275
  • Bandew
    #155
    Ez az ami felfogás kérdése. Felőlem nyírd ki magad azért mert nincs elég pénzed, attól az még nem rendszer hibája. Én nem ebben látom az életemet, de hát mások vagyunk.
  • Epikurosz
    #154
    "Epikorusz: Szólj ha megvan, megyek én is. :)"

    Addig, amíg mentegeted a hazugságot, erkölcsileg nem tisztulsz meg, addig sajnos neked nem lenne hely Epikurosz bárkáján.
    Annyira sajnálom.
  • fonak
    #153
    Így van. Viszont GyF nem kimondottan az az erkölcsi példa. Aki cégnévre építtet uszodát a villájába (bocs, a felesége nevén van.. vagy az anyósáén, nem is tudom), és még lehet sorolni pár dolgot, annak elég kevés erkölcsi alapja van fellépni a simliskedések ellen.
    Tocsik pedig az önkormányzatoktól "hajtott" be pénzt (bár kétségbe vonták hogy valóban végzett-e munkát), az Állami vagyonkezelőnek. Mellesleg az ÁPV Rt. (a megbízó) vezetőjének a szeretője volt. A sikerdíjat pedig a gyanú szerint nagyobbrészt átadta az mszp-hez és az szdsz-hez közelálló két "vállalkozónak". De felmentették, így erről ennyit, rég volt...
  • Inquisitor
    #152
    *megjegyzés:
    Eddig tucatszor kezdeményezett valaki népszavazást, négy esetben el is jutott a "megvalósításig", mindegyik bukta lett érdektelenség miatt, egyszer nem volt értelmesen leírva mire is lehetet volna szavazni, és egy ilyen móka jelenlegi árfolyamon 5 milliárdba kerül.
  • Inquisitor
    #151
    "Amit ez a nép évtizedek alatt véres verejtékkel összeerőlködött ..."
    Nos. A költségvetés (ami állandóan kevés) az éves beszedett adókból költekezik.
    (Már amit befizetnek, mint tudjuk a lakosság nagyrésze, igaz nem önszántából, nem fizet rendesen adót, TB-t, stb.)
    A nyugdíjalap meg évek óta egy utántöltésre váró ÜRES malacpersely.
    (És ha nem csinálnak valamit a nyugdíjrendszerrel, márpedig ettől f*snak akiknek munkája lenne 16 éve, akkor ez még rosszabb lesz!)
  • Inquisitor
    #150
    Eléggé értelmetlennek tűnik a legtöbb pont. Teszem azt én kitalálok valamit, összeszedek 3-30.000 embert és tüntetünk, akkor elérhetem, hogy legyen róla pl. népszavazás, akkor is ha a többi 9.970.000 embert nem érinti vagy ellenérdekelt?
    Nyilván vagy egy alkotmányunk, ami más (többé-kevésbé) működő alkotmány alapján lett összeeszkábálva. Na most ha én azt állítom róla, hogy nem jó, mert hülye/lusta vagyok utánanézni mit is enged meg, attól még nem lesz rossz.
    Más tészta, hogy alkotmányos jogokkal élve sk hónapnyi munka, rengeteg utánajárás kell, ráadásul aljas módona többség akarata, HA meg akarok buktatni egy kormányt.
    Bár tudom van egy két "érdekes" arc, aki királyságot szeretne vagy ősközösséget államformának, de merem remlélni, hogy nem lépünk olyan "gyümölcsöző" útra, mint É.Korea vagy Irán, esetleg a Afganisztáni tálibok ...
  • pemga
    #149
    A válasz: IS. Valóban le kéne szokni a lopásról, de meg IS kell csinálni ezeket a dolgokat. Ez így most olyan felemás... Amíg nem mutatnak példát, nincs erkölcsi alap követelni. Egyébként kicsit félve de megjegyzem, gyf ezért is harcol, párton belül... De mivel "valaki" elintézte neki, hogy hamarosan haza kelljen mennie, így tovább lehet majd fosztogatni. Vicces dolgokat produkál az élet. :)

