5447
DexterBanner.jpg
  • Kmarha
    #5406
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sajnos nyertek a producerek, és sikerült azt a lezárást kierőszakolni, ami meghagyja nekik a lehetőséget a folytatásra. Aztán buktak akkorát vele, hogy ne akarják folytatni. Legalábbis én erre tudok csak gondolni, mert az írokból sokkal többet néztem volna ki.

    Ezer éve volt, de még mindig fáj :)
  • Shiwo
    #5405
    nyugodtan mond ki, amit a nézők nagy része, az utolsó évad kifejezetten sz@r lett :D

    az évadzáró meg pláne.. jogosan áll 4.7 ponttal az imdb-n úgy, hogy a sorozatátlaga 8.7

    a Rotten Tomatoes-on sem jobb a helyzete...

    és neked még nem is nagy a kontraszt (:

    annó egy héttel később adták le a Breaking Bad sorozatzárót.. hát ég és föld a különbség, ott a végén is folyamatosan emelkedett a színvonal, és a csúcson hagyták abba... teljesen jogosan áll 9.9 ponttal..
  • CSOCSO
    #5404
    Hat ezen atszaladtam par honap alatt.
    Tetszett az egesz sorozat. Neha voltak butasagok, neha idegesitoek is voltak de a vege nagyon... hogy is mondjam; erdekesre sikerult.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eloszor is, a hajamat majd kiteptem, hogy nem volt annyi eszuk, hogy levagjak a hajat Hanna-nak meg mondjuk befessek vorosre, vagy feketere. Ez volt talan az egyik legidegesitobb baromsag amin lehetett volna eleg konnyeden segiteni. Ha el akarok tunni mindenki elol valszeg nem a helyi repcsiterre vennek jegyet.
    Finale: Eszemeltlen,eszeveszett modon drukkoltam nekik, es tukon ultem az utolso par epizodnal, hogy elkapjak-e oket es majd mennek a bortonbe. Mikor a hajon bedopta a telefont a vizbe ott kb megszakadt a szivem! Azonnal arra gondoltam, hogy magahoz oleli a hugat es egyutt beugranak a vizbe. Es mikozben merul akkor a belso hangjaval elmagyarazhatta volna, hogy igy a legjobb mert mindenkit csak bantana. Es majd mutatnak, ahogy mind a ketten folder ernek a sok fekete zacsi kozott. Igen vagom, hogy kurvamely lehet ott a viz es valszeg sokat nem is lehetne latni. De mindenkeppen jobb let volna mintha csak nekimegy a hurikannak. Az ugy elegge hulyeseg volt. Majd ezekutan akkor is megszakadt a szivem mikor Hannaekat lattam az asztalnal. Foleg, hogy nekem is van egy hasonlo idos szoke fiam. Baromi szomoru a vege es nagyon remeltem, hogy el tudnak futni egyutt es boldogan elnek tovabb. kepernyo elsotetedik. Ennyi volt. De nem! Mert erre mutogatnak valami favagot ahogy bemegy egy faviskoba. Probaltam gondolozni, hogy ez most valszeg a fia mire 20-25 eves lett es kiderul, hogy apja nyomdokaiba lepett? Nem. Dexter az. WTF? MINEK? MIERT? Baromsag. Akkor marinkabb a halal. Amugy is hogyan elte volna mar tul a hurrikant?
  • SzinesGeza
    #5403
    Ez a dolog kb annyit számít mint Stevie Wonder-nek a láthatatlan ember.
  • Jim Morrison
    #5402
    Ez fikció, megtörténhet ilyesmi
    Biztos vagyok benne, hogy ilyen alapon van jóval több "hiba" is a Dexterben :)
  • Quantumleap
    #5401
    Most tartok a 7x01-nél. Kapásból feltűnt a baki:

    Dexter álnéven Budapestre kér repülőjegyet. Magyarország és az USA között a Malév megszűnése (2012 eleje) óta nincsenek közvetlen járatok. (Miami és Budapest között pedig volt egyáltalán valaha is?) Nyilván lehet átszállásra jegyet kérni, de az induló járatok tablóján csak közvetlen célállomások lehetnek feltüntetve. De ahogy láttam, a legtöbb magyar rajongó csak ámuldozott, hogy milyen tök jó, hogy Budapestet említik, eme dolog felett elsiklottak.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.10.25. 14:43:24
  • Jim Morrison
    #5400
    hát ja ez sajnos ilyen lett :/
  • EM64T
    #5399
    Jesszusom, de nem tetszett a befejezés...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Reméltem, hogy a végére akad végre egy méltó ellenfele, eddig ugyanis csak Doakes tudta csak picit is megizzasztani. Hát, sajnos az Agysebész erős közepes átlagot nyújt, néha közepes alattit, csak sodródik, történnek vele a dolgok, semmi terv, semmi ötlet, sem szellemileg, sem fizikailag nem jelent kihívást. A többiről már nem is beszélek... :(
  • skinnyman
    #5398
    az kizart dolog, mert nem tudom
  • Dean Winchester
    #5397
    mikor jön a köv. évad első része ?
  • Jim Morrison
    #5396
  • Calver
    #5395
    ha a nyolcadik évad írógárdájának asztalra küldésével kezdenek - és nem, nem mint színészek, valójában - akkor felőlem bármi mehet.
  • federer880402
    #5394
    Egy jó script-tel talán el is tudnám képzelni...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://seriable.com/dexter-season-9-within-realm-possibility/
  • Jim Morrison
    #5393
    "The Angel for our Christmas Tree"
  • skinnyman
    #5392
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez hol szamit jo vetelnek? Amazon-on bluray-en olcsobb a cucc diszdobozban, ami otszor jobb minoseg, es nincs semmilyen almas szarhoz kotve.

    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2014.11.21. 20:54:04
  • Stockbauer33 #5391
  • Jim Morrison
    #5390
  • ForzaInter
    #5389
  • Stockbauer33 #5388
  • ForzaInter
    #5387
    sok lesz már erről a kép:D
  • Jim Morrison
    #5386
    Stahp :[
  • zaki
    #5385
  • skinnyman
    #5384
    dafuq
  • Stockbauer33 #5383
  • Stockbauer33 #5382
    http://www.hitfix.com/world_series_of_monsters/7-psychos
  • ForzaInter
    #5381
  • zaki
    #5380
    őőő
  • gotchaaa
    #5379
  • ForzaInter
    #5378
    pff:D
  • Stockbauer33 #5377
  • LoSA
    #5376
    Jó az a bögre! :)
  • Stockbauer33 #5375
  • Shiwo
    #5374
    person of interest, sons of anarchy
  • tigeroo
    #5373
    én a doctor who-t kezdtem el (2005-től), kicsit gagyi az elején meg budget kategóriás megjelenés, de később kurvajó lesz és eléggé mindblown sztorija van az időutazás miatt.

    (igaz ez inkább sci-fi)
  • gangi
    #5372
    és egyébként ilyen rohadtul függővé tevő sorozat után milyen sorozatot javasoltok? :D breakingbad, walkingdead, supernatural már megvoltak és tanácstalan vagyok. bár lehet jobb is ha nem baszom el az időmet 0-24-es sorozatnézéssel :D
  • edios
    #5371
    Én is pont így éreztem, random szappanoperás marhaságnak tudtam be végül a céltalansága miatt.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy picit reménykedtem benne pedig, hogy lesz valami eksön
  • tigeroo
    #5370
    ne keresd a logikát benne, masuka lánya is totál értelmetlen volt, szerintem a szentháromság után már nem tudtak mit kezdeni a szereplőkkel, ez is csak egy olyan szál közöttük
  • Dean Winchester
    #5369
    szerintem azért hozták elő,hogy ha netán valami történik akkor beletudják vinni azt a szálat is: D egyébként passz
  • gangi
    #5368
    Sziasztok, egy valamit nem értek a sorozattal kapcsolatba, konkrétan az utolsó két évadban:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha megtudjátok hogy a féltesótok szerelmes belétek, akkor az nem egy kicsit komolyabb helyzet mint amit itt láthattunk? mert azt szerintem tök elvarratlanul ott hagyták, és gyakorlatilag mintha meg se történt volna , kúrogattak tovább. kicsit bosszant hogy kb 2 részben esik szó róla, utána semmi. ennyi erővel mi a f*sznak hozták egyáltalán elő a dolgot? :D
  • Jim Morrison
    #5367
    szerencsére könnyen megjegyezhető: [ spoiler ] [ /spoiler ] :)