199
AVG
  • lacibacsi
    #199
    Sziasztok!

    AVG Internet Security 2011., fullos verzió van a gépemen. minden engedélyezve, teljes védelem bekapcsolva. Az Outlook-ba beépült levélszemétszűrő alkalmazás eddig futott, és dolgozott is rendesen. Pár napja azt vettem észre, hogy nem jelenik meg az AVG menüje az Outlookban. És nem csak hogy nem jelenik meg, de nem is dolgozik. Több olyan levelet is kapok minden nap, ami szemét, eddig kezelte is, de most nem. A beállításoknál minden folyamat engedélyezettnek látszódik, nincs letiltva semmi sem. Nem is nyúlkáltam hozzá... A program naponta frissül automatikusan. Lehet, hogy ez okozott galibát. Azóta próbáltam többször is kézzel (is) a frissítést, de nem állt vissza a régi állapot.

    Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, vagy megoldási javaslata?
  • lck
    #198
    Igen
  • Airbus A380
    #197
    Heló tegnap felrktam próbára az ingyenes AVG-t. Ugye ebbe is van állandó védelem mint az Avastba és ha valami a gépre kerül elfogja? köszi
  • Flamer
    #196
    mar meginvan uj?:\
  • kl24h
    #195
    AVG 2012
  • Flamer
    #194
    telepitesnel ha jol lattam van ie meg ff integralas.. opera nem tudom :o
  • Airbus A380
    #193
    opera ezt akartam írni.
  • Airbus A380
    #192
    Sziasztok, AVG ingyenest használok, a link scanner működik poera alatt is? köszi
  • nyuny01 #191
    Megoldódott!Egy régebbi verzió települt csak fel!
  • nyuny01 #190
    Hello!

    Letöröltem a 30 napos próbaverziót,most telepíteni akartam az ingyenes változatot és ezt a hibakódot kaptam:0xc0070643!Mi lehet ez?

    Előre is köszönöm!
  • kl24h
    #189
    Csak a Resident Shield-et kell kikapcsolni.
  • Bal0924
    #188
    Sziasztok.

    Lenne nekem egy olyan problémám/gondom, hogy ideiglenesen ki szeretném kapcsolni, max 3-5percre. De nem találok olyan funkciót rajta... Valaki tudna tuppet/tanácsot adni?

    AVG 2011 ingyenes magyar és angol verzióhoz...

    Előre is köszi!
  • Rayden02
    #187
    Szevasztok!
    Egy kis infó kellene nekem az AVG PC Tuneup 2011-es változatról,
    hogy magyarul elérhető-e!Mert a nyelv választás között nincs!
    Esetleg van olyan személy aki lefordította,vagy fordítja a programotÉs még egy dolog.
    Szerintetek melyik program a jobb
    A Tuneup utilities 2011,
    vagy ez az új AVG(Per pillanat tuneUP van!)
    A válaszotokat előre is köszönöm!


  • Flamer
    #186
    de nem érted?:D a kérdésem azvolt miért van upgrade csomag hogyha maga a sima upgrade csomaggal úgyis elhasal az egész? :D
  • Airbus A380
    #185
    Azért mert frissítik a programot.
  • Flamer
    #184
    hát nálam meg nem tiszta hogy akkor miért adnak ki upgrade csomagot..
    és mint montam hogy egyetértek vele, mivel énis mindent újratelepítek inkább. de én megértem azokat akik egyből csak az upgradere kattintanak mivel ha már van.. akkor miért ne.
  • Airbus A380
    #183
    Teljesen igaza van , nálam is teljesen alap hogy tiszta telepítést csinálok FŐVERZIÓ frissítésnél. KB 1 perc alatt előkerítem amit telepítek a másik kb 2 perc a setup ez összesen 3 perc azt hiszem ez nem akkora mérvű időveszteség... az oprendszert meg ne keverd ide az teljesenmás.
  • Flamer
    #182
    #181: már nem azért de egyetértek veled de akkor fasznak van belőle UPGRADE.. érted? fogod kiugrik az ablak hogy upgrade és mia szarért töltenél le másikat megkeresgélnél másik packot ha ott az UPGRADE.. ő ajánlja fel.
    ne szopassál már hogy pl ott a linuxod (pl ubuntu) és kiadja hogy frissítheted az egész OS-t az új verzióra akkor te majd újratelepíted?
    hát mennymár anyádba. én szeretem az avgt de ezt az upgrade dolgot elkúrták.
    btw mint írtam igen énis uninstall majd install párti vagyok. főleg ezekután :D de nem hittem hogy ha már valami megélt ennyi verziót akkor majd szarlesz az upgrade..
    btw megnézed teamviewrr pl tök tökéletes.. működik az upgrade.. na mindegy.. ne magyaraázd már meg nekem hogy upgradenek ha az adott gyártó kiadja akkor nem kell hogy menjen.. :D
  • Arkon
    #181
    longdrink és Flamer

