192
Destination Treasure Island
  • Zol77
    #72
    ja, pontosan!
  • hellboy2
    #71
    THX
  • Apus
    #70
    a varrótűt megmágnesezed lenn a parton a nagy kövön (ahol a rozsdás kés volt) és összerakod a parafadugóval (rumosüveg).
  • hellboy2
    #69
    zol77 Honnan van irány tűd???
  • Zol77
    #68
    na én is a kalózoknál járok már,de itt passz egyenlőre. Már van kulcs,öntöttem vizet abba lyukba, meg beleraktam az iránytűt , meg fölé a két tekerentyűt és heló. Na majd délután próbálkozok tovább,mert este már nem sokat foglalkoztam vele.
  • hellboy2
    #67
    HOL?
    Az ágyúnál az oszlopon lévő vasra tegyél a kanócból gyújtsd meg és tűz.
    (ágyúba:ppor,tömd meg golyó)TŰZ
  • lacica
    #66
    Hellboy!Na itt vagyok!
  • lacica
    #65
    Felállítottam teljesen az ágyút, megkötöztem az embereket, minden megvan csak nemtom h kell lőni az ágyúval!Most én járok igy!!
  • hellboy2
    #64
    A fa házban rakd ossze a peca botot,menny a tetőre lopd el a dohány zacsit
    töltsd meg puska porral uigy csempészd vissza.
    A rövid kötéllel kötözd meg őket töltsd meg az ágyút (TŰZ),szereld össze a
    tömlőt a fujtatóval töltsd meg levegővel majd búvárkodj a hajónál.
    Szereld meg a csónakot a szerszámokkal a kanóccal+agyantával tömitsd és ott leszel a hol én is vagyok.
  • lacica
    #63
    Mikór gyújt rá az a jó ember?????????
  • lacica
    #62
    Hellboy kötyi!Már 2 napja szenvedek.
  • hellboy2
    #61
    Nyisd ki a víz tartályt a kerékkel,tedd be a hajót a vízbe a másik oldalon vedd le róla az enigmát aztán jön a csajos.
    A többi meg már megy magátol,én most a kalózok között vagyok itt nem tom a rejtvényeket sajna.
    Ha tudok segitek.
  • lacica
    #60
    Háj!!!Én még csak a bányánál vagyok.Ott mit kell tovább?
  • mariann84
    #59
    Szedd szét a csákányt és a bottal támaszd ki, vedd ki a ládikát de a botot is utána!
  • simmons
    #58
    A víz alatt felszedtem a szivacsot a késsel, de a nagy kagylóval amiben a kincs van nemtom mit kell.
  • simmons
    #57
    Felállítottam teljesen az ágyút, megkötöztem az embereket, minden megvan csak nemtom h kell lőni az ágyúval!
  • lacica
    #56
    Most akkor Te segíts légyszi!!!!!!!!!!!
  • simmons
    #55
    Már megvan!!
  • simmons
    #54
    Megvan a golyó!! :D
    Ezután mit kell?? :)
  • lacica
    #53
    Háj!!Középen,a völgyben a kis szigeten van megrepedezve talaj!!azt kell hozzá kutyulni.
  • simmons
    #52
    Hali!

    Hogy kell ágyúgolyót készíteni? Az aranyat felraktam olvadni, van homokom és vizem, de vmi még kell a homokhoz és a vízhez,de nemtom h mi.
  • lacica
    #51
    Hellboy!!Jutottál valamire?Ott tartok én is ahol Te!Már síkidom vagyok.Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!
  • hellboy2
    #50
    Ha tudok akkor szivesen.
  • lacica
    #49
    Helló Hellboy nagyon kötyi.A 2 szobor már nálam volt.Majd még úgyis jövök. Segítesz majd?
  • hellboy2
    #48
    A térképen a hajó középre a kardos fickó a kaktuszok alá a kampós a két tó
    közé a falábu pedig az alá a vitorlát elég most forgatni vmerre pityu ugy is szol ha jó.
    ÉN már a kincset is ki ástam kész a golyó is a teát meg ittam csajos meg mentve de el tünt.
    MOST MIT???
    lacica:a másik két szobrot hozd el a kopi barlangbol.
  • mariann84
    #47
    a versike írja melyik állványra kell tenni, nem mindegy! és az sem hogy a vitorlája merre áll, nyomkodni kell azt is. először állítsd be a figurákat, aztán próbálgasd a helyére a vitorlást. nem tudom fejből melyik helyre kellett már tenni.
  • lacica
    #46
    Sziasztok!A hajóval mit a térképen???
  • mariann84
    #45
    Próbálj kincset ásni, ott ahova leesett az üvegszem, most már nekieshetsz a csákánnyal.A kiásott föld felvétele fontos!
  • hellboy2
    #44
    A rongy is meg volt,térkép kész tea megvolt csaj kint a gödörből ágyúgolyó is kész.
    MOST MIT TEGYEK??????
    Hova kell a golyó,ugyanis nincs ágyúm.
  • mariann84
    #43
    Meg hát :)
  • lacica
    #42
    Echo megvolt???
  • mariann84
    #41
    Majd próbálok mindennap felnézni, mert én röpke másfél nap alatt végigvittem (tanulás helyett) annyira ráéreztem az ízére :D Ha tudtok mondjatok már hasonló kalandjátékokat, hátha van még olyan, amivel nem játszottam!
  • mariann84
    #40
    Nah a kardosnál tényleg a bibliai idézet számai alapján kell beállítani a pengéket.Bocsi, hogy nem néztem fel korábban.Hellboy, a kampó meg az üvegszem mellett egy rongyot is kellett hogy kapj a csontinál!
  • lacica
    #39
    Egészségedre!!Na meg kötyi!!!
  • hellboy2
    #38
    Köszike.
    Majd még biztos fogunk érdeklődni(olvasd sürün a fórumot).
  • Zol77
    #37
    a kardos kapunál azt hiszem 22:13-at kell beállítani ha jól emlékszem,de nézzétek meg a fekete foltot , ott ír 3 időpontot, a legelső az. Én most az ágyúgolyót öntöttem ki, meg a csajszlit húztam ki a gödörből, itt tartok. ja meg jól beteáztam :)
  • hellboy2
    #36
    A csonti nekem egy kampót és egy üveg szemet adott.
  • lacica
    #35
    Ja,én az órát akkor kaptam amikór leesett a csontváz.
  • lacica
    #34
    Van egy mondóka az enigmában,hogy 1 nyúl,5 majom,13 kígyó.Valahogy a 4 kardot e szerint kellene baállítani és akkor kinyilna az a kapu.Várjuk Mariannt,hátha segít!Kérünk szépen.
  • hellboy2
    #33
    Én is a kardoknál vagyok ott mit kell és meddig,a birkát már megnyirtam.
    Az angol sajna nem az én asztalom.
    Magyaritás kellene ehez a játékhoz(is).