626

  • lee56
    #586
    Mi a problémád, miért nem irod le, elvégre azé van a fórum, talán hasznosabb is ha mindenki tanul belőle, meg persze igy többen is tudnának segíteni...
  • Aleric
    #585
    Sziasztok.
    Figyeljetek valaki tudna segíteni ebben a multiban mert sehogysem boldogoluk pedig már 2 órája itt szenvedek vele és ha valaki csak 10 percet tudna rám szánni azt megkösöznném itt a címem lécci vegyen fel
    [email protected]
    és mégegszer köszönöm.
  • demetan
    #584
    Persze, hogy lehet, van egy 8 pányás kampánya, meg egy "skrims" mód, amiben csak sima csetepatékat lehet játszani, + még van a War of the Ring mód, ami egy olyan Total War koppintás
  • Dino16
    #583
    Ezt amugy lehet single-ben játszani?
  • demetan
    #582
    ja + még azt írta hogy a verziószám nem eggyezik, pedig mind3unknak ua a RELOAD-es verzió van
  • demetan
    #581
    Cső!
    Ezt írja ki amikor hamachin akartunk nyomulni, és nem engedett senkit belépni a játékba :( :
    A játék során hiba lépett fel. Ez azt jelenti, hogy a játék során elveszett a szinkronizáció a játékosok között. Elképzelhető hogy az ellenfeled módosította a játék verzióját"
  • NeBby
    #580
    Azért nem tudsz game.dat tal lanozni mert akkor mindig más verziót ír ki a játékban és amikor cstlakozol azt írja ki h nem eggyezik a verzió!ha úgy csinálod ahogy leírtam akkor normál verziót ír ki (RotWK nál 2.0-át)
  • NeBby
    #579
    Tedd újra a játékot, mert ha miniimageval nyomod akkor nem kell crack , sőt azzal nem is lesz jó!(ne írd felül a game.dat-ot!!!)Aztán szedd le a legújabb daemont és rakd be neki a securomot (jobb click tálcán és emulation), berakod a minit és indítod a YASU-t , aztán mehet a game így tuti jó lesz!
  • atenza
    #578
    Hátha segít
  • atenza
    #577
    Még egy kis segítség kellene, amit már sztem elég sok× leírtatok.
    A game.dat hibát észlelt és nem indul amikor már tölti a játékot, de a crack tuti jó mer másik 3 embernél műkszik. Szal lehet h a daemon tools miatt van? (3.33as verzió)
  • atenza
    #576
    Jaja, így műkszik de kell hozzá a Yasu is...Még azt majd kipróbálom h a mini image nélkül csak yasuval műkszik-e, merthát ugye a mini image 5Gb-ot foglal...
  • NeBby
    #575
    igen, csak azzal lehet
  • atenza
    #574
    Folyamatosan kirúgja az embereket ha 2nél többen vagyunk! Most próbáljuk mini image-val hátha megy.
  • NeBby
    #573
    Ott a cd kulcsosnál az lesz a gond , hogy 2 vagy 3 játékosnak ugyanaz a cd kulcsa!Mindenkinek más cd kulccsal kell felrakni és akkor jó lesz! Vagy másik lehetőség , hogy miért írja ki , az hogy ha kiírja h időtúllépés és kilépsz és a másik nem rúg ki és amíg azt jelzi hogy bennvagy (neki) addig úgy érzékeli mintha bennlennél és saját magad miatt írja ki ( máshogy nem tudtam leírni , remélem érted) , de ez majdnem 100% ban csak hamachin keresztül van , az 1. sokkal valószínűbb h az a gond! Más miatt nem lehet...
  • lee56
    #572
    oh akkor az icipicit más tészta :)
  • atenza
    #571
    Tulképpen az első részt próbáltuk Lanon és az volt a baj h ha egy 3. játékos be akart lépni akkor vmi olyasmit írt ki h. már van ilyen cd kulcs, hiába próbáltunk másikat..
