626

  • NeBby
    #546
    hol?magyariasok.hu n nincs...
  • Sas6
    #545
    Bakkerr tok komoly máe van magyarositas:)) Huh ezezz!! :DD
  • NeBby
    #544
    sztem elég könnyű...lényeg h figyeld meg h honnan szoktak jönni és oda állíts íjászokat meg talán néhány trollt vagy amit akarsz...
  • REALITAS
    #543
    Sziasztok a sirdombok küldetést egyszerűen lehetetlen megcsinálni akkora a tulerő hogy mire megjön a föseregem megölnek mindenkit a dombon. Hogy sikerült nektek megcsinálni?
  • Sas6
    #542
    Rakd fel a simábol aRELOAD-os verziot és utanna rakd fel a kieget.És a kieget ne oda telepitsd ahova az alapot hanem vmi teljesen más mappába!!!
  • cerebrum
    #541
    Hali!

    Fent van az alapjáték, ennek ellenére továbbra sem akarja feltenni a kiegészítőt, hanem egyre csak az írja ki, hogy
    "You must have a copy of The Battle for Middle-Earth II installed to play the Rise of the Witch-king. The installer will now exit."

    Komolyan mondom már kezd a tököm kilenni a BfME2-vel, az alapjáték nem megy, csak 3,5 percig, hiába rakom újra, a tetves kiegészítő meg nem akar feltelepülni...
  • NeBby
    #540
    Vkinek nincs kedve jáccani?
    szoba: BFME2_WK
    pass: witchking
  • Peti0011
    #539
    Fura egy probléma ötletem sincs:S
  • lee56
    #538
    Jaja nekem is ugyanez a probélma, ha bennvagyunk 3an a lobbyban, a 2 másik emberke látja amit irok nekik, én viszont nem látom amit irnak ők, ha szervert csinálok, nem tudnak bejönni (timed out), ha ők csinálnak szervert én nemtudok bemenni, ők viszont be tudnak egymás szerverére, fura

    Hamacsit használunk mi is, egyik havernak externetes dsl-je van 3mbit, másik chellos 2.5mbit, nekem meg 512kbites dsl-em van,

    Viszont nemrég próbáltunk c&c generalsozni, az is ea-s játék és hasonló a multi-player beállitás része, viszont ott külön van internet ip, és lan ip, és kiválasztatom hogy melyik mi legyen, LOTR-nél viszont nincs választás, és valószinüleg rosz ip-t néz nálam, valaki tud valami megoldást a problémá(nk)ra?

    (Az lehet a bibi talán, hogy nálam meg van ip cimezve a lan is, mivel ha automatán hagyom minden windows inditáskor kb 2-3 percet kéne várni, aztán kidobna egy felkiáltójeles lan ikont az óra mellé.)

