon a bluetoothon keresztül? vagy felismeri anélkül és ugy is átlehet küldeni?
  • zsolesz92
    #436
    ha rányomsz hogy nem engedélyezed a wapot, alvileg lesz olyan gomb hogy skip, vagy vmi ilyesmi, és gyoran arra rákattintasz. én igy csináltam, müködött, nem volt kint a wap jele, de nem voltam biztos magamban ;)
  • Dzsini
    #435
    van sok játék aminek nem kell netkapcsolat - a getjar.com-ról például találhatsz ilyeneket, ezen kívül a fórumot visszaolvasva van még néhány másik link, ahol kevésbé legális változatokat töltögethetsz le - ezeket persze nem ajánlom ;)
  • balcsi70
    #434
    kösszi.a gyári játékokhoz nem kell wapp.akkor ezt vegyem ugy hogy nincs is olyan játék,hogy átrakom aztán játszik vele mint a gyárival? probál majd csatlakozni és ha megengeded csak utánna fog játszani? akkor meg ketyeg a számla mi?
  • zsolesz92
    #433
    de vigyázz mert az össszes játékukhoz wap kell. én kijáccottam de nem voltam bizti benne hogy jó, ugyhogy inkább törltem a játékokat
  • Dzsini
    #432
    a .jar file-t töltsd le, .jad nem kell az SE telefonoknak tudomásom szerint. ha átküldöd bluetoothon megérkezés után fel fogja ajánlani a telepítést, és hogy a játékokba vagy alkalmazásokba mentse.
    ezek után illik elindulnia, arra figyelj, hogy a képernyőfelbontás stimmeljen (zedge-en ha a saját telefonod dolgai között keresel nem lesz ezzel gond).
  • balcsi70
    #431
    Sziasztok.A 411-es hozzászoláson regeltem.Ha letöltöm a filet(játék) Jar vagy JAD filet töltsek le? Ha megvan akkor bluetooth-on keresztül csak simán átküldöm?vagy hogyan?Ha valaki elmondaná megköszönném.
  • bujcsik555
    #430
    HI

    valaki tudna segiteni hogy hol vagy mivel lehet témát szerkeszteni w300i-hez.légyszi dobjatok már rola egy linket

    elöre is köszi
  • Marki
    #429
    Kösz :)
    Egyelőre nem kapcsolt ki, remélem, nem is lesz rá szükség.
  • endiboy
    #428
    ha a gyári kábeled van, és a SEUS-al frissites, akkor garancia is megmarad, én is csináltam..szerintem egy próbát megér
  • Marki
    #427
    augusztus 6-ai beadás után MA kaptam vissza a telefonomat úgy, hogy nem csináltak vele semmit, mert a szervízes nem tapasztalta azt a hibát, amit én (rendszeres kikapcsolás). Úgyhogy szoftverfrissítés nem történt....

    Ha fenn áll a probléma; szerintetek csináljem meg házilag a szoftverfrissítést?
    Az már nem érdekel, hogy ugrik a garancia. Másfél hónap alatt semmit nem csináltak vele, mégcsak fel sem hívtak, hogy mehetek érte.
    Ha ma nem megyek be reklamálni, még mindig ott pihenne...
  • Benny04
    #426
    igen,akkor lemenne a pénzed!
  • zsolesz92
    #425
    na mos5 gyorsan rányomtam h nem engedem az adatok küldését a netre, és utána rögtön skipet ami már a játékba fob tovább igy oké. de ha engedem a küldést a netre lehuzza a pénzrem?
  • zsolesz92
    #424
    hát ezt nem tudom.nekem olyan kérdésem van hogyha jar és jad filet telóra teszek, megkérdi indításkor h engedem e netre, de én nem akarok fizetni mit tegyek?
  • Benny04
    #423
    de biztos nagyon lelassulna a gép,nem?
  • zsolesz92
    #422
    elbírja, nekem pont ma tettek ajánlatot, 3k-ért vihetném, de nincs szüksgéem rá :(
  • Benny04
    #421
    hello!Nem tudná nekem vki megmondani,h egy W300 elbírna egy 1gigás karit,vagy nagyon lassú lenne tőle??
  • bukren
    #420
    nem tudja vki hogy a pro sreet-et honnan lehet letölteni?
  • mycso
    #419
    Akkor viszont a gari ugrik ;)

  • endiboy
    #418
    olvastam olyat, hogy far-l ha van hozzá pluginje az embernek, ki lehet cserélni a kamera driverét, amitöl jobb képe lesz, meg valami hang file-t is, amitöl tisztább lesz a telo hangja...valaki tud erröl valamit?
  • endiboy
    #417
    igen, arra gondoltam...akkor jó :)
  • davidka003
    #416
    Ha az SE programjával a SEUS-al frissítesz, akkor megmarad a garancia.
  • endiboy
    #415
    ha itthon frissitem szoftver, azzal a progival ami a se oldalán van, akkor télleg elveszik gar? mert akkor ennyi erőböl flash menüt is tehetek rá :D :S