448
Egy rém rendes család Budapesten
  • Krinyo
    #248
    ha jól emléxem az rtl-en is nyomatták már hétköznap, ebböl gondolom hogy aki egyáltalán nem tudja mi az, egyáltalán nem látta az alapot, az most sem fogja ezért bekapcsolni a tv-t.
  • Dynamic
    #247
    mint=mind
    ismerősöd=ismerőseid
  • Dynamic
    #246
    Szólj ha már végiggondoltad, mint a 10millió magyart, akik valószínűleg mind a személyes ismerősöd:)
  • Krinyo
    #245
    most elgondolkodtam hogy vajon ki az aki mégcsak nem is hallott róla...
  • Ron Ragm
    #244
    A probléma szerintem inkább a színészekkel van. Teljesen erőltetettek és természetellenesek. A Sanyi is kalimpál mint egy vasutas.
  • Lyan Kyj
    #243
    szted hányan lehetnek, akik nem ismerik, vagy legalább nem hallottak róla? 2 csatorna is nyomatta jó sokáig az eredetit...

    Krinyo hasonlata meg
  • Krinyo
    #242
    ok, értem én.
    De én is láttam gondolom lehet véleményem
  • Dynamic
    #241
    De értsétek már meg, hogy nem csak nektek készült a sorozat, akik ismerik az eredetit.Nyílvánvaló, hogy annál csak rosszabbul sikerülhet.Azokat is meg kell kérdezni, akik nem annyira vagy egyáltalán nem ismerik, hogy nekik mennyire tetszett.Ezt próbáltam lentebb szemlélteni a szinkronos példával.
  • TheBerzerker
    #240
    Azért volt jó ez a műsor mert az első 5 percben tuti rekordnézettsége volt
  • Krinyo
    #239
    mivel ez, egy-az-egyben átirat már az első pár poénból, grimaszból lehet látni jó vagy esetleg rossz a dolog.
    Ha x évig eszed anyád jó húslevesét, nem ismernéd fel a rossz éttermi löttyöt egy kanálból? :D
  • akyyy
    #238
    ha mindneki lehúzza az első 4 perc alatt, akkor mindnkei hülye, vagy a sorozat szar?? kicsit ezen gonldokozz el!
  • Shadowkiller
    #237
  • cenobite
    #236
    Én is inkább felirat-párti vagyok, de a magyar szinkron amúgy - a cseh, lengyel, szlovák, német, stb... szinkronhoz képest - egész jó szokott lenni. Persze itt is vannak kivételek.
  • Tojesz
    #235
    Látom szinte mindenki lehúzza a sorozatot, de azért egy rész alapján (vagy 4 perc....)megítélni valamit az gáz...
    Szerintem jó lesz ez, kezdetnek nem rossz
  • cenobite
    #234
    Én még néhány részt megnézek ebből a Bp-en témából, aztán majd meglátjuk. :) Annyira nem bír érdekelni, hogy most jobb lesz -e vagy marad így. Ha szar lesz, akkor nem nézem, ennyi a történet.
    Ott van DVD-n az eredeti. :)
  • Dynamic
    #233
    Nem mondtam, hogy húdefaszaimádom, csak szerintem ANNYIRA nem volt szörnyű, mint amennyire túllihegik.Sőt valószínű nézni sem fogom, mert nem igazán érdekel, csak kíváncsiságból kukkantottam bele.
  • Shadowkiller
    #232
    Igen de abban ép ez volt az egyik lényeges dolog itt viszont azt alakítják túl! Túlontúl!!!!
  • Krinyo
    #231
    ő a sanyi :D
  • Dynamic
    #230
    Alapból ódzkodom a szinkronos filmektől, de szerintem is frankó az SP szinkronja.Mi több, azt szívesebben nézem szinkronnal, mint felirattal.
  • TheBerzerker
    #229
    Te a tv2-nél dolgozol?:)
  • Shadowkiller
    #228
    Hát nem egészen értek egyet ezzel az eredeti is gyengén indult dologgal! De vegyük ezt alapul! És akkor azt kijelenthetjük hogy überállat sorozat lett belőle! Namármost ha az első részek gyengék voltak de ez a *** még annak a szintjét se üti meg akkor mit is várunk tulajdonképpen???
  • eNiX
    #227
    hehe, köfi ;P
  • Dynamic
    #226
    Valaki azt írta hogy mennyire szar a színészi játék és én arra reagáltam, hogy az eredeti RRCS is harsány és túljátszott(amit-megjegyzem-nem negatív kritikának szántam).
  • Neogan
    #225
    eNiX: "a szöszi csaj nem néz ki rosszul ;P"
    Hehe szerintem sem ;)
  • TheBerzerker
    #224
    A tv2 szenved. A megasztáron kívül (amit én nem nagyon néztem) nem is nagyon volt mostanában olyan átütő sikerük. Ez a joban rosszban is tiszta barátok közt kópia (bár hozzáteszem mint2 szörnyű szerintem)Nem vagyok odáig az RTL klubért sem de nálunk mintha értelmesebb emberek lennének. A kontraszt látszik. Tv2-n megy ez a szar rtl klub-on meg elvileg lesz Szeszélyes Évszakok, amit ha jól megcsinálnak szerintem újra népszerű lesz.
  • Krinyo
    #223
    de most hoztam a példát figyeljélmár :D
    nekem <- tetszik <- szinkronos, illetve eredeti is (sp)
  • cenobite
    #222
    Nekem meg k*rvára bejön Cartmen hangja :D

