1358
a fiúk a bányában még mindig dolgoznak ...
  • Dulli
    #838
    sziasztok! elakadtak kicsit azon a pályán ahol össze kell szedni a 3 dolgot a romokból.asszem 12-es pálya.a gond az hogy az egyik cuccot ellopta azellenség de a másik 2 megvan.leromboltam a storehouse-át enyém az egész térkép de nem tom mit csinjak mer még mindig csak 2 db van meg a 3-ból hiába meek vissza a romokhoz semmi nem történik.mit csináljak?
  • balee4
    #837
    Nem tud vki az 1.3-as patchez CD-kulcsot? Sajnos azt kér a game (vagy internetes aktivációt).
  • Nacitangala
    #836
    Egy fontos dolog, amit azért írok ide, mert eddig sehol nem találtam róla információt. Olvastam, hogy a patch internetes aktiválást kér, a magyar verzió dobozán pedig ott virít, hogy a "termék aktiválásához internet kapcsolat szükséges". Nos, az asztali gépemen nincs net, de a telepítés után vígan futott a játék, mindenféle csatlakozási kísérlet nélkül, sőt, szériaszámot se kért. A magyar változat verziószáma pedig 1.4xx.
  • Nacitangala
    #835
    Tegnap vettem meg a játékot. Ugyan majdnem mindenki lehúzta, hogy mennyire nem Settlers ez már, milyen túlegyszerűsített, meg könnyű, meg gagyi, a demó után már nemigen érdekeltek a fanyalgók, mert ez a játék megéri a pénzét. A változásokról meg annyit, hogy ez egy városépítő stratégia, ahol az életszerűség érdekében jópár változást eszközöltek az eredeti sorozathoz képest. Én úgy fogom fel, hogy egy valódi városban is a piactér volt mindennek a központja, igenis tessék az fát-követ bevinni a raktárba, a kolbászt meg tessék "megvenni" a boltostól. Így alakul át a kis falusi tisztás utcákkal-terekkel rendelkező, fallal körülvett várossá, ami egyszerűen félelmetes élmény, ilyet még egyáltalán nem láttam sehol. Ha ügyesen és igényesen tervez az ember, felépíthet egy nagyon komoly várost. Igen, a termelési láncnak annyi, részemről még bőven elviseltem volna bonyolításokat, de ez sem rossz, van elég dolog, amire figyelni kell. Az is teljesen életszerű, hogy a fejlődés mindenféle igényeket von maga után, tisztaság, gyógyszerek, spéci ruha, szórakozás. Ezt a Cultures annak idején elég jól hozta, de ez nekem sokkal reálisabbnak tűnik.

    Egy dolog zavar egy kicsit: az épületek túl gyorsan épülnek fel. Nem sírom vissza a régit, de ha mondjuk kétszeresére nőne az építkezés ideje... csak a feeling miatt. Néha úgy érzem, fel lehetne húzni egy egész városfalat, mialatt egy viking banda odaérne. Na jó, ez a játék nem etrről szól, nyilván enyhíteni akartak az egyébként is nagyon hosszú játékmeneten.

    Egyszóval, minden változás elfogadható, ha van mögötte értelmes koncepció. Szerintem ez most az az eset.
  • darkman1
    #834
    Nálam is volt ilyen gond. Először totalcommanderrrel tömörítettem ki és nekem se mountolta be. Próbáld meg kicsomagolni WinRar-ral, utána valszeg már menni fog a mountolás
  • darkman1
    #833
    ...és mivel két kocsmát bármikor tudok csinálni, ezzel a gond megis oldódott:) köszi mindenkinek:P
  • darkman1
    #832
    Heló! Van egy pálya ahogy 18 sört kell átszállítani egy másik faluba, nos az a gondom h max 9et csinál a kocsma, viszont ha megvan a 9 akkor nem viszi be azt a raktárba, hanem leáll a melóval. Hogy lehet a prolit melóra bírni?:)
  • Fradiboy
    #831
    Sziasztok!

    Az a helyzet,h én próbáltam régi (3,5), új (4.0) daemonnal és alcohol 120%-al is a kérdéses verziót és sehogy sem olvassa be,egyik sem.Sem mountolásra,sem irásra.
  • lakly
    #830
    Szia! Az én javaslom, hogy az Alcohol 120%-kal csináld, az garantáltan beolvassa. Én mind a 2-t használom.
  • The Best
    #829
    Sziasztok. Letöltöttem ezt a progit Daemon Tools Pro 4.10.0215 de még most
    se mountol be. Nem tölti be most mit csináljak pedig nagyon szeretném már kiprobálni.
  • lakly
    #828
    Az előző hozzászólást hozzád intéztem volna, csak mellé ny.......tam.
  • lakly
    #827
    Csá!
    Köszi, de ezt én is megtaláltam. Én arra gondoltam, ami a DVD felületére van nyomva.
  • Jewel01
    #826
    ciao!

    bármi, ami a ehhez a játékhoz kapcsolódik,
    taktika, crack , szívesen várom!

    köszi:

    Ann
  • lilgame
    #825
    Csőőő!

