iPhone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GregSB
#34176
Egyébként 4-600 Ft-os alkalmazásokról beszélünk. Nem akarok túrkálni a zsebedben, de komolyan ilyen összegeken rugózol egy 200 ezres telefonon tulajdonisaként?

GregSB
#34175
CineXPlayer, AcePlaEr... Ezek mind fizetõsek. OPlayernek van ingyenes lite verziója, de abban reklámok vannak, filmnézés közben is.

ForzaInter
#34174
ez fizetõs sajnos.

olvastam a vlc ingyenes volt, de az már nincs. valami más esetleg?

Yo, Bitch!

#34173
FilesApp

http://gaborszantai.co.uk/

#34172
Chrome, de itt sem, igaz a Google Reader sem tett.

http://gaborszantai.co.uk/

Tikal
#34171
Mivel használod? Safari vagy Chrome? nem rak számlálót az ikon mellé Safariban 😞

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#34170
Akkor most heteken át azt fogjuk hallgatni, hogy az S4 lenyomta az iPhone-t, az Apple-nek vége? <#nevetes1>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

ForzaInter
#34169
srácok iphone 5-re filmet, hogy tudok másolni? biztos sokan kérdezték már, de nekem sehogy sem sikerül.. pedig már egy jó ideje keresgélek a neten..😞

Yo, Bitch!

GregSB
#34168
Ha 2-3 év múlva is még a fejlesztõk, startupok "melegágya" lesz az iOS, akkor igen. Bármennyire hiper ödvenszd, agyonkonfigurálható az Android, igényes új alkalmazások, startupok egyedi ötletekkel az esetek döntõ többségében még mindig iOS-re fejlesztenek elõször. Mailbox, Clear, Reeder, Haze, Sunrise, Triplingo, Koin hogy csak párat említsek a sok közül.

Ez, meg hogy minden adatom backupolva és upgradelhetõ állapotban van (olyan szinten hogy ha készüléket váltok akkor 10-15 perc után minden ugyanolyan állapotban lesz az új készüléken mint az elõzõn) számomra sokkal fontosabb lesz 2-3 év múlva is, minthogy hogyan tudok zenét felmásolni a telefonra, meg hogy csak jailbreakelve tudnám testreszabni, meg hogy olyan fícsöröket amiket hetente 1x használok csak settingsbõl tudok kapcsolgatni. Nem különösebben zavar az sem hogy a rendszernek "ósdi" a kinézete, az esetek 99%-ban úgyis egy alkalmazást használok (amikbõl bõven van mindig olyan ami újat mutat ahogy fent is írtam), nem a home screent nézegetem.

Mivel nekem ezek a fontosak, jelenleg nekem minõségbeli visszaesés lenne másra váltani. Meglátjuk 2-3 év múlva mi lesz a terítéken.

#34167
Feedly nekem kiváltotta jól 😊

http://gaborszantai.co.uk/

Bercy
#34166
Nem rad erettem, hogy don't be evil 😊
Tikal
#34165
Reeder-t használok iphone-n, de desktop verzioja 5euro, a szemetek.

google meg bekaphatja amiért lekapcsolja...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

SötétBarom
#34164
Én már most is majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nincs szükségem erre a gané oprendszerre még egyszer.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#34163
Bercy
#34162
"Mivelhogy Google lekapcsolja a Readert június 1-én."

Don't be evil <#eplus2>
#34161
Állítólag dolgoznak rajta.
Van is mit, mert mindjuk úgy... elavult?

Amúgy akinek RSS reader alternativa kell a Google Reader helyett, a Feedly egész jó telefonon és desktop böngészõkön is. Mivelhogy Google lekapcsolja a Readert június 1-én.

http://gaborszantai.co.uk/

precision
#34160
meg... 😊

Amúgy akik most iOS -t használtok, vennétek ugyanilyen oprendszerrel iPhone -t akár 2-3 év múlva is? Szal a telefon design és specifikáción kívül az iOS ugyanilyen maradna.

Nyilván nincs erre statisztika de sok iPhone tulaj szeretne lényeges újítást az iOS -be szerintem.

Szóval nem az S4 itt a lényeg, hanem a rajta futó oprendszer. Pár éven belül teljesen egyediek lesznek a gyártók saját androidjai, amire már azért a mai napon is törekednek (touchwiz, sense...stb.)

Fejlõdik a windows is, megjelent az ubuntu is. Mi lesz az iOS -el? Twice as amazing same boring as ususal?

Bazinga!

#34159
Ma jön a Galaxy S4?
Mert akkor megrohad az Apple 😞

http://gaborszantai.co.uk/

#34158
En is jobban szeretem ha nem huznak le rolad ugyan azert ket bort :p

Elfogadtam par RR3-as game center felkerest de basszatok meg. Eddig szepen letoltam minden kort aranyra most ha ujra jatszom 3km-es hatrannyal erek celba 😄

&#63743;

Dzsega
#34157
De a bad pieggies ua a játék, mégsem viszi át. Szánalamas.
A carmageddon meg a slingshot racin viszont faja, ott nem volt gond.

