192
Destination Treasure Island
  • kirol
    #152
    Zsír! Még úgyse kezdtem el.
  • tonyo9
    #151
    [url=http://magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=937[/url]ez a magyaritása
  • tonyo9
    #150
    [url=http://magyaritasok.hu/?func=dlinfo&mit=93[/url]magyaritása...
  • KeV15
    #149
    Köszi
  • ldavid
    #148
    elindulsz a zárt kapu felé, ott találsz egy fát, a törzsébe belevágsz késsel és a nedvet felmelegíted a barlangban a tűz felett, és összeragasztod a figura darabjait
  • KeV15
    #147
    Hy all! Én még csak most kezdtem el jáccani vele, és elakadtam a koponyás barlangnál. Ott mit kell csinálni? Az egyik szobrot leraktam a másikat nem tom h mivel kellene megragasztani(ha meg kell egyáltalán. Ha tudjátok mit kell tenni írjátok le lécci!!köszi
  • fsagi
    #146
    köszi
  • feki25
    #145
    Köszi szépen a segítséget!!
  • ldavid
    #144
    gyalogosan kell odamenni, a felfújt "légzsákkal", ahogyan a spanyol könyvben is le van rajzolva
  • bagyoro
    #143
    Sziasztok! Magyarítás várható a játékhoz. Kb. a holnap végére lesz kész. Kb a fele már készen van!
  • feki25
    #142
    Köszi a segítséget, de odáig még nem tudok eljutni mert meg kell javítani a hajót amivel odamehetek!
  • ldavid
    #141
    az elsüllyedt hajónál keresd, egy csomagban van
  • feki25
    #140
    Sziasztok!! Elakadtam a hajó szerelésénél, mert nem találom a fogót amivel kihúzhatnám a szöget a hajó melletti fából!!! Aki tudja hogy hol van a fogó és segítene azt nagyon megköszönném!!
  • ldavid
    #139
    a kiásott aranyból kell önteni a bányánál, a spanyol könyv szerint

    kell a kincsesláda melletti homok, azt össze kell keverni vízzel, az így kapott anyagot berakod a baloldali tartóba és a két keretet megtöltesz vele

    csak az egyiken dugaszold be a lyukat, majd mindkettőt tedd át a jobbra lévő fehér kőlapra, itt a lyukast tedd a másik tetejére, a fujtatóval lobbantsd fel a tüzet, kell hozzá a cső is (ha még lyukas meg kell varrni, tű + cérna), és rakd az aranyat az edénybe, ha kész megfogod a felakasztott fogóval és a lyukon át beleöntöd a formába és kész a golyó
  • fsagi
    #138
    hogy kell ágyugólyot késziteni?
  • Amigo5311
    #137
    Köszi a segítséget! Sikerült végigvinni a játékot.
  • ldavid
    #136
    visszamész a birkanyírós helyszínre és megjavítod a csapda hálóját, elmész a toronyba és beleüvöltöl a szobor szájába, erre az arra mászkáló kalóz megijed és elkezd futni a csapda felé, miután elkaptad csak el kell venni a kulcsot
  • Amigo5311
    #135
    Hol találom a bilincs kulcsát, mert a roncsnál sehol sem látom?
  • szhaci
    #134
    ok köszi közbe rájöttem és sikerült továbbjutni!
  • ldavid
    #133
    nem tudom hogy jutottatok egyből a virágos-fás részre mert az első helyszín a szigeten az ami az első képen van

    a trolit úgy lehet megcsinálni hogy a szintén az első képen lévő csigát szét kell szedni és abból kell működőt fabrikálni

    szétszedni pedig mindent az eszköztárban lévő csavarkulcs ikonra kattintva lehet (persze csak ami szétszedhető)

    amúgy ajánlom a már említett angol végigjátszást és mellé a webforditas.hu oldalt ahol le is lehet fordítani