  • lee56
    #570
    Hmm, és mik a panaszok? Mert nálam konkrétan csak annyi, hogy nem látom a szervert játékon belül, ha én csinálok akkor meg a haverok nem látják... (hamacsin keresztül persze)
  • atenza
    #569
    Most olvastam h. sokmindenkinek szaraxik, hogya multiplayerben akarnak jáccani vele. Van erre vmi megoldás, mert most akarunk haverokkal jáccani vele?
  • Sas6
    #568
  • Sas6
    #567
    Nézzétek meg ezt az oldalt tök jóó:D BFME 2
  • Peti0011
    #566
    http://www.player.cwi.hu/ tessék felnézni!!!
  • Peti0011
    #565
    hát a gépigény megvan akkor passzolok
  • NeBby
    #564
    Lenne egy elég fura dolog itt nálam , ha vkinek lenne 5lete az lécci írjon mer má' vagy fél napja szaraxok ezzel , hogy van 3 gépem , össze vannak kötve és kettőn simán elindul , de a harmadikon f***é se akar , mer mindid azt írja ki , hogy game.dat hibát észlelt , akkor ha mini imageval próbálom , de ha felülírom a game.dat ot akkor megy , de minivel nem indul sehogy , már mindent kipróbáltam szinte ami lehetséges , de nem akar sehogy se elindulni ( mer amúgy nem vok lama ezen a téren , de almom nincs milehet )Szal azt csinálja amikor minivel próbálom , hogy kinyomja a képet és kicsivel később , h game.dat hibát észlelt és kaputt...(gépigény megvan , legújabb daemon , windowst is újranyomtam) szal nem tom mi lehet
    PLZ HELP!!!!!
  • Peti0011
    #563
    Franca elirtam:(:(
    Nem érdekel a configod az msn -el együt!!!
    Nem érdekel hogy melyik a kedvenc sosrozatod! meg ugy egyáltalán ki kiváncsi rád:D:D:D
  • Peti0011
    #562
    Nem érdekel a Configod! Nem érdekel az msn ciemd az swem érdekel hogy mi a kedvenc sorozatod meg ugy egyáltalán ki kiváncsi rád!!! :D:D:D:D
    (vicc volt ha vlaki ne mértené)
  • Sas6
    #561
    Aha mindegy kösz!
  • NeBby
    #560
    amúgy pár hsz-al lejjebb leírtam...
  • NeBby
    #559
    jézus...a sima bfme2 vel hogy jáccottál??talán nem a game.dat ot kéne birizgálni és jólenne a verziód...
  • Sas6
    #558
    Jah. Vagy nincs patch? Mert azt akarom megcsinalni h 2.0-as legyen a verziom mint a tobieknek h tudjaén én is jatszani.
  • morreau
    #557
    patch?!
  • Sas6
    #556
    Honnan lehet letölteni a patched?mert a online-ra ha rámegyek ott nem tol le semmit.
  • NeBby
    #555
    OFF
    Jóvan na kicsit fasz vok néha ha felbasszák az agyam..(nem te)

    ON
  • Sas6
    #554
    Attol hogy neked jobb géped van nem kéne lefikázni másét!!! Meg kulünben is ha nekem annyi pénzem lenne mint neked nem oylan szar gépem lenne mint ami most van neked
  • NeBby
    #553
    azzal a pentium 3.4 es (s478) -sel?
  • Sas6
    #552
    Jaja kihalt.

    De végre kapta megy új procit és már kiprobálnám h hogyan megy a game szal valakivel játszanék egyet szivesen
  • NeBby
    #551
    húúú de kihalt lett a fórum...
  • NeBby
    #550
    próbáld mini imageval és YASU val...tuti jó lesz! (99%)
  • Alien1024
    #549
    az mitöl van hogy játszok tesomal és 3per után kicsivel mindig "feladom a játékot" mikor én felse adom ha nem magátol....?
  • surisomi
    #548
    lelehet szedni a gamehuntereseknél a magyarosítás:D:D
  • NeBby
    #547
    áhh megvan!! link