152
azaz MYIE 2.
  • JoeFromHun
    #72
    Sziasztok!

    Látom,hogy eléggé alvó lett ez a Topic... de a minap olvastam egy tesztet a Logouton amit GoodSpeed fórumtárs írt a Chrome 20-as-ról.
    Ebben a cikkben tesz említést a Maxthonról és többek között arról,hogy a Maxthon milyen döbbenetes eredményt ért el a peacekeeper teszten.
    2006 óta ismerem a Maxthont.. de tényleg elég jól kinőtte magát most ismét kipróbáltam ennyi év elteltével... Ami viszonyt nem jön be,hogy tényleg nincsennek hozzá jó kiegek.. de tényleg jól dolgozik.
    A html5-ös feladatokat is szépen megoldotta a teszten.
  • Airbus A380
    #71
    Hali, a legújabb verzióban amit a weboldalukról vettem le nincs magyar nyelv. Kérdezném a szakikat, hogy várható, hogy később bekerül? Eddig már 1 jó ideje alap felszereltség volt a magyar nyelv.
  • Airbus A380
    #70
    Újabb verzió az előző bugjainak javításával.
  • Airbus A380
    #69
    Új verzió van. RSS figyelővel és videó figyelővel bővült.
  • Airbus A380
    #68
    ott az english fül.
  • SirAlo
    #67
    Nem a programrol beszelek hanem https://passport.maxthon.com/new/index.html errol az oldalrol ahol van a Profilod ami elmenti a konyvjelzoket stb...
  • Airbus A380
    #66
    link
  • Airbus A380
    #65
    Magyar is van. én legalábbis magyarul használom.
  • SirAlo
    #64
    Nem rossz bongeszo ez, csak a passaport beallitasoknal minden kinaiul van, nem tudjatok hogy van-e angol verzio ?
  • Airbus A380
    #63
    Ismét kinnt a legújabb változat pár új funkcióval és némi gyorsulással.
  • Airbus A380
    #62
    Frissült a 3-as de érdemi változás nem történt.



    Azért remélem belátják hogy jobb lesz a 3-ast fejleszteni mert jelen állapotába nem ellenfél a nagyoknak.
  • Airbus A380
    #61
    Állítólag már stabil . De még kb semmi ficsőr nincs benne viszont működk böngészésre alkalmas
  • item
    #60
    Ez a 3-as verzió ez BETA vagy milyen ? vagy már egy stabil release... ?
  • Airbus A380
    #59
    Már nem IE alapokon van a 3-as
  • Airbus A380
    #58
    Hali.
    Mennyíre biztonságos ?
    Egészen fellelkesültem tőle , de olvasom hogy IE alapú.....
    Ez mit jelent ? hogy ugyan azok a veszélyek megvannak benne ? (azért legyünk realisták épeszű ember ma már ie-t nem használ )
  • Tomicsek
    #57
    http://www.google.com/search?q=%hu
  • once
    #56
    Hi! Ha a magyar google-t szeretném beállítani a maxthon kereső helyett,mit irjak be milyen címet a beállításban,ez igy nem jó http://www.google.hu,mert ezt az oldalt hozza be nem a keresett szót. köszi!
  • MORO67
    #55
    Ssiasztok tudnátok segiteni abban hogy a Maxthon 2-em miért nem menti hogy ne jöjjenek elő felugró ablakok pedig belettek állitva a beállitásoknál hogy blokkolja és mégse teszi
  • Forumeur
    #54
    Megy.
  • fugafree
    #53
    Hello!
    Nem tudom válaszol e vki, de azért megpróbálom.
    Alkalmazói javascript fájlokat szeretnék futtatni a Maxthon-on.
    Firefox-ban a Greasemonky kell ehhez. Szedtem le hozzá plugint de nem akar működni. Nem tudnak valaki segíteni?
    A JS fájl travian kiegészítés.
  • Paul van Dick
    #52
    Megy vkinek a Maxthon2-vel a Roboform?
  • Bobber
    #51
    kösz megvan:)
    a csunya csak az hogynéztem és tippeltem is erre a menüre de nem inditottam őjra a maxthont amikor beállítottam így nem is ment csak most mikor újraindítottam:)
    Tom noob vagyok:)
  • PetruZ
    #50
    Átment pluginba. :) Az Options - Maxthon Options - Plugins - FloatBar alatt keresd.
  • CattiBrie
    #49
  • Bobber
    #48
    na akor én is kérdezek egy okosat:)))

