94
Az RTL Klub új szórakoztató műsora Antal Imrével
  • gimme5
    #94
    Sziasztok!
    Szeretném megkeresni a Szeszélyes Évszakok egy régi
    adásának végéről az "Ismered a Kovácsot?" villámtréfát...
    1000 helyen kerestem, de sehol sem találtam a videot.
    Ha esetleg valakinek megvan, vagy megtalálja, kérem,
    linkelje be ide! Köszönöm!
  • bubu13
    #93
    R.I.P
  • w77d
    #92
    Istenem, mekkora ember távozott el :(
  • Sephi
    #91
    Pff...

    RIP

    :(
  • Shiwo
    #90
    eh :( R.I.P.
  • REALista
    #89
    Elhunyt Antal Imre:(
  • Taranov
    #88
    Kár volt eladni a licenszeket az RTL Klubnak, így jól lejáratták a műsor címét. (lehet egyébként, hogy nem adták el a licenszet, ha van egyáltalán, és ezért maradt le a névből az "évszakok")
  • REALista
    #87
    Szerintem már ő is eltünt Csonka van helyette.:D
  • Taranov
    #86
    Sajnos igen.
    Maksa még mindig szerepel, vagy csak az elsőben volt? (Azt láttam, azóta nem érdekel)
  • REALista
    #85
    Szánalom hogy mi lett ebből a műsorból...:(((
  • 000666
    #84
    Szóval megfogadták a tanácsot, egyre pörgősebb a dolog...teccik :) ja és a Család a brutál köjökkel megint bejött...elég aktuális a téma... már várom a következőt!
  • Harly18
    #83
    Jól sejtettem. Az eheti részben megvillogtatja Kiszel Tünde a nem létező színészi tehetségét...alig várom :S
  • akyyy
    #82
    legyen oni smmiiliomosba pedig jó volt :D
  • Shiwo
    #81
    hát nem tom..nekem sirhatnékom támad, ha meglátom pákót..de ha még megis szólal...
  • Harly18
    #80
    Szerintem az ilyen kis jelenetek akkor jók, ha tehetségesen eljátszák, nem pedig amiket ezek művelnek. Mondjuk a Pákó már önmagában is kiváltja a röhögőgörcsöt, amint megszólal. Lehet erre mennek és így kevesebb jó poén kell bele...
  • Daza500
    #79
    Az biztos...előbb utóbb ők is bejutnak. Majd követi őket Győzike is.
  • Harly18
    #78
    A végén még berakják Anettkát, Terry Black-et és Kiszel Tünde méltóságos dívát is....Láttam, már Pákó szerepelt. :S
  • Daza500
    #77
    Bizony, a Szeszélyes Évszakok mennyivel jobb volt...
  • Harly18
    #76
    Nagyon eröltetett, a régebbi jobban tetszett. Nem tudom miért kell ilyen "sztárocskákat" szerepeltetni, mint a sipítozós Ágit meg a Leót és a többi hasonlóan tehetséges emberkét....
  • 000666
    #75
    A tegnapi nekem tetszett! Különösen a "felvilágosításos" család király! Az első részben ugyan volt néhány túl "hosszúra sikerült rész", de a második rész remekelt.
    Nézzétek optimistán a világot és tanuljatok meg újra nevetni! Semmi sem tart örökké...
  • Matthew Prosac
    #74
    itt is körülnézhecc
  • Voltan
    #73
    Igen, a régi Szeszélyes évszakok is ugyanilyen tré szar volt, csak ugye nem volt más, mi meg még fiatalok voltunk :D
  • Seten
    #72

    http://www.godot.hu/dumaszinhaz/

  • Seten
    #71

    Godot Dumaszínház!

  • Shiwo
    #70
    lehet, hogy alapvetően nincs semmi baj az új szeszélyessel, hozza a régi formát, csak már eltelt 10-20 év... annó még persze, hogy tök jó volt, mert vicces dolgokat a hahótában lehetett olvasni, meg ismerősötől hallani..manapság két-háromnaponta megy egy vígjáték a tévében, a net tele van viccekkel, humoros képekkel, videókkal, stb. , persze, hogy nem tud szegény Antal Imi labdába rúgni..de legalább boldog, hogy újra műsort vezethet..
  • Taranov
    #69
    Ja igen, az tényleg jó.
    Abban egyetértek Sephivel, hogy ezek a jelenetek, amiket eljátszanak a Szeszélyesben, már egyáltalán nem viccesek.
  • LasDen #68
    nah azok télleg jól nyomják.... :D
    azokon aztán lehet röhögni.... .D
  • Shiwo
    #67
    hát..sztem a stand-up comedy-s csókákon lehet röhögni..

    (pl. akik a fábry-ban szoktak kiállni néha és lökni a rizsát...)
  • Taranov
    #66
    Én még talán Maksában látok fantáziát, de másban biztosan nem.
  • Sephi
    #65
    Szeretnem megkerdezni a jelenlevoktol hogy ebben a musorban megis mi a mulatsagos? Egyenesen elszomorito...

    Antal Imre nekem az egyik kevdencem volt mindig is... de ... amit ezek muvelnek totalisan kikeszit.

