64
Mindent a telefonról
  • PyRex
    #1
    Kb. egy hónapja van ilyen telcsim.



    Eddig egyetlen negatívumként azt említeném, hogy nem megfelelő a flipes kialakítás miatt a felső része a telefonnak összecsukott állapotban képes picit elmozdulni az alsóhoz képest és ez bizony látszik a a telefon felső részének a belsején a kijelző alatt és fölött (a műanyag alig láthatóan de kezd kopni).

    De amúgy nagyon fasza kis készülék, a kijelzője szerintem fantasztikus, a kamera megfelelő fényviszonyok mellett nagyon szép képet készít (persze mobilhoz képest), vettem bele egy 512MB-os micro SD kártyát, nem lassult tőle a telcsi, a menüje szerintem nagyon logikus és átlátható, szóval nekem bejött. Készenléti ideje is elég jó ahhoz képest, hogy az aksi elvben elég gyengus. És egy feltöltéssel 4 óra beszélgetést kibír, ha semmi mást nem csinálsz vele.

  • PyRex
    #2
    Na ilyen képet csinál, illetve ennél jobbat, mert itt elég borús volt az idő...

  • Gladiator
    #3
    hát ez elég gyér
  • PyRex
    #4
    Nemtom, szerintem jó.
  • Dave John
    #5
    csodálatos...
  • desigo
    #6
    homályos a kép...
  • DJviolin
    #7
    ...akkor mutassátok meg, hogy a tietek milyen munkát csinál. Könnyű a másét fikázni. -.-

    Az enyémtől biztosan jobbat csinál, mert a Nokia 3410-esen nincs kamera. :)
  • ajem kisa
    #8
    Holnap nyitok egy topikot: milyen kést használsz a kenyérszeleteléshez?
    Mert az enyém jól vág, de az éle kezd kopni...blabla
  • PyRex
    #9
    ?
  • Cubemaniac
    #10
    Nah nékem is ilyen telóm van!!!
    Én nagyon meg vok vele elégedve!
    Az Mp3 lejátszó része Qrvajó, a hangszórója meg qrvajó minőségben nyomja a zenét!
    Nem tom lehet csak az enyémben de más nem vette észre hogy ha csinálok képet akkor a kijeljő olyan zöld pöttyös egy picit!
    Jah és Észrevettem hogy egy motorolával sem Kompatibilis a Bluetoothja (V550, E398) "Sikertelen küldés"!!!
    Ez sem tünt fel senkinek???????
    Aki tapasztalt ilyet a Bt-vel kapcsolatban vagy avalaki tud erre a telókra küldeni vagy másik Motorolára az válaszoljon!!!!!!!4
  • ajem kisa
    #11
    Semmi....
  • PyRex
    #12
    Jaja, Motorolának (RazR) én sem tudtam küldeni semmit... Mondjuk szerintem a Nokiák Bluetooth-a mindig is érdekesen működött...
  • Cubemaniac
    #13
    De eddig N70-em volt és avval birtam mindenkinek, de ezzel Moto-kra nem tok!
    Amugy Ezzel is lehet a NOkia Software updaterrel frissíteni a Szoftját!
    Me nekem mikor kicsöng má akkor számolja a másodperceket. Pl. Én Vodás vok és nincs rajta pénzem, ameddig várom hogy végigmondja a szövegeet a kicsengésig addig eltelik 20 mp!!
    Lehet egy szoft frissítés jót tenne!
    Most V 03.50-es van rajta 13-03-06!
    Me má vettem észre érdekes dólgókat
  • Cubemaniac
    #14
    De mikor N70-em volt akkor tudtam küldeni Motorolákra! Sztem a MOtoknak van érdekes BT-ja!
    Amugy Sztetek Szofthiba hogy amikor hívok valakit és kicsöng akkor má számolj a mp-ket!
    Pl.: Kicsöng 2-őt éslerakom kiírja h eltett 4 mp !
    Sztetek műxik a Nokia Software updaterrel lehet ezt is frissíteni??????
  • G Marsel
    #15
    Sziasztok! Honnan tudnék letölteni témát gémet progikat meg ilyesmit 6131-re? A 6131 s40 vagy S60? PLEASE HEEEEELP
    Ui.:Nekem nagyon bejön a teló!
    Ui2.:Nekem is zöld pöttyös a felvétel
  • PyRex
    #16
    nekem nem számolja, csak ha felveszik...
  • Cubemaniac
    #17
    Akkor szoft Hiba!
    Sztem a Bt is az!
    Ja meg tegnap csinált olyat hogy akülső kijelző szépen lassan elhalványult és csak a Reset Segített rajta!!!
  • PyRex
    #18
    hmmm fura..
  • Cubemaniac
    #19
    Hy!
    valaki probálkozott már a Software Updaterrel Frissíteni a Telót????
  • tuco
    #20
    Sziasztok! Él még ez a fórum?
  • Blasta
    #21
    Éldegél :D
    Nekem ilyen telefonom van, de olvasgatok sok rosszat róla a fórumokon. Legtöbbször úgy tűnik, hogy a szolgáltatónál vásárolt példányokkal akadnak komoly zűrök (az enyém is ilyen, de még hibátlan [LEKOPOGJA]).
    Valakinek tapasztalat?
    Szoftvert nem frissítettem, 3,70-es van rajta, az jól működik.
  • Blasta
    #22
    Ja, a zedge.net-en találtam hozzá egy ingyenes regisztráció után rengeteg jobbnál jobb csengőhangot, témát, ajánlom kipróbálásra
  • tuco
    #23
    A Zedge az tényleg fasza oldal. Nagyon sok bazár van a telóhoz.
  • tuco
    #24
    Nekem 05.50-es software van rajta. Elég jól működik.
  • Blasta
    #25
    Sziasztok!