    Tocsikot egyébként mire hozod most? Ezt nem értem. Emlékeim szerint ő pénzeket "hajtott be", amiből részesedést kapott. (Önkormányzatoknak tartoztak emberek, értsd: nem fizették be a TB-t, stb.) Bármely más típusú pénzbehajtó cég is így működik, csak ők viszik magukkal a házi baseball csapatot is :)
  • Morden23
    #148
    "Amit ez a nép évtizedek alatt véres verejtékkel összeerőlködött"

    Ugyan már, ne nevettessük ki magunkat. Nem fogom védeni egy percig sem a Maszop-ot, de ne legyünk már ennyire giccsesek. Véres verejtékkel összeerőlködött? A NÉP az EMBEREKBŐL áll, és ezek az EMBEREK csak és kizárólag a saját boldogulásukat nézik. Az embernek, mint indivídumnak semmi, de semmi köze az ország épüléséhez ebből a szempontból. Szeretném hallani, hogy melyik úgymond nagymagyar tett ezért az országért akár csak negyedannyit, mint a tolvaj/geci/lopós/csaló politikusok. Azok legalább valamit csinálnak.

    "azzal a birka néppel, amelyik kritika nélkül beveszi a hazugságokat"

    Nekem meg azzal a részével, aki, mivel baszik dolgozni, annyira ráér, hogy hajnalban van lehetősége más emberek kocsijait borogatni, és abból barrikádot építeni.

    Ameyik párt azt mondja, hogy a jelenlegi megszorítások nem szükségesek, azok hazudnak, bele a kis arcodba. Lehet azon filozofálni, hogy mi juttatta ide a gazdaságot Magyarországon, de attól még a probléma megmarad - elsősorban azt kell megoldani. Másodsorban lehet keresni az úgynevezett felelősöket. Viszont az is egy kretén, aki a Maszopra keni az "összes rosszat", amit az utóbbi időben hallani és megérteni vélt a gazdaság állásáról.

    "Persze mindenkinek jó lenne, ha többet kapna az államtól, de miből? A II.-VH óta hiány van az országban, most ez az első olyan hosszútávú csomag, ami több nem itthoni gazdasági szakember szerint is jó."

    Ez mindentől függetlenül igaz. Egy országnak a NÉPÉBŐL van pénze. A fejlődéshez PÉNZ kell. Na ezt add össze.
  • halgatyó
    #147
    "El kellene szakadni attól a gondolkodás módtól, hogy minden legyen ingyen" ...ahha! Tudod mit? A bájgúnár haverodnak (=gy.f.) és népkifosztó körének kellene végre elszakadni attól, hogy minden ingyen van...NEKIK!

    Amit ez a nép évtizedek alatt véres verejtékkel összeerőlködött, azt most néhány gazember ravasz "jogi" trükkökkel kisajátította magának. A Tocsik ügy csak a jéghegy csúcsa!

    A legnagyobb csalások nem kerültek nyilvánosságra, de az eltűn pénz, az EZER-MILLIÁRDOK önmagukért beszélnek. Nyom nélkül felszívódott a magyar ipar zöme, a teljesz szétverés alatt álló mezőgazdaságunk. Most már a kisemberek keservesen összespórolt vagyona és puszta léte került ezeknek a végtelenül mohó szájaknak a hatókörébe.

