268
vélemény?
  • dashed_
    #148
    hatter szint nemigen tudsz allitani
  • soulhunter
    #147
    nem rossz,de ha már feketére állitottam a beállitásaimnál a háttér szinét,amit meg kéne jelenitenie, szeretném,ha fekete is maradna...

    nem vok oda a babakékért

    ezt leszámitva nekem nincs bajom ezzel a formával :)
    báááár,ha nagyon kekeckedni akarnék, azt mondanám,hogy jobb lenne a lekerekitett formák helyett merészebb, hirtelen lehuzott vonalakkal dolgozni...
    de ez persze csak az én véleményem...
    (ui: jövöre lesz papirom rola,hogy értek hozzá,addig meg tessék szoritani) :)
  • Dexantreal
    #146
    Ok, annyira nem gáz...sőt, szinte semennyire.
  • nyamiag #145
    sehogy :c
  • cateyeHU
    #144
    Szóval,..nekem most nem tölti be a képeket.. Miért ?
  • svani
    #143
    Google dobta be aa SG linkjét,meg sem ismertem.
    Nem olyan rossz,csak kicsit furcsa még.
  • I.C.ram
    #142
    és hogy lehet becsukni?
  • DarkHorSe
    #141
    mindkettore
  • Broafka
    #140
    bár hogy is lesz, remélem azért marad, nekem tetszik, talán csak a hátteret lehetne egy ici-picit sötétíteni, mert ez hosszabb ideig elég szembántó, legalábbis nekem már kezd világítani a szemem a sötétben...

    jó éjt mindenkinek
  • dashed_
    #139
    hat szntem nagyon gaz lett
    a logo az vicc .. es hat a szinek vmi borzalom.. 5 perce olvasom forumot de lassan mar idegesitlangyi semmitmondo unalmas szinek.
  • CSOCSO
    #138
    nemhiszem hogy par oranal tobbet venne igenybe belepiteni...
  • CSOCSO
    #137
    ez a valasz cucc nagyon zsir
  • Broafka
    #136
    értjük, én is pont ezt díjazom már mióta :D

    amúgy a színes dolog [nem ért nagyon hozzá] nem bonyolult megcsinálni egy kicsit?
  • CSOCSO
    #135
    nekem ezzel sincs sok bajom.. ha igy marad igy marad.. jobb mintha piros lenne... vagy zold..
  • Broafka
    #134
    ezt most... mire értetted pontosan?
    a közösségre, vagy a design-ra?
  • CSOCSO
    #133
    nah.. nagyon zsirsagos!!!!!! vegre mukodik a tobb oldalon keresztuli valasz nezhetoseg.. vagy mi..remelem ertitek:D
  • Malakai
    #132
    Igen, ez tényleg jó lenne, én se ezt használnám jó eséllyel. :D
    (Custom css-el tökörészni meg sose volt kedvem. :P)
  • Broafka
    #131
    (jó a logód)
    nem tom, nem próbáltam, viszont a képnézegetés (mások galériájában) az viszont nem tetszik :(
  • CSOCSO
    #130
    [proba]
  • DarkHorSe
    #129
    elkurvult az sg
    /CRY
  • 5w0rdf15h
    #128
    azér van néhány bug is :-/ én pl nemtok privit küldeni
  • CSOCSO
    #127
    mondom az lenne a zsir ha lehetne ilyen szinkombokat valastzani. en mennek a szurke arnyalatokkal.
    de nekem ezzel sincs sok bajom. a forum engine al egjobb ami letezik.. nekem legalabbis minden mas forum enginnel jobban tetszik.. a szineket meg majd megszokod:D:D:D:D
  • Broafka
    #126
    szerintem csak vidám, ennyi a dolog lényege
    a kékben meg a fehérben és azok árnyalataiban én nem találok buzisat, ha mondjuk rózsaszín, meg hupilila, meg ilyen színek lennének akkor még azt mondom hogy oké, de ez most megint egészen más dolog, mert egy lánynak pl a kék a buzis, a fiúnak meg a rózsaszín...
  • Broafka
    #125
    ez a "válasz" gomb ez viszont nagyon tetszik, nem kell visszatekerni ha esetleg nagyon hátul lenne hozzá a válasz :)
  • I.C.ram
    #124
    Az a buzis, hogy minden szín a lehető leglágyabb árnyalata van. Szinte széfolyik az egész a melegségtől.

