121
Megatánc
  • greenish
    #121
    Köszönöm! Kerestem, de nem találtam róla videót. (Linkelni meg sajna még nem tudok.)
    De ha véletlen ismersz gyorsabb, spanyolos jellegű számokat, amiket tudnál ajánlani, annak is örülnék, az is megtenné.
  • Editthy #120
    Ha tudsz ide linkelni videót akkor talán tudok segíteni...
  • greenish
    #119
    Hello!

    Segítségeteket kérem: azt a számot keresem, amire Nagy Tamara-Szabó Tamás táncoltak flamencot.
    A szám címe is nagyon jó lenne, de ha véletlen vkinek meg van maga a szám, akkor az feltétlenül írjon.
    Előre is köszi a segítségeteket.
  • Blasta
    #118
    Ja és ez is szintén alapzene :)
  • Blasta
    #117
    Rob D - Clubbed to death
    (mátrix filmzene)
  • Bella
    #116
    Helló!
    Én is egy számcímet keresek! Mégpedig azt amire november 24-én az a "világhírű?!" külföldi csaj hiphop-olt.
    Köszi a segítséget!
  • Someone64
    #115
    Sziasztok! Légyszi valaki meg tudná mondani mi annak a számnak a címe ami átvezető képsorokkor megy legtöbbször? Ilyen rövid részletet játszanak csak be belőle, valami bass van benne meg nagyon szép hegedü féleség. Aki tudja mi ez pls help!
  • klaviatura
    #114
    Zenei segítség kellene! Tudja valaki, hogy mire táncolta a kortársat Barczi Laci és Kelemen Kati? Köszi
  • öregharcsa
    #113
    van vödör...
  • Ronny
    #112
    nekem nagyon nem jön be a feje:/
  • Blasta
    #111
    A 10-es ponttal nem vagyok kiegyezve, de a többi korrekt. :D
  • salieri
    #110
    itt van az osszes kep!
  • Editthy #109
    Engem legjobban az zavar, hogy a tánc koreográfia sokszor (a legtöbb esetben) a közelében sincs, lépésekben, ritmikában, stílusjegyekben aminek beharangozzák! Azért mert egy dalban elhangzik az, hogy cha-cha attól az még nem az! minden táncnak megvan a maga ritmikája ill. alaplépései... Mivel ez egy show műsor én értem, h látványban szeretnék gazdagítani és felturbózni ahoz, h egy laikus jobban élvezze, de nem szabadna elveszítenie az alapvető vezérvonalat- magyarul fel kéne tudnom fedezni hogy a cha-cha mitől cha-cha- az (alaplépésektől-ritmikától, jellegzetes testmozgástól). Azt sem értem, h miért Budai koreografálja a mambót???? Ő egy másik stílus jeles képviselője (argentin tangó) Szóval szakmai szemmel ez egy hatalmas nulla...
    De ennek a műsornak állítólag nem titikolt célja, hogy a táncot picit felemelje... viszont, ha az itt látottak alapján vlakinek megtetszene egy stílus és elmegy tánciskolába, h elsajátítsa, hatalmasat fog csalódni mert nem ezt fogja viszontlátni.
  • Aspyrin
    #108
    Megatánc nézettségi bukás
    (index)
  • Editthy #107
    Sziasztok!

    Ismét zenei segítségkérés :)
    Baranya Dávid párbaj előadásában szereplő zene címét keresem.
  • Aspyrin
    #106
    Karsai Zita aktképei :)
  • Blasta
    #105
    Run DMC feat Jason Nevins - It's like that
    (alapzene)
  • Szilvicus
    #104
    Vki mondja meg h mi a címe a számnak amire tegnap táncolt Kelemen Kata és Barczi Laci!!!!
    Köszi Pussz
  • Blasta
    #103
    Hátez nem akar összejönni :(((
  • Blasta
    #102
    Az a kurvanagy problem, hogy ez a szám -szvsz- csak kislemezen jelent meg. :(
  • Blasta
    #101
    Jah, ez tényleg az. ;)
    Már csak megkéne találnom. SZólok ha megvan.
  • Christiansen
    #100
    Megvan a címe!!!
    Smoove feat. Mary Awere - All This Love That I'm Giving
    lécci töltsd fel
  • Amse
    #99
    nem amiatt...
  • Nézegető
    #98
    Pedig nem is volt ma tömeghiszti! :O
  • Aspyrin
    #97
    A mai tömeghisztéria miatt elmarad a műsor..
  • Blasta
    #96
    Vazz, nemtalálom sehol. DC-n kerestem egy rakat HUB-on, de semmi.
    Cast of thousands-t találtam, de ezt a számot nem.
  • Amse
    #95
    hülyeség, de választhatsz, hogy szavazol e vagy sem. ^^
  • Bucser
    #94
    Szerintem a legnagyobb poén a szavazzunk 2-szer dolog:D Szavazol, hogy első körben ki jusson tovább:D

    aztán szavazol a 4 kiesőre:D hogy ki jusson tovább:D

    Bazzeg, hogy 2-szer fejjék meg az embert és még azért örüljön is a nép:D

    Csuda egy állat ez az emberiség:D
  • Blasta
    #93
    Rajta vagyok, szólok ha meglesz! ;)
  • Christiansen
    #92
    Nagyon sokat kerestem,lehet ez az:

    Cast Of Thousands feat. Mimi Johnson - Givin My Love

    sajnos nálam nem indul semmiféle file-cserélő, ha leszedted és tényleg ez az,lécci küldd el nekem is
    a linkjét,ha feltöltötted ide,lécci!
  • Blasta
    #91
    Sajna egyelőre kétségeim vannak, hogy meglelem a megoldást.
    Esetleg ha kiadják a második Megatánc dalokat tartalmazó CD-t (mert 1-et mr kiadtak).
    IM-netre vagy a Megatánc fórumba meg CSAKAZÉRTSE fogok ezért regisztrálni!!!!!!
  • Christiansen
    #90
    Ez engem is nagyon érdekelne,nem ismerem a műsort még egy részt sem láttam, de erre a dalra átrohantam a szomszéd szobába

  • KeKKSZike
    #89
    De jó nő ez a Karsai Zita! :D
  • Blasta
    #88
    Hi!
    AKi tud, plz segítsen! A mai műsor FUNKY számának az előadóját és címét keresném, SOS!
    Török Ildikó és Répás Máté táncolta!
    ELőre si köszönöm a segítséget!
  • akyyy
    #87
    nézd megitt a loituma topikot!:)
  • turbo78
    #86
    Ez bizony az, koszi szepen, igaz, hogy van rengeteg REMIX, majdcsak megtalalom kozottuk az igazit is...
    Nevvel meg cimmel azert konyebb lesz...

    KOSZONET megegyszer!

    Turbo78
  • salieri
    #85
    szerintem az lesz az..amugy youtube.com on van video is..meg van rendes magyar oldal, ahonnan le tudod szedni a zenet! :)

    jo keresgelest!
  • xBobtailx
    #84
    Sziasztok!

    Vki nem tudja, h hol lehet oan nadrágot venni, amine az Anda Lacin volt, amikor a justinra táncolt? (képet is raktam be róla =] )
    Előre is ksözönöm....
  • turbo78
    #83
    Mar keresem is, koszi, a cimbol itelve asszem egyre gondolunk :)

    Ha meglesz szolok, hogy az volt-e az...
  • Harly18
    #82
    Fogalmam sincs. A tv2-n reklámozták vagy valamelyik műsorban lehetett megnyerni. Azt hiszem a Naplóban....