64
Mindent a telefonról
  • Puhos
    #64
    Itt le van írva! A Google hasznos, használd!
  • totti10
    #63
    hogy lehet halkabbra venni a videó hangot ?
    nekem nagyon hangos:D vagy csak a videótól függ?
  • Trisztin
    #62
    nekem 1gigás kártya van benne és gond nélkül kezeli,de szerintem ezt érdemes megkérdezni egy nokia szaküzletben,hátha ők tudnak pontos infókat is mondani...
  • totti10
    #61
    meddig bővithető a teló??
  • Trisztin
    #60
    elővette a telefont 1,5 év után???? miért hol volt az a telefon?
    annyira azért nem öreg,hogy 1,5 éve lecseréljétek... (az enyém most lesz 1,5 éves...)
    vagy csak én akadok fenn ezen az apróságon...??

    amúgy soha nem nyúlok a biztonsági kódhoz...ha már viszika,akkor úgyis mindegy...sőt nálam a pinkód is ki van kapcsolva... ha máshoz kerül a telefon akkor már mindegy...
  • MrLATEX
    #59
    Hali, lenne egy kis problémám a telóval nemtom h jó topicba írok e tehát: lényegében az lenne h tesóm elővette a telefont 1,5 év után amiből az lett h elfelejtette a biztonsági kódot vagy miaz és szokás szerint az a fecni naná h nincs meg amin ez le van írva ha egyáltalán van ilyen... elkezdtem utánézni találtam egykét generátort ami elvileg 100%-ban műkszik hát nekünk nemműködöttxD ugyh ha vmi segítséget tudnátok adni megköszönném!
  • Édibébiiike
    #58
    Hello! v.ki tudna nekem segíteni? Függetleníteni szeretném a Nokia 6131-es telómat. előre is thx.
  • Trisztin
    #57
    hát ha függetlenítés során átalakul 6131,akkor utána nagyon szívesen... addig kevésbé...
  • bigyusz
    #56
    nokia 2760 telót szeretnék függetleniteni. valaki tud segiteni ebben?
  • ba32107
    #55
    Bocs ez egy kicsit hülye kérdés lesz, de nem tudom, hová kéne írnom. Nokia 6131-em van, t-mobile/domino kombóval. Felraktam a nokia pc suite-ot, és véletlenül rákattintottam a phone modem-re, vagy valami ilyesmire. Lényeg, hogy a telefonon keresztül neteztem a laptopommal. Kb 30 másodpercet voltam online, de ezért cirka 500 ft-ot levont az egyenlegemről.

    A kérdésem az, hogy ezzel nem kapcsoltam be a gprs szolgáltatást, ami kéretlenül havonta levon 500 ft-ot? Bocs ha hülye kérdés, csak nem szeretnék jövő hónap elején meglepődni....keresgéltem a t-mobile honlapján, és a telefon menüjében is, de semmi értelmeset nem találtam.
  • tom110
    #54
    http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=mobilphone feltöltőkre vár nagyon jó oldal pár elemet már feltöltögettem nektek.van mobile meg minden.minden linket elfogadunk.feltölteni lehet jönni .regisztráljatok.admin és moderátort is kell
  • tom110
    #53
    http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=mobilphone feltöltőkre vár nagyon jó oldal pár elemet már feltöltögettem nektek.van mobile meg minden.minden linket elfogadunk.feltölteni lehet jönnig
  • mark oh
    #52
    vodás,pécsen 3000ft a függetlenités.3db pici kopás elöl ennyi a baja,legujabb szoft van rajta.töltö,doboz,füles 1gb kártya
  • Trisztin
    #51
    kor,állapot?független???meg hasonló remek kérdések 8)
  • mark oh
    #50
    nokia 6131,dobozában,cuccaival meg 1gb kártyával. 23e
  • Szabi84
    #49
    Sziasztok! Kinéztem ezt a telefont, jókat írnak róla ,meg látom itt is dícsérik! Aki már huzamosabb ideje használja, érdemes megvenni? Vagy találok ebben az árban jobbat? Thx
  • Supersix
    #48
    Hi!Tudja valaki hogyan lehetne a feltöltött filmet előre illetve hátra tekerni vagy kell hozzá vm speckós új progi?
  • VénJoe
    #47
    Sziasztok!

    Remélem még valaki olvassa ezt a topikot is... és tud nekem segíteni!
    Néhány napja a net-ről letöltöttem 1 alkalmazást és ahogy felraktam a telóra az meghalt! Azóta semmi, bekapcsolom: azt Nokia signal és kikapcs...
    Pár másodperc az egész. Tud valaki +oldást?

    Előre is THX
  • Kismókus
    #46
    Sziasztok! 6131-emhez keresek témaszerkesztőt, tud vki segíteni?