    Nagyon tele van a tököm ezzel a "reform" dumával, meg azzal a birka néppel, amelyik kritika nélkül beveszi a hazugságokat, amelyik nem képes átlátni a ravasz megfogalmazásokkal kifacsart igazság-hazugság kevergetésnek.
  • muerte2
    #146
    Tudod komám reformokat reformoknak nevezi, mert meg reformál 1-2 dolgot és hidd el, nevezhető reformnak. El kellene szakadni attól a gondolkodás módtól, hogy minden legyen ingyen, mert eddig is úgy volt! Nálunk gazdagabb országok sem bírnak ilyen szintű szoc hálót mint ami itt van. A világ nagy részén alap, hogy ha tanulni akarsz fizetsz érte, vagy úgy teljesítesz! Nálunk is volt már tandíj, el sem kellett voln törölni! Én speciel nem szeretném finanszírozni a sok beképzelt elkényelmesedett főiskolást és egyetemistát, akinek az a legnagyobb gondja, hogy mikor hol igyák magukat matt részegre. Fizesse apu, anyu, vagy menjen el és keressen egy kis pénzt, egyébként sem olyan tandíjakról van szó mint amit nyugaton már régót afizetnek, jóval kisebb összegekről. Maximum 1 bulit kihagy aztán csocsesz! Vizit díj van a németeknél is 3-4éve és mit ad isten, működik. Nem az a 300Ft fog földhözvágni, ha edig is adtál a dokinak egy 5öst...
    A nyugdíjasokat érintő változásokkal megint egyetértek. Ne kapjon már nyugdíjat amikor még dolgozik is és abból nem is adózik! Elvesz egy munkahelyet pedig a fiatalabb generáció fizeti a nyugdíját és egyre nehezebben, mert kevesebb a fiatal. Ő elvesz egy munkahelyet és így még egy fiatal kiesik aki a nyugdíjukat fizetné. Ismerek olyan nyugdíjasokat, aki majdnem annyi nyugdíjat kapnak mint én keresek és emellett dolgoznak marha nagy pénzekért AMI NEKIK JÁRULÉK MENTES. Na ezt kell beszüntetni.
    Persze mindenkinek jó lenne, ha többet kapna az államtól, de miből? A II.-VH óta hiány van az országban, most ez az első olyan hosszútávú csomag, ami több nem itthoni gazdasági szakember szerint is jó.
  • tucsilg
    #145
    Hali, mondhatnal vmi reszleteket. Miert inditotta be az oreg, csak kerulni akart vele vagy volt egyebb celja is ? Miert nem vitt magaval vagy 200 liter gazolajat :)
  • kutyak
    #144
    Revansot akart.
  • Lenny
    #143
    "Ha Gyurcsány nem indította volna el a reformjait"
    Ha még valaki reformnak nevezi az állampolgárok kifosztását, azt komolyan megkeresem és kettéfejelem!
    Tudod te mi az a reform? Nézz utána! Meg szólj Gyurcsótány haverodnak is!
  • Rusid
    #142
    Itt le van írva miért is tüntetnek illetve mit szeretnének elérni.
  • NFP
    #141
    Én beszéltem kedd este több órán át az öreggel. :)
    (72 órás őrzizete vett a rendőrség - teljesen alaptalanul különben).
    Itt nem látszik, de nagyon jó fej. :)
  • Picizöldfül
    #140
    nemnormális öregember,jobb dolga nem volt???nézzétek azt az elszánt arcot,na eza:"vigyázzatok mert én vagy az igazmagyarorbánpártiharcos aki nem fél ölni se a cél érdekébe"
  • Morden23
    #139
    Ez így mind korrekt, és rendben is lenne.

