121
Megatánc
  • CalebJoe
    #1
    Indul az újabb borzalom!
  • mod
    #2
    Nem.
  • miilann
    #3
    fostenger
  • YakooZa
    #4
    dede
  • YakooZa
    #5
    a TV2 többet érne el nézettségben ha nem csinalna ilyen hányás értelmetlen műsorokat hanem inkább megvette volna pl. a Prison Break-ot az RTL KLUB előtt.. vagy hasonló sikersorozatot..
  • Palinko
    #6
    "nem nem jó lesz ez!"


    :D::D:D::D:D:D:D
  • CalebJoe
    #7
    Ém már röhögök robotsrác van éppen!
  • Ability
    #8
    Akarta, csak nem ők nyerték el a jogot... Meg nekik ott van a született feleségek...
  • Kmarha
    #9
    már bocsánat a flameért, de ez gáz.. szörnyű :S én nem nézem, itt a koleszban bambulják páran. Nem hiába szoktam le a TV-ről
  • akyyy
    #10
    ehh lemaradtam az elejőről edidg mi volt benne?
  • sweech
    #11
    semmi
  • akyyy
    #12
    ki az a boszorkány abba a szemüvegbe??? miért nincs kint a 18-as karikba?:CCC
  • Barney Tech
    #13
    ejjdeszarlessz már.
  • Fülüke
    #14
    INKÁBB ADJÁK EZ A HÜLYESÉG HELYETT A MacGyvert!
  • VinylToy #15
    Köszönjük az eddig hozzászólásokat, van olyan is akinek tetszik, vagy minek akkor neki topik. Sok eszetlen, menjetek másik topikba!
  • akyyy
    #16
    biztos van, csak dolgozik és csak reggel jön fel! hehe!
  • Amse
    #17
    akik eddig bejutottak azok durvák...
    vannak megint ökrök akiknek nincs önkritikájuk, de hát ez van :(
  • Laky
    #18
    Ne legyél már ilyen buta :(
  • PíszLávJuniti
    #19
    lol
  • Amse
    #21
    hát komolyan vakulnátok meg akik nem bírtok normálisan hozzászólni egy topichoz (nemcsakehez)
    hihetetlen...
  • Amse
    #22
    ez a csaj kicsit sok Honey-t nézett :P
  • akyyy
    #23
    NEM a topikkal van a gond, sőt, én örülök neki. hanem magával a müsorral. ez akkora száni hogy kész. úgyis olyanok kerülnek be, hogy minimum egy cigány aki döntös, plusz egy ultagusztustalan ember(a lá totvera), meg valami tinibálvány homokos...
  • gameplusz
    #24
    Lol, eddig bírtam, tv off.
  • CalebJoe
    #25
    Sub-Zero wins Fatality!
  • mod
    #26
    Nekem tetszik.

    [EGYEDÜL ÉRZI MAGÁT]
  • Kanál
    #27
    saun paul hasonmásnak mekkora arca volt D:
    egyébként műsor nem teszett, pár táncos viszont ige
  • stargatelost
    #28
    Egy nagy fos, ugyanolyan , mint a Megasztár, még az elhelyezkedés is ugyanaz, bár mire lehetett számítani azoktól, akik a megaszart is csinálták...
  • levi121212
    #29
    Mi a gecinek nyittok ennek a szennynek topicot???????
  • Dying Soul
    #30
    Azért, hogy az ilyenek, mint te beírjanak ide és büntit kaphassanak a stílus miatt.
  • sweech
    #31
    megasztárban a válogatást néztem mert rohadt jókat lehetett rajta röhögni, de ezen még azt se :/
  • CalebJoe
    #32
    Az ilyenek miatt él még a Gumiszoba!
  • antijuve
    #33
    ollé,újabb "remek" műsor a TV2-n!!!

    huu,látom nagy népszerűségnek örvend...béna az összes kereskedelmi adó
  • Vlala #34
    Az a nap.
  • zmeor
    #35
    igazad van!

    nem pl azt a hülye Született K*rvákat adnák hanem egy normális sorozatot!
    PRISON BREAK:D
  • DjDano
    #36
    nem értek veletek egyet, ez egy tehetségkutató verseny, persze nem csak a tehetség számít, de a megasztár győztesei azért tudnak énekelni .... és az hogy valaki cigány vagy homokos miért lenne baj? Sokkal nagyobb baj hogy egyre több a fiatalok között a rasszista nácifajzat
  • cSuwwi
    #37
    kaya közben láttam belőle 5 percet, amikor az a rastahajú klámbó produkálta magát, a zsűri meg szépen leoltotta, hogy mien béna, utána meg a konklúzió a többiek felé, hogy hülye a zsűri, lál (ennek ellenére ez az 5 perc is elég volt belőle)
  • Super Mario
    #38
    Szerintem nagyon menö műsor ^^ Remélem ez is fog adni annyi élményt, mint a Megasztár.
  • Aspyrin
    #39
    Nekem is tetszik :) A tegnapiak közül a matyóruhába öltözött idegbeteg ember aki a saját cd-jét hozta volt igencsak jó :D
  • Trisztin
    #40
    MEgatánc...
    1.)Inkább ez,mint a Győzike show...[Ha már saját készítésű műsor...]
    2.)Zsűrit tekintve minőségi... igazán olyan művészeket hívtak akik értenek és szeretik is a táncot...
    3.)Volt néhány oda nem illő ember,de a zsűri megköszönte,hogy eljöttek,ők pedig örültek,hogy "benne lettek a tvben"...
    Ezzel nincs semmi baj...15 perc hírnév mindenkinek jár(na)...

    Mellékesen miért az nyitott ilyen témát,aki szerint ez az egész egy baromság??

    Azoknak az antikulturális egyéneknek,akik meg csak fikázni tudnak üzenném,hogy a tánc minden csak nem egyszerű,majd ha ők is letettek valamit az asztalra,akkor ugadhatnak... addig minden kritikán aluli véleménnyel rendelkező helyezze a száját alapállásba!
  • Aspyrin
    #41
    Mintha megéreztem volna, hogy egy lány írta a sorokat.. :)