iPhone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
olvastam a vlc ingyenes volt, de az már nincs. valami más esetleg?
Yo, Bitch!
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Yo, Bitch!
Ez, meg hogy minden adatom backupolva és upgradelhetõ állapotban van (olyan szinten hogy ha készüléket váltok akkor 10-15 perc után minden ugyanolyan állapotban lesz az új készüléken mint az elõzõn) számomra sokkal fontosabb lesz 2-3 év múlva is, minthogy hogyan tudok zenét felmásolni a telefonra, meg hogy csak jailbreakelve tudnám testreszabni, meg hogy olyan fícsöröket amiket hetente 1x használok csak settingsbõl tudok kapcsolgatni. Nem különösebben zavar az sem hogy a rendszernek "ósdi" a kinézete, az esetek 99%-ban úgyis egy alkalmazást használok (amikbõl bõven van mindig olyan ami újat mutat ahogy fent is írtam), nem a home screent nézegetem.
Mivel nekem ezek a fontosak, jelenleg nekem minõségbeli visszaesés lenne másra váltani. Meglátjuk 2-3 év múlva mi lesz a terítéken.
http://gaborszantai.co.uk/
google meg bekaphatja amiért lekapcsolja...
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
http://gaborszantai.co.uk/
Van is mit, mert mindjuk úgy... elavult?
Amúgy akinek RSS reader alternativa kell a Google Reader helyett, a Feedly egész jó telefonon és desktop böngészõkön is. Mivelhogy Google lekapcsolja a Readert június 1-én.
http://gaborszantai.co.uk/
Amúgy akik most iOS -t használtok, vennétek ugyanilyen oprendszerrel iPhone -t akár 2-3 év múlva is? Szal a telefon design és specifikáción kívül az iOS ugyanilyen maradna.
Nyilván nincs erre statisztika de sok iPhone tulaj szeretne lényeges újítást az iOS -be szerintem.
Szóval nem az S4 itt a lényeg, hanem a rajta futó oprendszer. Pár éven belül teljesen egyediek lesznek a gyártók saját androidjai, amire már azért a mai napon is törekednek (touchwiz, sense...stb.)
Fejlõdik a windows is, megjelent az ubuntu is. Mi lesz az iOS -el? Twice as amazing same boring as ususal?
Bazinga!
Mert akkor megrohad az Apple 😞
http://gaborszantai.co.uk/
Elfogadtam par RR3-as game center felkerest de basszatok meg. Eddig szepen letoltam minden kort aranyra most ha ujra jatszom 3km-es hatrannyal erek celba 😄

A carmageddon meg a slingshot racin viszont faja, ott nem volt gond.
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
Ráadásul leszedtem a bad piggiest (iphone verziót) és ott sincsenek meg az eredményeim.
Én csinálok valamit rosszul?
(iPad 6.1 iPhone 5.1 J😎
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
többi kép: http://arstechnica.com/apple/2013/03/exclusive-super-early-iphone-prototype-had-5x7-screen-serial-port/
Racionális becslések alapján Ive / Federighi befolyása csak 2014-ben fog megládszódni az OS XI-n, és az iOS 8-on. Az idei szoftverfrissítések (OS X 10.9 és iOS7) még nagyon nagy valószínûséggel az elõzõ vezetés tervei alapján fognak megvalósulni.
Gyakorlatilag Januártól dolgozik a fent megnevezett két úriember az iOS-en, kizárt hogy 4-5 hónap alatt teljesen átszabják a rendszert... nyár elején már indulni kell az iOS7 betanak ha õszre akarnak új telefont kihozni. Sokkal valószínûbb hogy csak új fícsöröket fogunk kapni, de aki arra vár hogy teljesen átszabják idén a rendszer kinézetét, a multi-taskolást, notif centert, stb, az nagyot fog csalódni... 2014 lesz a nagy változások éve, akkor fogjuk elõször látni mit hoz ki Ive a rendszerbõl.
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.
Gázkészülék szervíz: gazdoki.hu