    Nekem a problémám az, hogy manapság arról sem hiszik el az emberek, hogy nem lopcsalhazudik, akit a Pápa éppen élő szentté készül avatni. Erre amúgy iskolapélda volt az "elkúrtuk-doksi", aminek elolvasása (leginkább meghallgatása) után a fél ország politikai szakértővé inkarnálódott. Szóval ez a baj a néppel: maguktól basznak gondolkodni, de tegyél eléjük bármilyen szart, és valóságtartalomtól kvázi függetlenül elkezdik magukévá tenni. Vagy hogy elegánsan egyszerű legyek: az emberek birkák. És olyan mértéktelenül hozzászoktak a bégetéshez, hogy ha szentéletű emberek lennének a Parlamentben, akik nemhogy nem lopnak, de a saját pénzüket is bedobják a közösbe, akkor is köpködnének. Mert a magyar emberek politika tekintetében elfelejtettek gondolkodni. Ezért élmény itthon politikusnak lenni, ezért nem "munkahelyek" az általad említett pozíciók.
  • Matyóhímzés
    #138
    Ha ezért tüntetnék isten legyena tanúm, még egyet is értenék a tüntetőkkel, de semmi lényegi dolgot nem fogalmaztak meg azon kívül, hogy mondjon le gyurcsány.
  • szgege
    #137
    Volt szerencsém megismerni egy pár embert, bekerült egy tisztességesebb ember a parlament épületének karbantartási irányításába. Egy kemény kezű tisztességes ember(hogy büszke legyen a lelkem ,mérnök ember:) ) ,az előző főnökhöz képest a költségeket a felére faragta le,semmi mással csak hogy nem lopott,nem voltak agyament pazarlás és egyéb érdekes dolgok.
    Talán azt kéne tenni ,hogy a képviselői feladat ne tisztség legyen hanem egy munkahely,ahol ha hibázol felelősségre vonjanak és eredményeket kelljen elérni,nem ez a mocskolódás és semmit tevés.
  • Cat #136
    Akkumulátor nélkül is elindítható a T-34-es, ahogy a késõbbi szovjet harckocsik is. A jármûnek ugyanis mûködnie kell például farkasordító hidegben is, amikor az akkumulátorok lemerülnek vagy szétfagynak. A tank motorját ilyenkor egy palackban tárolt sûrített levegõvel forgatják meg. A levegõtartályt üzem közben újra feltölti a motor, és az hidegben sem merül le, így akár napokkal a leállítás után, akku híján is indulhatunk a fasiszták ellen. Vagy élén.

    Egy neve elhallgatását kérõ, tapasztalt harckocsizó is állítja: ha a sûrített levegõs palack rendben van, elegendõ nyomás van benne, egy tapasztalt tankvezetõ minden további nélkül el tudja indítani a harckocsit. A kérdés azért merült fel, mert több olvasónk, aki szemtanúja volt a tank beindításának, állítja, a tankot kisajátító tüntetõknél nem volt sem drót, sem akkumulátor.



    A zavargások másnapján ugyanis a retrokiállításért felelõs Hadtörténeti Múzeum igazgatója, Holló József nyugalmazott altábornagy azt állította, a kiállított tank elektromos zsinórzatát biztonsági okokból eltávolították, azaz a felkészült tüntetõknek a beindításhoz a kábeleket is pótolniuk kellett. Mint mondta, a tüntetõk ezt szakszerûen tették. A tank eltávolított akkumulátorát két, sorba kötött autóakkumulátorral pótolták. Két olvasónk azonban máshogy emlékezett vissza a történtekre, például sem akkumulátorra, sem drótokra nem emlékeztek. Az õ verziójuk szerint a fiatalok felfeszítették a tank ajtaját, de nem tudták beindítani. Ekkor jelentkezett egy idõs férfi, és mondta, veterán harckocsizó lévén, el tudja indítani a második világháború szovjet csodáját, a T-34-est. A hatvanas évei közepén járó férfirõl fotósunk egy képet is talált képarchívumában.

    Õ H. György, akit az ügyészség felfegyverkezve, csoportosan elkövetett, hivatalos személy elleni erõszakkal és rongálással gyanúsít. A férfi szabadlábon védekezhet, a lakhelyelhagyási tilalomra vonatkozó ügyészi kérelmet a bíróság elsõ fokon elutasította.
  • Morden23
    #135
    "Az egész bagázst el kéne távolítani onnan. Új arcok kellenek."

    Maximálisan egyet kell, hogy értsek. A helyzet az, hogy ameddig a magyar politikai színtér a szereplők (esetleg a szereplők felmenőinek) rendszerváltás előtti munkásságáról szól, addig úgy fos az egész, ahogyan van.

    "Kisemberek" címen viszont nem egészen értem, hogy mire gondolsz. Szakképzett, XXI. századi gondolkodással rendelkező POLITIKUSOK kellenek - tőlem szétlophatják az agyukat is (ez ellen úgy sem tudsz védekezni), de legalább legyenek ügyesek.

