iPhone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dzsega
#33976
Korábban már használtad ezzel a kártyával ezt a telefon?
(Ugye ki van kapcsolva a pin kérés és net is van, wifin vagy mobilneten)

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

GregSB
#33975
Ja, max az õ "igazsága" 😄

A videóba nfelsoroltak közül engem semelyik dolog nem idegesít, nem tartom hiányosságnak.

Még mielõtt betaláltok: nem, nem tartom õt hülyének mert õket ez zavaja. De ne adjon ilyen címet a videójának, mert ez nem általános igazság ("truth"), hanem az õ szubjektív véleménye.

GregSB
#33974
Galaxy Nexus

A én kezemnek túl nagy, már próbáltam.

robotnyk
#33973
"the truth"

har-har.

tl; dw.
devilzero
#33972
Igen, T-mobilos a készülék is, illetve a kártya is amit belerakok!

Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en

precision
#33971
t-mobile -os kártyát raksz bele?

Bazinga!

devilzero
#33970
Sziasztok! Az alábbi problémával rendelkezem… :/
2013.02.23-án megvásároltam ismerõsömtõl az iPhone 4 8GB T-Mobile-os változatát. Az illetõ 2011. decemberében vásárolta 1 évre, 2 év hûségre, szóval 2012. decemberében fizette ki teljesen, tehát a telefon ki van fizetve, azonban a hûségideje idén dec-ben fog lejárni. Frissíteni szerettem volna a telefont 6.1.2-re és a telepítés után az alábbi üzenet fogadott: “Nincs behelyezve SIM-kártya. Az iPhone aktiválásához helyezzen be egy PIN-zárolás nélküli érvényes SIM-kártyát.” A SIM-et magam alakítottam át microSIM-re és meggyõzõdésem, hogy semmi baja a kártyának, mert ha visszarakom adapterre másik telóba akkor jó. Azonban nagyon tud zavarni, hogy nem bírom aktiválni. Valaki tudna segíteni ebben? Köszönöm! Szép napot!

Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en

rooney8
#33969
Alapesetben nem, de appstore-ban vannak bongeszok (puffin, skyfire), amik kepesek megjeleniteni es minden problema nelkul hasznalhatod is.

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

SötétBarom
#33968
Ez milyen telefon? Csak mert kurva szép :>

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

GregSB
#33967
Nálam betölti a videót, valami gebasz van nálad.

#33966
Igen, iPhoneon nem lehet netes videókat nézni és képet is csak linkben tudok ide betenni:
https://www.dropbox.com/s/vu0vvhzo127u0rw/2013-02-24%2009.55.42.png



#33965
Tegnap mutatták nekem ezt a videot, ajánlom figyelmedbe:



dragon11
#33964
nah megszakítom ezt a kis beszélgetést😄

ugye az i5ben és az androidban a jelly beantõl(4.1.2.) nincs flash támogatás. ez miben nyilvánul meg, mit jelent? nem lehet videókat nézni a neten, v. hogy kell ezt elképzelni ?

precision
#33963
értem én... csak nem értek vele egyet... 😊 nem terelek én... csak nem érzem kopizásnak azt, hogy kijöttek egy kisebb méretû iPad -el... õk alkották meg a modern táblagépet, miért lopás az, ha növelik a termékpalettájukat? most akkor az i5 is 4" -es Samsung klón?

Bazinga!

passatgt
#33962
szerinted?😄

#33961
iPod touch elott jelent meg?

http://gaborszantai.co.uk/

passatgt
#33960
samsungnak is van galaxy player néven ipod touch😊

robotnyk
#33959
Hammurapinak is volt korábban, bár nem volt annyira hordozható. Viszont legalább nem mesefigura volt. (trololo)
#33958
Mozes elott boven voltak tablak.

Mondjuk ugye a hajlithato kijelzo is a papiruszt masolja, ami az elso ebook volt, csak nehez volt a kijelzot frissiteni;D

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#33957
Szerintem meg mindenki Mózest másolja, neki volt elõször táblája

me and a monkey
#33956
Értem.Meg is gyõztél.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

robotnyk
#33955
😄
#33954
Alapvetoen mindenki a Touch-ot masolta, az Apple elobb felnagyitotta, igy az Apple-nek volt eloszor kicsi, majd nagy tablagepe.

http://gaborszantai.co.uk/

me and a monkey
#33953
Ha nem érted, nem érted, ha butának tetteted magad akkor csak tedd, értelmesebbnek ismertelek eddig mint, hogy terelj.
Kb. annyi értelme van a hozzászólásodnak mintha azt írtad volna, hogy hát a Samsung csinált egy másik telefont (igaz kicsit hasonlít egy másikra)
De ahogy jólesik....

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

precision
#33952
csináltak egy kisebb táblagépet... mekkora ötlettelen tolvaj bagázs...