    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    A hibaüzenet az ami eddig mindenkinél.ha campaignra kattintok kidob a picsába.Pc-DVD Multi 5 ös verzióm van nem clone cd s.

    előre is köszi!
  • HoReSz1975
    #824
    Parancsolj:

  • pppn
    #823
    Tudna valaki abban segíteni, miért nem megy nekem a játék? Daemon 4.12.0-val feltelepítettem, utána nem indítottam el a játékot, a bin könyvtárba bemásoltam a két fájt, majd indítás után "kék halál". Xp sp2s az operációs rendszerem. A legszebb az egészben, hogy néhány napja már sikerült feltelepíteni, de letöröltem. Ja, a crack-nél a fixes változatot használtam.
  • HoReSz1975
    #822
    nem tudom, most érek oda, kiváncsi vagyok, meglesem
  • lakly
    #821
    Csá! Én a Settlers VI DVD borítóját keresem. Nincs meg véletlen valakinek?
  • apa7320
    #820
    Sziasztok! A 13. pályán milyen taktikot kell alkalmazni? Mert engem úgy elvernek mint jég a határt:lol!
  • HUmanHunter
    #819
    már rájöttem közben
  • HUmanHunter
    #818
    hali!
    a 2. pályán járok[tegnap este kezdtem el a gamet] a szomszéd faluba kell szállítani ilyen bőr ruhát v mi az, de ahoz gyapjú kell hogy megcsináljam; azt honnan tudok szerezni?
  • HoReSz1975
    #817
    hiába rakod be az xxx.dll -t, mindenféleképpen kell a daemonnal a játék (iso) -t használni, nem csináltak hozzá semmilyen cuccot amivel simán menne sajnos
  • HUmanHunter
    #816
    #788
  • The Best
    #815
    Sziasztok nálam olyan probléma van hogy leszedtem The.Settlers.VI.Rise.Of.An.Empire-CLONECD ezt a válozatott és berakom a daemonba és nem csinál semmit mi lehet a gond?
  • obe
    #814
    áá..köszönöm, a gond az volt hogy már olyan sereggel érkeztem korábban mindig ahhoz a cölöpkerítéshez, hogy nem volt municio amivel fel tudták volna gyujtani..köszi a segítséget
  • tom2004
    #813
    obe lehet ez az a küldetés ahol jobb oldalról egy keskeny ösvényen be lehet menni a fakerítéshez, amit fel lehet gyújtani.
  • obe
    #812
    szevasztok sracok...a 4dik küldinel akadtam el, egy arab herceget kellene kiszabaditanom, de sehogy sem tudok bejutni a körülkeritett varosba ahol örzik, kem siman bemegy, de ö nem tud szabaditani, csak a föhösöm..ö elötte meg bezarul a kapu ugye ahogy a kapuhoz er..a katonak nem tudnak varfalat rombolni, a fagyott öblön keresztül sem lehet beosonni..nektek hogy sikerült??..köszi
  • HoReSz1975
    #811
    Sikerült újrakezdtem és meg lett oldva, valószínű, hogy nem figyeltem a kenyérszállitásra és feléltéák a Gipsy droidok
  • HoReSz1975
    #810
    a 10 bárány már rég ott van, de nem megy tovább...

    van több bárány is, de azok nem mozdulnak

    nem történik semmi, hiába küldök nekik bármi szart...
  • HoReSz1975
    #809
    ok megnézem
  • tom2004
    #808
    Horesz mézet is fogsz kapni, ha teljesíted a feladatot, kell majd jelzőtüzet gyújtani északon, utána két medvét meg kell ölni, utána megy a méz szállitmány de vigyázz nem kapsz sok mézet ha megvan 18 sör azonnal küldd el a falunak.
  • tom2004
    #807
    A 13 pályához tudna valaki taktikai tanácsot adni, kivel érdemes csinálni és mit milyen sorrendben ? Nem szabad támadni, csak védeni magam és a szomszéd falukat ?

    Horesz ha jól emlékszem a pályán kell keress bírkákat minnél hamarabb, hozzájuk kell menni a hősell, hogy elinduljanak a szövetséges falu karámjaiba. Ha 10 bárány már a karámban van tovább fogsz tudni lépni, úgy emlékszem ez fontosa volt ebben a küldetésben.
  • HoReSz1975
    #806
    grófnak sem tudok előre lépni, mert mézet sem tudok termelni, ebből adódik, hogy hiányzik a sör az előre lépéshez
  • HoReSz1975
    #805
    az már megvolt, csak a k*b****tt búza kellene, de a két falu közül egyik sem ad el olyat, csak követ és bárányt
  • kenderzen
    #804
    majda leboltolsz az 1ik faluval és kapsz buzát, a hösöddel keress birkákat és azokat tereld vissza a helyükre , mert megszöktek az 1ik falubol .
  • HoReSz1975
    #803
    Srácok elakadtam a 6. küldetésnél, ahol mindig tél van...

    A szomszéd falu kenyeret kér tőlem, de télen nem terem a búza, akkor ezt hogy oldottátok meg ? Se méz, se hal ?
  • HoReSz1975
    #802
    már jó lett, egy másik cracktől
  • HoReSz1975
    #801
    letöltöttem egy crack -et hozzá...
  • Shadowboy
    #800
    Szia! Ez a probléma a játék crackelt verziójánál fordul elő... Melyik verziót telepítetted fel?
  • Shadowboy
    #799
    BTW van itt valaki, akinek megvan a játék eredetiben és szeretne 2v2-ket játszani?