1358
a fiúk a bányában még mindig dolgoznak ...
  • tpeter25
    #758
    Sziasztok! Elakadtam a 15. pályán. Nem tudom hogy kell kihozni a hőst.
    Ha valaki tud segítsen!
    Előre is thx!!
  • robione
    #757
    Sziasztok! Nekem sehogy sem megy a CloneCd-s változat, bemountolom Deamon 4.10 is de semmi, meg se rebben!! Tudnátok ajánlani valmi helyet vagy ha valaki elküldené megegyeznénk. Már unom a demot:), jó lenne játszni. a cimem.: [email protected] Thx.
  • zitback
    #756
    huuu!
    14. pályán vagyok énis, de ez már izzasztós! a 13.on is szenvedtem!
    Tud valaki tanácsolni valami haditechnikai fogást? :P Hogyan célszerü ellenfelet támadni? :P :)
    Vagy simán: minél több katona, annál jobb, és hagy szóljon!!! ????
    14-15-16 pálya nehezebb mint a 13as? :S ;)
  • Pharaoh
    #755
    Kőböl kell és körbe kell érnie a várost, vagy legalább is ne tudjon az ellen bemenni, így nem muszály a falatt körbe tenni elég ha sziklától szikláig, esetleg szakadékik vagy valamilyan természeti akadályig ér.
    Ha ráklikklesz a rabgváltó gombra ott megmondja, hogy mi kell a következő ranghoz
  • gpn
    #754
    Ha már a 14. pályánál járunk akkor milyen városfalat kell építeni, hogy kipipálja azt is? Kőből van a falam, de még mindig kéri. Van a pirosak keze alatt egy falu, azt kell előbb megtámadni, vagy a kék nyilas tornnyot, vagy a pirosak városát? Mondjuk maxon van minden épület, de a fejlettségi szint mégse érte el azt, hogy faltörő kost lehessen csinálni, gondolom a városfal miatt.
  • Fenrir
    #753
    Ha kijelölök egy katonai osztagot akkor a vezérlőgombjai felett van egy csillagos rész ami az ábra szerint 5 csillaggal töltődhet fel. Elvileg ez nőhet azzal ha jók a városod ellátásai (amikor a zöld ikon megjelenik a reputation csík alatt) és ha saját területen vagy. Namost nekem sohasem töltődött be még 1 csillag sem, tök üres. Próbáltam kampányban meg custom játékban is, de tök nulla. Valakinek van valami ötlete erről?
  • MhyCroft
    #752
    Magyarosítást nem tudtok az angol verzióhoz?
  • Tibbor
    #751
    Ha ciki, ha nem ciki, a 14. pályán vettem észre.Valahogy korábban soha semmi okom nem volt rá, hogy kliggelgessek a falra.Ez is csak a véletlen műve volt...
  • Fenrir
    #750
    Én még ezt sem tudtam pedig most a 13.-ik pálya környékén vagyok :)

    Falat eddig csak akkor építettem amikor muszáj volt, direkt engem eddig még nem támadott az ellenfél, hogy rákényszerüljek a védekezésre.
  • Pharaoh
    #749
    Erre hanyadik pályán jöttél rá?
    Ha meg a kapura klikelsz atta meg köveket rakhatsz, ami ráeseik a faltörö kosra.
  • Fenrir
    #748
    Outpostra nem lehet tenni? Mert amikor felépíted kettes szintre akkor egy toronyrész jelenik meg, de oda nem lehet küldeni senkit, csak az alsó részre mehet egy 6-os csapat. Pedig 2 adag íjász eléggé komoly lenne.
  • Tibbor
    #747
    Amikor már kőfalat építhetsz, a kész kőfal bástyáira klikkelj rá!Ekkor kétféle opció jelenik meg: fal folytatása(fal ikon) vagy katapult elhelyezése(katapult ikon) és válaszd az utóbbit!Ennyi.Ja, és 10 kővel van feltöltve eredetileg.
  • Fenrir
    #746
    Hogyan lehet?
  • Tibbor
    #745
    Véletlenül rákkantitottam az egyik kőbástyámra és akkor vettem észre, hogy rakhatok rá védelmi katapultot!Ti tudtatok erről...?
  • Sephi
    #744
    Jah :D

