1120
  • Quasi
    #1080
    Köszi :)
  • Shiwo
    #1079
    magyaritasok.hu-n azt írják, csak az 1.3.2617-es verzióval működik teljesen együtt.. illetve a magyarítás felülírja a jelek szerint a launcher-t, így warez verzióval trükkösebb a dolog, az említett oldalon a magyarításnál a kommentek közt megtalálod a megoldást
  • Quasi
    #1078
    Tud valaki segíteni? Felraktam a legújabb frissítéseket meg a DLC-ket és magyarítás után nem indul a játék. Se hiba üzenet se semmi,ha leszedem a magyarítást akkor megy...
  • klman
    #1077
    Sziasztok! Mitől lehet az hogy játék közben ha előveszem a noteszt amibe a feljegyzések vannak személyekről, bizonyítékokról stb. Akkor nem jelennek meg a betűk? Csak az üres lapokat látom.
  • cikasz
    #1076
    Na sikerült rájönni :)
    Regisztráltam a sima honlapon, de igy sem akar belépni a játékon belül :(
    Mind1 igy defaultal használom. És továbbra is német a social club , de a játék magyar.
  • Evin
    #1075
    Attól függ, mit akarsz regisztrálni? Mert a Social Club-ba nem kell, hogy játszhass.
  • cikasz
    #1074
    Ja és Magyarítás nélkül sem tudok regisztrálni :(
  • cikasz
    #1073
    Sziasztok.
    Most olcsón be lehetett szerezni a játékot hát megtettem.
    2 problémám is van hátha tud rá valaki valamit.
    Az egyik, hogy felraktam a Magyarítást és a menüig sem jutok el hanem előtte a social club-nál német a szöveg, de előtte a blabla az Magyar.
    A másik, hogy rányomok a regisztrációra, hogy akkor jó csinálok egyet, eljutok addig amikor a nicknevet meg az emailt kell beirni erre kiirja, hogy nincs internet ellenőrizzem és visszalép az elejére. Net persze van.
  • TomDantes
    #1072
    Jó hát nem nagy dolog, de mégis miért lehet az dx 9 módban fel lehet venni 1920x1080 felbontásra, de DX11 módban 1600x1200-ra csak? Nincs nagy jelentősége, de ez mi ez? Mi köze a felbontásnak, hogy DX 9 vagy 11? Miért nem lehet feljebb venni vajon?
  • ttt1
    #1071
    Én már drogelhárító lettem, de az is csak a 2\3a a játéknak ha jól tudom..Én mondjuk 3 e-ért vettem a dobozos verziót sztem ez egy nagyon komoly játék sokan nem is tudnak róla mekkora. Sztem Rockstar egyik legkomolyabb munkája.
  • TomDantes
    #1070
    Az is fent volt, de kösz, mindent újra raktam, minden frissítést, driver-eket, és megoldódott. Lehet ez volt a baja, vagy nem. Nem tudom, szerintem elsőre is működnie kellet volna. Fura.

    Ám jó a játék. (És a fordítás is, annélkül nem sokra haladnék)

    Ám két kérdés: mindent maxra húztam, jól fut, de ez azért annyira nem szép, nem értem, ennek mitől volt ilyen nagy gépigénye? A régin alig ment minimumon. Nem értem mire fel a nagy gépigény.

    A másik, DX11-ben indítottam el, és nem lehetett 1980-ra csak 1600-ra tenni a felbontást. (monitor természtesen bírná) pedig mintha DX9-ben ment volna a 1980-as felbontás is. Ez a DX11 mód miatt van?

    Egyébként ebben sem láttam sok különbséget, talán mintha DX11-ben az árnyékok kicsit szebbek?

    Mindegy, ezek annyira nem lényegesek, csak fura dolgok.
  • Evin
    #1069
    És a Social Club?
  • TomDantes
    #1068
    Nem igaz. Új gép. Új op rendszer. Minden driver új. És nem indul. Semmi hibaüzenet, csak működés leáll kész. Mi baja van ennek? Eredeti program, miért nem megy? c+ feltelepítve, vga driver feltelepítve, directX telepítve, akkor mi baja van?
  • TomDantes
    #1067
    Ok. DLC-ket nem akarom megvenni egyelőre. Tehát a steam-es verzióval működni fog. Oké, holnap végre hozzájutok lassanként.
  • Evin
    #1066
    Nekem is az van, tökéletesen megy. Akinek problémája van, abból egik sem vette meg.
    Eredetinél csak a DLC-kel leet gond. Oda sajnos a warez DLC fájlokat be kell szerezni. Ezen kívül 100%-osan működik.
  • TomDantes
    #1065
    Működik gond nélkül a magyarítás? Mert a Magyarításokportláon sokaknak van gondja vele. Pedig arra gondoltam ,megvenném a játákkot, nem soká lesz egy jobb gépem, amin már csak elfut, de ha van fordítás jó lenne használni, de hát sokan mindenféle hibát írtak hogy nem működik, szóval mi a helyzet? Jó vagy nem jó? (steam-es verzió lenne)
  • Mayorpapa
    #1064
    köszi Evin a tippeket, maid próbálkozom ezzel is-azzal is
  • Evin
    #1063
    Előfordulhat, hogy az a baja. Könnyen ki tudod próbálni, visszateszed a régit.