    Na de ne offoljunk. Lényeg, hogy jó az sp! ;)
  • Shadowkiller
    #221
    Sorry javítanám magam van Topicja a TV2.hu-n!
  • Dynamic
    #220
    Jaj már megint.Ne mondd már, hogy nincsen köze hozzá.Mivel ismered az eredetit, ha akarod ha nem, elkezdesz viszonyítani hozzá.Így már eleve hendikeppel indul azok szemében akik jól ismerik a sorozatot.
  • Krinyo
    #219
    igaz, de az alap bundyt oscar esély miatt néznéd? :D
  • cenobite
    #218
    Én speciel nagyobb buktát vártam. Az eredeti sorozatot rendszeresen nézem, úgyhogy képben vagyok Bundy-ékkal kapcsolatban.
    Talán nyögvenyelősen indul, de nézzük meg pár rész múlva...
    Amúgy szerintem az eredeti Rém Rendes Család-nak is kissé gyengék voltak az első részei.
  • TheBerzerker
    #217
    Én is megnéztem a tv2-ön van-e forum amikor kezdődött:)
  • Shadowkiller
    #216
    Hát ebben biztos nem!!!!!!!
  • TheBerzerker
    #215
    Engem idegesít. Cartman hangjában érződik a legnagyobb különbség. Fáj tőle a fülem ha magyarul hallom de ez nem ide tartozik:) Szerintem rohadt szar.
  • Neogan
    #214
    Bavallom őszintén éreztem hogy kicsit csalódni fogok. De HATALMASAT csalódtam! Egyszerűen annyira látszik hogy a TV2 már nem tud mit kezdeni magával, hogy az már szomorú. A poénok egytől egyig az eredetiek, igazán találhattak volna ki sajátokat is. Pl a foci köré lehetett volna építeni néhányat. A színészi játék nem rossz hanem egyszerűen nincs!
    A bukás esélye 101%
  • Dynamic
    #213
    "Az ilyen sorozatokban sosem fogsz Oscar-díjas alakítást látni."
    Én ezt írtam, mi a fene kivetnivalót találsz benne?
    Meg úgy az egész kommenttel sem értem mi bajod?Tán nem igaz?

    Egyébként elég rosszul érzed, mert rengeteg részt láttam.
  • Shadowkiller
    #212
    A poénok ultrajók lehetnének csak nem ilyen béna alakítással illetve úgy hogy amikor mondja az a szánalomhalmaz magyar "művész" nem az eredeti Al lenne előttem! Ő egy egyéniséget hozott létre egy legendát és ezt ilyen gyengusz kakival soha nem fogják megközelíteni!
  • eNiX
    #211
    pffúú de gagyi azt a qrva, erőltetett szemét az egész, nagyon gagyi ... nem is hasonlítanak az igaziakra ... a történet meg elég loller h az eredeti elsőjét veszi át elég béna módon
    ...megvan az eredeti, nézem azt mint ezt, azon legalább lehet nevetni
    én is remélem h megbukik !!

    (egy Married fan szólt hozzátok :p )

    a szöszi csaj nem néz ki rosszul ;P
  • Krinyo
    #210
    semmi köze hozzá :)
    én pl az sp-t nézem angolul is, és magyarul is.
    mind2vel megvagyok elégedve.
    Ez inkább olyan hogy inkább az eredetit nézem minthogy a silány másolatot, ugyanazzal a sztorival
  • cenobite
    #209
    Pedig sztem a sp-nek rohadt jó a magyar szinkronja. én a simpsons-al voltam így mikor elkezdték adni. aztán meg nagyon megszerettem, tuti jó az is szinkronnal.