    Azt hol hallottátok, hogy amikor egy AV-ból egy teljesen újat adnak ki az előzőhöz képest (például AVG 8.5 helyett 9-es) de hozhatnám példának a NIS 2010 helyett a 2011-et is, vagy a sajátomat amikor a NOD32 hármasból kijött a 4-es sorozat akkor rátelepítitek az újat a meglévőre?
    A betartandó aranyszabályok egyike, hogy ilyenkor uninstall a régi és tiszta telepítéssel az új.
    Rátelepítés csak akkor működik, ha az azonos sorozat számúból kijön egy magasabb verzió szám. Ilyenkor mehet csak a rátelepítés.
  • Flamer
    #180
    én még 8.5tről upgradeltem 9.0-ra és az náléam is behalt.. de amúgyis ez cska egy vírusírtó.. nem sp pack :D uninstall régi install új és kész.
  • longdrink
    #179
    A 9-es avg-ből ráklikkeltem a 2011-es upgrade-re. Telepítés végén valami hiba történt és nem telepítette fel. Utána megbuggyant a windows xp (sp2). Visszaállítottam a rendszert és visszatettem a 9-est. Ez így már jó, de azóta a firefox.exe sokszor hibát csinál. Azt is letöröltem és visszatettem, de a böngésző nem javult meg. Csak nekem volt ekkora szerencsém az avg-vel?
  • fighter111
    #178
    Megoldódott, úgy látszik csak rossz verziót töltöttem le. Köszi a gyors válaszokat!
  • kl24h
    #177
    A fizetéses verziónál sem szabad ilyen gond legyen, esetleg csak akkor, ha lejárt a licensz és újratelepítetted később, de ebben nem vagyok biztos...
  • kl24h
    #176
    Milyen AVG telepítettél fel? Free vagy a fizetéses verziókból?
    Az AVG Free esetében nem szabad ilyen probléma legyen, ha manuális frissítés esetén is megmarad ez a hiba, akkor valami nincs rendben.
    Ahogy írtam az előbb probálj egy manuális frissítést és aztán kiderűlnek a dolgok.
  • kl24h
    #175
    Megtörténik, hogy nem tud frissíteni, lehet, hogy nem túd csatlakozni vagy elérhetetlen az AVG szerver, de még van egy olyan megoldás, hogy frissíted egy mappából.
    Innen letöltöd egy mappába, azt a frissítést (több fájlt kell letöltened), amelyik verziójú AVG telepítetted és az AVG-ben valahol a menűben megtalálod a mappából való frissítési lehetőséget (valami ileyn: Update from directory) és ennyi.
  • fighter111
    #174
    Heló!

    Az a bajom az AVG-vel, hogy feltelepítem és azt írja ki a kémprogram-elhárítóra és a víruskeresőre, hogy az adatbázis elavult. Kerestem frissítést, de nem talált újabbat. Légyszíves segítsetek!

    Előre is kösz!
  • Flamer
    #173
    nekem meg mindig 9.0van. es jol megy.
    gondolom mikor lejar szupportja frissit 2011-re.
  • byzhouse
    #172
    pedig javítottam az elírást :DD

    BW: hát ezt írja @BW component_firewall nem indítható el a sérült config miatt.
  • KranaZoli #171
    :)

    Nekem meg tűzfalból a Seven tűzfala, oszt csókolom. :)
  • kl24h
    #170
    Amit írtál, csak annyit értettem, hogy AVG Internet Security.

    VG??? BW????
  • byzhouse
    #169
    Hali VG-nél probléma: @BW component firewall nem sikerült elindítani rossz konfig miatt... hát baz átnéztem egészet és nem tudom,hogy mit csináljak

    amúgy AVG Internet Security 2011



    ez a problémám :C
  • KranaZoli #168
    AVG Anti-Virus 2011.1152.3209 (142MB)

    AVG Anti-Virus 2011.1152.3209 64bit (162MB)

    Notice: Nekem háttérben lefrissített és kért egy gép újraindítást. :)
  • Airbus A380
    #167
    Egyébként a Chrome-s kiegészítőt próbáltam.
  • Airbus A380
    #166
    Én nem ritkán megyek általába ott keresek. És az AVG link nézője sokkal többre bejelez.
  • patiang
    #165
    Én is nagyon ritkán megyek gugliból, de nekem frankón kijelzi a veszélyes sitokat minden esetben.
  • patiang
    #164
    Nekem semmilyen ?-t nem rak. Csupán osztályozza az oldalt. A piros gurigánál nem megyek be.
  • Airbus A380
    #163
    Csak épp 1 rakás oldalra kérdőjelet rak. Az AVG cucca sokkal többet ismer.
  • Airbus A380
    #162
    Én nem erre gondoltam hanem a vírusírtó azon részére ami a netet figyeli.
  • Airbus A380
    #161
    ismerem de baromira idegesített plussz a vírusoktól nem véd mert én nem mindent a gugliból indítok hanem amit tudok azt címsorbóül az ellen meg semmit se ér 1 ik sem.
  • blekike
    #160
    + amikor összeomlik akkor kijelentkezik az msn meg kicsit megáll a net. (gondolom ezér jelentkezik ki.)