94
Az RTL Klub új szórakoztató műsora Antal Imrével
  • NeoMaN
    #54
    Maksa jó fej???
    :DDDDDDDD

    Úristen, olyan poénokat póbál elsütni, amik már a 85-ös Hahotában voltak anno, és még gyerekfejjel is szánalmasak.
  • Magoo
    #53
    A műsor totál xar lenne Maksa nélkül. Ő dobja fel az egészet.
    A többi blokk írtó cinkes...
    Maksa örök jófej :)
  • LasDen #52
    De Maksa az nagyon ott volt :DDD
  • Shiwo
    #51
    azért voltak jó poénok :)
    meg azokhoz képest amiket néha a retekklubb alkot, még jó is :)

    mondjuk én a "töcsök és bogár"-t hiányoltam :(
  • LasDen #50
    há nem tudom......sztem nem lett a legjobb...sok változás sok új dolog....nem annyira jön be....olyan rtl klubbos....
  • desigo
    #49
    visszatérés rulez:)
  • akyyy
    #48
    énis
  • desigo
    #47
    én is:)
  • Dynamic
    #46
    Ma lesz.Már kíváncsi vagyok:)
  • [Walaki]D`Lair
    #45
    Hahaha ami viccet elmond a reklámban az télleg jó :DDD az a Szarvas akármis...:DDD
  • Taranov
    #44
    Lesz is. Nekem is ő a kedvencem egyébként :)
  • LasDen #43
    Maksa most is lehetne...... :D
  • akyyy
    #42
    nagyon régen votl az a rajzfilm is, nem jut eszembe a neve, iylen fehér kutya szerű volt.

    meg 3 kismalac:DDD
  • Matthew Prosac
    #41
    haggyad, ha örüljön magának hogy mindenről megvan a véleménye.
    kiskoromban és is néztem, igazából Maksa a kedvenc még most is
  • Aspyrin
    #40
    Jobb lenne elmélyedni magadban kicsit.

    Egy olyan emberről alkottál ocsmány primitív véleményt aki pályáját fiatalon az Országos Filharmónia szólistájaként bejárva a fél világot hat nemzetközi díjjal a vállán kezdte majd később a Magyar Televízió tagjaként a tehetségéért számtalan elismerést kapott: többek között Erkel-díjas, érdemes művészről IS beszélhetünk.

    Kérdezem én tőled: a magad kis húsz évével milyen jogon ítélkezhetsz egy ilyen kvalifitású ember felett? Egyáltalán hogy van bátorságod?

    A helyedben elnézést kérnék mindenkitől az éretlenséged miatt.

    A témát részemről lezárom.
  • Shiwo
    #39
    remélem "tücsök és bogár" lesz benne :)
  • M@TriX
    #38
    ezzel tökéletsen egyet értek, a kató néninél még a régi szépidőkben elkapcsoltam a többi az bejött ;)
  • Dynamic
    #37
    "néha mondok olyanokat ami nem túl széles körben vállalható... "

    Szóval nálad ez a bunkóság szinonímája:D
  • Dynamic
    #36
    Az utóbbi években már eléggé esett a színvonal.Tele volt ilyen Ihos József/Kató néni jelenetekkel, amitől már eleve erős idegrángást kapok.Azt az időszakot szerettem amikben klasszikus kabaréjelenetek voltak Gálvölgyivel,Körmendivel, Antal Imrével, Balázs Péterrel vagy Mikó Istvánnal stb. meg voltak rövid Benny Hill-szerű burleszkek Tahi Tóth-tal,Gálvölgyivel.De voltak burleszkek Knézy Jenővel, meg Vágó Istvánnal is.
  • Frosty01
    #35
    eszednél vagy e?
  • akyyy
    #34
    én várom a müsort nézni fogom:9 gyerek voltam még, mikor havonta ment amüsora, és akkor is ha lehetett, néztem:)

    volt egy "rész" mikor önmagát hívta meg vendégül, az nagyon jó volt:)
  • Taranov
    #33
    Lehetne változtatni. Nem nehéz, csak akarni kell.
  • [Walaki]D`Lair
    #32
    Taranov: Jah, ilyen vagyok...

