iPhone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

robotnyk
#34126
Köszönöd nem, vagy elfogadod?
devilzero
#34125

Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en

devilzero
#34124

Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en

devilzero
#34123
Sziasztok! A problémám a következõ: amikor csatlakoztatni szeretném az iPhonet-t akkor kiírja hogy csatlakoztatva van, meg hogy tölt, de viszont nem bírok az iPhone gombra nyomni. Mit kéne tennem? :/ Köszönöm!

Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en

GregSB
#34122
Lehet, de szerintem mostmár várd meg a Galaxy S5-öt és a 7-es szifont, hátha azok jobbak lesznek.

#34121
Hogy megéri-e megvenni a megjelenés napján vagy akkor már érdemesebb inkább megvárni a hetest 😊



Tikal
#34120
Mit erdekel teged, ugyse veszel 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#34119
Most is várható.

Csak nyár végénél, õsz elejénénél elõbb nem lehet majd megvásárolni😊

http://gaborszantai.co.uk/

Andr0
#34118
hát a home gombot elfelejthetnénk... csak akkor egy hasonlóan jó megoldással cseréljük le...

Armin & Ayu fan

dragon11
#34117
am hogy ilyenek jelennek meg folyton, komolyan a nyáron kb várható a 6os?

dragon11
#34116
jaigen, arra.😄:

Tikal
#34115
ha már jössz trollkodni, jobban is felkészülhetnél, az Apple fõhadiszállás az ország másik felében van, NY-ban a TS-tõl nem messze van egy Apple Store, szerintem erre gondoltál 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#34114
Tudtam, hogy az Apple uj HQ nagyon nagy lesz, de nem gondoltam, hogy NYC-ig fog elereni 😊

http://gaborszantai.co.uk/

robotnyk
#34113
elvégre országon belül van...
MerlinW
#34112
Nem írta, hogy mihez képest nem messze😊

[merlinw.org]

robotnyk
#34111
az az ország túlfelén van, de nem baj.
rooney8
#34110
<#hehe>

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

GregSB
#34109
Reszketek az izgalomtól

dragon11
#34108
ajjaj😄 samsungék az S4-gyel hadat üzentek appleéknek, fõleg h NY-ban, az apple hadiszállástól nem messze lesz bemutatva😄

GregSB
#34107
Lamborghini Gallardo in da house! 😊

(RR3)

Dzsega
#34106
T-mobilos már nincs, bocs!
Igo van 16,99€ ért magyarország és románia.
Én sygic-et használok közép eu-t. Szokott akciós lenni én is akkor vettem ha jól emlékszem 14€ (+-1€😉 volt az ára és 15 ország van benne. Most akció nélkül 25,99€ de akkor inkább már a teljes eu 29,99€-ért.

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

RATCUSTOM
#34105
iGO-ból van Hungary Lite. 30 napig ingyenesen használható, majd újabb 30 napra 10 euroért meghosszabítható. Ha esetleg csak alkalomszerûen kell.

narumon
#34104
Meg ahogy nézem ez is google mapset használ ahhoz meg net kell 😞

Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

#34103
iWay gps Navigation

Ingyenes de ahogy nézem a képek alapján, olyan is.

&#63743;

#34102
Hmm, mindegy nem vesztettünk sokat 😊

&#63743;

robotnyk
#34101
nekem úgy tûnik, hogy már nincs. ha megpróbálom itunes alkalmazásokból megnyitni a store oldalát, a trafic4allt hozza csak be

ja, meg is találtam a honlapjukon, március 1-tõl nem létezik már.

link
narumon
#34100
T-s fent van itunes-ban? Mi a neve? (Mert T-s ügyfél após tehát akkor ez gondolom jó lehet). Melyik az amelyik jó és 4-5e forint?

Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

Dzsega
#34099
T-mobilos navigon létezik ill van Vodafonos igo is. Ezek ingyenesek bár némi net kell az indulásnál, hogy valóban T-s vagy vodás telefont használsz de ennyi.
Más ami nem net alapú nincs. Legalábbis én nem tudok róla.
De (csak egy személyes megjegyzés) 4-5eFt nem sok egy jó naviért ami frissül rendszeresen.

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

#34098
T-mobilenál van ingyenes Navigon a Vodánál pedig Vodafone Navigation Hungary

&#63743;

narumon
#34097
Hali, egy kérdésem lenne amivel apósom nyaggat.
Létezik Magyarország GPS itunes-ban ami free? És olyan ami tényleg GPS, tehát nem kell hozzá cellainfo meg ilyenek. 6.1.2 van fent és abban elvileg van valami térkép, de mégsincs, mert netet kér hozzá. Az apple féle GPS az nem olyan mint az igo, hogy tartalmazza a térkép infokat is? (Én nem tudom mert én leragadtam egyelõre 5-ös iOS-nél ráadásul IGO-t használok de ugye az nem free...

Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

#34096
Szerintem is jól néz ki.

&#63743;

passatgt
#34095
szerintem jó, csak a négy sarkán a lekerekítést nem értem miért kell, egyik helyen van, másikon nincs vagy csak kevés...😊

Andr0
#34094
hát ja :S

Armin & Ayu fan

passatgt
#34093
ok, megoldódott, én vagyok béna😊

GregSB
#34092
Asszem ez indulhat a legrondább Google alkalmazás díjért...

Tikal
#34091
Kit erdekel mit nyavajog...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

GregSB
#34090
Plasztik Józsi menstruál, vagy kijött rajta a tavaszi fárdaság. Iszonyatos blõd dolgokon siránkozik. Pl a landscape SMS-es képét és kérdését nem tudom hova tenni.

GregSB
#34089
Új gúgli app iPhonera: Field Trip

passatgt
#34088
Iphone Fotóadatfolyam bekapcsolva mióta megvan a készülék, valamiért mégis 570 kép helyett csak 470 kép van benne. Így azt választottam, hogy letöröltem a képeket a fotóadatfolyamról(iphotoban), és kikapcsoltam, majd bekapcsoltam újra, gondoltam hogy berakja õket újra, mind az 570 képet

Viszont most, hogy bekapcsoltam újra, nem történik semmi, csak az új képeket rakja be. Hogyan tudom a régi képeket is berakni a fotóadatfolyamba, hogy megtudjam nézni iphotoban a képeket?

me and a monkey
#34087
Már nem úgy van mint régen handras és szekértáboránál sem. cikk1 cikk2

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Tikal
#34086
LOL

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

GregSB
#34085
#34084
Sziasztok

Bocs az off-ért.
A fejlesztõ cég ahol dolgozom a következõ egyetem mellett végezhetõ pozíciókra keres munkatársat:
1. iOS fejlesztõ
2. Android fejlesztõ
3. Webfejlesztõ

Dinamikusan fejlõdünk, több startuppunk is van, tehát ha felkeltettem bárki érdeklõdését, akkor írjatok az [email protected] - ra.
GregSB
#34083
Samu ezt is lemásolta 😄

Hihetetlen, hogy mindenhol az Emergency call-al lehet elõhozni bugokat.

Botond
#34082
Back to the future multiplatform lett, most már megy iPhoneon is.
gagax
#34081
énis belefutottam tegnap ebbe 😄 100 km en felül mentem az ovális indianapolison 😄 120 vmennyit talán de már nt 😄 de 30000 akasztottam vele le 😄

Pár embert felvettem innen akinek láttam a nickjét 😄

Én cicukaaa<3 néven vagyok fent...asszony elvetemült volt amikor megvettem az iphonet -.-' 😄

GregSB
#34080
Ezt elvileg nem tudod megcsinálni, ha valakit leelõzöl és lehagysz pár méterrel akkor eltûnik.

Dzsega
#34079
Nálam is volt csak elcsesztem az uccsó kanyart és már nem értem utol a tömeget.
Ami még érdekes, volt olyan, hogy megelõztem valakit kicsúsztam erre õ visszaelõzött és amikor megint megelõztem megint kaptam 20mp-et. Így is lehetne menni a végtelenségig...

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

#34078
Párperce futottam ebbe bele én is. 😄
Jött az értesítés, h haveromé új rekord, nekiláttam, és mielõtt lejárna idõ ráérkezek a tömegre, egy kanyar alatt megelõzöm összeset, és új kör...
GregSB
#34077
RR3-ban belefutottam egy bugba az egyik Distance eventen 😊 (ahol 20mp-eket lehet nyerni minden egyes kocsi megelõzésével, és a cél hogy minél messzebb eljuss).

Az elsõ helyért a táv amit meg kellett dönteni: 8.1 Km

Táv amit mentem: 42.6 Km 😄

A bug az volt hogy iszonyat lassan tötymörögtek az ellenfelek csoportokban. Körönként simán be lehetett elõzni 4-5 autót így. 42km után is csak azért hagytam abba, mert már k unalmas volt és elfogyott az autó alattam. Úgy látom másnak is elõjött ez a bug már ezen a pályán, mert van aki 107 km-t ment O.o