453
  • Rincewind
    #333
    Mar hogy ne lenne. Rogton a legelejen valaszthatsz, hogy a fiu kartyaval vagy a lany kartyaval kezdesz. Plusz *SPOILER* a jatek kozben is van lehetoseged valtani egyszer, az egyik mellekkuldetes utan ugyanis kapsz egy "nem-valtoztato" potiont. :)
  • marcell007
    #332
    Köszi , megnéztem.
    A YouTube-al csak az a bajom , hogy általában lelövi a poénokat ,én meg szeretek magamtól rájönni a dolgokra, meg ha már előttem van a videó akkor csak megnézem mi van a kapu mögött úgy meg már nagyon nincs értelme kinyitni.Ez most egy kicsit hülyén hangzott ,de szerintem érted mire gondolok :P
  • Beni521
    #331
    Üdv. Az lenne a kérdésem h lehet a játékban női karakterrel menni (coop kivételével), mert úgyhallottam h lehet, de amikor új játékot kezdtem emlékeim szerint semmi választási lehetőség nem volt. Előre is kösz a választ.
  • Rincewind
    #330
    YouTube a baratod!
  • marcell007
    #329
    Sziasztok!A Lidérclápi demon door-t próbálom kinyitni , azt akarja , hogy vigyek neki közönséget,de már vagy 8szor próbálkoztam minednféle emberekkel (örömlány,nemes,falusi)és nem ment.Ő "tömeget" akar..Ez valami bug lehet?(eredetiben van meg)Max 8 embert vihetek magammal...Vagy jó neki , ha oda csődítek egy sereg zombit?
    Előre is kösz.
  • Rincewind
    #328
    "Be van jelentve" egy nevenincs fanoldal szerint (WhatIfGaming), aztan rogton meg is cafolva a hivatalos Lionhead forumon. Vajon melyik a hiteles...?
  • JaSoN HuNTeR #327
    mar rég bevan jelentve...
  • Colton
    #326
    Mégis jön PC-re? én azt olvastam a PCGuru Hireiben hogy nem lesz! Mind1! Irjátok alá a peticiot!!!

    itt
  • JaSoN HuNTeR #325
    Hivatalosan is jön a Fable 2 PCre XD
  • Istencsászár
    #324
    2004 szeptemberben jelent meg xboxra, 2005 szeptemberbe jött a The Lost Chapters xboxra és pécére, nekem az xboxos van meg, márint a The Lost Chaptersből.
  • JaSoN HuNTeR #323
    simán eladtak.Ellégé sokáig vezette a toplistákat:) 2004be és jobb is volt mint a Boxos kiadás:)
  • Istencsászár
    #322
    fantörpikus

    csak neked
  • TomDantes
    #321
    A Witcherből is eladtak egy milliót...
  • wedge31
    #320
    Sosem értetem hogy egy pár full konzolgay fütyi minek jár a pc-és fórumba, mindenképp lesz pc-és port felesleges károgni.
  • Rincewind
    #319
    1 millio PC-n? Nem lattam az elso resz eladasairol statisztikat, de meg lennek lepve, ha a PC verzio ilyen szinten tudna teljesiteni. En egy 500k-t is soknak talalnek.
  • Istencsászár
    #318
    pécé guru megálmodta:) ugyis lesz pécés, legalábbis kár lenne kihagyni, van pécén akkora tábora h 1 millió felett elmehessen? vagy nincs? az szomorú lenne...
  • R3TR0
    #317
    Jaja sajna tényleg nm készül a PC átirat még egyenlőre....
  • Rincewind
    #316
    Ezt egyebkent honnan vetted? Csakmert hivatalosan tagadtak a PC port kesziteset:

