152
azaz MYIE 2.
  • PetruZ
    #32
    A feature lista szerint a nem használt komponenseket kitakarítja, és csak akkor tölti be, ha szükség van rájuk. Lehet, hogy sokat matat a diszken és ez a módi még nem igazán működik.
  • Blasta
    #31
    Nemtudom, mintha ez a Maxthon 2 béta még kissé lassú lenne...
  • Blasta
    #30
    Egen, felfedeztem az új motornál a betanítást. :)
    Eddig ezt nem vettem észre, máj fólt :D
  • PetruZ
    #29
    Maxthon-t használok már baromi régóta (még amikor MyIE-nek hívták és alig volt ismert, azóta), de ilyet soha, semelyik verzióval nem tapasztaltam. De még az ősrégi supergamez-en sem, amikor még warezoldal volt. :) A Google Map is csont nélkül megy vele, GE nincs is a gépemen telepítve.
    (Maxthon 1.5.8 (build 120) + IE 6.0.2800.1106 (up-to-date patchelve))

    Blasta:
    Egyébként a mouse gestures már ősidők óta benne van (amióta asszem' az első Opera "feltalálta"), használom is. Az új motort már idomítani is lehet különféle action-ökre. :)
  • Blasta
    #28
    Óhhh, eszküzi moá, mádmozel
  • CattiBrie
    #27
    Legfejjebb Mesteriss vagy Mesterina.. :)))

    Akkor csak engem szivat a ren'cer? :S
  • Blasta
    #26
    Hali!
    Hát Mester, nekem ilyen nincs. Sg-t gond nélkül nézegetem vele már évek óta. Goggle map-ot nem broserben használom, hanem google earht-ben nyomulok.
  • CattiBrie
    #25
    Háj háj, főleg Blasta!

    Én már évek óta a Maxthont használom.
    Nekem kezd tele lenni vele a tőkém, amikor lefagy. Főleg, amikor sg-t nézegetem.. főoldal, kidobálom a megnézni kívánt linkeket, majd bezárogatom-nám, amit kiovlastam, amikor lefagy.
    Neked nem szokott ilyen lenni?
    Egyébként visoznt mindenben jó. Pont azért jó, hogy IE alapú, mert ugye akrra (kell) feljesztenem... Persze természetesen itt ficereg a FF is a gépemen.
    Illetve a Max másik nagyobb hibája - főleg mióta frissítettem, hogy a googlemapot nem tudja "kezelni", ahogy mozdulnék odébb a térképen, "lefagy". = szürhe háttér, semmire nem reagál. Ellenben ugyanez a művelet sima IE-vel működik.

    Catti
  • Brolly28
    #24
    firefox powaaaaaaa
  • Blasta
    #23
    Vááá, használja vki a Mouse control-t?
    Hatalmas, lehet, hogy csak nekem új, de tökjó. Jobbgomb lenyom + egér balra= navigálás az előző lapra.
    Jobbgomb lenyom + fel+jobbra=oldal bezárása

    Bejön :)
  • Doomista
    #22
    de az ie motor akkor is xr...:(
    ha legalább ez a maxthon nem ie motorra épült volna... :(
  • Doomista
    #21
    helyes.

    nyugi,nekem nem csak a mozilla firefox van fent.fentvan az opera is ;)
  • Blasta
    #20
    Okay, már a 2-esről fórumozok, egyelőre tetszik, meglássuk.
    Esetleg valami más megoldás az Exif viewerre? :)
  • dester
    #19
    "csomo hasznos kiterejsztés van a firefoxra,nah meg csomo szép skin"

    maxthon-ra is, lásd #10.

