974
  • endiboy
    #494
    azért hallgatom csak moderált hangerőn :)
  • zsolesz92
    #493
    és sztem ez károsítja +150%kal a hallást :D
  • endiboy
    #492
    nekem idáig ez a legnormálisabb füles amit használtam :)
    mármint, az ilyen fülbedugos fajtábol
  • Easy Csabesz
    #491
    És a fülhallgató nem idegesítő hogy olyan ovális formájó nem a rendes kör alakú?
  • endiboy
    #490
    nekem is fekete van, több mint egy éves, és nincs rajta karc, csak oldalt a narancsszinü gomb kopott kicsit meg, a sok zeneváltástól :)
    amugy télleg nem lassit az 1 gigás kártya
  • Easy Csabesz
    #489
    Igazad van!
    Ha van adatkábel fölösleges pakolgatni a MemorystikDuo!!!
  • zsolesz92
    #488
    megmondom őszintén még nem is vettem ki a telóbol :P
  • Easy Csabesz
    #487
    aham értem és neked volt már olyanod hogy nem észlelte a memóriakártyeszt???
  • zsolesz92
    #486
    Fekete van kb 1 hónapja, egyetlenegy karc sincs rajta, pedig használom, nem tokban van...
    fekete nekem jobban tetszik :P
    Mint pár hsz-szel ezelőtt is le van írva, a gigás memóriákártya nem lassít!
    Nekem amugy xp-m van, klasszikus windows kinézet, fekete háttér.
    Igy a fasza
  • spidey91
    #485
    Hi all faxán megy minden VSITAN!! KRIA!!
  • Easy Csabesz
    #484
    Hello!
    Most áll alkalmam új telefont venni, és én nagyon rákattantam a w300i-re. Megmondaná vki hogy mennyiért tud ilyet újjonan kártyafüggetlenül??? Jah és a fekete vagy az ezüstös a jobb??? Miért??? Piszkolódás, karcolódás szempontokból. Lehet cserélni az előlapot??? Jah és ez az "álhír" hogy lelassítja az 1gb memória ezt ki tapasztalta már hogy igaz??? A Vista tényleg rossz. Nekem xp van+vista kinézet+vista startmenü program. Egy g-portalos oldalról szedtem. Tehát légyszi válaszoljatok a kéréseimre. Köszy
  • Dzsini
    #483
    én upgrade-eltem XP-ről vistára, nekem működik meghajtóként a W300i (nézz körül az SE oldalán, a SEUS-ból már jött ki vistás verzió, talán driverből is).. mondjuk inkább kártyaolvasóban szoktam másolgatni, az gyorsabb.
    A Disc2phone meg véleményem szerint felesleges, egyszerűbb valami filekezelőben.
  • zsolesz92
    #482
    Ezért szar a vista. Szvsz vhogy kidobhatták volna piacra beta-ként, amig nem fejlesztenek ki rá normális programkoat és csak akkor kidobni fullon, teljes gőzerővel eladni. Max a Design-ért tenném fel a vistát, de hát az meg nem éri meg hogy szenvedsz vele mer jól néz ki.
    Ilyenkor szokták mondani hogy a szépségért mekkő szenvedni
  • spidey91
    #481
    Valaki tudja hogy mükszik vista alatt a Disk2phone vista kompatibilis kéne... me nemtok felrakni semmit meg valami driver is kéne hozzá a vista hoz me nemigen isemeri fel a telom...
  • TommyApu
    #480
    Köszi srácok sokat segítettetek
  • Dzsini
    #479
    dbPowerAmp - olvass vissza a fórumban, ott beszéltünk róla.
  • zsolesz92
    #478
    adnál egy linket a tömörítéshez?
    a programhoz
  • Dzsini
    #477
    256os jár hpzzá, 1 gigás van nekem. ez a belassulós legenda nem tudom honnan van, teljesen alaptalan - volt már többezer file a kártyán, és ugyanolyan gyorsan működött minden. a mobilarena fórumon használnak 2 gigást is, azzal sincs semmi baja. ha megfelelő m4a tömörítést használsz a vacak mp3 helyett, akkor már 512 is rengeteg, 1 giga meg tényleg mindenre elég.
  • zsolesz92
    #476
    256ot adtak hozzá elvileg. vagy 128at? nem is tudom.

    Belerakhatsz akár 1 gb-osat is de nagyon le fog lassulni a telód. sztem 1 giga felett egyáltalán nem érdemes, de sztem 512 is elég.
  • TommyApu
    #475
    Sziasztok!