    Megjegyzem, ameddig a komplett magyar nép kapható a "mass media" rendszerű, ellenkampány-ellenkampány típusú sárdobálósdira, addig teljesen mindegy, hogy kit ültetsz a Parlamentbe. Egyelőre úgy áll a helyzet, hogy annak hisznek az emberek, aki jobban el tudja hitetni ("bizonyítani"), hogy a másik kardinálisat hazudott/csalt. Ehhez nem a Parlamentet kéne kicserélni, csak az úgynevezett magyarságnak kéne némi agyat és politikai tudatosságot adni (nem, a politikai tudatosság nem egyenlő a "Fletó takarodj" vagy a "Cigány Orbán" frázisokkal).
  • Morden23
    #134
    Az országnak olyan vezető kéne, aki nem csak a gazdaságot, hanem a népet is gatyába tudja rázni.

    Ebben az országban "politikusba vetett bizalom"-ról beszélni még langyos poénként sem lehet.

    "nem tudom h a sok politikus hogy tud elaludni azzal a ténnyel hogy :ma megint jókat hazudtunk,meg sikkasztottunk,de sebaj ez nekem csak jó..."

    Ahogyan még rengeteg "nem politikus" ember is el tud aludni ugyan ezzel a ténnyel a fejében. Ásítozva, nyugodtan.
  • szgege
    #133
    Az egész bagázst el kéne távolítani onnan. Új arcok kellenek. Lehet hogy hülyén gondolom,de talán a kisemberekkel lehetne egy igazi kormányt csinálni.
    Azt látom,hogy a mai politikusaink már az egyetemi évek alatt lopkodtak és sunyiztak,pár embert láttam én is ,akire haverokkal együtt azt mondtuk nah ebből tuti politikus lesz.
  • Picizöldfül
    #132
    na és Orbánra?:) Ferire már elvből ne,de mi a helyzet Orbánnal? aza baj hogy sok szűk látó kerű magát "magyar nemzeti harcos"ként titulálva iszák Orbán szavait,sokan vannak így...ja és kérnék minden embert,aki nem ért velem egyet,valahogy járjon utánna Orbán Viktor a FIDESZ első számú embere ("a magyarok vezetője és örök védelmezője") Okt.23.-ai 1956-os Ünnepi beszédét.Szóljon nekem az aki talált benne olyan mondatokat ami 1956ról és annak üzenetéről szólt volna,segítek:nem fog sokat találni benne..szóval ez vicc,hogy pont ő,és pont ezen az esemény ünnepnapján politizáljon,és népszavazásra buzdítston,ennek fényében megkérdőjelezném Orbán Viktor személyét a Fidesz helyében.
  • szgege
    #131
    Alapvetően véve az a baj,hogy nincs felelősségük. Egyszer kéne elkapni a töküket és felelősségre vonni a tetteikért. Utána 2x átgondolná tenne még egyszer ilyet. Úgy ahogy van megszüntetni ezt a képviselői védettséget ,igenis felelősségre lehessen vonni azért,amit tesz vagy mond. Feri és Viktor szívna rendesen :D.
    Egy másik fontos dolog,hogy egy országnak olyan vezető kell,akiben bíznak az emberek, ez Ferire nem mondható el.
  • Picizöldfül
    #130
    nem tudom h a sok politikus hogy tud elaludni azzal a ténnyel hogy :ma megint jókat hazudtunk,meg sikkasztottunk,de sebaj ez nekem csak jó...
  • szgege
    #129
    upsz gatyából :D
  • Picizöldfül
    #128
    #110 hozzászolás:igazad van ORBÁNNAK és GYURCSÁNYNAK menni-e kell,ez tény,vki tényleg ki adhatná az útját mind a kettőnek,és egy új vezetést létrehozni mind a kormány és az ellenzék oldalán,együtt dolgozni ki terveket és döntéseket,és nem mint a egy sértődött hatalomra éhes gyerek(orbán) mindenre NEM-et mondani,haa kormánynak fekete az ellenzéknek fehér,nem ez az ellenzék,EGYÜTT,KÖZÖSEN megvitatni,hogy mind a két fél elégedett legyen,ez egy álom marad még itthon...
  • szgege
    #127