    A biztonságról:Nem rendszergazdai jogokkal kell futtatni a böngészőt:

    Link

    Illetve:Blocking Unwanted Parasites with a Hosts File

    #12 a Maxthon2 még béta, de nálam is fent van az 1.5 mellett.
  • Blasta
    #18
    Hát erről van szó, köszönöm a korrekt hozzáállást! ;)
  • BiG G
    #17
    akármikor mester:)
  • BiG G
    #16
    amugy felesleges ezt a ffx_vs_ie_vs_opera dolgot mindig előhozni... van aki ezt szereti, van aki azt.

    senkit sem lehet tüzes vassal rákényszeríteni h használja a másikat, akkor is ha te azt gondolod személy szerint h az jobb. mindegyiknek van jó és rossz oldala, mindenki azt használja amelyiket akarja, hagyjátok egymást békiben, písz.
  • Doomista
    #15
    nemgond.
    csak azt nem értem,ha elmondták hogy az ie szr motorral rendelkezik,még nem is biztonságos,a firefoxnak meg jo motorja van,meg biztonságosabb mint az ie,akkor mért nem használja az illetö azt...Nah meg van most kaptam le 1 fajta tuning programot,és 1 fajta tuning kiterjesztést firefoxra,oszt gyorsabb is lett...csomo hasznos kiterejsztés van a firefoxra,nah meg csomo szép skin !
  • Blasta
    #14
    Hja, énis csakodáig jutottam guglival :)
    Azé kösze a helpet!!!
  • BiG G
    #13
    szorri csak gugliban rákerestem, ezt dobta :D
  • Blasta
    #12
    A Maxthon 2 még béta, ugye?
  • Blasta
    #11
    Mester Úr, hiába irják, hogy IE plugin-je van ennek a Viewernek, mégsem találom, csak mind különálló program müxik. :(
  • moonman
    #10
    Miben mutatkozik meg, hogy ez is egy ocska böngésző, már megbocsáss...
    Én 1998 (netcaptor) óta használok IE alapú böngészőt (is) és szvsz ez a legjobb az összes közül.

    Maxthon plugin és skin.
    Esetleg aki még 1.5-ös Maxthon-t használ próbálja ki a Maxthon 2-t.

    Maxthon 2

    Lehet a korábbi mellé is telepíteni.
  • Blasta
    #9
    Ok, igen, tudom, köszi.
    Rettenetesen telnek a mindennapjaim ezt a böngészőt használva. Az összes oldal borzasztóan randa és lassú, az öngyilkosság határán állok, képtelen vagyok a világhálóról információhoz jutni, ilyen szart még életemben nem használtam, az IE motor egy fos, stb.

    Komolyan, képtelenek vagyok elhinni, hogy teljes életet lehet élni a Maxthont használva, FFX és O/A nélkül??? Agyam eldobom
  • Dodo55
    #8
    Ezzel az a baj, hogy IE motort használ.
    Ami meg nagyon szar.
    Tulajdonképpen nem is az IE a rossz, hanem a motorja.
    Az IE7-nek alig változott a motorja a 6-hoz képest.
  • Blasta
    #7
    OK, megvan :D
  • Blasta
    #6
    Kösze Dzsí, csak hogy a tökömbe van a DÁNLÓD gomb? :)))
  • Blasta
    #5
    Sorry, én nem használok IE-t és FFX-et se (nagyon utálom ugyanis, igen, ilyen is van), O/A-t nem favorizálom, nekem ez jött be. Ugye nem nagy baj?
  • Doomista
    #4
    szerintem ezis egy ocska böngésző,már megbocsássatok...olyan mint az awant browser kb,csak sz*r*bb...most minek még 20 db más böngészö,elég a firefox,opera,és az ie böven,nah meg a nestcape...
  • BiG G
    #3
    zumbeispiel Kuso exif viewer 2.0, csak azt nem értem miért maxthon. firefox rulzabb, rulzabb az exif vjúverje is.
  • ColdFire
    #2
    hozzászóltam ;)
  • Blasta
    #1
    Hi. Nem találtam Maxthon fórumot, így nyitottam egyet.
    Engem az érdekelne, hogy tudtok-e működő EXIF VIEWER pluginről a böngészőhöz?