268
vélemény?
  • Caby
    #108
    tetszik, nagyon jó lett, sok hasznos funkcióval! Gratula!
  • mucsácsó
    #107
    hm, de érdekes....
    ilyen üzenet fejlec színt csak a VIP-k tudnak váltani még mindig?
    csak mert pár olyan embert láttam, aki nem világoskék, hanem zöld, vagy rózsaszín, pedig nem is VIP... =/
    ez bug tán? vagy mi a franc? :D
  • gordon 24
    #106
    Én nem ingyen kapom 300-400ft fizetek érte időközönként. Szeretek itt lenni és ugy gondolom ha ennyit fizetek érte van beleszólásom.
  • Ams
    #105
    omg, ideje volt a frissítésnek, na de ez:D
  • Barney Tech
    #104
    hmhm?
  • windrunner
    #103
    Én nem hiszem el hogy ez a magyar nép ilyen hogy semminek sem tud örülni még annak sem amit teljesen ingyen kap...száni
  • gordon 24
    #102
    Szerintem szavazásra kéne bocsátani a dolgot.
  • nemeörgs
    #101
    loál [brutálnagy] [szin=blue] [wingdings]
  • BiG G
    #100
    megnéztem ezt a tabost amit mondtál, és ez a minimal design tényleg szembeötlően ugyanaz... nem a színek és a formák, hanem az alapstílus :\
  • PíszLávJuniti
    #99
    elkurvul a világ ./
  • Kaszi46
    #98
    :P nekem is a tini szó jutott először eszembe, amikor bejött az oldal.
  • Malakai
    #97
    Hm, válasz üzenet kihajtás viszont nemrossz fícsör, csak kár, hogy (FF-ben) nem lehet becsukni. :D
  • echo
    #96
    Írták páran, hogy Pro Hardver-es. először azt gondoltam, hogy nem. De most úgy gondolom, tényleg van valami hasonlóság és a HWSW-vel is. Nem a konrét stílus jegyek, hanem az össz hatás. Mini betűk. Plusz boring minimál design. Ott sem jön be, de ott jobban elviselem, hogy kell ez a komolykodós külcsin talán a profiljaik miatt, de ez mégis csak egy lazább site-t... Komolyn: nyissátok meg három tabra az SG-t a PH-t és HWSW-t és váltogassatok aránylag gyoran. Baromi hasonló az összhatás. És nem a hasonlsággal van a bajom, mert ha valami olyanhoz hasonlítana ami tetszik akkor csak örülnék...
  • ZsirosKenyer
    #95
    nekem főleg a színekkel van bajom.. egyszerűen a babakék meg a homo-narancs színek mellé nevetségesen néz ki az "informatika & tudomány" felirat..Ehhez a témához komolyabb színek illenének..

    Vmi tini-oldalnak elmenne de így ez egy vicc.
  • Kaszi46
    #94
    Tényleg jól jönne pár darab választható színtéma! Remélem lesz iylen és nem csak a vip-eknek.
  • BiG G
    #93
    hát jah... mintha vmi rosszabbfajta közösségi portálra tévedtem volna olyan a logó :D
    ez a carnation design studio... ez volt az utolsó munkájuk asszem :DD
  • CSOCSO
    #92
    tenyleg tok zsir hogy behozza az uzit mikor ranyomsz a valasz a valaki uzenetere reszre.


    az hogy rondabb vagy nem rondabb az egy dolog de sokkal jobb lett.
    nekem a siznekkel sincs sok bajom. erdekes..
  • gordon 24
    #91
    Nekem is elöbb utobb a fejed is fájni fog figyeld. meg.
  • passatgt
    #90
    a régi mit mondott?
  • Ottto
    #89
    Ott a pont. A régi szolid volt, szimpla, áttekinthető. Ez fénylik, és a sok fény már b@ssza a szemem....
  • I.C.ram
    #88
    Az a logó egy vicc. Nem is értem, hogy lehet ilyen semmitmondó logója egy portálnak :P
  • BiG G
    #87
    mégszép, ffx rulz
  • Rage47
    #86
    most nézem, firefox-al jobban néz ki mint IE-vel:S
  • CSOCSO
    #85
    ??
  • gordon 24
    #84
    Nekem soha nem volt bajom a régivel.
    Annak az volt a nagy előnye hogy figyeltek arra hogy ne legyen túl zavaró. Nagyon jó volt hogy a fehér háttér törve volt a fekete pontokkal nem volt ilyen fényes. A betüknek sokkal kiemeltebbnek kéne lenniük nem látszik rendessen. Az hogy milyen a logo az mindegy látom vannak uj elemek meg ilyesmi ez rendjén van de nem lett jobb sőt.

    Szóval valamit változtatni kell rajta mert igy majdnem hogy azt mondom használhatatlan nagyon nem jó.. Most tényleg nem kötekedni akarok de ez borzalmas.
  • SHADOWEYES7
    #83
    gondolkozzál kis fiam ,mert apád igen pofán ver ha igy nősz fel!!
    1 szar senky leszel akkor ,és ezt ő sem akarhatja.
  • DJ Skyline
    #82
  • zmeor
    #81
    viszont jó hogy behozza azt az üzit is a válasz ..... üzeneétre gombra kattintva amire a válasz ment
  • desigo
    #80
    amíg nem volt addig az volt a baj most van új design most ez a baj?!
  • gabber_saviola
    #79
    jaj de szép lett, gratula
  • Guer
    #78
    Webdesign terén mostanában a letisztult, egyszerű, könnyen kezelhető formák a divatosak és szerintem ezt sikerült megvalósítani.

    Ez eddigis megvolt valósítva most csak rosszabb lett...
  • Ottto
    #77
    Nemteccik :/
    De lehet csak megszokás kérdése. Mindenesetre régi sokkal jobb volt. Színek most nemtetszenek (Pink :C )
  • passatgt
    #76
    Mi ebben a prohardver?
    Ph-n egy darab olyan design elemet nem találtok,ami nem szögletes,itt meg pont fordítva van.Szvsz teljesen más
  • tugyiti
    #75
    XD
  • desigo
    #74
    az a logó:))))))
  • Sith
    #73
    Jézusom... megijedtem hogy rosz honlapon vagyok :D
    egyébként olyan mint az uj cipő biztos jó lesz és kényelmes csak meg kell szokni :)
  • gordon 24
    #72
    Olvasd el a cimet és gondolkodj egy picit.
  • Barney Tech
    #71
    ez a hanyadik reged? :C
  • Rage47
    #70
    pontosan:)
  • Gladiator
    #69
    a keresés doboz például egyáltalán nem látszik.