    Nemrég vettem egy W300i telót a T-mobil-nál, és azt szeretném megtudni, hogy mekkora memória kártyát tud lekezelni. több helyen megpróbáltam utána olvasni, de mindenhol mást írnak. A T-mobile honlapján 512Mb, a SE honlapján 2GB a teló leírásában pedig 128Mb van feltüntetve.

    Úgylátom hogy itt van tapasztalat ebben a témában.

    Most akkor mi itt az igazság?
  • ace26
    #474
    Dani. Pattanj fel az SE oldalra vagy bemásol...http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hu&lc=hu&ver=4000&template=ps1_1_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10415
    Innentől még te is megtudod csinálni.....
  • Dani SE
    #473
    heló! Megin én vok! az a helyzet,hogy kéne a w300i-mre kártyafüggetlenítő program... a múlkor esküszöm tudtam a web nevét ahonnan le lehetett volna tölteni csak számtek. órán voltam ott meg nincs usb :)))
    Szóval?
    Nem tudtok segíteni?
    ELŐRE IS KÖSZI
  • Dani SE
    #472
    t-mobilos vagy? ha igen akkor rajta van Robie Williams? XD
  • Dani SE
    #471
    nem azér!nekem sem áll szándékomba :) csakhát az előző mobilom wapos volt ez meg xhtml-es :))
  • zsolesz92
    #470
    hülye cleszek wapozni
  • Dani SE
    #469
    nah!kellett nekem vodafone-nál w300i-t venni! wap sincsen! qrva jó! :(
    Mér?neked megy a wap???
  • zsolesz92
    #468
    vodafone ügyfélszolgálat, esetleg személyesen?
  • Dani SE
    #467
    Heló! Kérlek segítsetek!
    Van már vagy 2 hónapja egy w300i-m és NEM MEGY A WAP!
    Már az egész fórumot végigolvastam!
    Mindíg ezt írja ki:
    1.Másodlagos fiókot használ?
    2.ELLENŐRIZZE BEÁLLÍTÁSAIT.
    Vodafone-os vok a SE honlapján a beállítások se segítettek!
    Kinek mi a beállítása Vodefone-nál?
    Nektek is megy a wap? Mert ha nem,akkor mit csináljak? Előre is köszi a választ!
  • gsm900
    #466
    W300i -hez keresek gyári elö és hátlapot esetleg komplett mobilt bontásragsm vétel
  • thoomas
    #465
    sztem ugyanaz van beállítva mindenütt. Végülis a hangzáson csak a hangszínszabályzóban lehet változtatni, ott pedig a mega bass van beállítva! És egyértelműen más a hangzás:S szal énsem értem...de nagyon fog hiányozni a régi füles:(:(
  • skristof
    #464
    biztos h be van állítva jól?
    mert a füles ugyanaz csak a festés más. technikai különbség nincs köztük
  • thoomas
    #463
    na bevittem, kicserélték...aztmondták csak annyiban fog különbözni, h ezüst/szürke a fekete helyett...kipróbáltam és már az első pillanatba észrevettem h más hangzása van...eccerűen nincsen benne az a hihetetlenül jó basszus dinamika...szal a qrwa**************************!!!!:(:(
    (de legalább kicserélték)
  • thoomas
    #462
    Megatta magát a füles bal oldala...:(:( holnap viszem t-online-ba...remélem gond nélkül kicserélik
    de sztem egész sokáig bírta:D:D
  • zmeor
    #461
    mivel cserélél szoftot? és milyenre? lécci minden infot adj meg köszi
  • skristof
    #460
    na tegnap cseréltem szoftot.. mert a robiviliemsz eléggé idegelt.

    valaki próbálta már a VPK-s függetlenítést?

    esetleg más kamera meg egyéb szoftot érdemes rá tenni? ha igen, milyet?
  • allock #459
    aham, köszi :D
  • Dzsini
    #458
    MyPhone Explorer könnyedén tud mindenfélét lementeni, a w300-hoz meg jár adatkábel, azzal nem gond a géphez kapcsolni.
  • allock #457
    :D
    hákösssz :Dd
    csak krva sok van :) nincs vmi program erre?
  • zsolesz92
    #456
    jobb egérgomb, uj szöveges dokumentum, és szépen elkezded gépelgetni ami fontos ;) fél óra alatt megvan
  • allock #455
    az SMS-eket lelehet menteni valahogy a telóról? mer nemszívesen törölném mindent, mer fontosak, aztán mindíg írja h megtelt a mappa töröljek :s