626

  • Sas6
    #506
    aha értelek
  • pubiloál
    #505
    hát akkor tudsz télleg bárhova, ha az a "bárhol" ott van egysédeg... odaküldtem egy Nazgúlt...
  • Hedic
    #504
    ezzel egyetértek,egyáltalán nem erös!!!!
    bár azért azt meg kell hagyni hogz a campaingban elég erösek voltak.Többször elöfordult hogy kétszer többen voltak mint én és mégis legyöztem öket,igaz a hösök is ott voltak !
  • Sas6
    #503
    hát azért bárhova nem sajna:(( De az télleg nagyon jo:) Azért tudtál bárhova loni mert a tournament shgow az kicsi pácsa. pl morodonál 8 szemelyes opalyan ott már nem tudál bárhova löne.
  • pubiloál
    #502
    én azért nem játszom mert sztem angmar kurva gagyi nép...
  • Hedic
    #501
    kijátszottam a campaingot !!!!!!!!
  • pubiloál
    #500
    húúú télleg még az a jó a mordori erődökben h ha megcsinálom azt a Gorgoroth-os izét, akkor egy durva nagy túzgolyót tudok küldeni... bárhova... gondoljátok el hogy 7 erődből az ellen bázisára... teccik mi??
  • pubiloál
    #499
    amgy sztem mordor azért jó mert viszonylag olcsók a Nazgúlok, legyártasz egyet, és végig tudod vele zavarni az ellent... lerombolni a malmait stb... főként erre építek ha mordorral játszok... vagy megcsinálom a 6 Fekete Lovast és azokkal... most nyomtam egyet mordorral a Tournament Snow-on angmariak ellen mediumon, és a végén már 7 erődöm volt...
  • pubiloál
    #498
    az alapjátékot mindig törpökkel nyomtam... nagyon durvák... bár h mostmár a 15 fős osztagokat megnyírbálták 10-re
  • pubiloál
    #497
    az emberek se gyengék... főleg ha van egy Gandalfod 5-ös szint felett... EGY GANDALFFAL KINYÍRTAM SZAURONT... meg egy sereggel meg másik 5 hőssel... de akkor is ő gyűrte le mert többi hős és sereg meghalt...
  • encofoco
    #496
    igen
  • dzsuvajoe
    #495
    ma nem arra értettem:)
    hoy tuc szerverhez csatlakozni? v eredetivel tolotd?
  • encofoco
    #494
    39-19 a statom most,tehát elég szarul :DDD
  • dzsuvajoe
    #493
    te hogy tolod neten?
  • Sas6
    #492
    jah értem :)
  • encofoco
    #491
    gyere netre és meglátod hogy ott hogy nyomják...mordoral 5 percnél tovább sajna nem huzod.és ez netes szavazásbol van...
  • Sas6
    #490
    ezt mibol gondolod hogy ez a ranglista?
  • encofoco
    #489
    most a 2.00-ban a ranglista:1 törpök
    2 angmar
    3 goblinok
    4 men
    5 tündék
    6 mordor
    7 v...
  • dzsuvajoe
    #488
    Na mosma kicist efelbasztam az agyamat hat war of the ring anyira lehetetlen a jókkal!
  • Sas6
    #487
    Mert most nincs kedvem.
  • dzsuvajoe
    #486
    mér?
  • Sas6
    #485
    jah de most nem hátszok mostanaban.
  • dzsuvajoe
    #484
    ja ako ok:) te tucc hamacsizni?:)
  • Sas6
    #483
    patch sztem még nem jött ki.
  • dzsuvajoe
    #482
    Miljjen pecseket rakjak fő?
  • dzsuvajoe
    #481
    Mér ti mit jaccotok war of the ringet camapignet nem is?:)
  • Sas6
    #480
    Probald ki oket is!! A goblinok sztem is gyengék de a mordor igen tápos :)
  • Hedic
    #479
    egyezek veled ténzleg nagyon gyöngék, a 8 pálzákon szoktam játszani és hát mit mondjak elég szépen besültem az angmairokkal !
    szerintem akik jók azok a törpök,tündék,meg a törpök! a goblinokkal meg mordorral még nem játszottam !!!!

    tényleg játsza valaki a campaingot????
  • pubiloál
    #478
    sztem amgy az angmariak rohadt gyengék... mondjuk az íjászok erősek,hamer leszedik a nazgúlokat... sok szar varázslat semmire sem veló... egyedüli jó az a nagy kék farkas, de ahoz nagyon jónak kell lenni h elérjük... szar!
  • encofoco
    #477
    lol ellepték a penge gamerek az oldalt :D
  • encofoco
    #476
    mi van???
  • zsakosfrodo2
    #475
    Hello mindenki!
    Az lenne a problémám, hogy most szereztem meg a BfME2 alapjátékát, és amikor Online módban be akarok csalakozni a szerverhez(nem tom a pontos nevét), akkor azt írja, hogy nem tud csatlakozni a masterszerverhez. Ebben csak az a röhej, hogy előtte 5 perccel be tudtam kapcsolódni, Germany szerverre, de mivel a game vmiért szaggatott (túl sok böngészőablak volt megnyitva sajna) kiléptem, majd utána nem akart becsatlakozni a hibaüzivel. És a szerverlistát sem ajnlja fel többet... Vki help pls fontos lenne!
  • dzsuvajoe
    #474
    probalj mordor ellen menni meg szauron meg a haradiak ellen vmi jo néppel hat lehetetlen:)
  • pubiloál
    #473
    wooow most próbáltam ki Mordort, és iszonyat durva hmm azt nem néztem még, de Mordornál is meg lehet csinálni a Witch King-et meg az angmariaknál is... szal azt is meg lehet csinálni hogy 2 Witch King harcoljon egymással???
  • dzsuvajoe
    #472
    nagyon elbaztak a war of the ring resz hat vaze első csata nekem van 2 kardoskis rohirom erre meg jön 3 warg lovas eccség azoka t naghezenem megölöm aztan jön két mumakil bazmeg!
  • morreau
    #471
    Nem csak te írsz ide
  • dzsuvajoe
    #470
    Fölvetelk gyere msn re mar nagyon szeretnek jaccani!
  • Alice Sabbat
    #469
    :(..
  • dzsuvajoe
    #468
    köll
  • Alice Sabbat
    #467
    énis ... amúgy az alapjáté kell hozzá?:o..