    Lionhead Forums

    "We're not working on a PC version of Fable II... If this changes we'll make sure you know about it on our website(s)."
  • The Protector
    #315
    Jó pedig a sztorija.Ki is derül h nem csak egy kis falusi szar vagy aki sokra vitte hanem volt azlért a családodnak előzménye is.
  • grebber
    #314
    CSakis mivel angolul nem tudok igazán.
  • The Protector
    #313
    magyarítáással szigorúan.
  • grebber
    #312
    Nos mivel jön pc-re fel kell pörgetni magam és végigvinni az 1-et!
  • Rincewind
    #311
    Jaja, az alapjatekban csak a zellerrel (celery) tudsz lefogyni. A Knothole Islandben mar van fogyaszto potion. :)
  • el bruja
    #310
    egyél sok zellert.
  • TomDantes
    #309
    Norbival
  • Pilutika
    #308
    hogy lehet lefogyni?
  • Mike
    #307
    a kontorllert szokni kell, de semmi baja nincs
  • csgj
    #306
    Az egér profi kontroller, ne piszkáld! "-.- A Fable 2 sztem természetes, hogy konrollerre lett fejlesztve, mivel csak xbox360-n jött ki :P De PC-n én valószínűleg jobban élvezném az egeres irányítását. Amúgy meg, vezeték nélküli egérrel fotelból is lehetne tolni :P A fotel karján :D (btw, "speciális egeret" írtam)
  • wedge31
    #305
  • Rincewind
    #304
    Milyan iranyitasi nehezsegekrol beszelsz te? Meg egy FPS-nel megertenem, de a Fable II controllerre lett fejlesztve; semmifele elonyt nem jelentene az eger! No meg probalj meg egerrel jatszani a fotelbol... :P Kell a francnak az eger!
  • Istencsászár
    #303
    Fable 2 nagyon jól fogy(ott), aki konzollal rendelkezik azon játsza, ez a facsarás túlzás:)

    GoW2nél az az áláspont hogy nem lesz pécére, ez ki lett jelentve, amúgy 4 millió ment el 360ra 2hónap alatt.
  • Istencsászár
    #302
    bent van favoritba, látom ha írnak és válaszolok:)

    biztos lesz pécére, mert nem mondták hogy nem... 360ra még csak most jött ki hónapja ha jóltudom az első rész is kb egy év uttán jelent meg pécére
  • The Protector
    #301
    Először kifacsarják a maximumot a játékból a konzolokra(eladások tekintetében).Aztán jön pc-re.Így lessz a GOW2-vel is.Erre pont példa a játékok előző részei is lettek pc-re.Bár a GOW2 valószínűbb mint a fable.Mellesleg nem lett hatalmas újítás grafikai részen.Bár nem mintha ez lenne ennek a gamenak a lényege.
  • csgj
    #300
    Tudtam, hogy te leszel az első, aki ezt közli :P Amúgy sajnos tényleg nincs is sok értelme ennek a topicnak, mert könnyen meglehet, hogy a Fable 2 bizony sosem jön PC-re. Amikor megnyitottam, 98%-ban biztos voltam benne, hogy tiszteletét teszi a méregdrága platformunkon. Mert méregdrága, hiszen több, mint az átlag magyar havi fizetés :P Úgyis az lesz a vége, hogy vesszük majd a konzolt. De én kérném a konzolgyártókat, hogy mindegyikhez (na jó, a wii-hez ne) adjanak speciális egeret! Nem mindenki fog könnyedén ráállni a kontrollerre. De ha elém dobnának egy Xbox360-at, lehet, hogy letojnám az irányítási nehézségeket, és a következő órákban vígan tolnám a Fable 2-t.

    Na, akkor ennyit az álmodozásaimról, meg gondolataimról,... várjuk, hátha mégis jön PC-re :P
  • Istencsászár
    #299
    Pécés verzió nincs bejelentve, februárra meg pláne nem.
  • JaSoN HuNTeR #298
    Elvileg Februárba. De majd kiderül. De már nagyon nagyon nagyon várom!
  • Rincewind
    #297
    Lehet, hogy lesz PC-s valtozat. Csak valoszinuleg nem mostanaban.

    Amugy mostansag jott ki egy patch boxra, bar sokan azt mondjak semmit nem javit egy ket durvabb hiban kivul (ergo meg mindig rohadt bugos a jatek). Meg aztan tovabbra is ott vannak az alapveto tartalmi hianyosaggok, amikrol egyelore semmi komment nem erkezett a fejlesztok reszerul. Hiaba no, a Lionhead most a DLC-vel van elfoglalva, hogy aztan meg tobb penzt fejhessen ki a jatekosokbol... :P
  • Mike
    #296
    nem örülök, kétszeresen sem
    amint olvastam a hsz-edet tele van buggal, ergo, PC-s verzióban talán kijavítják, talán kicsit mg fejlesztik mint anno a Fabla esetén, de ha nem lesz PC-s verzió, akkor ugye nem, marad ez :(

    köszi a választ
  • Rincewind
    #295
    Nem tudni rola semmit. A dolgok jelenlegi allasa szerint nem lesz PC-re.
  • Mike
    #294
    bocs, hogy nem olvasok vissza 200 hsz-t
    lehet tudni vmit a pc-s verzióról

    THX