7294

A dohányzás káros az egészségre, és ez alól nem képez kivételt a vízipipa sem!

Mennyire káros a vízipipázás?
Edios gyűjteménye
  • Narusco
    #7134
    üdv
    vortexbe hogy kell shiazot tömni? minden részletet légyszi :) köszi
  • Blekk Síp
    #7133
    Miskolcon 250g-os Al-Waha van, az 2500Ft
  • ocskoszilard
    #7132
    hali
    200g-os dohány árakat valaki tud? Kicsit le vagyok maradva ilyen téren :D
  • Blekk Síp
    #7131
    Egyszer használt kókuszos volt, barackos elements-el újraízesítve. Holnap érek haza, csak telefonon kaptam a hírt, de ha minden igaz már jobban van.
  • Ic3 m4n
    #7130
    Milyen ízesítésűt?
  • Blekk Síp
    #7129
    Na már szaladgál és már evett-ivott is.
  • Blekk Síp
    #7128
    Kis termetű kutyám megevett egy kb. fél tömésnyi használt, de még kicsit nedves shiazot, és most rosszul van, lehet vmi komolyabb baja?
  • Knabb
    #7127
    Hellóka
    Tudnátok ajánlani egy boltot pesten, ami szombaton is nyitvavan és lehet shiazot venni ottan?
  • Blekk Síp
    #7126
    Pontosan, és igen, alu. (=
  • ocskoszilard
    #7125
    hőtartó "sapka", használtuk néha mi is, ha nem volt más (és alufólia szerintem, sztaniol már nemnagyon van :D)
  • Divizio88
    #7124
    Minek az a sok sztaniol?
  • Blekk Síp
    #7123
    True, majd kitalálok valamit, egyelőre a hétvégét megúszta. (a szőnyeg) :D
    Átmeneti megoldásképp Jim Beam-es díszdobozba teszem és atomstabil. (=
  • vegicsek
    #7122
    valami rögzítést mindenképpen találj ki hozzá : )
  • Blekk Síp
    #7121
    Hi!
    Nekem az Al-Waha sárgadinnye meg az Al Masah őszibarack bejövős.
  • Blekk Síp
    #7120
    Hétvégi party előtt alkottam kicsit.


  • atila4
    #7119
    Sziasztok! Tudtok ajánlani olyan dohányt aminek elég erőteljes az íze és sok füstje van?
  • ocskoszilard
    #7118
    köszönöm :D
  • #7117
    E-bay rendelésemnél kimondottan a soex-es dohányra kerestem rá. A licitálós termékeket kizártam, és szűkítettem a kört azokra a termékekre amiket magyarországra is postáznak. Így került 995-be.
    Egy hét alatt ide is ért. Viszont jól megszívtam a BlueBerry-s ízzel, mert nekem egyáltalán nem ízlik :)

    Haver most tőle rendelt, itt ingyenes a posta.
  • sadvagabond
    #7116
    E-bay-en csak beírod keresőbe, hogy shisha, hookah, vagy molasses, és beadja. Sajnos nekem ez a soex nem nagyon jött be, attól, hogy nem cigizek, meg nem bírom a nikotint, nekem hiányzik valami, ami a dohányban benne van, ebben nincs. Mondjuk, itt rá leszek kényszerülve, mert maga a pipázás hiányzik már.

