5447
DexterBanner.jpg
  • ForzaInter
    #5366
    mobilról verzióról írtam ott meg nincs spoiler tag.
  • Jim Morrison
    #5365
    lehet kiírtad spoiler de szerintem attól azt még írhattad volna spoilerbe ^^
  • ForzaInter
    #5364
    SPOILER!!!

    a végén találja meg dexter holtan feleségét..
  • skinnyman
    #5363
    Trinity
  • davidka003
    #5362
    4 évad mi volt? Már nem emlékszek. Mi volt a vége?
    Spoilerban jöhet.
  • mikromanus
    #5361
    Azért a "sintér" is elég érdekes arc volt, bár nem főellen kategória. Meg Olmos tanár úr tanítványát is utálhatták sokan annyira, hogy hamar az asztalon akarták volna látni lefóliázva, de nem épp a genyósága miatt. :)))
  • Quantumleap
    #5360
    Az bíztató. Bár legjobb lenne, ha nem csak 1 ilyen karakter lenne.
  • ForzaInter
    #5359
    igen, a 4 évadban. ami sztem és még sokak szerint is magasan a legjobb dexter évad, durván sokkoló fináléval:)
  • Quantumleap
    #5358
    Amit még kérdeznék (a harmadik évad elejénél tartva), hogy jönni fog majd valamikor a sorozatba amolyan igazi, elvetemült, utálnivaló gonosz pszichopata, aki keményebb dió Dexternek, és a néző alig várja, hogy kinyírja? Meg kell mondjam, számomra az eddigiek, akiket elintézett (a tesóját is beleértve) inkább a zura-fura kategóriába estek.
  • mikromanus
    #5357
    A sorozat "második fele" már eléggé leszálló ág volt szerintem. Mondjuk ott is volt 1-2 jó rész és nem egyértelműen rossz irány, de összességében szépen húzott lefele. Nyomorék oda nem illő bemagyarázások, következetlenségek és kényszeres "szabadelvűség".
    Csak pár dolog:
    - az ötödik évadtól kb Dexnek elment a maradék esze és életösztöne is. Hülyeségeket csinál, következetlen és hibázik agyba-főbe. Tanukat hagy (és gyárt), nyomokat hagy maga után, nem ügyel a látszatra sem. A negyedik évad vége után már nem nagyon folytathatta volna az életstílusát, mert a figyelem középpontjába kerül, de azért csak folytatja. Semmi gond. A fánkzabáló rendőrök úgyis hülyék. :)
    - Deb és Dex kapcsolata. Igen b+! Nem elég ha jó tesók és ragaszkodik/szereti Dextert Deb. Bele kell erőltetni minden f@szságot. Liberális-pszichomókusterrorista öntökönlövés. Első felvonás
    - a korábbi amcsi bulshit factoryt irányvonalat még jobban elaljasították . Pesrze minden sorozatba kell egy nem negatív fekete, ázsiai és erős női karakter is (de arab ne legyen!). Később azért csak belegyömöszöltek "meleg szeretettel" egy hagyománytisztelő tekintélyelvű közösségbe egy oda nem illő hajlamú "pozitív rosszat". Jó szereplő volt, de ezt szerintem csak azért rakták bele, hogy meglegyen a "toleráns többlet". Csak épp ez rohadtul nem illett oda.
    - igéretes szereplőket teljesen hanyagolnak, vagy tönkrevágnak. Ilyen volt Quinn, Masuka második segédje és a kettes számű fekete rendfenntartó erő is.
    - a végén azért behoztak egy sose említett szálat is, csak hogy legyen egy pszichoanyu is.


