1120
  • mester1987
    #1040
    Megéri, mindenképp.
  • Zeller01
    #1039
    2000ft körül van a complete edition. Megéri megvenni?
  • Kit--Kat
    #1038
    Vagy ott van az L.A. Noire wikia.
  • Harbinger
    #1037
    Jegyzed fel melyik jó válasz és úgy lépésről-lépésre. Előbb-utóbb végig jutsz rajta. Én vagy 10x futottam neki.
  • bakkerman
    #1036
    aha ottott :DDD
  • Harbinger
    #1035
    A legelső még egyenruhában? Amikor a főnököd ordibál, ha elszúrod? :D
  • bakkerman
    #1034
    már az első kihallgatásomon elakadtam basszameg :DDD
  • mester1987
    #1033
    Remélem nem haragszol Evin, de el kellett lopnom :)

    Kimaradt jelenetek:
  • TTÁDÉ
    #1032
    Sziasztok!
    Letöltöttem a magyarítást és amikor 2 újból akartam rakni behozza hogy már fel van telepítve rá lépek, hogy elszeretném távolítani majd ennyi letöröltem a játékot egy árva fájl nincs a mappába-nem akarom a készítőket megsérteni-de, az okos magyarítás szerint még mindig felvan telepítve újból letöltöttem a magyarítást semmi! SEGÍTSETEK! Előre is:KÖSZÖNÖM
  • Adaf
    #1031
    Sziasztok, két nap múltám megpróbáltam újra, semmi. Aztán jött a szikra, hogy a patchet leszedem manuálisan. Elindítottam, leszedte a frissítéseket (amit magától kellett volna khm. indításkor), új social club és láss csodát, elindult. Már csak az a gáz, hogy ablakban megy, de azt hiszem az indítómenüben lehet erre parancsot használni. Jónak tűnik, remélem a sok szenvedés sok élménnyé alakul!
  • Adaf
    #1030
    Semmi. Nevetséges.
  • Kit--Kat
    #1029
    Próbáld meg úgy, hogy egy fiktív mappába telepíted a játékot, ha lehet arra a partícióra, amin Windows-od is van (de azt hiszem ez nem fontos). Tehát a lényeg, hogy ne a játék által felkínált nevű mappába telepítsd a játékot.
  • Adaf
    #1028
    Szia, igen, az is fent volt. Pontosabban először regisztráltam az online felületen, de később letöltöttem. Most leszedtem mindent, újból kéne telepítenem, csak nem tudom, mi változna...

    Netframeworkből, directx-ből, mindenből frissebb van, mint ami neki kellene. De felraktam a dvd-n lévő könyvtárból is. Úgysem. Bár az 1.0.0-ás social club volt a registryben, amikor néztem, holott a program a legfrissebb volt. Talán ez lehet gixer. olvastam, hogy a legújabb kell. Teszek nemsokára még egy próbát.

    Mindenesetre ez már a második rockstar-játék, amivel hatalmas szívások vannak PC-n...
  • Evin
    #1027
    Social Club telepítve?
  • Adaf
    #1026
    Üdv mindenkinek!

    A probléma röviden: nem indul az eredti lemezes cucc. A külföldi fórumokat mind végignyálaztam, net framework, dx, minden fent van, telepításkor Comodo ki, semmi. Még csak hibaüzenet sincs, egyszerűen a task managerben megjelenik és ottmarad.

    Ha valakinek van ötlete, ossza már meg velem!

    Köszi.
  • Kit--Kat
    #1025
    Idővel belejössz. :D

    És majd mondjuk fél év múlva, ha már nem emlékszel az ügyekre és előveszed, már sokkal jobban fog menni. De szerintem a végére is már eléggé belejössz.
  • Harbinger
    #1024
    Fura, Steam fórumon is kérdeztem. Egy tag azt mondta, hogy normális, ha egy játék a magasabb DX-en jobban fut, főleg, ha olyan kártya is van hozzá.
    Mondjuk nekem ez nem gond, csak furcsáltam. Lényeg, hogy megy a játék. Ellenben tapasztaltam, hogy pocsék nyomzó vagyok.
  • MrIncredible
    #1023
    Nálam mindkét beállításon ment rendesen, miután leszedtem az fps feloldót. Ha feloldottam az fps blokkot, 5 fps-nél többet nem ment. Amíg erre rájöttem a hajam téptem, de utána full beállításon mindig elérte 25-30 közötti fps számot. 30 fps-nél van levezérelve a játék
  • mester1987
    #1022
    Nálam meg mindkét feldolgozás mellett ugyanúgy átlag 25 FPS-el ment árnyékok nélkül. Sokkal többet nem nagyon lehet kicsikarni belőle sajna egy 4 magos gépen se szerintem.
  • Harbinger
    #1021
    Üdv!
    Végre bezsebeltem a játékot és van már aránylag rendes vGA-m is hozzá. Nos, elsőre DX11 alatt futtatam, többnyire med-high beállításon. Gondoltam megnézem, hogy fut DX9 alatt. Akad, szaggat és a menü alatt is úgy szenved mint ha P3-as gépen futna. Van ilyen hiba/gond a játékkal?
    Dx11 alatt OK és a nagyon klassz a játék. Csak eme dolgot paradoxnak tartom.
  • deicide
    #1020
    köszönöm..:)
  • Joybull
    #1019
    Itt
  • deicide
    #1018
    Sziasztok..

