199
AVG
  • Flamer
    #79
    kérdés:
    a nod rezident shildje műxik?

    mer avgbe teccett hogyha beléptem egy mappába, vagy leszedtem egy fájlt akkor egyből yött a popup ha gyanús volt a fájl. nodnál is van ijen?:O műxik yól?:o
  • Flamer
    #78
    nod. hm. nekemis volt. de nagyon zabálta a gépet :|
  • SiZo91
    #77
    jó neked :) nekme az AVG nem vált be :) NOD32 forever! már kb 5-6 éve ezt használok, és már nagyon a szívemhez nőtt :) ha lenne jobb írtó (kátlem), akkor is ezt használnám :)
  • Flamer
    #76
    gondolom home edtition. na leszedtme aztán majd rakom valamikor (y)
  • Flamer
    #75
    ahan. végre :P cska mindenki sziggya..

    nos. antispyware-t miért a virusirtó oldja meg.. szerintem avg még cska most tette bele a free-be szovla nem ojan kiforrott még. énis ad-aware-t használok.
    nos nkm még mindig avg7.5-m van és eddig minden virust megtalált. azzal a problémával énis találkoztma már hogy krekkeket meg ijesmiket haluzott hogy virus de ha megnéztem ottvolt hogy trojan horse generic. :| énmeg nem szeretme az ojat szóval az összes ijen töröltem mindig.

    nade azt az avastot megfogom nézni már :P htx.
  • SiZo91
    #74
    indok: anti-spyware-e rohadtul nem j, mert utána lefuttattam egy ad-aware-t és egy spybotot és kb 60 ilyen szar tracking cokkie-t találtam, míg az avg csak 11-et
    vakriasztás: olyanokat jelöl be vírunak, mint pl: gta_sa.exe (mellesleg ez a crackje, de egyetlen más vírusírtó nem jelölte be)
    szar heurisztika: két szép vírus fölött csak úgy átsiklott.
    szal erre mit lehet mondani?
    ha valaki ingyenesek közül akar vírusírtót az válassza az avast!-ot; egész jó védelem (de egy kicsit sok memória kell neki); de aki a legjobb vírusírtót aarja annak NOD32. ja és mellesleg a nodot be kell konfigolni , hogy mindent észrevegyen. az avg-t viszont nem lehet, szal enyi lenne az ndok
  • Flamer
    #73
    mié szar az avg8 free?
    de normális indokakat.. :| htx.
  • SiZo91
    #72
    nekem nem fogta a gépet, csak arre lennék kíváncis, hogy ezt hogyan lehetne kikapcsolni. most avast! va na gépemen, szerintem nagyon jó antivir. csak összehasonlítás képpen próbált ki az avg-t, de így az avast! győzött
  • lck
    #71
    Igen Symantec+Norton nagyon szar volt évekig. Csak a hírnevéből élt.
    Mostanában gondolom rájöttek hogy változtatni kell.

    AVG8-ast nem tudom. Mikor kijött egyből feltettem, de durván fogta a gépet. Ez annyira elég volt hogy egyből leszedtem és nem is nagyon merültem bele a részleteibe. ( Tisztára régi Norton érzésein voltak. ) A 7-es free is elég jó, csak a megfelelő automatikus frissítés hiánya miatt nem használtam sokáig.
  • SiZo91
    #70
    nekem symantecem kb 7 éve volt, azóta elhiszem, hogy történet valamicske változás :D