    Elméletileg erre nincs adó, vám, ilyesmi, tehát ennyi kellene legyen, de ha at vesszük alapul, hogy én régebben két Affliction-pólót rendeltem amcsiból, és még arra is rápakoltak még egyszer annyit, mint az egész, akkor bármi lehet.
  • ocskoszilard
    #7115
    és ebayen belül hol, és hogy keresel rá, ha így felhoztad a témát? =)
    mert ami itthon megy az siralmas, régen al fakert lehetett ennyiért kapni 250grammot ..
  • Blekk Síp
    #7114
    Ha Izraelből rendelek, akkor meg is érkezik? :D Vámot, adót vagy vmit kell még rá számolni vagy tutira annyiba fog kerülni, mint amit az ebay ír végösszegnek? Hogy konkrét legyek ezt nézegetem.
  • #7113
    Én e-bay-ről rendeltem karácsonyra egész olcsón.
  • Blekk Síp
    #7112
    Tud vki vmileny oldalt vaterán kívül ahonnan lehetne rendelni ilyen soex-es cuccot?
  • sadvagabond
    #7111
    Jaja, nagyon felmentek az árak. Hol van már a régi 2000Ft a 250g-os Al Masah... Örüljetek, itt Írországban még dohányt sem lehet kapni, csak a soex-es herba cuccot. Mondjuk az meg nagyon olcsó. Pár EUR 50g..
  • Blekk Síp
    #7110
    Köszi az infot. Hmm, "baráti"..
  • Ic3 m4n
    #7109
    4000??!
  • sadvagabond
    #7108
    250g-os dohányt már nem fogsz kapni, csak lejártat, mert már nem lehet forgalmazni csak 200g-osat. Az olyan 4000Ft körül van. Általában minden márka. Az 50g-osak meg 1140 voltak legutóbb, de én külföldön vagyok, egy hónapja kiestem sajnos az otthoni pipaéletből.
  • Blekk Síp
    #7107
    Pesti illetve vidéki dohány árakról tudnátok írni vmi konkrét infot? Persze azon kívül, hogy jóval drágább mint korábban. Elsősorban a 250g-os kiszerelések érdekelnének, és mire eljutok a miskolci Sultanba, ti lehet hamarabb választ adtok a kérdésemre. Meg azért nem is akarok csak azért bemenni, hogy megkérdezzem mennyibe kerül a dohány. Az milyen ciki már.
  • Narusco
    #7106
    miért rötdelnéd meg? az alap szart azért tördeled, mert fém szutyok van benne ami rozsdásodik, ez egy gumi cső, sok vizet folyatsz rajta meg fujod, és kész, nem jönnek ki darabok. van hogy szines a viz de az kifolyik belőle és tiszta lesz
  • Divizio88
    #7105
    az igaz, hogy sokkal jobban hajlik az nekem is tetszik...
    Viszont kotve hiszem ha vizet engedsz a csobe es megtordeled
    nem lessz fekete a viz...plane ha nem mosod benne marad az
    iz..(ez igaz mindket verzioba)
  • Narusco
    #7104
    a saját készítésű szilikoncsöves nem hajlik az a baj, és ránt mindent. persze job mint az alap fémszálas, meg azzal is tökjó pipázni, de ezek a boltik sokkal jobbak
  • Narusco
    #7103
    srácok az ilyen csövet csak az szidja akinek nincs...


    én razant vagy nammort vettem 2 éve kb, azóta jó, semmi nem jön belőle, semmi ize a csőnek, mosthatő, gumi, hajlik, gyönyörű, és ha társaságban pipázunk mindenki ülve lefossa a bokáját... 6000 volt, azóta simán ezt megszolgálta, nem is nagyon mosom
  • krisz073
    #7102
    Sziasztok.

    Lenne egy technikai kérdésem.
    Ti mibe tároljátok a felbontott dohányt?
  • #7101
    Nem Sotex, Soex :)
  • #7100
    Vanillás Sotex-et próbált már valaki?
  • ocskoszilard
    #7099
    van előnye is, hátránya is, a bolti jobban hajlik, mint a házi gumicsöves megoldás, persze ez nyáron nem lényeg, csak télen vagy ha hűvös az idő, de 2-300Ft-ból van egy tökéletes, mosható csöved :D
  • Divizio88
    #7098
    szerintem annak a szurke bevonatnak a belseje engedi le a cuccokat...:)ez a dolog ami itt ki jon, nalam csunyabban jott elo feketen es sokkal de sokkal tobb ...
    Akkor en azt mondtam, minthogy szivjam a sok szart lecserelem...
    annyi, hogy egy ido utan az at latszo megsargul enyhen ....:)
  • #7097
    Ez nem műanyag? A fémspirálisnál válik le a belsejéből, nem?
  • Divizio88
    #7096
    Szerintem meg nicns ertelem ilyen csoert penzt adni..
    Inkabb csinlasz egyet magadnak...az efajtabol par szivas utan kell kopkodni a korom darabokat vagy tudom is milyen fekete darabkak valnak le a belsejebol...:( de ez csak szerintem..:)
  • Ic3 m4n
    #7095
    szerintem ofkorz, de max tömítés, és úgy mindenképp jó