1358
a fiúk a bányában még mindig dolgoznak ...
  • Shadowboy
    #798
    Horesz az általad posztolt hibaüzenetet a hivatalos fórumon a crackelt verzió velejárójának titulálják...

    "UBI_Thom confirmed it once again. This error is going hand in hand with the cracked version of the game. Blue Byte assured him that."
  • HoReSz1975
    #797


    Ezzel a hibával dob ki a játék, ha el akarom indítani, vagy a grafikán akarok állitani.

    Mi a franc ez
  • HoReSz1975
    #796
    Nekem tetszik a gamma, magyarításom is van hozzá...

    Sokkal jobb, mint az Empire Earth 3.
  • bozsi09
    #795
    HEllo!

    Elakadtam a 3. pályán. Azt mondja az öreg, hogy szügségük van kardokra és hogy vehetek tőle vasat, de semmilyen raktárban nincsen és máshonnan meg nem tudok szerezni. Honnan szerezzem a vasat?
  • Tibbor
    #794
    Én már végigjátszottam, de sajnos nem emlékszem pontosan erre a küldire.Nem írja le konkrétabban a küldetést?Szívesen segítenék!
  • ylgram
    #793
    Hali!

    Most kezdtem a játékot és a fórum elején olvastam, hogy valaki már szívott a második pályával, ahol sót kell venni.

    Na jó, de mennyit?

    Én csak veszem, veszem, az egyre drágább, és semmi.

    Ötlet?
  • Pitkany
    #792
    Hali!

    Én nem tudom, mostmár ott tartok, hogy mindig lefagy a játék :S
  • DonPapa
    #791
    üdv mindenkinek

    azt kérdezném kell-e valami tutiság hogy elinduljon a game a vista alatt ?

    ha lehetne pm-ben a tippeket

    thx mindenkinek
  • Pitkany
    #790
    Sikerült leszedni, feltelepítettem a játékot, és a mellé adott Patch-el patcheltem. Viszont... Amikor kampányra nyomok, vagy sima játékot akarok indítani akkor ezt írja:
    Runtime error!

    Program D:\Program File\Ubis...

    R6002
    - floating point support not loaded

    Mit tegyek vele, hogy működjön?
  • Pitkany
    #789
    Honnan tudom leszedni?
  • Boxer HUN
    #788
    Daemon Tools Pro 4.10.0215
  • Pitkany
    #787
    Hali!

    Letöltöttem a játékot egy oldalról, de amikor kitömörítem és berakom Deamon Toolsba, akkor üres DVD-nek ismeli fel a program. mit kell tennem, hogy működjön a játék?
  • kenderzen
    #786
    shift + egérgörgö
  • Neoka01
    #785
    Sziasztok!

    Ha a településem köré falat állítok, hogyan lehet forgatni a kaput az építésnél?
  • gabo91
    #784
    Köszi szépen!
  • Papóóó
    #783
    Üdv Mkinek! Szívesen kipróbálnám hálóban...Profik kíméljenek jeligére várom a hasonló elképzeléssel bíró játékosok leveleit a [email protected] címre...
  • Blaki
    #782
    1.3 Patch-hez van valakinek Crack-je?
  • Ombika
    #781
    Ezer koszonet!
  • Zol77
    #780
    Itt a magyarítás rapidon ha érdekel valakit! :)
    THX érte Palcso-nak ,aki kioperálta!

    http://rapidshare.com/files/76363067/settlers6_magyaritas.rar.html
  • Enosh Chan
    #779
    El kell kapni azt a baropasast amikor megy szedni penzt, vagy nem tudom, nem emlekszempontosan :)
  • Pharaoh
    #778
    Ne, tudom itt van-e, de van olyan pálya, ahol az ellenségnek végig kőfala van, de egy részen fa, ahova csak akkor lehet eljutni, ha befagy a fojó. Télen elmész ode és felgyújtod a kerítést és bent is vagy.
  • gabo91
    #777
    II. Valaki legyen olyan kedves és válaszóljon az üzenetemre. Köszönöm előre is!


    Elakadtam az 5. pályán. Felderitettem az egész mapot már, aki ellenség ahoz nem jutok be mert kőfala van. A másik kettőnek fa fala van de nem engednek be és meg se tudom támadni?
    Faladat valami olyasmi hogy deritsem fel őket.


    Mit kell itt csinálni?
  • gabo91
    #776
    #772 pls
  • Pochok
    #775
    Már nem aktuális
  • Pochok
    #774
    Sziasztok
    Már Idegroncs vagyok ettől a játéktól. Rosszabb a helyzet mint a Bioshocknal! Helyzet a következő. Játék elfut minden tökéletes és mikor pl MISSIO-t akarok csinálni KILÉP a játékból és "floating point support not loaded" szöveggel magyarázza mindezt...
    LENT OVLASTAM A SRÁCNÁL, HOGY EZ VOLT A GONDJA és nem igazán világos, hogy hogyan oldotta meg... Vki könyörgöm mondja már meg mit?hova?merre?hányszor? mert már idegroncs vagyok...Segítségnek nagyon örülnék..


