448
Egy rém rendes család Budapesten
  • pauly
    #288
    Teljesen mindegy hogy koppintás,vagy remake,a lényeg hogy gyenge...
  • Black Hawk
    #287
    Nem Volt olyan rossz mint amire számítottam. A cipőboltos részmnél jót mosolyogtam.
    -A hírdetésben azt írták, hogy illedelmes kiszolgálás.
    -Az nem az én hirdetésem hanem a főnöké.
  • Dynamic
    #286
    Most már röhej, hogy minden második ember ezzel jön.Ki kéne végre írni a bannerbe 30-as betűmértettel, hogy felfogjátok végre:nem koppintás, hanem megvették a licencet és megcsinálták a remaket, kvázi újraforgatták az eredetit.Nem igaz, hogy nem látattok még remaket, miért kell erre így rácsodálkozni?
  • Voltan
    #285
    Ja, én is csak most kezdem a WH-t. Vagy 15 éve játszok RPG-t, de az utóbbi 2-3 évben csak nagyon ritkán. Most adódott egy lehetőség, hogy újra heti rendszerességgel csináljuk. Amíg megy, addig megy. Első benyomásra különben nagyon jó a Warhammer. meg is lepődtem, azt hittem, hogy ez amolyan üsd vágd nem apád világ, de ellenkezőleg. A karakterek nagyon hosszú ideig abszolút antihősök, teljesen életképtelenek, még a szél is elfújja őket. Jópofa. na, de ez már OFF...
  • Fenrir
    #284
    Nembaj, én arról is lemaradtam amikor még játszottam ilyenekkel :)
  • Voltan
    #283
    Nem táblás, RPG.
  • G_ArchAngel #282
    oké, így érthető:)

    de Győzikénél sokkal jobb...
  • Voltan
    #281
    Az első rész a legfontosabb az ilyen SitCom-oknál. A pilotba próbálják belesűríten az egésznek az esszenciáját, az a lényege, hogy kialakuljon egy kép az emberben a leendő sorozatról, hogy tudni lehessen, mire lehet számítani a jövőben.
    És hát ez siralmas.
  • Fenrir
    #280
    Irigyellekk...Mármint a Warhammer miatt...
  • Voltan
    #279
    Mi éppen szerepjátékoztunk tegnap este, de mindenkit érdekelt a Bándi család. Mind megegyeztünk abban, hogy ez a "magyarítás" már eleve egy halott dolog, már ötlet szinten is. Félbeszakítottuk a játékot, és belenéztünk úgy 10 perc erejéig. Síri csöndben ültük végig az egészet, aztán kikapcsoltuk, összenéztünk, és elintéztük egy vállrándítással. Erre számítottunk. Aztán visszatértünk a Warhammer világába.
  • pauly
    #278
    Tudod már 1 részből is meglehet állapítani hogy jó lesz vagy nem,nem kell 10-et megnézni...
    Legalábbis én megtudom,lehet hogy te nem...
  • G_ArchAngel #277
    na, jó magyar szokás szerint: első rész szar, akkor az egész szar...

    gratulálok, ha egyszer esztek egy rosszul sikerült süteményt, akkor többnek nem is adtok esélyt...?
  • Shadow_THH
    #276
    nekem tetszett, de kár hogy 90%ban másolat volt
    a zene az valami iszonyat fos és jobban kéne gesztikulálniuk a szereplőknek, de pl aki steve-t játsza az kiköpött a mása mozgásra meg mindenre

    én azért megnézem a következő részt is ha lesz rá időm
  • KeKKSZike
    #275
    Gyerekek! :D Ez nagyon xar! Egyszerűen... Nem találok nagyon szavakat rá! Maradok az eredetinél a Cool TV-n! :)
  • Jolie
    #274
    nem tetszett.
    nagyon sz@r volt..
    brr, az eredetit nem tudják meglovagolni
    a legjobb az egészben a díszlet volt, meg a kutya
  • a.carkey
    #273
    Jaja. Ez valami katasztrófális, ráadásul oltári nagy koppintás. Szinte szórol szóra ...
  • Darkoo
    #272
    Família KFT volt az egyetlen négykézláb magyar vígjátéksorozat.A legjobb magyar vígjáték meg az Indul a bakterház.:))
    Akkor még tudtak alkotni,meg volt saját fantáziájuk.Most az összes magyar vígjáték külfödi séma szerint készül.Azért nem az igaziak,meg többnyire szánalmasak..
  • Tinman #271
    "Ennél még Anettka melle is jobb." -írta egy user.
    Igaza van.
  • Darkoo
    #270
    Falusi megye kettőben ő volt Penészújfalu csapatkapitánya:P
  • Fenrir
    #269
    Ő is 4 gólt szerzett 1 meccsen? :)
  • Darkoo
    #268
    Az kicsit gagyi,hogy egy elfuserált focilabdát szorongat egyfolytában Bándi Sanyi.
  • Fenrir
    #267
    Mivel az eredeti sorozatban is elég sok "híres" amerikai fordult meg ez egyáltalán nem lehetetlen :)