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

Botond
#34156
Nem, ezek külön játékok sajna. Nem véletlen utalja mindenki ezt a megoldást. Profibb játékok ilyen esetben syncelnek iCloud saven keresztül. Ezek nem profi cuccok sajna...
Dzsega
#34155
Hogy én mennyire utálom a HD és a sima játékokat! Most nézem, hogy az angry birds-ben nincsenek benne az eredményeim, mert eddig a simával toltam telefonon most meg az ipaddal akartam játszani. Ue a helyzet a spy mouse-al is. Miért nem viszi át az eredményeimet?
Ráadásul leszedtem a bad piggiest (iphone verziót) és ott sincsenek meg az eredményeim.
Én csinálok valamit rosszul?
(iPad 6.1 iPhone 5.1 J😎

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

robotnyk
#34154
phone drive pár hete ingyenes volt, de amúgy olcsóbb mint az ifiles, ennyi megy így most hirtelen. van még a Bump, de az csak 20 megáig mûködik.
LoSA
#34153
Esetleg ami nem fizetõs? 😊

robotnyk
#34152
ifiles jó erre még talán
LoSA
#34151
Arra gondolok, hogy a hétvégén nagyon sokat videóztam a telefonommal, és ezt szeretném "vezeték" nélkül a gépemre tölteni. 😊 Dropboxxal most próbálkozom, de nagyon lassan másolja... 😞 😞

robotnyk
#34150
azt hittem új galaxy note

<#zavart1>
passatgt
#34149
dragon11
#34148
irigykutyaD:

#34147
Files App

Bár én is Dropboxot, MediaPlayert és az alap Photos appot használom.

&#63743;

robotnyk
#34146
pontosan mire gondolsz? a fényképeket dropboxba töltöm, ha filmeket, videókat néznék, azt közvetlenül a playerbe wifin keresztül, egyéb dolgokat iFilesban intézek.
LoSA
#34145
Srácok, melyik programot használjátok olyan célra, hogy a gép és a telefon között (vagy ios - ios) között nagyobb terjedelmû videót, nagyobb mennyiségû képet osztotok meg? Köszi

GregSB
#34144
Sajnos idén nem szabad várni semmi forradalmi átalakulást iOS szinten.

Racionális becslések alapján Ive / Federighi befolyása csak 2014-ben fog megládszódni az OS XI-n, és az iOS 8-on. Az idei szoftverfrissítések (OS X 10.9 és iOS7) még nagyon nagy valószínûséggel az elõzõ vezetés tervei alapján fognak megvalósulni.

Gyakorlatilag Januártól dolgozik a fent megnevezett két úriember az iOS-en, kizárt hogy 4-5 hónap alatt teljesen átszabják a rendszert... nyár elején már indulni kell az iOS7 betanak ha õszre akarnak új telefont kihozni. Sokkal valószínûbb hogy csak új fícsöröket fogunk kapni, de aki arra vár hogy teljesen átszabják idén a rendszer kinézetét, a multi-taskolást, notif centert, stb, az nagyot fog csalódni... 2014 lesz a nagy változások éve, akkor fogjuk elõször látni mit hoz ki Ive a rendszerbõl.

#34143

http://gaborszantai.co.uk/

#34142
de addigra jonnek az elso hirek az S5-tel kapcsolatban, ami el fog bizonytalanitani😊

http://gaborszantai.co.uk/

dragon11
#34141
xdd

#34140
<#worship>

&#63743;

dragon11
#34139
jajjmár😄 S4t veszek addig, amíg nemjön a kövi szifon😄

SötétBarom
#34138
Egy bõ 500 megát levakart róla, szal úgy gondolom hasznos cucc. Kösz még1x.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

vsly
#34137
<#worship>

Gázkészülék szervíz: gazdoki.hu

robotnyk
#34136
ha felgyullad a telefon, vagy minden zenédet justin bieberre cseréli, illetve degradáló hangnemben kezd el veled beszélni, azért felelõsséget nem vállalok, de nekem mûködött többször is. iPadhez is használtam, ahhoz is jó.
SötétBarom
#34135
Htx. Tesztelem is.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

robotnyk
#34134
http://www.imobie.com/phoneclean/
SötétBarom
#34133
3 évig nem kellett, most kurvára rászorulok -.-

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

precision
#34132
app cache

Bazinga!

SötétBarom
#34131
Van valami ötlet arra, hogy mi lehet ezen a gennyedéken 1 giga "other" dolog?

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

rooney8
#34130
camera+

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

vsly
#34129
Tudtok esetleg ajánlani olyan kamera-Aps-t,amin van fényképezés-idõzítés?<#nemtudom>

Gázkészülék szervíz: gazdoki.hu

robotnyk
#34128
<#zavart1>
devilzero
#34127
Nem tudom milyen jelzõket használjak magamra... Inkább hagyjuk megyek és megtanulok olvasni.. Köszönöm szépen

Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en