iPhone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
(Ugye ki van kapcsolva a pin kérés és net is van, wifin vagy mobilneten)
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
A videóba nfelsoroltak közül engem semelyik dolog nem idegesít, nem tartom hiányosságnak.
Még mielõtt betaláltok: nem, nem tartom õt hülyének mert õket ez zavaja. De ne adjon ilyen címet a videójának, mert ez nem általános igazság ("truth"), hanem az õ szubjektív véleménye.
Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en
2013.02.23-án megvásároltam ismerõsömtõl az iPhone 4 8GB T-Mobile-os változatát. Az illetõ 2011. decemberében vásárolta 1 évre, 2 év hûségre, szóval 2012. decemberében fizette ki teljesen, tehát a telefon ki van fizetve, azonban a hûségideje idén dec-ben fog lejárni. Frissíteni szerettem volna a telefont 6.1.2-re és a telepítés után az alábbi üzenet fogadott: “Nincs behelyezve SIM-kártya. Az iPhone aktiválásához helyezzen be egy PIN-zárolás nélküli érvényes SIM-kártyát.” A SIM-et magam alakítottam át microSIM-re és meggyõzõdésem, hogy semmi baja a kártyának, mert ha visszarakom adapterre másik telóba akkor jó. Azonban nagyon tud zavarni, hogy nem bírom aktiválni. Valaki tudna segíteni ebben? Köszönöm! Szép napot!
Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en
Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
https://www.dropbox.com/s/vu0vvhzo127u0rw/2013-02-24%2009.55.42.png


ugye az i5ben és az androidban a jelly beantõl(4.1.2.) nincs flash támogatás. ez miben nyilvánul meg, mit jelent? nem lehet videókat nézni a neten, v. hogy kell ezt elképzelni ?
Bazinga!
http://gaborszantai.co.uk/
Mondjuk ugye a hajlithato kijelzo is a papiruszt masolja, ami az elso ebook volt, csak nehez volt a kijelzot frissiteni;D
http://gaborszantai.co.uk/
http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com
http://gaborszantai.co.uk/
Kb. annyi értelme van a hozzászólásodnak mintha azt írtad volna, hogy hát a Samsung csinált egy másik telefont (igaz kicsit hasonlít egy másikra)
De ahogy jólesik....
http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com
Azonban én nem errõl írtam, hanem arról, hogy ebben az esetben õk koppintottak, jelen esetben a farok szopóágán voltak.
http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com
Bazinga!
Ha valaki nem cupertino-fetisiszta akkor ez elég egyértelmû.
http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom.  MacBook Pro (Retina)
"4x nagyobb felbontás"
"a legnagyobb felbontás a mobilpiacon"
"random túlzóan dícsérõ jelzõ(k)"
😄
@dragon11: szó sincs utálatról
Bazinga!
Ekkora felbintást lehet 1-2 év múlva bele tudnak tenni, de ami a franc értelme lenne?.
És 200x300 nál még mindig atom pixeles lenne a kijelzõ 😛
Attól függetlenül hogy rá voltak kényszerítve a 326ppi-re növelésre, ez nem pr bullshit volt amit Steve mondott anni az i4 bemutatóján. Tényleg valahol 300 ppi körül van a lélektani határ, ahol egy telefonnál már eltûnnek a szabad szemel kátható pixelek.
simán különcködnek, trendet akarnak diktálni (párszor már bejött nekik), és a tartozék bisznisz miatt nem raknak szabvány csatlakozókat a termékeikre (vegyél csak camera connection kit -et és ilyesmiket)
én elképzelhetetlennek tartom hogy 2 év múlva is ugyanaz a kijelzõ lesz az iPhoneban mint most (felbontás tekintetében)
de lehet tévedek
Bazinga!
macbook pro -ba miért raktak fullhd feletti panelt? 😊
2 éven belül lesz fullhd (v. feletti) iPhone, szerintem.
Bazinga!
Az a lényeg hogy 300ppi felett legyen egy telefonnál a felbontás, akkor már szabad szemmel nem látsz pixeleket. Ezért kezdték el ezt az evész "retina" vonalat nyomatni az Applenél, meg s felbontásnövelést(A nagy ipadnél azért lehet alacsonyabb ppi is jó, mert azt messzebrõl nézed. Az 264 ppi körül van, de azokon se látsz pixeleket).
De ezt már elérték, nincs értelme tovább növelni, és nem is fogják.
<#zavart1>#zavart1>