    Innen lehet rengeteg cuccot letölteni, ingyen:)
    Zedge
  • l4szlo
    #45
    Sziasztok!
    Lehet-e koddal kartyafuggetleniteni a 6131-t?
  • Swy
    #44
    nem találtam:S Feltehetőleg rosszul keresek rá. Segíts légyszi!! Vagy valaki!
  • RelakS
    #43
    Ha ismeretlen a biztonsági kód, akkor hogy lehet egy másikat beállítani?

    (használt teló :S)
  • sztechnika
    #42
    itt van rengetek game:http://www.getjar.com/software/universal/all/Games/set1
  • Supersix
    #41
    Szerintetek az gáz ha sms-t kapok és ki akarom nyitni akkor tök csutin fekete a képernyő?!És mindig ki meg ba kell kapcsolnom!Nokia azért márkának számít de ha elbaszódik ez is akkor veszek egy Urh-t!
  • Trisztin
    #40
    minek szerkesszem,ha már megcsinálják helyettem???nem vagyok tapasztalt,csak ügyes kereső...


    ugyanitt biztos,hogy találsz megfelelőt...
  • Swy
    #39
    5300-ára tudsz témaszerkesztőt? (ha már ilyen tapasztalt vagy?)
  • Trisztin
    #38
    na jó esetleg segítek :) de csak mert már én kifosztottam ezt az oldalt amennyire csak tudtam 8)
    MOBILE9 - a legtöbb nokiához találsz hozzávalókat :) 6131-re mindent találsz 8) én is innen turboztam fel a magam és a barátnőm telefonját ;)
  • sutyoka
    #37
    Üdv, Sziasztok! Segitsetek, szeretnék letőlteni témákat, és játékokat a mobilomra, de ha egy mod van rá olyan weboldalakat keresek melynél nem kell fizetni. Ehhez kérném a tanácsaitokat,még "kezdő"vagyok e témában! Előre is köszönöm!!
  • rosta1994
    #36
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • RelakS
    #35
    Van olyan progi, amivel témát lehet hozzá eszkábálni? Úgy láttam, hogy a beállításait max üzemmódként tuja elmenteni :S
  • bubi07
    #34
    szarintem nem nagy hátrány az hogy két nap alatt lemerül. azt a pár órát kíbírom anélkül is. (de a tesómnak K750i-je van .addig meg elszórakozom azzal is.)
  • Swy
    #33
    kiadták S-60 as oppal is?
  • Trisztin
    #32
    ha megmondod,hogy miért nem jó a gyári,akkor igérem kiderítem neked....
  • tuco
    #31
    Nem tudjátok melyik a legújabb szoftver most a telóra?
  • Trisztin
    #30
    megvásároltam ezt a szépséget :)) fehérben gyönyörűűű :)


    szerintem a legnagyobb hibája a gyenge aksi... 2 nap.. és ilyenkor még nem nyűstöltem... az előző telefonom aksija két év után is heti 2szeri töltéssel túlélte a hetet... igaz,az nem is volt ennyire okos,hiszen csak egy 3220-as volt...

    szóval szerintem nagy hátrány a gyors merülés!!!
  • Blasta
    #29
    Énmár rájöttem a telcsi nagy hátrányára, mégpedig ez az S40-es oprendszer.
    Egyszerűen tud egy csomó mindent, de azokat ÉPPEN nem elég kielégítő minőségben, így már most egy ugyan ilyen telefonra vágyok, csak S60-as rendszerrel, mert azzal már simán lehet pl. frankón filmeket nézni (ezzel is, csak épp a médialehátszó egy kaki, tekerni nem lehet, ha megállítod újra kell kezdened a filmet, etc).
    Szal nagyon jó lenne egy ugyan ilyen telcsi, csak S60-nal.
  • sztechnika
    #28
    De jó neked!
    Én is venni fogok,mert el vagyok ragadtatva tőle
  • Trisztin
    #27
    már egy jó ideje tervezgetem egy ilyen készülék vásárlásást,csak eddig valahogy nem úgy jöttem össze anyagilag és hát legyünk őszínték ez nem egy olyan telefon,amit a NOKIA mkinek szán...

    Nem azt mondom,hogy drága,hiszen van ennél sokkal drágább is,de az árkategóriája nem a "néptelefonoké"

    Sajnálatomra a szolgáltatók nem igazán hagynak színválasztékot,a piros szoltáltató [ahova tartozom] pedig csak feketében árulja,pedig a "fehér" sokkal szebb!De nem finnyáskodom :) jó lesz feketében is :)
    Már csak 3 hét is nekem is ilyen telom lesz :)))
  • Blasta
    #26
    Mekkora halott fórum ez, pfff
  • Blasta
    #25
    Sziasztok!

    TUdtok ajánlani 1-2 jó játékot a telefonhoz? Ami rajta van, azok nagyon bénák. Címek mellett elérhetőséget is adjatok, mert nem nagyon találok olyan webhelyet, ahol jófajta játékok lennének S40-hez.