453
  • ivan924
    #373
    Nem kell minden kaját megenni, el is lehet adni. Amúgy meg nem fog éhen halni a hősöd, legfeljebb lesoványodik.
  • Ribizlee
    #372
    fuhh ok koszi szepen megprobalom... am en is erre gondoltam h nem kene enni de hat ha kifogy az a loty akk csak a kaja marad:D na mind1... meg1szer koszi!
  • Caine
    #371
    Zeller.
  • ivan924
    #370
    Lehet. Ne egyél egy ideig semmit, és lefogy magától. Esetleg futhatsz pár kört az ismert helyeken, fogysz is, kis csata is, tapasztalat is jön.
  • Ribizlee
    #369
    hello! egy gyors kerdes: kicsit funy de az a helyzet h nekm vmiert elhizott a hosom es most full dagadt:S szal a kerdes az h hogy lehet lefogyni ha lelehet egyaltalan?:D :D
  • MerlinW
    #368
    Köszönjük a tiszta tényeket magyarosan divatpesszimista barátom.
  • JaSoN HuNTeR #367
    Valószinű hogy nem fog megjelenni PCre...
  • pxxl
    #366
    éljen legyen igazad. mindkettőt várom :)
  • PunkZoli
    #365
    ez valószínűbb amúgy, hogy win7 el egyből jön egy fable2 is
  • Rincewind
    #364
    Sok erdekesseg nincs benne. Ugyanazt az unalomig ismert kliset hajtoatja amit a Fable 2 megjelenese ota hallani minden PC-s forumon. Raadasul tobb helyen kicsit el is van tevedve a cikkiro.

    Tobbek kozt ott, hogy a Microsoft-nak kokemenyen az az erdeke, hogy nyomja az Xbox-ot, nem pedig az a par millio dollar extra, amit egy PC-s port (jo esetben) hozhat. A MS-nak hosszu tavon az a jo, ha ezek az emberek szepen konzolvasarlasra adjak a fejuket, es a GTA IV mar bebizonyitotta, hogy ez bizony lehetseges is.
    Amiota a kritikan aluli PC port kijott a GTA-bol, ujra megugrottak a konzolos eladasok. Magyarorszagon peldaul mind a PS3, mind pedig az Xbox verzioi a jateknak az elso helyen tronoltak mult honapban (tobb, mint egy evvel a megjelenes utan!). Sok esz nem kell hozza, hogy az meber lassa ezek valoszinuleg uj konzol tulajok.

    Es ezt a Microsoft is latja, ugyanis szinte teljesen lealltak a PC jatekok kiadasaval:

    PC Games published by Microsoft Game Studios in 2007:

    * Shadowrun
    * Zoo Tycoon 2: Extinct Animals
    * Age of Empires III: The Asian Dynasties
    * Halo 2 for Windows Vista
    * Microsoft Flight Simulator X: Acceleration
    * Viva Piñata
    * Gears of War

    PC Games published by Microsoft Game Studios in 2008 and 2009
    * Zoo Tycoon 2: Ultimate Collection

    Beszedes lista...

    Persze ez nem azt jelenti, hogy kizart egy PC-s port, de jelen allas szerint nem tul valoszinu. Talan majd amikor az uj Windows-t promotaljak kiadnak valamit csak arra (mint anno a Halo 2 eseteben), de nem vennek ra merget. Sajnos megvan ra az esely, hogy a Fable 2 soha nem kap PC-s portot. De ne legyen igazam!!!
  • wedge31
    #363
    Egy érdekes fejtegetés.
  • Grove4
    #362
    Hopsz ezt nem ide akartam,bocsi!
  • Grove4
    #361
    És még egy kérésem lenne,ha valaki tud adni egy jó térképet,vagy Albion helyeiről egy jó kis leírást,angolul is jó,hogy a kisebb barlangokat,bányákat megtaláljam a területeken belül,azt nagyon megköszönném.
  • Grove4
    #360
    Van valamilyen jó kis magyar Fable 2 vel foglalkozó portál?Angolt már találtam többet,de magyart nem nagyon.
  • Atilorn
    #359
    Ja, hogy adtak mellé egy másik játékot. Úgy már megérte a 16-ot.
  • Grove4
    #358
    Nem 16000-ért,hanem 16FT:D ért,de adtak mellé valami Bournaut Paravmit.
  • Rincewind
    #357
    16 ezerert? Jo sok folosleges penzed van. Anno gamestation.co.uk-n 15 fontert osztogattak en is annyiert vettem. :P
  • Atilorn
    #356
    16-ért? Jól kitoltál magaddal. Ezt lesd meg.Katt
  • Grove4
    #355
    Az használt,én ma vettem meg 16-ért,szerintem igen is kellemes kis game!
  • Atilorn
    #354
    A 2-höz képest az 1 olcsó nintendó játéknak tűnik.Amúgy láttam olyan webshopot is ahol 8000-ért is lehet kapni.
  • Rincewind
    #353
    Szerintem igen, bar talan nem teljes aron.
  • Grove4
    #352
    Jó a game?Érdemes rá pénzt áldozni?Én játszottam az elsővel,többször is végigvittem,hát az valami mesés,nagyon szupi kis game volt.
  • Rincewind
    #351
    Vannak minijatekok a fable2.com-on. Azokat kell vegigjatszani haromszor, es ha be vagy jelentkezve akkor automatikusan hozzaadja az accountodhoz az unlockolt tartalmat. Ha legkozelebb belogolsz Live-ra mar elerhetoek lesznek a ladaban.