    fricsi13: a kalózok mellett le kellene másznod a partra ahol rádlőnek a hajóról és aztán visszatérve az erődbe ki kellene lőnöd a hajót
  • fricsi13
    #132
    Hali
    Már megkötöztem a kalózokat is és elvettem a cuccokat tőlük, ágyuban benne van az ágyugolyó, és felfújtam a zsákot de most nem tudom , hogy mit kelll csinálni!
  • doncarlos
    #131
    Nem ártana egy magyarítás mi? mert amikor kihajózol kérdi a szerencsétlen hogy hova akarsz menni, de én se tudok angolul...
  • Qwertino
    #130
    hogy kell szédszedni a rozsdás kést?
  • szhaci
    #129
    Hali!
    Én sem tudok tovább menni egyik szigetről a másikra nem tudom, hogy kell összerakni a trollit hogy működjön.Én kétszer keztem előről a játékot,és egyszer arra a szigetre vitt ahogl a barlang, van másodjára ahol a szobor van a papagájjal és mind a ketönnél a trollinál elakadok!
    Légyszíves segítsetek!Köszi!
  • doncarlos
    #128
    azokat a helyeket amikről képeket csináltál még sose láttam
  • doncarlos
    #127
    de ezekre a helyekre hogy jutok? ott járok, hogy megérkeztem a szigetre, és annál a totemnél vagyok aminek a fején ül a papagáj... merre tovább? mindenfele zsákutca van. vagy mégsem? egyik irányba egy magas hegy van, amire nem tudok felmászni, másik irányba meg a csile amit le kellett szednem ,mert nem jó. gyújtottam tüzet, beraktam a totembe a tollakat, de piros nincs. kés sincs. barlang sincs.
  • ldavid
    #126
    mássz fel a fán a tetőre és a pecabottal szedd el a kalózok cuccait
  • fricsi13
    #125
    Hali!
    elakadtam! most ott tartok hogy betettem az ágyugólyót az ágyuba és felfújtam azt a zsákot , de most mit kell nem tudom !!!
  • ldavid
    #124

    bal oldalt rozsdás kés, ha felvetted szét kell szedni


    ez itt a barlang


    bent fegyél fel mindent, a pengét és a madzagot egyesíteni kell a rozsdás kés nyelével
  • doncarlos
    #123
    köszi a segítséget, de se kés, se barlang... milyen barlang.. van egy kötél amin volt egy nem működő csigaszerü valami, de nem működik, le is jött róla. Nem értem mi van.
  • szabi16
    #122
    Légyszi írjátok meg hogy hol van az a ... kés!!!!!!!!!!
  • ldavid
    #121
    olvass vissza (#112)
  • szhaci
    #120
    Sziasztok!
    Kérlek segítsetek a szobornál a piros tollat nem tudom megszerezni!Hogy kell összekutyulni?Köszi elöre is.
  • szabi16
    #119
    Köszönöm szépen!!!!
  • ldavid
    #118
    a 98-asban van leírva egy angol nyelvű végigjátszás, más (magyar) tudtommal nincs, és magyarosítás sincs tervezve

    doncarlos: a késhez kell a sziget első színhelyén lévő rozsdás kés, (szétszedni) majd össze kell rakni a barlangban lévő pengével és rákötni a madzaggal
  • szabi16
    #117
    Nagyon szépen kérnék mindenkit hogy aki tud segítsen a destination treasure island teljes leírásában,vagyis hol lehet megtalálni,letölteni.Vagy esetleg magyarítás vagy bármilyen segítséget elfogadnák.Köszönettel mindenkinek.Írhattok a címemre is :[email protected] Köszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!
  • doncarlos
    #116
    help lécci, már minden kombinációt kipróbáltam, és nem birok rájönni... annyi cuccom van amit ott látsz. mi hiányzik? hogy rakjam össze?
  • Oszvaldo
    #115
    Összekell rakni!
  • doncarlos
    #114
    miféle kés? olyanom nekem nincs...
  • Oszvaldo
    #113
    Továbbjutottam :)