    Ennek ellenére szerettem a sorozatot. Az utolsó évedot nem néztem végig, csak beletekertem az utolsó részekbe. Nyomtam egy dexter darát 1-2 hete. Érsdekes módon ugyanott fulladt ki az érdeklődésem az utolsó évadban ahol korábban (szabadon mehetne a csaj, de Dex megkéri maradjon, mert ugyan itt halálos veszélyben van és mindenki rá vadászik, de olyan jó tudni, hogy a keze ügyében van ha épp látni akarja. ÁÁÁ, ne!!!)
  • Unreal1942
    #5356
    50* nem is ,de összességében nekem a Dexter fölé nőtt a BB. Az utolsó évadot leszámítva Dexter is nagy kedvenc marad.
  • tigeroo
    #5355
    hát. majd meglátod. amúgy annyi, hogy olyan jelenet után tér vissza, ami kb. bibliai csodának nevezhető:D látszik hogy kurva erőltetve írták bele hogy túlélte végül.
  • Quantumleap
    #5354
    Én még csak most kezdem a sorozat harmadik évadát. Azt nem tudom, pontosan, mi a sorozat vége, annyi spoilerbe belefutottam, hogy Dexter nem hal meg. De nem értem, miért szerették volna ennyien, hogy meghaljon? Hisz ő csak rossz embereket öl, nem egy szokványos antihős. Vagy ez változni fog az ezután jövő évadok során?
  • precision
    #5353
    nagyon elkúrták a végét... csalódás volt nekem nagyon
  • tigeroo
    #5352
    kezdd el, a 2. évadig nyögvenyelős (lesznek azért jó pillanatai) utána pedig alig tudod majd abbahagyni.
  • precision
    #5351
    50x jobb sorozat mint ez
  • Dean Winchester
    #5350
    mindenfelé azt hallom,hogy mennyire jó a bb :D ha végzek az elmaradott sorozatokkal lehet az lesz a következő új aminek majd nekilátok....
  • Dean Winchester
    #5349
    nem is lesz több évad ?
    Basszus a végén azt hittem,hogy dex meghal erre bemutatják a kamrába...
    vagy halt volna meg vagy kezdet volna új életet. nem gondltam,hogy így fogják befejezni ezt az évadot.
    Ettől függetlenül jó kis sorozat volt ez. A maszukás szálat én sem értettem, ott vártam volna valami csavart,hogy a csaj egy kamu és kész :D
  • kirol
    #5348
    Na én is a végére értem.
    Hát, nem is tudom mit mondjak.
  • tigeroo
    #5347
    így van még jobban pocskondiázzák be a sorozatot hogy a kutya se emlékezzen a showra :)
  • stargatelost
    #5346
    “So it would be about lumberjacks then?” a reporter snarked, and Nevins said he wanted questions on a different topic.

    hahahahahahaha troll :D
  • federer880402
    #5345

    Na, ez már nem rossz hír! ;-)
  • Unreal1942
    #5344
    Kiváló sorozat volt egészen az utolsó évadig. :( Ez látszik világosan a grafikonból is.
  • precision
    #5343
    4. évad fináléja nagyot alkotott :)
    érzelmileg talán az is volt a legmegrázóbb
  • KaBuTo666
    #5342
    :-(
  • PJack
    #5341
    ratings by episode
  • ProGabe #5340
    Rám csak a legutolsó vár, de még nem vitt rá a lélek, hogy nekikezdjek :S
  • Jim Morrison
    #5339
    Betértem egy könyvesboltba, és meglepődve vedtem tudomásul, hogy két újabb dexter könyv jelent meg. Dexter dicsfénybennel találkoztam utoljára, utána lévő lett a Dupla Dexter, majd a Dexter és a végső vágás.
  • GregSB
    #5338
    Még ez is fényévekkel szórakoztatóbb és érdekesebb lett volna mint a valós évad :D
  • PJack
    #5337
    haha
  • Stockbauer33 #5336
    Dexters kill room
  • stargatelost
    #5335
    Első is lehetne. Egyébként remek lista, nagyjával egyet értek.
  • ProGabe #5334
    LOL

  • Neoncsoves
    #5333
    akkor érthető :D
  • tigeroo
    #5332
    kevesebb vizsgám lesz januárban mint zh-m a következő egy hétben :D
  • Neoncsoves
    #5331
    vizsgaidőszakban? good luck bro :D
  • GregSB
    #5330
    Ja, érdekes hogy a két sorozat minősége pont fordított irányban változik :)

    Dexter 1. évad > Breaking Bad 1. éved, fényévekkel.

    Dextrer utolsó évad < BB utolsó évad, milliárdnyi fényévekkel :D
  • Unreal1942
    #5329
    Az a sorozat egyre jobb volt. Nyugodtan nézd tovább :)
  • tigeroo
    #5328
    na a breaking bad 1. évadánál járok, nem bírtam rávenni magam a folytatására. de annyian mondják hogy kurvajó (és el is hiszem) hogy vizsgaidőszakban lefogom darálni :)
  • Unreal1942
    #5327
    Semmi értelme nem volt az egésznek. Csak annyi, hogy a jó kis Maszuka karaktert is elvitték egy olyan irányba ami totál idegen tőle.
    Ebből is látszik, hogy sajnos az apró dolgokat is sikerült teljesen szétverni a sorozat utolsó évadában. Kár mert ezt leszámítva abszolut kedvenc volt a sorozat.
    Így a Breaking Bad átlépte nálam.