    van valahol valami szöveges végigjátszás..?
    Nem lenne hátárny a magyar lenne..
    esetleg ha valaki tudná linkeli..
    köszöntem..
  • mester1987
    #1017
    L.A. Noire Update Released

    This patch addresses the following:
     Compatibility fixes for Windows 8
     Other minor fixes
  • wollnerd #1016
    kösz a spoilert....
  • Horzsoló
    #1015
    Nagyon frankó! Most végeztem a gyilkosságiaknál és az elég fasszantos ügyosztály volt. Női hullák átvizsgálása.
  • Kit--Kat
    #1014
    -a
  • Kit--Kat
    #1013
    Igen, a tudsz autókat gyűjteni és utcai bűneseteket megoldani sandbox módon.
  • Sobel
    #1012
    Basszus, de egy állat vagyok :D
  • mester1987
    #1011
    Rá kell kattintani bal klikkel a pisztolyra. A véres ajtóra is bal klikkezni kell. Fog jönni az az animáció...
  • Sobel
    #1010
    Üdv srácok!

    Egy elég durva hibával találkoztam, remélem tudtok segíteni. Egyszerűen a játék elején nem jelennek meg azok az ikonok (nagyító ikon), amit a tutorial ír. Megnéztem egy gameplay videót, hogy minek kéne történnie, de nem történik semmi. Ránézek a véres ajtóra, nyomom a jobb klikket nem történik semmi, nyomom a space-t hogy tudjak beszélni a társammal ,nem történik semmi. Megyek tovább felnézek arra bizonyos ablakra, ahol tükröződik a pisztoly. A vicces az, hogy erre magamtól jöttem rá; a gameplay videóban nézem, hogy egy videó segítségével lehet rá jönni, hogy hol a pisztoly. Megyek tovább felmászok a tetőre, de hiába látom azt azt a rohadt pisztolyt nem tudok vele mit csinálni, mert gondolom annyira scriptelt a játék, hogyha már előtte nem jön be a véres ajtós videó, cseszhetem az egészet.
    1.3-as verziót raktam fel, s "virárgboltos" bevallom őszintén, de nem hiszem hogy ez a probléma. Előre is kössze a segítséget.
  • krisztajo
    #1009
    Nem régóta játszom a játékkal, de tíz rejtett autót eddig megtaláltam.
    Amikor megtaláltam őket ki is álltam minddel a garázsból és kiírta a játék, hogy az autó feloldva. De ha rámegyek az autószalonra, mégsem látom egyiket sem és azt írja ki, vezetnem kellene őket. Ha játék közben feloldásra kerültek miért nem került be egyik sem? Help!
    Illetve a többi rendőrségi kocsit hol kellene keresnem?
    A játék vége után lehet még szabadon mászkálni a városban, hogy befejezzem, ami még elmaradt (pl. utcai bűnesetek)?
  • enlightened
    #1008
    Nem lehet bebukni az ügyeket.
  • Haulin
    #1007
    Nemsokára feltelepítem a játékot, remélem nem fog akadni. Iszonyatosan kíváncsi vagyok az egészre, olvastam ezt-azt neten a játékról. Olvastam negatívumokat, nagyrészt pedig pozitívumokat. Csak neeeeee akadjon(minimális elmegy :D )
  • Evin
    #1006
    Elérhető a végleges fordítás. Ha valaki lemaradt volna róla.
  • szabii98
    #1005
    ez a rúzsos gyilkosság(gyilkosságiak 1. ügy) durva volt, épphogy lezártam :D
  • szabii98
    #1004
    az dlc ügy elvileg már
  • MrIncredible
    #1003
    Ok köszönöm a tippet!
  • Jani21
    #1002
    Úgy tudom, hogy nem lehet. Csak a megfelelő menüpontban játszhatod újra az ügyet, amennyiben elégedetlen vagy az elért eredménnyel. Viszont ekkor az ügy végén a menübe is kerülsz vissza, nem lehet folytatni a játékot az adott ügytől. Azonban emiatt ne aggódj, nincs jelentősége a dolognak, még akkor is folyamatosan haladsz a történetben, ha mindent elszúrsz.

    Megkerülni úgy tudod a folyamatos játékban, hogyha nem megfelelőnek érzed az ügy kimenetelét, még a vége előtt újraindítod az adott ügyet (pl. mikor látod, hogy zabos az ügy végi átvezetőben a kapitány).
  • MrIncredible
    #1001
    Nos a hiba meg lett. A videókártyának új driveréről megérkezett az értesítő, de mivel nem vettem észre egy hétig. ezért a gépemen lévő összes játékot lelassította 10 fps-re. Nem tudtam mitől volt, ezért megnéztem a nvidia központot a gépen és láttam, hogy van friss verzió. Leszedtem, telepítettem, újraindítottam. A játék full beállítással dx11-vel stabil 50 fps alatt fut. Csak a nagyon akció dús részek esnek le 38 körüli értékre.

    Viszont a kérdésem az lenne, hogy ha esetleg egy esetet nem sikerül rendesen megoldani és zabos miatta a kapitány, vissza lehet-e tölteni a folyamatos játék mentését?
    Remélem hamarosan valaki benéz a topikba, mert így úgy tűnhet, hogy magammal beszélgetek! :)
    Mr.