    Sok ember nem tudja milyen az mikor kilóg a gagyából a segge. Sok embert ismerek,akinek nincs diplomája és nem igazán sokat keres. Így igazán kedvezőtlen volt nekik ezek a megszorító intézkedések. Ez a tandíj dolog is szép lenne,ha éppenséggel az oktatásra költenék,de máris úgy van említve mint költségvetési elem,ergo nagy lófaszt se fog kapni belőle az oktatás. Másik dolog meg az,hogy ezért az oktatásért én egy büdös fillért se fizetnék ugyanis hatalmas elmaradások vannak és rakat felesleges dolog. Meg azt is meg kéne nézni másutt a tandíj milyen környezetbe érkezett,ott kitudták fizetni. Míg itthon nem egy évfolyamtársam volt,aki örült ha kajára tellett pénz ,meg ruhára. Használt könyveket vett,s melózni járt hogy ki tudja fizetni a költségeit.
    Aztán itt papolt nekünk Feri ,hogy kell ez nekünk hogy rendbe tegye az országot és így mennyire jobb lesz majd nekünk. Persze akkor kuss volt arról,hogy 4 milliárd Forint megy majd el az okt. 23-ára(s ez az összeg csak az amit elmondtak nekünk).Tisztára úgy csináltunk ,mintha valami gazdag ország lennénk,jól leparavánoztak mindent ami ciki,eltakarták a sz.rt.Közben meg az aki a húst adja neked a boltban,annak kevesebb pénze lesz,mert ez kell az országnak. Nagy szemétségnek tartom ezt ,amit a kormány művel.
    Egyébként egy ismerősöm mondta ,aki lent volt az utcán ,hogy hallotta a rendőrök beszélgetését és úgy tünt neki,mintha nem is magyarok lennének,s ezt mások is visszaigazolták. S más egyéb érdekes rendőri viselkedések.
  • Picizöldfül
    #126
    na elnézést,nem nagyon szeretek politizálni,mert általában ugyis személyeskedés lesz belőle,na de lássuk ezt a tüntetés dolgot és a politikai életet,mostani politkai élet:amit a fidesz művel az elmúlt egy hónapban az vmi szégyen,főleg heti orbán beszéd az EU tanács megemlékezésen,amiben lejáratta az országot és azt mondta burkoltan HOGY AZ EU NE ADJON MAGYARORSZÁGNAK PÉNZT,ehez asszem nem kell semmiféle kommentár,aza pénz nekünk létfontosságú ebben a zavaros helyzetben,ki ő hogy megmondja h a "saját népének" ne adjon pénzt,szal ez vmi felháborító,2:amikor az eu-s pénzek elosztásáról volt szó,és gyurcsány felszólalt,szokás szerint a fidesz elhagyta az ülés termet,kérdezem én:ha az ország jövőjét akarja megmenti,és ezt sulykolja h nekünk jobb vezetés kell,meg irányítás,meg hogy ő így tenné ezt meg úgy tenné ezt,akkor miért hagyja ott az ülés termet???az ország jövőjéről szól a dolog,nekik konstruktív ellenzéékként kéne viselkedni,kérdezem én megint:ennyi erővel ha ien fontos dolgok döntésénél cska úgy kimennek kávézgatni,teázgatni akkor MINEK FIZETIK ŐKET???????ezt vki mondja meg nekem,szóval a Fidesz is mélyponton van az én szememben,tüntetésről még írok,de az hosszú lenne,és abban van mind a két oldalon igazság is,na de madj szép sorjában
  • BornToBePuli
    #125
    ne haragudj meg, de a 168 óra ne éppen egy pártatlan újság


    Én kb 90%-ban egyértek assdf nevű forumozóval
  • Attie
    #124
    Te kis buta... Az MSZMP-ről hallottál már? Ha az MSZP kommunista neked, akkor az MSZMP mi?
  • Attie
    #123
    Egy kis olvasnivaló azoknak akik azt mondják, hogy 2002-ben tele volt az államkassza. Micsoda korrekt dolgok történtek:
    http://www.168ora.hu/cikk.php?id=4991
  • Matyóhímzés
    #122
    "magyarán ezek a törvények csak arra szolgáltak hogy a választókat tudatosan megtévesszék."

