453
  • MerlinW
    #413
    ~20 év szakmai tapasztalat és kapcsolatok mellett illik.
  • Rincewind
    #412
    Nos igen, a PCGuru-sok szavara en is adnek, mert ok aztan tudjak a tutit... :P
  • zola2000
    #411
    A pcgurun azt is írták, hogy azért nem jön semmi az mstől, mert az utolsó pcs ms játék a 2007ben kiadott gow1ből x360ra 5 millió, pcre fél milliót adtak el, de miután megjelent a gow1 pcre, utána látványosan csökkentek a gow1 box360as eladásai is. Mellesleg nem olyan drága az a box, a hdd nélküli boxok használtan sokszor 35ezer forintokért tűnnek fel a vaterán (újonnan 50), monitor kábel (ha nincs hd tv) 3 ezer forintért beszerezhető, boxra is van warezlehetőség, úgy olvastam hogy minden ötödik xbox360 van feltörve...
  • MerlinW
    #410
    Egy PC Guru szerkesztő véleménye, infója:

    "Fable 2 PC-s debütálásáról semmi infó (de kizártnak tartjuk, hogy előbb-utóbb ne jönne)."
  • Rundstedt17
    #409
    annyit azért nem ér
  • Mike
    #408
    kell vennem egy boxot
    lassan kijön a fable3 és akkor a fable 2-t már megvenni sem fogom tudni
  • Rincewind
    #407
    Csak az a lehetoseg van. A host-nak lehetsz a segitoje.
  • Tylerhun
    #406
    hali
    kellene nekem egy kis segítség, nemrég megszereztem a fable 2-t és a bnőmmel szeretnénk coopban nyomni. Csak olyan lehetőség van erre, hogy bekapcsoljuk a második kontrollert és aztán megjelenik az a kis henchman karakter, vagy van ennél értelmesebb lehetőség is erre?

    Feltettem ugyan ezt a kérdés a konzolos fórumban is.
  • Rundstedt17
    #405
    Hasonló tapasztalatok semmi hiba
  • MerlinW
    #404
    Egy darab hiba sincs az első részben (4x játszottam végig), nem tudom hol olvastál ilyet.
  • Bábjátékos
    #403
    Én meg akartam venni. De már teljesen elbizonytalanodtam miután végig olvastam, hogy állítólag félkész és tele van hibával.
    Ezek után már nem tudom hogy megveszem-e?
    Még azt is írták hogy gyerekes, mennyire gyerekes?
  • Rundstedt17
    #402
    Igen,de miről is beszélünk mikor még a sok warezos rohadt 1000 ft-ért sem volt hajlandó megvenni az egyet?Még ilyen áron sem kell,hanem kérdezi hol szedheti le.Természetes hogy nem adják ki.
  • ApPa123
    #401
    Hy a 2 kjön pc-re? Mert sok oldalon csak x-boxot láttam.
  • csgj
    #400
    Ezért szeretek írni. Másnak írok, hogy szeresse, és nem azért, hogy jól járjak vele :) De ez más tészta...
  • Mike at home
    #399
    azért ez sem igaz teljesen
  • MerlinW
    #398
    Itt nem nem akarásról van szó. Színtiszta üzletről. Ha azt gondolod, hogy a játékokat azért készítik, hogy neked jó legyen, naív vagy. Azért készítik, hogy minél kevesebb munkával/idővel, minél több pénzt termeljenek. A pék sem azért süti a kenyeret, hogy jól lakjál, hanem, hogy megvedd. Nem fog háromszögletű kenyeret sütni, csak mert a vásárlók 10%-a azt szeretne. Deficittel nem dolgozik senki.
  • MerlinW
    #397
    Aztán még ott a marketing, az anyagárak, gyártási költség, nyomda, reklámok, szállítás, stb.
  • Mike at home
    #396
    szerintem is nem akarásnak nyögés a vége
  • rotator
    #395
    Kell egy designer, aki áttervezi az irányítást billentyűzetre és egérre. Kell egy-két PC-s programozó, akik portolják a játékot, de mivel XBOX360, ezért az oroszlánrésze mehet egy az egyben, a hardverközeli dolgokkal kell izzadni. Kell pár grafikus/shaderprogramozó, akik előkotorják az eredeti, nagyfelbontású textúrákat, és nVidia és ATI számára fogyaszthatóvá teszik. És kell egy rahedli ember, aki a lehető legkülönbözőbb konfigurációkon teszteli. Szerintem már 50 ezer eladott példánnyal visszajönne a fejlesztési költség.
  • steweee
    #394
    én amúgy ezen csodálkozom. vagy féléve láttam hgoy megjelent, le is akartam tölteni, de mondom úgysincs hozzá elég erős gépem. na most viszotn van, és jól látom hogy ami kijött az konzolos, pc re nem jelent meg?
  • Mike at home
    #393
    leszarom, akkor rohattak
    a kórság eméssze el őket
  • MerlinW
    #392
    20-30 ember pár havi munkájába és pár millió dollárba.

    Illetve ha valóban XBox exkluzivitás van, akkor ugye szerződés köti őket, tehát nem is portolhatják annak lejáratáig. A másik, hogy az első rész PC-s eladásai alapján még csak meg sem éri nekik a fáradtságot.
  • Mike at home
    #391
    tetvedékek
    miből állna kiadni
  • Rincewind
    #390
    #364
  • rotator
    #389
    Hát egyelőre biztos nem jön. Most még egyszer megfejik a konzolosokat azzal, hogy epizodikusan letölthető a játék, szóval aki eddig vacillált, vagy egyben nem akart annyi pénzt kiadni, az most még megveheti részenként.
  • MerlinW
    #388
  • steweee
    #387
    megjelent már pcre?
  • csgj
    #386
    Mert 100%-ig biztos voltam benne, hogy jön PC-re. Teljesen nyilvánvalónak tűnt... Aztán most már csak nagyon halvány esély van rá, hogy kijön...
  • Risu Führer
    #385
    pedig már jön a 3 is.
    ezt különben honnan tudod hogy nem fog megjelenni?
  • TDantes
    #384
    Nem fog megjelenni, sajnos. Ez van
  • Dark Messiah
    #383
    most amúgy megfog jelenni egyáltalán vagy sem? és ha megjelenik akkor köbö mikorra várható?
  • Kmarha
    #382
    mert várjuk PCre
  • MerlinW
    #381
    Miért a PC-s fórumban van ez a topik?
  • Rincewind
    #380
    game.co.uk
    gamestation
    eBay
    Amazon
  • Mike at home
    #379
    hát én ahol néztem, nem találtam
    hol lehet kapni 4k-ért?
  • Rincewind
    #378
    Ezt nem ertem miert mondod. Barhol hozza lehet jutni a Fable II-hoz. Raadasul mivel mar regebbi a jatek, igy teljesen jutanyos aron (ertsd 4-5000 forint).
  • Mike at home
    #377
    naja, de lassan kapni sem lehet majd a boxosat sem
  • ivan924
    #376
    Hamarabb fogyaszt, de ha nincs zellered, akkor a szimpla koplalás is megteszi.
  • Rincewind
    #375
    Csak a zeller fogyaszt. Illetve ha letoltod a DLC-k ingyenes reszet (vagy megveszed), akkor kapsz egy fogyaszto potion-t az uj karaktertol.
  • Ribizlee
    #374
    ok de mondom hogy ha elfogy ez az "eletetadopia" akk mas nincs:D de am mar kezd fogyni.::D