iPhone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en

Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en

Asus P5B, Core 2 Duo E7400, 2x1 GB Kingmax DDR2-800, Sapphire HD4830 1Gb, 500GB Seagate HDD, HKC 565W, Windows Se7en

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Csak nyár végénél, õsz elejénénél elõbb nem lehet majd megvásárolni😊
http://gaborszantai.co.uk/
Armin & Ayu fan
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
http://gaborszantai.co.uk/
Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.
Igo van 16,99€ ért magyarország és románia.
Én sygic-et használok közép eu-t. Szokott akciós lenni én is akkor vettem ha jól emlékszem 14€ (+-1€😉 volt az ára és 15 ország van benne. Most akció nélkül 25,99€ de akkor inkább már a teljes eu 29,99€-ért.
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
Ingyenes de ahogy nézem a képek alapján, olyan is.


ja, meg is találtam a honlapjukon, március 1-tõl nem létezik már.
link
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu
Más ami nem net alapú nincs. Legalábbis én nem tudok róla.
De (csak egy személyes megjegyzés) 4-5eFt nem sok egy jó naviért ami frissül rendszeresen.
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

Létezik Magyarország GPS itunes-ban ami free? És olyan ami tényleg GPS, tehát nem kell hozzá cellainfo meg ilyenek. 6.1.2 van fent és abban elvileg van valami térkép, de mégsincs, mert netet kér hozzá. Az apple féle GPS az nem olyan mint az igo, hogy tartalmazza a térkép infokat is? (Én nem tudom mert én leragadtam egyelõre 5-ös iOS-nél ráadásul IGO-t használok de ugye az nem free...
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Viszont most, hogy bekapcsoltam újra, nem történik semmi, csak az új képeket rakja be. Hogyan tudom a régi képeket is berakni a fotóadatfolyamba, hogy megtudjam nézni iphotoban a képeket?
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Bocs az off-ért.
A fejlesztõ cég ahol dolgozom a következõ egyetem mellett végezhetõ pozíciókra keres munkatársat:
1. iOS fejlesztõ
2. Android fejlesztõ
3. Webfejlesztõ
Dinamikusan fejlõdünk, több startuppunk is van, tehát ha felkeltettem bárki érdeklõdését, akkor írjatok az [email protected] - ra.
Pár embert felvettem innen akinek láttam a nickjét 😄
Én cicukaaa<3 néven vagyok fent...asszony elvetemült volt amikor megvettem az iphonet -.-' 😄
Ami még érdekes, volt olyan, hogy megelõztem valakit kicsúsztam erre õ visszaelõzött és amikor megint megelõztem megint kaptam 20mp-et. Így is lehetne menni a végtelenségig...
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
Jött az értesítés, h haveromé új rekord, nekiláttam, és mielõtt lejárna idõ ráérkezek a tömegre, egy kanyar alatt megelõzöm összeset, és új kör...
Az elsõ helyért a táv amit meg kellett dönteni: 8.1 Km
Táv amit mentem: 42.6 Km 😄
A bug az volt hogy iszonyat lassan tötymörögtek az ellenfelek csoportokban. Körönként simán be lehetett elõzni 4-5 autót így. 42km után is csak azért hagytam abba, mert már k unalmas volt és elfogyott az autó alattam. Úgy látom másnak is elõjött ez a bug már ezen a pályán, mert van aki 107 km-t ment O.o