    Érdekes de ugy a 1.04-es patch-nél még megoldódott hogy "sok próba" után azért be tudtam menni a szerverre, azóta és a kiegészitő óta soha
  • dzsuvajoe
    #537
    Sok próba=előb utobb jatek
  • Sas6
    #536
    probálkozz többszor elobb utobb csak beenged...
  • Hedic
    #535
    mért van az hogy ha akarok játszani valaki ellen neten hamachin keresztül,és az illetö csinál szobát,és amikor én be akarok lépni hozzá akkor ezt irja: CONNECTION TIMED OUT !!!!
    EZT MÉRT IRJA KI??? MÉRT VAN EZ??? TUD VALAKI SEGITENI???
  • pubiloál
    #534
    azért nincs mordornál fal, mert mordorral az orktömegekkel kell nyerni nem pedig a védekezéssel!!! rusholni kell mint állat, nem szabad hagyni h fejlődjön az ellen
  • Sas6
    #533
    oks majd ha kijonnek a patchek akkor talán gyengek lesznek:)
  • dzsuvajoe
    #532
    A könyvben is Gimli a legnagyobb arc:) Annyit röhögtem rajta.
  • dzsuvajoe
    #531
    Mért a törpök télleg jók:)
  • encofoco
    #530
    "Én is unom már hogy minenju jajj törpök hu de jok... Nem igaz hogy annyira jok simán lelehet oket is verni ha van vkinek egy jo taktikája és esze."
    -na verd meg öket...1000 lovérol no cash-al...azt megnézem...:DDDD
    -mordor nekik 5 min-és semmid nem marad ,csak 1 erödöd :DDD
  • BaliBoy
    #529
    Hi. Ha esetleg valaki otthon van a World Builderben és segítene azt nagyon megköszönném. A kérdésem pedig az, hogy meg lehet-e vhogy azt csinálni, hogy dolgokat megnagyítani. pl. egy vízesést megnyújtani
  • Empark
    #528
    én azt is sajnálom hogy MORDORNÁL kihagyták a falat !!! ez szar!!!!! vagy inkább jobb??
  • pubiloál
    #527
    hát én (sajnos) igen
  • Sas6
    #526
    ezt még nem teszteltem.
  • pubiloál
    #525
    és kibírnak 2 találatot a mordori katapultokból... mármint amit falra lehet telepíteni
  • Sas6
    #524
    akkor milliomos lennék xDDDDD
  • Sas6
    #523
    azok télleg jók :S
  • pubiloál
    #522
    húú viszont az angmari ijászok nagyon durvák :S a Nazgúlok tapasztalata alapján :D
  • pubiloál
    #521
    viszont mekkora buli lenne ha azért kapnék pénzt ha meghalnak... :D:D:D
  • Sas6
    #520
    xDDD ez igaz
  • pubiloál
    #519
    hát akkor amgy nem sok pénzt kapok... mert a goblinok inkább halnak mint ölnek :D:D
  • pubiloál
    #518
    mért embereknél is van ilyen... nem tom már meik hős közelébe vannak bizonyos szint felett
  • Sas6
    #517
    A goblinosz sztem is rosszak. igaz van egy NAGYON-NAGYON-NAGYON-NAGYON-NAGYON-NAGYON-NAGYON-NAGYON-NAGYON-NAGYON-NAGYON-NAGYON-NAGYON-NAGYON Jó varázslatuk amikor pénzt kapunk ha megolunk vmit. de csak ezért nem állok át rájuk:DD
  • pubiloál
    #516
    viszont a goblinok télleg durva szarok... már bocs de az a parasztok választása :D
  • Sas6
    #515
    erösek ez tény. de nem halhatatlanok!!!!!!!!
  • pubiloál
    #514
    én most amgy Mordorral 3-as szintű vok... még csak :S
  • pubiloál
    #513
    de a törpök iszonyat kemények... nehéz odaverni őket nagyon...
  • Sas6
    #512
    egyetértek:PP Én is unom már hogy minenju jajj törpök hu de jok... Nem igaz hogy annyira jok simán lelehet oket is verni ha van vkinek egy jo taktikája és esze.
  • Firebat
    #511
    fúj törpök
    éjjen Mordor és Goblin-ok !!!:PP
  • pubiloál
    #510
    hát nem tom, pálya egyik végéből a másikra simán ellövök... nem a Tournament Snow-on... amgy törpökkel az alapjátékba kurva sokat játszottam, ők a legerősebbek
  • encofoco
    #509
    nem tutsz bárhova lönni..csak 1 adott távolságon belöl...
    a törpöket nem bántani ám....:DDD mert kapsz tölük...:DDD
    a törp hösök azok a legjobbak...ott van a halhatatlan dain king..kedvenc hösöm...:DDD
  • pubiloál
    #508
    törpökkel az a bajom h a hőseik lassúak :S
  • Empark
    #507
    jah,de azt még hozzá kell tennem hogy a legkönzebben szinten játszottam ki a feladatokat