1120
  • cikasz
    #1120
  • Diopapa
    #1119
    Köszi szépen!
  • Evin
    #1118
    Magyarítások Portálon elérhető az új kiadás.
  • cikasz
    #1117
    Köszönöm az infót!
  • Evin
    #1116
    Ide is leírom az LA Noire frissítése miatt újra kell generálni az egész fordítást, annyit változtak a fájlok, és nem tudom, mikorra lesz meg, mert elég sok meló. Plusz, még nem tudom, az új fájlokat is kezeli-e a régi tool. Annyi pozitívuma van a dolognak, hogy a jelek szerint a DLC fájlok már nincsenek titkosítva, és azokat nem kell warez forrásból beszerezni, de még meglátjuk, mi sül ki ebből.
  • cikasz
    #1115
    Megszereztem, bemásoltam, telepítettem a magyarítást és ugyanúgy kilép amikor indítom.
  • cikasz
    #1114
    Ja igen elolvastam még1x :) Csak nem tudom honnan szedhetném le azokat a filokat (1.3.2617-es RELOADED javítás).
    Mármint honnan biztonságos...
  • hunbalee
    #1113
    Pedig ha követed a magyarítás leírását magyarnak kell lennie
  • cikasz
    #1112
    Gondoltam előveszem megint, de nem működik a Magyarítás vele :( Eredeti Steam-es van.
  • hunbalee
    #1111
    Max Payne 3 és L.A. Noire - ingyenesek a DLC-k
  • grebber
    #1110
    L.A. Noire - modern konzolokra is megjelenik, érkezik egy VR verzió is
  • TokraFan
    #1109
  • Anonymusxx
    #1108
    Az összes nőnek ugyanolyan a feje a játékban :(
  • Anonymusxx
    #1107
    Szeretném végigvinni 100%-ra, de ha korábbi nyomozásoknál kimaradt egy pár dolgot pl újságpapír, akkor azokat hogy lehet újból beszerezni? Újra lehet játszani a korábbi nyomozásokat, de azokat totál végig kell vinnem, vagy elég megszereznem az újságot, és kilépnem?
  • Czobi
    #1106
    Szia!
    Szerintem én tudok segíteni, írtam privit.
  • TokraFan
    #1105
    A Complete Editiont vettem meg Steam-en, de nincsenek a magyarításban írt DLC fájlok sehol. :-(
  • mooo
    #1104
    Elméletileg a Complete Edition-el is működik a magyarítás,próbáld meg azt leszedni és abból átmásolni a dlc-ket.(Ha lehet).
  • TokraFan
    #1103
    Köszi, hogy próbálsz segíteni, de sajnos ezek is döglöttek már. :-(
    Mindegy, akkor a DLC-k nélkül tolom végig, a DLC-ket meg majd úgy, hogy leszedem a magyarítást és angolra állítom a játékot.
  • mooo
    #1102
    Úgy látom, hogy itt működnek a linkek.
  • TokraFan
    #1101
    Köszi, de ezt már néztem, itt is halott az összes link. Azóta oda is írtam, de úgy látom, kihalt már az a fórum.
  • mooo
    #1100
    Tessék
  • TokraFan
    #1099
    Nem tudom, jár-e még valaki erre, de hátha.
    Megvettem a játékot steam-en, de nem tudom feltenni a magyarítást a problémás DLC fájlok miatt. Nem lenne egetverő probléma ha a DLC-k angolul jelennének meg, de a magyarítás infója azt írja, hogy ilyen esetben a DLC szövegei németül jelennek meg, ami viszont baj, mert ezen a nyelven nem beszélek. A kérdéses Reloaded verziót pedig már sehol nem lehet megtalálni. Tud-e valaki megoldást esetleg?
  • Desert
    #1098
    Az ügyek 5 csillagos minősítés miatti újrajátszásra gondoltam, a videók nem léphetőek át. Plusz a mentési rendszere is fura.
  • Lengyel2
    #1097
    Elhiszem. Én nem bírtam rávenni magam a filmdoboz-gyűjtögetésre például.
  • Desert
    #1096
    100% lett tegnap, minden achievement teljesítve.
    A vége már fárasztó volt.
  • Lengyel2
    #1095
    Néha én is újrajátszom, már nem is a sztoriért, hanem a masszív 40-es évekbeli kaliforniai hangulatért.
  • FartingSquirrel
    #1094
    Még játszok vele ...néha.
  • Desert
    #1093
    Van még aktív játékos ebben?
  • PETEE78
    #1092
    Sziasztok! Tudom lerágott csont, de valaki segítségét kérném az alábbiakban.... Adott egy eredeti steames L.A. Noire Complete edition. A DLC fileok (magyarosításhoz) is letöltve. Egy ideig teljesen jól ment a magyarítás, majd az ötödik küldetés környékén beváltott a párbeszéd német nyelvűre. Na ekkor töltöttem le a magyarosításhoz szükséges dlc fileokat is. Sajnos nem tudom felrakni úgy a magyarítást, hogy ne barmoljam szét és rendesen elinduljon steamből indítva. Ha valaki sikeresen megcsinálta már a steames verzióval, és venné a fáradtságot ,segítene ez ügyben nagyon megköszönném. Esetleg steamen felvenne(PETEE78[HUN]), talán az volna számomra a legmegfelelőbb. köszönöm, üdv PETEE78
  • ttt1
    #1091
    Nem ez az egyetlen játék aminél ezt a teknikát használták, ezért is egyedülálló:)
  • Aborg
    #1090
    A L.A. Noire ota keszultek azota jatekok ezzel az arctechnologiaval?
  • Madi92
    #1089
    Szerintetek meg lehet oldani valamiféle modifikációval, hogy az autók ne száguldozzanak? Pl mint Maffiában.
  • ratgab
    #1088
    2. kérdésedre: Van közük egymáshoz a videóknak. Háttérinfókat tudsz meg a történetről...
  • SAFIII
    #1087
    Hi!
    Két kérdésem lenne!
    1.A végén meg lehet csinálni az utcai küldetéseket?Mert én állandóan skippeltem a vezetést, így kb 5 van megcsinálva a 40-ből.
    2.Mi értelme van az újságoknak?Állandóan feldob egy eléggé semmitmondó videót, nem igazán köthetőek egymáshoz.
  • mester1987
    #1086
    Aki játszik a játékkal, működött valakinél a 60 FPS-es megoldás, amit alább linkeltem pár hónapja?

    Nálam ugyanúgy maradt minden 30 FPS limittel.

  • Mr_no_NaMe
    #1085
    köszi!
  • grebber
    #1084
    Parancsolj
  • Mr_no_NaMe
    #1083
    Sziasztok! Valaki tudna dobni egy linket a teljes magyarításhoz? A magyarítások oldal nem működik.
  • Fox44
    #1082
    Lehet, hogy már volt, de nagyon jó!:D

    69 faces of L.A. Noire
  • mester1987
    #1081
    60fps Tool

    Angol tudás szükséges.