    azt megtudja nekem mondani valaki, hogy az AVG 8 FREE EDITIONbe, amikor a helyimenüből ellenőrízni akarok egy fájlt, akkor ne a shell extensiont hozza be (ez ahogy néztem leellenőrzi az egész windows mappát+registryt), hanem tényleg azt a fájlt ellenőrizze le, amit kijelölök. az AVG 7.5 free-be nem volt ezzel semi gond, de ebben van.
  • lck
    #69
    Mondtam TAPASZTALATBÓL írom. Ha nem így lenne nem írtam volna. És mégegyszer: Tisztában vagyok a régi és új Symantek termékek közötti minőségbeli különbségekkel. Ha nem akarsz ne higgy, nekem teljesen mindegy.
    ( Nekem meg egyszer volt bárányhimlőm... )
  • SiZo91
    #68
    ht mondju ka NOD-ot nem nagyon veri semmi sztem :P meg a symantec a za norton gyártója nem? nekem egyszer volt symantec termékem, de egyből uninstall :P
  • lck
    #67
    Komplettnek Symantec Endpoint Protection-t javaslom.
    Tudom néhányan most megköveznek, de ezt tapasztalatból írom. AVG-t és ESS-t is veri.
    Egészen barátságos gépigény, könnyen kezelhető, nincsenek crack problémák. Gyors reagálás az új vírusokra és spyware-ekre.
    Egyetlen hátrányát tapasztaltam eddig: Használatakor a rendszer érezhetően lassabban áll fel. ( De utána már nincs gond vele. )Illetve hogy nincs belőle magyar nyelvű változat.
  • SiZo91
    #66
    avg kaki :) avast sokkal jobb
  • SiZo91
    #65
    megjelent az avg 8 free edition! ebben már van antispyware védelem is, amit a 7.5-ből hiányoltam, de előtte kipróbálom az avastot :)
  • Kenworth W900L
    #64
    Hát nem tom. :D
    Nekem annó az avg free volt fent az jóvolt,csak egy idő után megmarhult.
    Te mit használsz??
    jólenne komplett mert nincsen semmim.van mondjuk adaware de az nem kimondottan erre van :D
  • lck
    #63
    Attól függ hogy komplett védelmet akarsz ( security ) vagy csak sima antivírust.
  • Kenworth W900L
    #62
    Az jó mert akkor nekem is az lesz! :DD
    Naon furán csinálja a dolgokat! :((
    Mit tudnál ajánlani??
  • lck
    #61
    Nekem is fogta. Így hát szép és jó volt, de : Uninstall lett a vége.
  • Kenworth W900L
    #60
    Hali hóó minden fórumozónak!
    Segítsetek légyszi.Feltettem az avg 8-at és annyira fogja a rendszert hogy ihaj!Van valami megoldás,hogy működjön rendesen de ne fogja a rendszert??
  • kollektor
    #59
    Megújultak az AVG szoftverek
  • Flamer
    #58
    vanmá 8.0?:D oltás :D
  • lck
    #57
    Délelőtt már kipróbáltam, nálam nagyon ette a gépet.
    Régi Nortonos érzéseim támadtak - így hát : Del.
  • kollektor
    #56
    most tettem fel ,majd meglátjuk : AVG
  • DannyL
    #55
    Halihó!

    Kéne egy kis segítség. A szokásos update-et akartam megcsinálni a free AVG-men amikor is ezt a hibaüzenetet küldi.



    Van valakinek ötlete mit csináljak?
  • overlocker
    #54
    AVG free aza jo sztem nekem bejön... cak ajánlani tom
  • Flamer
    #53
    #51 még mindig :C
  • Flamer
    #52
    #51
  • Flamer
    #51
    hey,

    néztem nincs más avg topik. :| szóval van egy kérdésem.. avg freet használok már jóideje, de ugy kb 2-3 hete eltünt egy fícsöröm. :C nem tudom miarákvan vele de kell vissza..

    szóval.. ha beléptem egy mappába, és volt a mappába vírusos fájl akkor feljött a pop-up ablak hogy micsinálok vle.. ignore, heal, karantén.
    a resident shield bevan kapcsolva mostis.. a konfigokon semmitsem változtattam de ez a pop-up ablak 3 heten me yön fel. az avg fogja magéát és letiltja a fájlhoz a hozzférést, tehát ha ráakarnék nyomni a virusos exe-re akkor kiirja hogy hozzáférés megtagadva vagy vmi ijesmit.

    szóval mért tűnt el a pop-up ablakom? van valami opció ahol ezt bekell kapcsolni és véletlen elállítódott vagy mi?:o

    előreis köszi.-

    [ szerkesztve: ] a progit azóta újraraktam.. most.. az előbb. és rohattul nem yó azután se. :C
  • spidey91
    #50
    NOD32 Az a fasza igy irtja a virust:
  • spidey91
    #49
    nekem is jöhet!
    [email protected]
  • lck
    #48
    Helló!

    Ha valaki AVG Pro-t használ elküldhetné nekam az avg7hu.lng fájlt.
    Az ingyenesre szeretném rávarázsolni. ( [email protected] )

    ElöreisTHX.
  • Apocalipto
    #47
    lol
  • Airbus A380
    #46
    Én is utálom de most nekem is ez van fenn.
  • Apocalipto
    #45
    Személyszerint én ki nem állhatom a nod32-t mégis az van fennt a gépen
  • Apocalipto
    #44
    Kinek mi teccik...
  • bmate0007
    #43
    sztem is jobb az avast! annyi okból hogy nálam az avg semmit sem talált.
    :D
  • bmate0007
    #42
    hát ne naponta rakd újra fel hanem 30-naponta. azért 30 napos próbaverz.
  • bmate0007
    #41
    70FREE-TX-L7Z2U-IB-P1-C01-S1ALF-9XF-5F76
    Tess. Hanem jó akkor írj és adok másikat. :D
  • cr3ativ3
    #40
    Tudtok nekem adni egy AVG Free 7.5 licence kulcsot?