    Most ezen kivel vitatkozol? Szerintem ezt mindenki tudja, és belátja, hogy így van.

    A rendőrös dologról nem tudok elfogulatlanul nyilatkozni, az első utcai tüntetésnél, amikor az mtv-t "ostromolták" egyik ismerősöm volt az a rendőr, aki komolyan megsérült. Szerencsétlent az ország túlsó végéből vezényelték Pestre, és az egyik békés tüntető úgy halántékon dobta egy kővel, hogy a koponya szilánkok felsértették az agyát, nem emlékszik semmire, és hátrafelé mondja a szavakat, újra meg kell tanítania a feleségének beszélni.....a kislányáról meg ne is beszéljünk...
  • noss
    #121
    "ha valaki kezéhez csak hozzáér a mozgásban lévő jármű lánctalpának széle, azonnal betekeri" -- hammi!

    amúgy nem értem, h egy működőképes katonai harci eszközt hogy lehet katonai őrizet nélkül otthagyni valahol. ezek után az hiányzik ha csőre töltött fegyvereket dobálnak szanaszét, hátha nem használja majd azokat senki...

    szivesen lennék abban a csapatépítő tréningben, ahol harckocsizni viszik a csoportot! :D
  • assdf
    #120
    Neked hánszor kell még megmagyarázni, hogy itt nem a választási igéretekről van szó, hanem hogy sokkal korábban hozott TÖRVÉNYEKET vontak vissza, amiket úgy hoztak meg hogy pontosan tudták hogy vissza kell majd őket vonniük, magyarán ezek a törvények csak arra szolgáltak hogy a választókat tudatosan megtévesszék. Azt pedig senkisem várhatja el, hogy minden választópolgár rendelkezzen felsőfokú közgazdaságtani végzettséggel, erre ott lennének a kormány közgazdászai, akiknek ez lenne a dolguk. De lassan ott tartunk hogy az embereknek kell ellenőrizniük hogy vajon a kormány igazat mond-e... szerintem pedig a kormány van az emberekért és NEM FORDTIVA!
  • duke
    #118
    http://index.hu/politika/belfold/1026siiip/
    ezt olvasva mostmar en is hajlok afele,hogy a rendorok koze kellett volna hajtani a tankkal.Illetve ezek nem is rendorok,hanem rendor ruhaba oltoztetett bunozok.
  • Sanyix
    #117
    Nagyon nemt tudod mi történt, nézz kicsit utána, aztán szólj hozzá, ne beszélj baromságokat.
  • dez
    #116
    "a mostani MSZP a Magyar Komunista Part jogutodja ugyhogy komcsi vagy szocialista teljesen egyre megy"

    Amíg a jobboldali egyszeri ember ebből, és csak ebből indul ki, nem sok érdemi tennivalója van a jobboldali politikusoknak... (Csak újra és újra ezt súlykolni.) Közben ez a felolsztás már rég elavult, sőt a régirendszeri politikusok véletlenszerűen szóródtak az összes pártba.
  • Dunkey
    #115
    tucsilg ha szerinted ennyire békések voltak a tüntetők, és ennyire köcsögök a rendőrök, akkor boldogan megnéztem volna, ahogy egy "békés tüntető" bezúzza a fejedet :)
    Én a rendőrök helyében ott helyben agyonvertem volna ezeket az idiótákat egytől egyig.
    Ez az! Nyugodtan verjék szét Pestet! Bravo! Zúzzanak be mindent, bántsanak olyanokat, akiknek közük nincs a politikához. Ezek nem többek vandál állatoknál.
    Nevetséges, hogy OV még adja is alájuk a lovat...