    Tudom, hogy most a babakéknek nagy szezonyja van, de nem egy hírportálon kéne ezt hangoztatni :/ Túl világos az egész, régebbi szinek jobbak voltak. Magával a dizájnnal nincs komolyabb bajom, félretéve a logót, de a szinek nagyon nem jönnek be. Jó lenne, ha lenne több szin-tém, amik közül lehetne választani.
  • windrunner
    #123
    Nem minősítettem a hozzászólását, nem mondtam hogy ne írja le hogy mit gondol, és nem is arról ment a vélemény csere hogy miben különbözik meg az izlésünk, azt az egyet nem bírja már elviselni a szemem hogy ebben az országban akármit kapnak az emberek azért hogy jobban érezzék magukat azt képtelenek megbecsülni, mert nem hiszem hogy az sg-s srácok azért csináltak/csináltattak új design-t hogy nekik jobb legyen...
  • gordon 24
    #122
    Ez tetszene....
  • Broafka
    #121
    én amondó vagyok!ha meglehet azt oldani, akkor egy gombnyomással (akinek ez nem tetszik) az visszakaphatja a régi design-t és akkor senkinek se lenne baja...
  • CSOCSO
    #120
    buzis vagy nem buzis annak baromira orulok hogy nem az a forum engine fut alatta ami mindenhol van.
    a HWSW-n vagy barmelyik kulfoldi oldalon.


    szvsz annyit kene valtoztani hogy az emberek eldontsek milyen szineket akarnak. pl en a kek arnyalatok helyett inkabb a szurke arnyalatait valasztanam.
    ahogy a winfosom is szurke.. nem az a kek.
  • Broafka
    #119
    mi ebben a buzis? :D
    ez lol komment volt
  • I.C.ram
    #118
    tök buzis az egész.
  • Broafka
    #117
    pff, ezt a topikot én akartam megniytni :D

    amúgy nekem ami nagyon tetsziuk, és jó ötlet hogy ha rákattintok a "válasz 'xy' üzenetére" szövegre, akkor megmutatja alá hogy melyik az üzenet, ez szvsz jó ötlet volt (de be is lehetne zárni ezt az opciót, mármint miután rákattintok, utána végig ott marad)

    de nekem tetszik ez az új design!
  • CSOCSO
    #116
    hasonlit a HWSW re.. a feher a kek es a narancs siznek miatt.. de ez legalabb gombolydedebb formakkal bir
  • gyuriii
    #115
    Hááát. Láttam már jobbat is, de nem rossz.

    (Most nézem a tvben a heti hetest nézzétek mer ez most jó adás)
  • echo
    #114
    Nem tom mindek kell minősítgetni mások véleményét. Ez a topic arra van hogy mindenki leírja mit gondol. Ráadásul izlésről amúgy sem sok értelme van vitát kezdeni. Van akinek tetszik van akinek nem.

    (annak meg hogy ingyen van a site, végkép nem sok köze van ahoz, hogy tetszik e vagy sem.)
  • mucsácsó
    #113
    nem lehet eltűntetni sztem...
    egyenlőre legalábbis nem :D
  • Dexantreal
    #112
    eltűntetni, sry.
  • Dexantreal
    #111
    Nem smemi lett az új dizájn.....legalább a szmájlik régiek. Csak első pillantásra azt se tudtam, hogy merre a fórum rész, de azért tetszik, csak egy valami nem így rögtön: hogy a "válasz xy részére" funkciónál ott felugrik a szövege, amit írt... de lehet, hogy csak annyi a bajom, hogy meg kell szokni. Viszont, ha felugrott, hogy kell eltántetni?
  • windrunner
    #110
    Mivel senki sem kötelez hogy fizess érte, vagy használd gondold át még1* hogy van-e beleszólásod vagy sem.
  • passatgt
    #109
    úgysem raknák vissza a régit,nem valószínű hogy 2-3 ezer forintért csinálták meg.Nekem tetszik