Bazinga!

me and a monkey
#33951
Ebben teljesen igazad van.
Azonban én nem errõl írtam, hanem arról, hogy ebben az esetben õk koppintottak, jelen esetben a farok szopóágán voltak.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

precision
#33950
ez azért is vicces, mert az iPad nélkül nem lennének ma ilyen táblagépek (pontosabban tabletek) mint amilyenek vannak 😊

Bazinga!

me and a monkey
#33949
Azért az iPad mini piacra dobásánál az epl szopta más f@szát, lemásoltak egy üzleti modellt.
Ha valaki nem cupertino-fetisiszta akkor ez elég egyértelmû.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

#33948
Nem lenne rossz, de a free kevés helyet ad, sajnos az olcsóbb fizetõs is drága 😞

http://gaborszantai.co.uk/

#33947
Mit vartal toluk? Csak atallitjak a Samsung masologepeken a nagyitast es meglesz minden meretben a koreai iPhone😊

http://gaborszantai.co.uk/

Tikal
#33946
<#fejvakaras><#nyes>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

GregSB
#33945
Bocsánat, Samu mégis csak be fog mutatni egy 8" Noteot. Mer' nem elég hogy volt eddig egy 5", 7" és 10" gépük, kell még mellé az a 8 is. Õsszel kihoznak majd egy 6" és 9"-at is, jövõre meg elkezdik majd két egész col közötti ûrt kitölteni (5.5", 6.5", 7.5", stb...)

#33944
clio1616v
#33943
nem beszélni kell róla, hanem tettek kellenek

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom. &#63743; MacBook Pro (Retina)

GregSB
#33942
Google confirms Glass will work with iPhone http://t.co/rX3sLkbPJm

dragon11
#33941
hátjó😄

precision
#33940
mi hangzana jól?

"4x nagyobb felbontás"
"a legnagyobb felbontás a mobilpiacon"
"random túlzóan dícsérõ jelzõ(k)"

😄

@dragon11: szó sincs utálatról

Bazinga!

dragon11
#33939
jó, eddig azt hittem legalább te nem utálsz...😄

GregSB
#33938
Mi hangzana jól a keynoteon? Mivel tudnák ezt megindokolni? Semmivel. A szabad szemmel látható pixelek már eltûntek, elérték a céljukat.

passatgt
#33937
szerencséjük volt, hogy pont 300 fölött lett, maradjunk annyiban😊

precision
#33936
jól hangzik a keynoteon

Bazinga!

GregSB
#33935
Ha növelni akarják a mostani 1136 x 640-et, akkor azt 4xniük kell, 2272 x 1280-ra. Ha más felbontást választanak akkor mindenki írhatja újra a több százezer alkalmazását az app storeban (lásd iPhone 5)

Ekkora felbintást lehet 1-2 év múlva bele tudnak tenni, de ami a franc értelme lenne?.

GregSB
#33934
326 ppi lett, nem 300 😉

És 200x300 nál még mindig atom pixeles lenne a kijelzõ 😛

Attól függetlenül hogy rá voltak kényszerítve a 326ppi-re növelésre, ez nem pr bullshit volt amit Steve mondott anni az i4 bemutatóján. Tényleg valahol 300 ppi körül van a lélektani határ, ahol egy telefonnál már eltûnnek a szabad szemel kátható pixelek.

precision
#33933
tény, hogy tojnak mindenkire, de ez az "ideális fejlõdési irány" nem tudom mit takar
simán különcködnek, trendet akarnak diktálni (párszor már bejött nekik), és a tartozék bisznisz miatt nem raknak szabvány csatlakozókat a termékeikre (vegyél csak camera connection kit -et és ilyesmiket)

én elképzelhetetlennek tartom hogy 2 év múlva is ugyanaz a kijelzõ lesz az iPhoneban mint most (felbontás tekintetében)

de lehet tévedek

Bazinga!

GregSB
#33932
Azért, mert ahogy passatgt is írja, csak úgy tudnak felbontást növelni - ha azt akarják az eddigi alkalmazások is komoatibilisek maradjanak - ha 4xezik a felbontást. MacBookonál is 4x-eztek, ezért mentek fullHD fölé. Ha nem esett volna eddig még le, akkor az Apple általában magadtól tojik az ilyen szabványokra (HD', FullHD, MicroUSB hogy csak párat említsek), õk mindig azt nézik a saját rendszerükhöz, ecosystemükhöz mi az ideális fejlõdési irány.

precision
#33931
szerintem sincs értelme, de valamivel el kell adni a következõ modelleket

macbook pro -ba miért raktak fullhd feletti panelt? 😊

2 éven belül lesz fullhd (v. feletti) iPhone, szerintem.

Bazinga!

passatgt
#33930
azért lett 300ppi, mert így tudták csak megoldani, hogy az appok megmaradjanak az új telefonra is és ne legyen tök homály minden😊 Ha az elsõ iphone felbontása 100x150, akkor most 200x300 lenne a retina😊

DanielT
#33929
A designed by nature elõadás olyan volt, mint egy standup comedy 😄
GregSB
#33928
Nem lesz. A mostani retina felbontás fölé már nem fognak szerintem menni 4"-on. Felesleges, recéket, pixeleket már nem látni, minek növelnék a felbontást?

Az a lényeg hogy 300ppi felett legyen egy telefonnál a felbontás, akkor már szabad szemmel nem látsz pixeleket. Ezért kezdték el ezt az evész "retina" vonalat nyomatni az Applenél, meg s felbontásnövelést(A nagy ipadnél azért lehet alacsonyabb ppi is jó, mert azt messzebrõl nézed. Az 264 ppi körül van, de azokon se látsz pixeleket).

De ezt már elérték, nincs értelme tovább növelni, és nem is fogják.

robotnyk
#33927
én is ezt mondtam. a samsung soha nem tenne olyat, hogy szökõévente egyszer használt featureökkel vagy hangzatos semmitmondó frázisokkal próbálna neked eladni egy telefont (designed for humans, inspired by nature). és a google sem. mindkettõ felhasználó központú, õszinte társaság, akik minden szempontból underdogként küzdenek a hatalmas és gonosz apple pr és marketing ellen.

<#zavart1>