    DjDano: Hmm...miért?

    Aspyrin: Nem érzem magam annak, max néha mondok olyanokat ami nem túl széles körben vállalható...
  • Aspyrin
    #31
    Csatlakozom :)
  • Aspyrin
    #30
    Olyan primitív vagy barátom, hogy a prebiotikus evolúció során már kipusztultál volna.
    Nagyon nagy haverságba lehetsz a modokkal, hogy nem vágtak ki örökre.
  • DjDano
    #29
    ezért banánt érdemeltél volna
  • Taranov
    #28
    De már többször észrevettem egyébként, hogy egy kicsit elhamarkodottan fejted ki a véleményed, és nem veszed figyelembe, hogy különböző - és a tiednél nem rosszabb - ízlésu emberek is vannak.
  • Dynamic
    #27
    Én speciel 30 vagyok, de én is élveztem a műsorait.Anno az ország legnépszerűbb emberei közé tartozott.Ő tényleg sztár volt a maga idejében, de nem olyan amit ma jelent ez a szó.Ma már elég a retek klubban szerepelni, mondjuk a VV-ben mereszteni a segged pár napig és hipp-hopp egykettőre sztár lettél.Antal Imre olyan sokoldalú művész, aki egy személyben volt zongoraművész, műsorvezető, humorista és színész.Legalább 20 évig volt az élvonalban, aztán hirtelen le sem szarták és csak kegyelem kenyérből élt, ezért nem csodálkozom azon, hogy néha a pohár fenekére nézett.
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Nem vagyok 20+, csak 20 :D
  • Taranov
    #25
    Nem nagyon látszik rajtad, hogy 20+ éves vagy :-/
  • [Walaki]D`Lair
    #24
    Nem volt más annyi éven keresztül ebben a műfajban...

    Most ki fogja nézni? Azok a bácsik-nénik akik anno szerették...kötve hiszem, hogy egy korombeli leülne és élvezné...
  • Ars3nal
    #23
    gratulálok, biztos te is annyi éven keresztül ott lettél volna a TVben a nézett műsoroddal:c
  • LasDen #22
    Én attól tartok, hogyha nem lesz sikeres (amit nem szeretnék) az RTL kegyetlenül el fogja kaszálni....de bízom Antal Imrében.....amúgy az igaz, hogy 1000 viccet tud fejből????
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    Koltayt amúgyse szeretem, pogány juditról meg azt se tudom kicsoda micsoda...
  • M@TriX
    #20
    a szelet kenyér nagy úr...
  • Dynamic
    #19
    róla=róluk
  • Dynamic
    #18
    Most akkor Koltait meg Pogány Juditot is utálni kell, mert mindennap róla írnak, hogy válnak?
  • [Walaki]D`Lair
    #17
    Hát már hogy ne lenne? Ha nem akar az lenni, akkor nem foglalkozik velük...nemhogy állandóan riportot ad, meg interjút...
  • Dynamic
    #16
    Tény, hogy a maga idején elég sikeres volt a műsor, az, hogy neked nem tetszett...hát istenem, nem lehet mindenkinek megfelelni.Mindenesetre a "tetszik-nem tetszik" teljesen szubjektív, tehát ezen kár is vitatkozni.
    Ha meg a bulvár alapján ítélsz meg egy embert az már régen rossz.Amúgy meg marhára nem az ő bűne, hogy állandóan bulvártéma volt.
  • [Walaki]D`Lair
    #15
    mitől humoros? az előre a kezébe adott faviccektől? ja végülis humoros, csak nem vele nevetnek, hanem rajta...

    azé' lenne már elég belőle, mert hónapokon át ment az összes bulvárlapban, hogy mi van 'az ország imruskájával'...hát az van, hogy elitta a máját, kiforgatták a vagyonából és akkor még sajnálni kell...