    Ha fájlhiba lenne, kifagyna, szóval azt kizárnám. De Steamen fájlellenőrzés, és javítja, ami nem stimmel.
  • Mayorpapa
    #1062
    az a gond, hogy nemrég frissítettem a vga drivert, a legfrisebb van most fent, lehet, azért van ez a galiba?
    ha fájl hiba, akkor hol és mit kéne keresni/javítani/cserélni?
  • Evin
    #1061
    Vagy fájlhiba, bár akkor fagyna, vagy talán VGA driver frissítés kell. Mert mind, amit felsoroltál, textúra.
  • Mayorpapa
    #1060
    volt már valakinek olyan, hogy a mini térképről eltűntek az utcák? illetve ha be akarom hozni a nagy térképet, csak fekete képernyőt kapok? plusz a ruhák képei is eltűntek, így nem tudok/nem engedi a ruházatomon változtatni. Eddig ilyen problémám nem volt, pedig már a 11. küldetésnél tartok...
  • uscGhost
    #1059
    Már megoldottam azóta, de kösz :D
  • a.carkey
    #1058
    Ez egy tűzfal vagy valami hasonló progi miatt van.
  • uscGhost
    #1057
    Sziasztok! Megvettem a játékot Steamen, és az lenne a problémám, hogy mikor belépek a játékba akkor végtelenségig szinkronizálja. Erre van valami megoldás, hogy abbahagyja? Előre is köszönöm a válaszokat.
  • Knian
    #1056
    minden fent a gépen,directx stb... más játék meg persze elindul (far cry 3,hawken stb)
  • a.carkey
    #1055
    Na, nincs gond. Vannak olyan dolgok, melyeket alapból le kellene töltenie a játéknak indításhoz, de mégsem teszi meg. Microsoft Visual C hülyeségekkel lesz neked is gondod, mert én is jártam hasonlóan. Ezek vagy hiányoznak, vagy frissíteni kell őket. De nézz meg egy DirectX frissítést is. A steames mappa 3rd könyvtárjából tedd fel manuálisan ami benne van. Mindkét exet!
  • Knian
    #1054
    pontosan.mint írtam,már játszottam a játékkal,most viszont a betöltő képernyőig sem jutok el
  • a.carkey
    #1053
    Feltetted az új windowst, és rá a steamet, és nem indul?
  • Knian
    #1052
    Konkrétan a gépem is vadi új.Szűz steam alatt mit értesz?Minden új,a HDD-től kezdve a harverekig az oprendszerig ami Win8-as.
  • a.carkey
    #1051
    Újraraktad-e a rendszert? Szűz a steam?
  • Knian
    #1050
    Hali Mindenki!Olyan problémám lenne hogy nem indul az L.A. Noire!A játék eredeti,steam-es.Ezelőtt már játszottam vele,scak az előző gépem gyenge konfigja miatt félbehagytam.Gondoltam most újra felrakom csak épp indításnál kidob.Valakinek estleg vmi ötlete?
  • akyyy
    #1049
    azt miből kéne kitalálnom hogy a belasconál hazudik és a bizonyiték ellene az nő nevén lévő forgalmi????
  • Evin
    #1048
    Alapesetben a bizonyítékok, mimika és hanglejtés alapján mérlegelhetsz. Vagy felnézel a jegyzetfüzetből és abból is sok kiderül.
  • akyyy
    #1047
    lol hogy kell ezt játszani?:D

    épen kihallgatásra kértek meg, rámegyek hogy hazudik majd arra hogy a fegyverboltos beárulta, erre még rájöhet az ember. de ezután? honnan tudjam hogy mi van? miből kéne rájonnom? mi ez az iteráció vagy mi fene:ð
  • Anonymusx
    #1046
    Nagy ötlet hogy egy helyre ment a játék..
    Az egyik ügy végén két választási lehetőség volt, megnéztem a rosszabbat, majd mentett egyet..
  • littleNorbi
    #1045
    Sziasztok. A konfigurációm bőven megfelel a gépigénynek, de mégis borzasztóan szaggat a játék. Van erre esetleg valami megoldás?
  • TomDantes
    #1044
    Persze a gépigényt olvastam...de az egy dolog. Az nem mindig egyezik a valósággal.
  • TomDantes
    #1043
    Üdv. Elgondolkodtam ezen a játékon, de szerintem nem éri meg megvennem, úgy se futna élvezhetően. Gépem: E2200-as proci, 2 giga ram, ATI 4830 , Win 8. Jól gondolom, hogy nem változott semmi, és se patch se más trükk nincs , hogy élvezhetően menjen? Vagyis nem érné megvenni.
  • spy803
    #1042
    Már ennyi?? Rohanok boltba!
  • mester1987
    #1041
    Egy hosszú tartalmas játékot kapsz és magyarítás is van már hozzá!