64
Mindent a telefonról
  • tuco
    #24
    Nekem 05.50-es software van rajta. Elég jól működik.
  • tuco
    #23
    A Zedge az tényleg fasza oldal. Nagyon sok bazár van a telóhoz.
  • Blasta
    #22
    Ja, a zedge.net-en találtam hozzá egy ingyenes regisztráció után rengeteg jobbnál jobb csengőhangot, témát, ajánlom kipróbálásra
  • Blasta
    #21
    Éldegél :D
    Nekem ilyen telefonom van, de olvasgatok sok rosszat róla a fórumokon. Legtöbbször úgy tűnik, hogy a szolgáltatónál vásárolt példányokkal akadnak komoly zűrök (az enyém is ilyen, de még hibátlan [LEKOPOGJA]).
    Valakinek tapasztalat?
    Szoftvert nem frissítettem, 3,70-es van rajta, az jól működik.
  • tuco
    #20
    Sziasztok! Él még ez a fórum?
  • Cubemaniac
    #19
    Hy!
    valaki probálkozott már a Software Updaterrel Frissíteni a Telót????
  • PyRex
    #18
    hmmm fura..
  • Cubemaniac
    #17
    Akkor szoft Hiba!
    Sztem a Bt is az!
    Ja meg tegnap csinált olyat hogy akülső kijelző szépen lassan elhalványult és csak a Reset Segített rajta!!!
  • PyRex
    #16
    nekem nem számolja, csak ha felveszik...
  • G Marsel
    #15
    Sziasztok! Honnan tudnék letölteni témát gémet progikat meg ilyesmit 6131-re? A 6131 s40 vagy S60? PLEASE HEEEEELP
    Ui.:Nekem nagyon bejön a teló!
    Ui2.:Nekem is zöld pöttyös a felvétel
  • Cubemaniac
    #14
    De mikor N70-em volt akkor tudtam küldeni Motorolákra! Sztem a MOtoknak van érdekes BT-ja!
    Amugy Sztetek Szofthiba hogy amikor hívok valakit és kicsöng akkor má számolj a mp-ket!
    Pl.: Kicsöng 2-őt éslerakom kiírja h eltett 4 mp !
    Sztetek műxik a Nokia Software updaterrel lehet ezt is frissíteni??????
  • Cubemaniac
    #13
    De eddig N70-em volt és avval birtam mindenkinek, de ezzel Moto-kra nem tok!
    Amugy Ezzel is lehet a NOkia Software updaterrel frissíteni a Szoftját!
    Me nekem mikor kicsöng má akkor számolja a másodperceket. Pl. Én Vodás vok és nincs rajta pénzem, ameddig várom hogy végigmondja a szövegeet a kicsengésig addig eltelik 20 mp!!
    Lehet egy szoft frissítés jót tenne!
    Most V 03.50-es van rajta 13-03-06!
    Me má vettem észre érdekes dólgókat
  • PyRex
    #12
    Jaja, Motorolának (RazR) én sem tudtam küldeni semmit... Mondjuk szerintem a Nokiák Bluetooth-a mindig is érdekesen működött...
  • ajem kisa
    #11
    Semmi....
  • Cubemaniac
    #10
    Nah nékem is ilyen telóm van!!!
    Én nagyon meg vok vele elégedve!
    Az Mp3 lejátszó része Qrvajó, a hangszórója meg qrvajó minőségben nyomja a zenét!
    Nem tom lehet csak az enyémben de más nem vette észre hogy ha csinálok képet akkor a kijeljő olyan zöld pöttyös egy picit!
    Jah és Észrevettem hogy egy motorolával sem Kompatibilis a Bluetoothja (V550, E398) "Sikertelen küldés"!!!
    Ez sem tünt fel senkinek???????
    Aki tapasztalt ilyet a Bt-vel kapcsolatban vagy avalaki tud erre a telókra küldeni vagy másik Motorolára az válaszoljon!!!!!!!4
  • PyRex
    #9
    ?
  • ajem kisa
    #8
    Holnap nyitok egy topikot: milyen kést használsz a kenyérszeleteléshez?
    Mert az enyém jól vág, de az éle kezd kopni...blabla
  • DJviolin
    #7
    ...akkor mutassátok meg, hogy a tietek milyen munkát csinál. Könnyű a másét fikázni. -.-

    Az enyémtől biztosan jobbat csinál, mert a Nokia 3410-esen nincs kamera. :)
  • desigo
    #6
    homályos a kép...
  • Dave John
    #5
    csodálatos...
  • PyRex
    #4
    Nemtom, szerintem jó.
  • Gladiator
    #3
    hát ez elég gyér
  • PyRex
    #2
    Na ilyen képet csinál, illetve ennél jobbat, mert itt elég borús volt az idő...

  • PyRex
    #1
    Kb. egy hónapja van ilyen telcsim.



    Eddig egyetlen negatívumként azt említeném, hogy nem megfelelő a flipes kialakítás miatt a felső része a telefonnak összecsukott állapotban képes picit elmozdulni az alsóhoz képest és ez bizony látszik a a telefon felső részének a belsején a kijelző alatt és fölött (a műanyag alig láthatóan de kezd kopni).

    De amúgy nagyon fasza kis készülék, a kijelzője szerintem fantasztikus, a kamera megfelelő fényviszonyok mellett nagyon szép képet készít (persze mobilhoz képest), vettem bele egy 512MB-os micro SD kártyát, nem lassult tőle a telcsi, a menüje szerintem nagyon logikus és átlátható, szóval nekem bejött. Készenléti ideje is elég jó ahhoz képest, hogy az aksi elvben elég gyengus. És egy feltöltéssel 4 óra beszélgetést kibír, ha semmi mást nem csinálsz vele.