    TUdtok ajánlani 1-2 jó játékot a telefonhoz? Ami rajta van, azok nagyon bénák. Címek mellett elérhetőséget is adjatok, mert nem nagyon találok olyan webhelyet, ahol jófajta játékok lennének S40-hez.
  • Blasta
    #26
    Mekkora halott fórum ez, pfff
  • Trisztin
    #27
    már egy jó ideje tervezgetem egy ilyen készülék vásárlásást,csak eddig valahogy nem úgy jöttem össze anyagilag és hát legyünk őszínték ez nem egy olyan telefon,amit a NOKIA mkinek szán...

    Nem azt mondom,hogy drága,hiszen van ennél sokkal drágább is,de az árkategóriája nem a "néptelefonoké"

    Sajnálatomra a szolgáltatók nem igazán hagynak színválasztékot,a piros szoltáltató [ahova tartozom] pedig csak feketében árulja,pedig a "fehér" sokkal szebb!De nem finnyáskodom :) jó lesz feketében is :)
    Már csak 3 hét is nekem is ilyen telom lesz :)))
  • sztechnika
    #28
    De jó neked!
    Én is venni fogok,mert el vagyok ragadtatva tőle
  • Blasta
    #29
    Énmár rájöttem a telcsi nagy hátrányára, mégpedig ez az S40-es oprendszer.
    Egyszerűen tud egy csomó mindent, de azokat ÉPPEN nem elég kielégítő minőségben, így már most egy ugyan ilyen telefonra vágyok, csak S60-as rendszerrel, mert azzal már simán lehet pl. frankón filmeket nézni (ezzel is, csak épp a médialehátszó egy kaki, tekerni nem lehet, ha megállítod újra kell kezdened a filmet, etc).
    Szal nagyon jó lenne egy ugyan ilyen telcsi, csak S60-nal.
  • Trisztin
    #30
    megvásároltam ezt a szépséget :)) fehérben gyönyörűűű :)


    szerintem a legnagyobb hibája a gyenge aksi... 2 nap.. és ilyenkor még nem nyűstöltem... az előző telefonom aksija két év után is heti 2szeri töltéssel túlélte a hetet... igaz,az nem is volt ennyire okos,hiszen csak egy 3220-as volt...

    szóval szerintem nagy hátrány a gyors merülés!!!
  • tuco
    #31
    Nem tudjátok melyik a legújabb szoftver most a telóra?
  • Trisztin
    #32
    ha megmondod,hogy miért nem jó a gyári,akkor igérem kiderítem neked....
  • Swy
    #33
    kiadták S-60 as oppal is?
  • bubi07
    #34
    szarintem nem nagy hátrány az hogy két nap alatt lemerül. azt a pár órát kíbírom anélkül is. (de a tesómnak K750i-je van .addig meg elszórakozom azzal is.)
  • RelakS
    #35
    Van olyan progi, amivel témát lehet hozzá eszkábálni? Úgy láttam, hogy a beállításait max üzemmódként tuja elmenteni :S
  • rosta1994
    #36
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • sutyoka
    #37
    Üdv, Sziasztok! Segitsetek, szeretnék letőlteni témákat, és játékokat a mobilomra, de ha egy mod van rá olyan weboldalakat keresek melynél nem kell fizetni. Ehhez kérném a tanácsaitokat,még "kezdő"vagyok e témában! Előre is köszönöm!!
  • Trisztin
    #38
    na jó esetleg segítek :) de csak mert már én kifosztottam ezt az oldalt amennyire csak tudtam 8)
    MOBILE9 - a legtöbb nokiához találsz hozzávalókat :) 6131-re mindent találsz 8) én is innen turboztam fel a magam és a barátnőm telefonját ;)
  • Swy
    #39
    5300-ára tudsz témaszerkesztőt? (ha már ilyen tapasztalt vagy?)
  • Trisztin
    #40
    minek szerkesszem,ha már megcsinálják helyettem???nem vagyok tapasztalt,csak ügyes kereső...


    ugyanitt biztos,hogy találsz megfelelőt...