    én is elég régóta használom a maxthont mert volt valaki aki rászoktatott. Ugye Catti?:)
    és szal a lényeg az hogy egy még régi verzióban volt egy olyan opció hogyha a kép felé vitte az ember az egeret akkor felajánlott opciókat hogy nagyitsd kicsinyitsd stb de ezt most már nem teszi meg egy jó ideje és a annó tudom még bosszantott is de most a multkor kellet volna ée nem tudom hogy hol lehet ezt az opciót visszakapcsolni vagy egyáltalán miért tünt el az én maxthonombol
    szal pls help mert érdekelne hogy hol lehet ezt visszakapcsolni vagy mi a fenéért nem megy:)))
    előre is köszike:))
  • dester
    #47
    Maxthon 2.0.1 Build 6526 Beta 4

  • Blasta
    #46
    Én várok vele amíg kiadják fullosban, nem szeretek béta sw-t használni
  • saitek
    #45
    Na ez már sokkal jobb mint amit korábban próbáltam, az nagyon lassú volt, de ez jóval gyorsabb. Már egy órája ezt használom, a korábbi béta 2-t már 5 perc után hagytam a fenébe.
  • dester
    #44
    Maxthon 2.0.1.5462

  • ironmaiden
    #43
    Maxthon 2.0.1.4986 Beta 3

  • dester
    #42
    Maxthon 2.0.1 Build 4577 Beta

  • PetruZ
    #41
    Én is kipróbáltam, kíváncsiságként megnéztem benne Paksot (itt élek :) ), zoom, stb. minden működik Maxthon-nal (v1.5.9 build 30 + IE6 6.0.2800.1106 minden update-tel).
  • Blasta
    #40
    Tudom, most meglepő dolgot fogok mondani, de nálam Maxthonnal is müxik a local.google.com.
    Mint már mondtam: a rendszereddel van gond, nem a Maxthonnal.
  • CattiBrie
    #39
    azt nagyon jól tudtam eddig is, hogy Maxthon IE alapokon van... :)

    de pl local.google.com Maxthonnal nem működik, sima IE-vel működik
  • Blasta
    #38
    Nézd, a MYIE2 explorer motoron csücsül. Már régóta így megy, az explorer motor pedig olyan amilyen, de működik. Akárcsak a Maxthon, ami ugye MYIE2, csak új nevet kapott pár éve.
    Tökéletesen működik, nem fagy, jól megy. Nem állítom, hogy hibátlan (hibátlan szoftver nincs :D) de a feladatra amire csinálták tökéletesen jó.
    Ergo sztem ha vmi gond van a maxthonoddal, akkor az explorerrel van gond, ami ugye a windows része. Elhiheted, hogy nem a maxthon a rossz, ilyen hibákkal amit leírtál nincs szoftver amit kiadnának.
  • CattiBrie
    #37
    igen. baj van a maxthonnal :D

    én sajnálom a legjobban
  • Blasta
    #36
    Akkor vmi gebasz van a rendszereddel.
    Remélem nem gondolod komolyan, hogy egy világszinten használt böngésző ilyen hibákkal kerül forgalomba...
    Nekem már vagy 1,5-2 éve megy hibátlanul...
  • CattiBrie
    #35
    most hagytam abba a maxthon használatát
    - naponta többször lefagy
    - hibaüzenetküldés nem megy
    - hibaüzenetküldésnél kipipálom h többé ne jelenjen meg -> nem működik
    - local.google.com nem megy
    - sg lefagy ha bezárom az ablakokat
    - oldalak forását nem tudom megnézni
    ..

    mielőtt frissítettem volna, azelőtt is többször lefagyott egy nap, de local ment és oldal forrása is megjeleníthető volt
  • PetruZ
    #34
    Nem, nekem nincs fent a 2-es béta. Csak a feature listát olvastam, egyelőre várok vele.
  • Blasta
    #33
    Szal Te is észrevetted, nem csak az én netem szarakodott?
    Mert nem volt annyira 1értelmű a lassúsága.