    Köszi
  • Shorlex
    #773
    Mint régi settlers-es, azért most már 10-12 pálya után van egy összképem a játékról.
    Nos, nagyon jó, gyönyörű meg a szokásos formula: ez termeli azt, amit amaz felhasznál ahhoz, amihez egéybként még az is kell, amit meg amaz termel, stb stb... minden mindennel öszefügg.
    Csak miért lett ez a játék ennyire marketplace központú? ki nem xarja le a marketplace-t? Jó kis S4-ben lehetett anno ilyen raktárakat csinálni, és a hülye settler nem ment el a világ végére cuccokért, hanem ha taktikus voltál, pl. egy fegyverkészítő mellé tettél egy tárolót, amiben csak fegyver tárolását engedted, amellé a barakkot, és kész volt a "katonai" pályrész, ahol k..va gyorsan tudtál a jó allokáció miatt katonát csinálni.
    Most meg minden csóri settlersnek előbb utóbb be kell menni a storehouse-ba, nem lehet ilyen blokkokat kialakítani (illetve nem ilyen értelemben és nem ilyen jól) csak egy nagyjából kör alakú várost csinálsz, megnyúlt karokkal (resources).
    Ettől függetlenül zseniális a játék, gyönyörű, és 80%-ban megmaradt a settlers felállás, csak pont az a 20%... ehh
  • gabo91
    #772
    Sziasztok.

    Elakadtam az 5. pályán. Felderitettem az egész mapot már, aki ellenség ahoz nem jutok be mert kőfala van. A másik kettőnek fa fala van de nem engednek be és meg se tudom támadni?
    Faladat valami olyasmi hogy deritsem fel őket.


    Mit kell itt csinálni?
  • zso23
    #771
    Ja nekem is kell a magyar felírat! és akkor előröl kezdem a játékot :p
  • gabo91
    #770
    Hát talán elkellene kérni valakitől a magyar nyelvi fájlokat...
    nekem is jól jönne egy magyarosítás hozzá...
  • latnok
    #769
    Hali angol verzióhoz van valami magyarosítási lehetőség, vagy csak az, hogy megveszem a magyart?
  • Tibbor
    #768
    Tőled kissé nyugatra lesz egy kapu.Ide küld be a katonáidat, ha ráviszed a kapura a kurzort, egy olyan ikon jelenik meg, hogy a katonák nyissák ki a kaput!Ezután spuri északnak!
  • Limonade
    #767
    Hi all!
    Elakadtam a 15-ös pályán, amikor el kell menekülni a várból. Hol a túróban tudok kijutni a falakon kívülre?

    Köszi: Limo
  • Kapi
    #766
    Üdv mindenkinek!
    Tud valaki megoldást mondani az "rwenginstart" hibára??
    thx
  • Fenrir
    #765
    Nincs sajna, ne rakd fel a legfrissebb peccset.
  • Bensewik
    #764
    Sziasztok. Tudnátok nekem adni 1 serialt a játékhoz? előre is köszi
  • Tibbor
    #763
    Azóta befejeztem...
  • Tibbor
    #762
    Tippet kérek ahhoz a pályához(lehet, hogy az utolsó), amelyiken három ellenséges garrison-t és később a Red Prince Storehouse-át kell elpusztítanom!Van-e valakinek tapasztalata arról, hogy mikor kezd először támadni az ellenség?Nekem ugyanis az a gyanúm, hogy akkor, amikor kész lesz a kőfalam!!!
    Én viszont túl gyorsan fejeztem be a falat, amikor még nem voltam abban a rangban, hogy íjászokat is tudjak képezni, ezért a maroknyi kezdőcsapatom(+a hozzágyártott lándzsások) hamar elvéreztek.Ha más is ilyet tapasztalt, akkor érdemes előbb min. a 4.rangig felfejlődni, legyártani egy nagy sereget plusz ostromgépeket, majd csak ezután bekeríteni a várost.Sajnos a közelben hamar elfogy a kő, a vasbánya területét lerohanja a túlerő, a keleti szövetségesem szekerét pedig folyton kifosztották a banditák, akiket az elején még képtelenség legyőzni, annyian vannak.Nagyon szivatós egy pálya...Az első, amiben kikaptam az első próbálkozás során.
  • Pharaoh
    #761
    A rangváltó ikonnál jelzi mi kell a következő szinthez.
  • gpn
    #760
    Én nagyobb arányban tartok nyilasokat mint kardosokat, hátvégként elég jók. A fejlettségi szintem akár mit csinálok, nem nő. Kezdem elfoglalni a piros bástyákat, és próbálom megvégeni, vmelyiket két kőfal védi. Az ellenségnek bezzeg van katapultja, én meg nem vagyok elég fejlett, és nem tudom hogy miért.
  • r4pt0r
    #759
    Kaput ki lehet nyitni belülről, a katonákkal.