192
Destination Treasure Island
  • Oszvaldo
    #112
    Vágd fel a késse a banánt, majd keverd össze a rummal,add oda Pityunak, kapsz tőle piros toll.
    Piros toll piros kagylóval balra, sárga toll jobbra, sárga virág középre... Tádáááám!
  • Oszvaldo
    #111
    Sziasztok!
    Elakadtam :)
    Ott járok, hogy felakasztottam a fára a tülös állat, alias kosfej koponyát, de nem tudom hogy juthatnék le a szakadékon, vagy mit kell csinálni, ha nem azt... Plíz segítsetek!!!
    Előre is köszi, de nagyon!!!
  • doncarlos
    #110
    Mit csináljak?
  • doncarlos
    #109
    és akkor mi van? rajta van a banán a rumon... és? a tüzet meggyújtottam... és? nemtom mi van, csak megyek körbe-körbe.



  • doncarlos
    #108
  • doncarlos
    #107
    hát én befosok... az elején annál ahol a papagáj mindíg azt mondja hogy még hiányzik valami.. ááá .nemértem. azt mondja.... nanasinrum.. beleteszem, de semmi. ja, és itt nektek honnan a genyából van piros toll? nekem egy kék van meg egy sárga. Help me.
  • ldavid
    #106
    ahhoz külön varró cucc kell, amit az erődnél ücsörgő két kalóztól tudsz megszerezni
  • taki1979
    #105
    Sziasztok. A csapda hálóját szeretném megvarni de valahogy nem sikerül. A tűt mivel kell párosítani, hogy meg tudja varrni a csapdát, hogy a kalóz belemenjen.
  • ldavid
    #104
    az attól függ hol jársz
  • kakuba
    #103
    Köszönöm,de hogyan jutok el oda?
    És hogyan kell felmászni arra a kiszáradt fára?Mert nekem nem dobja fel rá a kötelet,azzal,hogy túl magasan van.
  • ldavid
    #102
    OK, már nem téma.. :)
  • ldavid
    #101
    a bánya után az erődben. (pont itt akadtam el)

    szóval megtudná mondani valaki hogy az erődben a horgászbottal mit kezdjek?
    már szinte mindent próbáltam, kötöttem kötelet az ágyúra, összeraktam a könyv szerint a búvárkodáshoz használható erszényt, raktam puskaport az ágyúba, innen viszont teljes csőd..

    ezt (#98) a végigjátszást használom én is de nem sokat segít, mert valami dohány zacskót ír a pecabothoz
  • kakuba
    #100
    Sziasztok!
    Meg tudná nekem valaki mondani,hogy hol találom az ágyút?
    Köszi előre is!
  • Eagle16
    #99
    Sikerült végigvinni nekem is, igaz a végén segített a végigjátszás, mert sosem jöttem volna rá egymagam...
  • Eagle16
    #98
    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcTt/TreasureIsland.htm
    Egy minőségi angol végigjátszás, képekkel, leírásokkal :)
  • Eagle16
    #97
    Hy!
    Nemtudok visszamászni, mert fáradt a csávó, meg az X-el jelölt helyet sem tudom kiásni a csákánnyal.Teát hogy kell csinálni?
  • lacica
    #96
    Hellboy!!Az Aura 2-ben neked is lassan mozog a cursor????
  • simmons
    #95
    Megcsináltam a kőtáblásat,de most 3 golyócska van, meg ilyen negyed körök. Ott mit kell? :D
  • hellboy2
    #94
    Már lejjebb le lett írva:#81,#89 hsz.
    Olvass a sorok között.
    Most kezdem az Aura 2-t.
  • hellboy2
    #93
    Már lejjebb le lett írva:#81,#89 hsz.
    Olvass a sorok között.
  • simmons
    #92
    Mit kell annál a köves vminél ahol 3an vagyunk és köveket kell nyomkodni? Azt hogy kell?
  • hellboy2
    #91
    Kint a csónaknál csengess,le jön a kosár tedd bele a rumot.
    A demó után egy kalóz marad azt lődd le.
  • simmons
    #90
    És ott mit kell abban a helységben ahol a lány van és a 3 kalóz??
  • hellboy2
    #89
    Igen
    39-32-7
    Minden kérdésben el kell jutni vmeik égtájról egy másikra(délről északra).
    Állítsd be a nagy keréken a dél szimbólumot a kicsin a rajta lévő számot,nézd meg az észak jelét és számát és addig nyomkodd a gombot amig el nem jutsz az észak jeléig és számáig(FLINT 1)a pontos szám ami kell ott lesz felül (day).Mindegyik enigmánál így kell el járni(iránytű:baloldal- Észak,jobboldal-Dél.)
  • lacica
    #88
    hellboy!!A 32 az biztos?? Olyat nem tudok.Segíts légyszi!!!!!!!!!!!!!
  • simmons
    #87
    Az öreg embernél ami a falon van, az íránytű fölött ott mit kell beállítani? Mit mire kell állítani?
  • taki1979
    #86
    Köszönöm sikerült!
  • Apus
    #85
    Rakj bele:2 Louis d'or, 2 Guineas, 1 Piaster and 2 Pistareen-t.
  • taki1979
    #84
    sziasztok ott vagyok ahol 109 shillinget kell az edényre tenni de nem nyílik ki az ajtó ha többet teszek akkor is rögtön becsukódik Hogyan kell ezt a feladatot megoldani???????????
  • lacica
    #83
    Ügyes vagy!!!!!!!!! Az Aura 2-t próbáltad már????????
  • hellboy2
    #82
    RUM kell nekik
  • hellboy2
    #81

    VÉGIG JÁTSZVA
    A kulcs a VÍZ alatt van a hajó roncsnál.
    A tábla játéknál az első beállítás:39,a második:32,a harmadik:7.
    Ez után a falon lévő képet kell be állítani ami szembe van a falon(jó nyomogatást).
    Ha kész akkor a kígyót a tükörrel lehet el hajtani.
    VÉGE[#taps
  • lacica
    #80
    hellboy!!Kulcsod van a bilincshez? Az öreg aki lábon lövi magát megoperáltad??
  • taki1979
    #79
    sziasztok én a piros papagájnál tartok megvan a banán és a rum is de valamit még hiányol. tudna valaki segíteni előre is köszönöm
  • Zol77
    #78
    na én is itt tartok pont. egyedül az ágyúgolyót tudtam felküldeni,de azt meg kidobták a tengerbe.
  • hellboy2
    #77
    Nem.A csajos még a kalózoknál van nem tom hogy kell onnan el hozni csak én vagyok meg az öreg kalóz semmit nem tudok csinálni.
    A víz + az iránytű a helyén de mást nem tudok csinálni.
  • lacica
    #76
    Az öreggel, meg a csajszival játszol azon a szerkentyün???
  • hellboy2
    #75
    Tovább tudja valaki hogy mit kell csinálni???
    Én be csődöltem fogalmam sincs hogy mit kell csinálni a kalózoknál.
  • hellboy2
    #74
    KÖSZÖNÖM
  • lacica
    #73
    Ez mit jelent???