    Az idoponttal kapcsolatban en meg 12 orara emlekszem (amikor a nap a legmagasabban jar). De nem biztos; reg volt mar...
  • ivan924
    #350
    Valami hat órára emlékszem... de rég volt mikor játszottam vele.
  • Doki17
    #349
    Sziasztok!

    A Hősök céhében abban a teremben a ládát hogyan kell kinyitni? Tudom hogy írja, hogy a fable2.com-on megtalálom, de valahogy mégse.

    Még valami. A fény templomában, mikor van az a misztikus óra amikor egy nagy összeget kell adományozni?

    Köszi.
  • wednes
    #348
    Rossz hasonlat ez a "lerágott csont" példa. Megrágja előtte valaki a DVD-t vagy mi?
    Szóval már annak se 100%-ig szavatos egy játék mikor a megjelenés időpontja után 1-2 héttel veszi meg a játékot? Mert kb ennek ennyi az értelme.
    Aki nem játszott vele annak újdonság minden téren. Az első résznél is 1 év volt a különbség. A PC-s megjelenés előtt én nem is tudtam, hogy létezik egy ilyen játék. :)
  • Mike at home
    #347
    az erős túlzás
    a movies egy kaka
  • rotator
    #346
    Pedig a The Movies majdnem olyan, mint a Sims! :D
  • Rincewind
    #345
    Sajnalom, ha veletlenul beletapostam a rozsaszin lelkivilagodba, de igazabol semmi egetrengetot nem irtam. A dolgok igy mukodnek; tetszik vagy nem tetszik...
  • Mike at home
    #344
    engem annyira nem zavar
    bár vetnék

    Molyneux utolsó értékelhető játéka számomra a Fable volt
  • ivan924
    #343
    Az meglehet, de igaza is van...
    Szerintem nagyon sokan vagyunk vele úgy, hogy lerágott csont - nem lerágott csont, kit érdekel, csak jöjjön ki PC-re hadd játszhassunk vele, mert csak azért nem fogunk konzolt venni...
    (a bicskát meg majd belevágjuk miután kijátszottuk magunkat)
  • wedge31
    #342
    " odavetik a leragott csontot a PC-seknek " - bicskanyitógató a stilusod öcskös ,kivagy tiltva a konzolos forumról hogy ide jársz rontani a levegöt ?
  • Rincewind
    #341
    Szvsz meg fog jelenni (bar nem 100%).

    Jelenleg maximalizaljak a konzolos beveteleket, es ez mindenkeppen prioritast elvez egy ketseges eladasokat produkalo PC porttal szemben. De ha a DLC uzlet lassulni latszik (ki tudja mikor), akkor valoszinuleg megprobaljak majd megegyszer megfejni a bocit es odavetik a leragott csontot a PC-seknek. Csak kerdes mikor...
  • wednes
    #340
    Úgy tudom szinte pontosan 1 év volt.
    Xbox 2004 október
    PC 2005 október (feljavított és bővített játék)
  • Mike at home
    #339
    kurvaanyját akkor Molyneux-nek
  • rotator
    #338
    Még simán lehet. Az első résznél mekkora volt az eltolás időben?
  • Rincewind
    #337
    Meglepodnek ha nem lenne (bar az esely megvan ra, tekintve hogy se Halo 3, se GoW2 nem jon PC-re--egyelore legalabbis). Jelenleg a DLC business sokkal jovedelmezobb, mint egy ketseges eladasokat produkalo PC port.
  • Mike at home
    #336
    lesz ebből valaha pc verzió?
    még mindig nem vettem boxot :(
  • Beni521
    #335
    :O köszi
  • Rincewind
    #334
    Nyilvan (en is szeretek magamtol rajonni a dolgokra), de ha elakadtal, akkor olyan mindegy. :)