121
Megatánc
  • salieri
    #81
    szerintem, te azt keresed, amit en is kerestem volna :)

    mondjuk azota mar meglett:

    holly dolly - dolly song :) (finn lolka polka) :)
  • Super Mario
    #80
    Milyen? Mesélj róla, légyszi. Milyen dalok vannak rajta?
  • Harly18
    #79
    Ebben az egész műsorban a legnevetségesebb az a Megatánc CD......
  • turbo78
    #78
    Nem tudja valaki mi a cime annak a dalnak, vagy ki az alőadó, ami a műsor ideje alatt többször is felszólalt, olyan mintha egy női hang ossze-vissza zagyválna.... Elore is köszi mindenkinek az infót!
  • salieri
    #77
    megneztem gyorsan hol is volt az az a zene, amire kivancsi lennek! Novak Peter az elejen nyom egy szoveget, hogy mit nem szabad tancolni (4 alaplepes)! akkor is ez megy a hatterbe! Illetve a probak alatt is egyszer mikor a ket srac hulyeskedik egy oltozobe!

    Na ennel jobban nem tudom korulirni, remelem tudtok majd segiteni!
  • salieri
    #76
    sziasztok, gyors kerdes! :)

    engem is egy dal cime erdekelne, meghozza egy lassabb zene, ami neha tobbszor is felcsengett a musorban!
  • Amse
    #75
    őaz

    ha felmész a megatanc.hu-ra és a videoknal megkeresed ezt a kepet akkor megnezheted azt amikor megmondjak neki, hogy nem jutott tovabb és alatta szól a zene (emlékeim szerint, mert most melóból nem tudtam megnézni)
  • Super Mario
    #74
    Ja, én arra nem is emlékszem. ^^
  • Amse
    #73
    nem arra gondoltam ^^
    "Hip-hop-os Attila sejeltezőjén szólt" és "az ment amikor megmondták neki a rossz hírt"
  • Super Mario
    #72
    Az a Hip-Hopos szám Christina Aguilera: Ain't No Other Man c. dala. Ez a nemrég megjelent legújabb lemezén hallható.
  • Amse
    #71
    Remélem aki eddig fikázta a balettosokat az a tegnapi adásból kicsit megértette miért fontos a klasszikus balett alpja a táncban...

    Mellesleg a műsorban elhanzó zenéket nem lehet felkutetni valahol?
    Tetszik az a szám amelyik a Hip-hop-os Attila sejeltezőjén szólt és a tegnapi adában is az ment amikor megmondták neki a rossz hírt meg a kortárs előadás zenéje is tetszett (mondjuk csak a közepétől). Meg a Swing is rulz zene volt :)
  • öregharcsa
    #70
    apám rávilágítottál a lényegre!!!!
    én khmmm közelről látom a dolgokat ,de te vagy az első aki ezt észrevette...
    iszonyat elfogult a zsűri....aki balettozott az mind! továbbjutott, de aki még a közelébe sem szagolt az mehetett a francba hiába táncolt nagyon jól.....ott voltam amikor döntöttek az egyik ilyen mókus sorsán valami europabajnok vagy kicsoda volt az ember és hipphopp-ot kellet nyomnia neki(balett helyett),még azt a mínőséget sem érte el amit a hipphopposok balettoztak.
    mondanom se kell hogy írtószar volt az ürge de ezzel indokolták(neki nem mondták ezt csak maguk között):" most hogyan mondjam meg neki hogy szar volt??elvégre európa bajnok...most mi legyen???...hát mi, menjen tovább..."
    na így lehettet továbbjutni...nem a tudás a lényeg hanem az hogy balettoztál!!!!
    most könyörgöm ez tehetségkutató vagy profi táncosokat felvonultató műsor?????
    az elismerem hogy balettozni azt tus de mást nem!!!
    akkor hogyan fogja megállni a helyét más táncműfajban??
    nyomjon az istenadta tehetség egy kis break-et...na azt megnézném ,biztos halálra röhögném magam rajta...
  • akyyy
    #69
    de azért hajr neki
  • akyyy
    #68
    ha erre tette fel az életét, már rég megkapta volna azt, amit a műsorral nyerni lehet... ez tehetség kutató, és sajnos oylanok jelentkeznek rá akinek feltüési viszketetsége van :(
  • Alien
    #67
    Nekünk a Szabó Tamás tanitotta a szalagavatóra a táncot, ő is továbbjutott a múltkori adásban.
  • windrunner
    #66
    én Rákász Daninak szurkolok ő tanította be nekünk a Szalagavató műsorhoz a táncot és nagyon komolyat tol jobbra balra tanít és látszik hogy fel tette erre az életét
  • Amse
    #65
    nemsok értelmes dolog van ebben az orzságban :P
  • akyyy
    #64
    ennek semmi értelme..
  • Amse
    #63
    az gáz volt tényleg...
  • berlinboy6329
    #62
    Az a tonnás néni érdekes volt :DDD
  • Amse
    #61
    Jah ez érdekes :) Mondjuk én nem vettem túl komolyan azt a csávót. Jófej volt :) Bejött, táncolt aztán elmondta, hogy csak reklámozni akarta magát és a cd-jét :))
  • Amse
    #60
    Én sem értek egyet a zsűrivel 100%-ig, csak próbálom megéretni, hogy miként gondolkozhatnak.
  • precision
    #59
    A másik srác aki a saját cdjét hozta. Na ő pl sztem egész jó volt, vmi egyedit csinált, mindenkinek tetszett, négy zsűritagnak is, kivéve azt a balettos férfit (nemtom a nevét, az öregebbik). Mintha egyedül eldöntötte volna hogy nincs tovább, viszlát. Ott is csak néztem hogy mivan? Többi zsűritag szava ezekszerint nem mérvadó? :)
  • precision
    #58
    Hát nemtom te hogy látod, de Magyarország legjobb táncosát keresik. Nem számít hogy ismeri e a szakma vagy sem. Még lehetőséget se adtak neki hogy bizonyítson, ez a szánalmas, szerintem.
  • Amse
    #57
    jó tényleg lehetne objektívebben hozzáállni, de azért értékelnek mást is csak nem mindíg :)
    pl ott volt a kék baseball sapkás aki elég viccesen tolta a hattyúk tavát, de mégis bejutott...
  • Amse
    #56
    Igazából lehet lett volna esélye, de szerintem nem akarták beszavazni. Azt a srácot ismeri már a szakma és jó is abban a mit csinál. Szerintem is annál kéne maradnia.
  • precision
    #55
    egyiket sem táncoltam még, nemtudom hogy melyik a nehezebb, melyik igényel nagyobb tánctudást, fizikai igénybevételt... de akkoris, nem lehetnek ennyire szűklátókörűek