    Remélem 1x Cseh Lacika bekopog hozzájuk mint a Barátok Közt-ben :P
  • Darkoo
    #266
    Szabó Győző minden ilyen vígjátéksorozatban szerepel?Várom, mikor bukkan fel Gesztesi Károly a sorozatban..
    A kölyök tényleg hasonlít Alonsora:DD
  • pauly
    #265
    A zenéjéről meg ne is beszéjünk.. :)
  • Fenrir
    #264
    Nem elég, hogy nagyon gyenge poénokat adtak elő nagyon xarul, de még a röhögőgép is tiszta gáz alatta :)
  • apocalypse0
    #263
    Én előre megmontdam, hogy sztem szánalmas maga az ötlet is.
    Azért belenéztem, és beigazolódott az állításom.

    Ilyen gyenge poénokat még életembe nem láttam
  • magus
    #262
    Szervét Tibor amúgy annyira nem rossz színész, dehát basszus ezt kell játszania

    én azért röhögtem rajta, mert mindig eszembe jutott Al Bundy eredeti arca, az az eszméletlen life hurts fej, igazából ezek a magyar remakek lehetnek jobak is mint az eredeti, akkor is az volt előbb és nem tudok (és nem is akarok) elvonatkoztatni tőle.
  • stupido
    #261
    és csak 6 országban licencelték. És mindenhol bukott...
  • stupido
    #260
    Persze, hogy több poén van benne, hiszen az eredeti szövegkönyvet fordították le magyarra... ez nem vicc
  • stupido
    #259
    Hát nekem nincsenek vegyes érzéseim. Ez konkrétan az eredeti első rész volt magyarul előadva. Szánalmas. Ugyanazok a poénok csak szarul előadva...

    Inkább nézem továbbra is dvd-n vagy a Cool-on...

    Hányás
  • pauly
    #258
    Hát ez mindenképp gyenge,még akkor is ha nem hasonlítom az eredetihez.
    Erőltetett az egész...
  • Harly18
    #257
    Olvastam valahol, hogy a Szervét mondta, hogy nem másolja le azt, hogy a gatyájába teszi a kezét, mert hogy anélkül is jól meg tudja formálni a karaktert. Hát ja.....:S
  • rorr
    #256
    HÁÁÁÁÁÁÁÁT!
    Vegyes érzéseim vannak! Voltaj jó villanások de ez édeskevés kérem szépen.....
    Kár volt TV2:(
  • Ramore
    #255
    Nem tudom mi abban a meglepő, ha vacak lett. Egyrészt Magyarországnak az ál sztár színészei csapnivaló kóklerek, nem lehet őket egy lapon említeni a hollywoodi kollegáikkal, másrészt a magyar emberek világhírűen ötletesek, ezért is csak ellopni, ritka esetekben megvásárolt licence alapján leutánozni tudnak efféle produkciókat...
  • Krinyo
    #254
    szerintem ha már leforgatták az évadót (ha jól tudom) akkor már csak leadják
  • Krinyo
    #253
    az alap :)
  • Harly18
    #252
    Az eredetit nem szárnyalja felül soha semilyen másolat. És ez nem csak erre érhető, hanem akármi másra is. Szerintem ebből leadnak 5-10 részt és annyi.....
  • Krinyo
    #251
    10 millióan meg sose néztek egy csatornát nálunk, max megaszar közben 2 milla.
    De látom beleszámoltad a csecsemőket, meg a sok mezőgazdasági "menedzsert" :D
  • Lyan Kyj
    #250
    +viasat.
  • N1ggA
    #249
    Az egyik kedvenc sorozatom az eredeti, nincs olyan rész, amin percenként minimum 3x ne tudnék hangosan röhögni. Ez nagyon nem jött be , ha épp rászántam magam, hogy elmosolyodjak, akkor a közönségzaj miatt mégse. Hát nem is számítottunk másra, valljuk be. Mind1, csak hetente lesz.