iPhone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
kör: GPRS,
E: EDGE,
Jelerõsség ikon mellett LTE: LTE
Jelerõsség ikon LTE jelzés nélkül: WiFi.
[merlinw.org]
mindegy itthon úgy is wifirõl megy. akkor a városban mikor megvettem azért volt gyors mert ott van 3g
Yo, Bitch!


@ Hellomarci
@ Hellomarci
Egyelõre poén, hogy várok, hogy leszállítsák az alkatrészt, de érzem, hogy nem sokáig fogom élvezni. 😄
tegnap vettem meg az iphone 5-öt a t-mobile-nál és olyan gondom lenne, hogy a t-s net tetû lassú, és sokszor meg sem tudja az oldalakat nyitni.
mikor kihoztam még semmi gond nem volt a nettel, és wifirõl is tökéletesen mûködik. mi lehet a baj?
Yo, Bitch!
A céges micrisoftos exch szerveres remekül mûködik, ha gépen elolvasom azzonal eltûnik az iPhoneról és fordítva is.
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
http://gaborszantai.co.uk/
iPhone 5.1 JB
iPad 6.0.1
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
Miért akarod letölteni a telefonodról az appokat?
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
Regisztrálj http://www.avast.com/get/aUbQfNh5 és használd az Avast 2015-öt ingyen! "A legjobb ingyenes antivírus"
iTunes nélkül, a telefonod menüjében megkeresed: Beállítások > iCloud > Tárolás és biztonsági mentés
Készítesz egy mentést, majd az új telefonon szintén iTunes nélkül megkeresed: Beállítások > Általános > Visszaállítás > Összes tartalom, beállítás törlése.
A folyamat végén pedig amikor rákérdez a telefon nem új telónak állítod be hanem vissza állítod iCloud backupból.

Regisztrálj http://www.avast.com/get/aUbQfNh5 és használd az Avast 2015-öt ingyen! "A legjobb ingyenes antivírus"
Beállítások > iCloud > Tárolás és biztonsági mentés
Ott írjnia kell, mikor csinált utoljára mentést. Ha még nem csinálsz, nyomj rá a gombra, hogy csináljon egyet.
Utána töröld az új telefont (Beállítások > Általános > Visszaállítás > Összes tartalom, beállítás törlése) és amikor újraindul, meg foja kérdezni, hogy ez egy új készülék, vagy állítsa vissza icloud mentésbõl a cuccokat. Ezt kiválasztod, beírod emailt/jelszót és átrak mindent. Itt van leírás az icloud és a sima backupra is, ha egyszer rûjössz, hogyan megy az icloud, sokkal kényelmesebb, mint usb-n másolgatni
http://support.apple.com/kb/HT1766?viewlocale=hu_HU&locale=hu_HU
Regisztrálj http://www.avast.com/get/aUbQfNh5 és használd az Avast 2015-öt ingyen! "A legjobb ingyenes antivírus"
Regisztrálj http://www.avast.com/get/aUbQfNh5 és használd az Avast 2015-öt ingyen! "A legjobb ingyenes antivírus"
Hol tudom átvinni az alkalmazásaimat a gépemre az itunesból? nem találom a menü pontot azt szeretném elérni ezzel hogy van egy iphone 4s-em és van egy 5 -ösöm is és a 4s rõl akarok mindent átmásolni az 5-ös re csináltam mentést icloudba de nem tudom hogyan lehetne áttenni a megvásárolt játékokat és az appokat a másikra valaki tud ebben segíteni ?
Regisztrálj http://www.avast.com/get/aUbQfNh5 és használd az Avast 2015-öt ingyen! "A legjobb ingyenes antivírus"
Meg hogy Androidon mindig ugyan ott van! Ehhez képest itt egy screenshot a most bejelentett új Huawei csúcsmodellrõl:
Trololololoooooo

Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en
Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en
Tipli egy t boltba és kérni egy sim kártyát! Pénzt meg ne adj érte ne hagyd hogy lehúzzanak!
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en
Armin & Ayu fan



Ami még zavart, hogy azzal takarózik, hogy a galaxyt nem kell jailbreakelni ahhoz, hogy widgeteket tehessen ki és testre szabhassa a készüléket. Igazából 5 perc egy jb és semmivel sem lesz rosszabb, lassabb tõle a készülék és ugyan ott vagyok. iCloud óta a backuppal sincs semmi gond ha restoreolni kell. Az egy kicsit lehuzó, hogy egy-egy jól használható tweak ami droidban alapból megvan nálunk 5-10 usd de hát ez van.
Szerintem még jobb is az Apple megoldása mert garantálják, hogy amit tõlük megveszel az atomstabil lesz és nem fog neked fejfájást okozni ettõl függetlenül saját felelõségre azt csinálsz vele amit akarsz. Ugyan ez nem mondható el egy androidos telóról.
Btw kifejezetten tetszik barátnõm galaxy s plussa, szeretem használni és nem rosszabb mint az iPhone csak más de nem váltanék. Nem a legjobb vas már de hajlamosak beakadni az animációk, idõnként nem ébreszt és random kikapcsol.