    a megasztárnál legalább a zsűritagok elfogadták/szerették a saját zenei stílusuktól eltérő zenét is
  • precision
    #54
    Ezzel nincs is gondom, ez így van helyén. De maradjuk a rasztás srác eseténél... milyen alapon mondták neki hogy ő csak a saját stílusában tudna jól teljesíteni?
  • Amse
    #53
    lehet, hogy nem, de mindenesetre a balett nehezebb mint a hip-hop vagy electric boogie...
  • Amse
    #52
    Ájj!
    Szerintem is sokan nem értik a műsor lényegét.
    Nem olyan emebereket kerestek akik egy stílusban jók. Itt az fog bekerülni aki mindent el tud táncolni.
  • precision
    #51
    persze, egy balettáncos simán helyt áll majd electric boogieban vagy breakben vagy hiphopban vagy BÁRMIBEN ...
  • precision
    #50
    nem állítottam az ellenkezőjét...
  • Amse
    #49
    Azért mert a balettosok tudnak mozogni...
  • Amse
    #48
    Nemtudom te mit láttál, de nem oltotta le a zsűri. Megmondták neki, hogy amit csinál abban qrva jó, de szerintük azokban a feladatokban amik lesznek a döntőkön nem állná meg a helyét...
  • Amse
    #47
    egyetértek
  • Checkerboy
    #46
    Nem jön be a TV2 ???Ez nekem új O.o
  • zsilike
    #45
    hálistennek nem jön be a tv men ez a fos csatorna!
  • winnie
    #44
    a TV2 többet érne el nézettségben ha nem csinalna ilyen hányás értelmetlen műsorokat hanem inkább megvette volna pl. a Prison Break-ot az RTL KLUB előtt.. vagy hasonló sikersorozatot..

    egy dolog, hogy mi a véleményed, de ennyire nem értesz hozzá?

    1. mióta sikersorozat a PB? amerikában nincs az első harmincban és itthon is veri pár sorozat. odakint is a táncolós műsor jóval népszerűbb, mint a szökés.

    2. a megatánc simán sikeresebb lesz, mint a sorozatok zöme - eleinte biztos.

    az, hogy te rajongsz egy sorozatért még nem jelenti, hogy mindenkit érdekel.
  • precision
    #43
    "2.)Zsűrit tekintve minőségi... igazán olyan művészeket hívtak akik értenek és szeretik is a táncot..."

    Balettművészek, néptáncosok, kb ennyi. Miért nincs ott más stílusból is neves képviselő? Ez az egyetlen bajom van a műsorral, hogy ők mindent művészi szemüvegen keresztül néznek. Holott a tánc nem egyenlő a művészettel...legalábbis nem minden esetben. Persze, szép tánc a balett, de hogy csak azt ismerik el szinte, és semmi mást...

    A másik, meg az a raszta haju srác aki ki volt bukva, szerintem jogosan volt kibukva. Abban a stílusban ő táncolt a legjobban, és erre aztmondják neki hogy "nem állnád meg a helyed"...bezzeg egy balletos aki ugrott egy-kettőt, meg végigmászott a földön..."te gyere tovább, biztos megállod majd a helyed". NO COMMENT!
  • precision
    #42
    Az tényleg jó volt, nem értem miért nem jutott tovább. Hagyomás elemeket ötvözött modern stílusokkal. Jó volt szerintem.

    Amugy a műsor szerintem jó lenne, de a zsűri miatt egy hanyádék az egész. Miért nem lett a műsor alcíme hogy "Balettosokat keresünk" ? Nem értem, hogy aki nem balettot táncolt azon vagy "elgondolkodtak" vagy "táncolj mást is" vagy "bye bye"... Aki meg balettozot, meg földön fetrengett-csuszott-mászott, attól szabályszerűen elélveztek... Nemgyengén szűklátókörűség. Nem biztos hogy nézni fogom továbbra is.