    Az a baj hogy kihalt a magyar humor... mutassatok nekem olyan humoristat akin mostanaba rohogni lehet. En nem tudok rola.
  • Taranov
    #64
    Az is igaz, amit mondasz, illetve az is, hogy manapság inkább csak ízléstelen és közönséges poénokkal lehet elkápráztatni a népet, mint amilyenek az Irigy hónaljmirigy és a Bagi-Nacsa páros egyes jelenetei voltak. Persze kezdetben ők sem voltak rosszak.
  • Taranov
    #63
    Nekem is hasonló a véleményem, a talkshow szörnyu volt, egyébként egy olyan középszeru Szeszélyes évszakok színvonalát érte el ez az új.
    Jó volt újra látni Maksát és Antal Imrét, nem sokat változtak.
  • Dynamic
    #62
    Nekem speciel mindig is tetszett Antal Imre stílusa.Ez persze nem egyenlő azzal, hogy a világ legtehetségesebb színésze, de ezt ne is keverjük bele, mert számomra messze nem ez a lényeg.Amit csinál-főleg a bohózatokra gondolok-bejön.Ugyanígy vagyok pl. Galla Miklóssal is.Sokan falra másznak tőle, de nekem tetszik az az egyediség amit képvisel.
    És azért azt is lássuk be 2 millióan voltak rá kíváncsiak.Ha bebukik a műsor, az nem Antal Imre miatt lesz, hanem a szokásos rtl-es secperc alatt összedobált igénytelen, nulla poénoktól.Emiatt nem nézem már évek óta Gálvölgyi-showt sem.
    Én mondom régi bohózatokat kéne újra feldolgozni(pl. Rejtő, Vadnay) vagy keresni tehetséges humoristákat akik hasonlókat tudnak írni.Pl. olyanra gondolok, mint a Tahi-Tóthos fényképész jelenet.Az kezdetnek nem volt rossz, de az a talk-show paródia egy katasztrófa volt.Utálom az olyan jeleneteket amelyek nem szólnak semmiről, csak a Hahotából olvasott poénokat rakosgatják be egymás után.
  • Shiwo
    #61
    nem tudom mit vártatok..hogy könnyesre röhögitek magatokat, vagy mi ? pesze emlékeinkben sokkal jobb volt, de a valóságban nem volt a régi klasszikus se sokkal jobb..csak felettünk is eljár az idő..manapság, mikor a média már a mindennapunk része, mikor a csapból is vígjátékok folynak, és a net tele van olyan emberekkel, mint a szalacsi vagy a polgárjenő, nem olyan könnyű újat mutatni, pláne új poént..(bár volt olyan is az új Szeszélyesben, amit még nem hallottam).. és szerintem ez a műsor még mindig ezerszer értelmesebb mint a győzike/balázs/monika show..
  • KnightRider
    #60

    Igazán nem akarok megbántani senkit, de szerintem ez az egész már egy kicsit szánalmas. Jóformán az elfekvőből rángatják elő ezt a szerencsétlen, testileg és szellemileg leépült bácsikát, ez már amúgy is kegyetlenség.
    Szerencsétlen kis öreg meg nekiáll és mint a gulyáskommunizmus utolsó mohikánja, mondja az ősöreg, méteres szakállú vicceket azzal a lehetetlen ráncos fapofájával. Valahogy mintha nem fogná fel, hogy ez már a 21ik század és nem az 1980-as évek. Előadásilag: struktúra, az egy nagy nulla, de hát Retek Klub, nincs min csodálkozni. Na mindegy, azért visszajött a Magyar NÉPköztársaságbeli televíziózás aranykorának életérzése a maga monotonitásával. Szegény öreg bácsika meg a maga nemlétező arcjátékával és mechanikus mozgásával már David Hasselhoff-i szintre emeli a gépiességet. Mondjuk ő ilyen volt pályája csúcsán is...

    Végszóként csak ennyit: Tudni kell az embernek, hogy mikor kell visszalépni...


    Még egyszer mondom: ez egy személytelen kritika, nem szeretném megbántani Antal Imre és/vagy a Szesélyes rajongóit

  • Taranov
    #59
    Imádom ezt az Indexet, ezeknek szalonképes újságírójuk nincs is.
    Antal Imre és a viccelődő indexesek teljesen más társaságból kerül ki. Előbbi egy lejáratott, kissé megöregedett, de népszeru humorista, utóbbiak pedig fiatalok, akik hasonlóan gyenge poénokkal bírnak, de sosem lesznek igazán népszeruek.
    Eleve az Index, mint márka tudja magát az interneten úgy eladni, hogy bizonyos emberek egyetértsenek vele. Ennek alapja nincs, tartalom nincs mögötte.
  • Aspyrin
    #58
    Színes Bulvár Lap: több mint 2 millió néző!
  • Aspyrin
    #57
    Szeszélyes vélemény: Index.
  • Aspyrin
    #56
    Ugyanezt gondolom én is :/ Kissé csalódottan elkapcsoltam a műsor felénél. Borzasztóan gyenge poénok, műanyag fíling. Sajnálom Imrét, nem hiszem, hogy sokáig fog futni így a műsor :(
  • Dynamic
    #55
    Hááát nem volt korszakalkotó, de az igazat megvallva rosszabra számítottam.Néhány dolgot ugyan sikeresen átemeltek a régi Szeszélyesből, de ez a műanyag rtl fílinget már a Csííz,Gálvölgyi-show,Bajor-show stb. műsoroknál is utáltam.
    Azért Tahi-Tóth, Forgách Gábor jó volt. Antal Imrét is szerepeltethetnék többször, meg régi kabaré szerzők műveit kéne inkább feldolgozni.