    hihihih
  • Fenrir
    #743
    Nálam a kereskedő :)
  • Pharaoh
    #742
    Nálam a lovag csávó árúlt el, lehet az úgy van megfcsinálva, hogy mindig más áruljon le, akivél kevesett játstol.
  • Sephi
    #741
    De nem ugy van hogy az kozben elarul teged??
  • Pharaoh
    #740
    Én az alap csajjal vittem végig.
  • Fenrir
    #739
    Én is főleg az arabot használom, nagyon jók a spec képességei (kevesebbe kerül a fejlesztés és átállítja az ellenséget az oldaladra).
  • Tibbor
    #738
    Lesz egy küldid, amikor egy lovagi torna előkészületeihez kell bizonyos cuccokat küldened, többek között fel kell díszítened adott számú házat lobogóval.Úgy tudom, egy bizonyos rangnak is feltétele, hogy lobogóval díszített házaid legyenek.
  • Tibbor
    #737
    Nálam változó, sivatagban az arab, egyébként leggyakrabban Marcus(?) a főhősöm.Katonát azért nem viszek kereskedni, mert akkor egy egész szakasz megy(hacsak be nem haltak a többiek), márpedig a katonám inkább a várost őrizze!
  • Sephi
    #736
    Nem kell felteltlenul a lovag. Odakudhecc kardost vagy nyilast.

    Amugy masnak is a arab pasi a kedvence ?:D
  • Tibbor
    #735
    Mindenképpen oda kell menned a Knight-al a partner Storehouse-ához.
  • Fenrir
    #734
    Másik falvakkal lehet úgy kereskedni (árut venni), hogy ne kelljen odamennem a lovagommal? Küldeni tudok nekik, de venni tőlük így nem és kicsit fárasztó állandóan gyalogoltatni az emberemet.
  • KeKKSZike
    #733
    Jó kis game (volt!) :)
  • gpn
    #732
    Köszönöm a segítséget, sikerült a 10. pálya. A szerzetesektől sikerült gyógyszert venni.
  • Pharaoh
    #731
    Jobb ha központban van, de akkor se nagyon nézik, mert csak az megy be akinek éppen szórakozás kell, és ha közelebb van egy kis sör inkább odamegy.
  • gpn
    #730
    Ja tényleg, a zászlós ház mire jó? Arra gondolok, amelyik a birka bundájából zászlótszerűt csinál. A színháznak pedig feltétlenül a város közepén kell lennie, mert nem nagyon tudom elosztani a helyet, így a város szélére szokott kerülni, és így nem nagyon nézik.
  • gpn
    #729
    Hmm. Importálni nem tudok, a juahari storehausnál nincs semmi, pedig nekik lenne gyógyszerük. A térképen pedig máshol nem nagyon láttam gyógynövényt. A lovaggal vagyok, de lehet hogy megpróbálom a csajjal is.
  • Pharaoh
    #728
    Betegek, gyógynövényből lehet gyógyszert csinálni, vagy importálhatod is. Plusz a csaj lovagnak gyógyító képessége is van.
  • gpn
    #727
    Ha az emberek felett egy gyógyszeres üveg szerű van kanállal, akkor mi a bajuk, és mitől ilyenek, és mitől nem lesznek ilyenek? 10. pályán folyton az a baj, hogy ha van kajám, akkor sok embernek ilyen üveg lesz a feje fölött, és senki nem dolgozik. Köszi a segítséget.
  • Enosh Chan
    #726
    Csakhogy hatos palyan egesz vegig fagy volt csak a legvegen mikor hazajottek a "viking fiak" volt tavasz :)
  • Pharaoh
    #725
    Ha a térkép melett lévő kis napra klikklesz meg lehet nézni az időjátást és azt, hogy mely hónapokban nem lehet a fagy miatt mézet, búzát, halat szerezni.
  • Enosh Chan
    #724
    Mindegy, megvartam a tavaszt, mostmar jo :)
  • Enosh Chan
    #723
    De tel van es nem lehet mezet szerezni :)
  • Pharaoh
    #722
    Hát mézből.
  • Enosh Chan
    #721
    Hello, kene egy kis help. 6. palyan amikor mondjaa viking hogy jonek vissza a katonak es kell majd az a mezsor vagy mi... mibol csinaljam?
  • Sanko
    #720
    nem tudjátok, hogy vannak már a gaméhoz extra térképek?
  • keeper2
    #719
    Szerintem addig ne látogasd meg a másik várost, amíg nincs bőven kaja, ruha, tisztítóeszköz, mert addig nem fog nyavajogni, hogy küldjük ezeket. Még a látogatás elött foglald el az ellenség területeit, és a trebucheteket katapulttal bombázd szét, így már nem lesz gond megnyerni a pályát.