1038
Kaspersky Int. Security
  • KaBuTo666
    #878
    Nagyon meglepett ez a KIS.
  • MerlinW
    #877
    Passz, Windowst és mindent mást is angolul használok, így ezzel kapcs. nem tudok nyilatkozni:)
  • KaBuTo666
    #876
    Khm.
  • KaBuTo666
    #875
    Nem rég raktam fel, majd holnapig kiderül hogy hogy remekel a gépemen. Viszont látom hogy a 2012es még nincs magyarban. :-)
  • MerlinW
    #874
    Normál esetben 1PC/1éves KIS licensz ~12.000 Ft. (a sima AV az ~9000 Ft)
    Nekem jár 10% kedvezmény, illetve beszámítják a még le nem töltött előfizetésemet az előzőből (2011 és 2012 megjelenése között asszem csak 9 hónap telt el).
    Összesen valami 9200Ft-ot fizettem a 2012 liszenszért.

    Ja és ha most vesztek, akkor kaptok ajándékba mobilos verziót is (Androidra), ami önmagában ~6000Ft.
  • KaBuTo666
    #873
    Na ja szerintem én is fizetni fogok most már azért az antivírusért amit használni fogok...de úgy is cserélve lesz a gép az megint reinstall windows szóval előtte akkor leszedem ezt a KIS-t és ránézem most már mi a helyzet vele.
  • Narxis
    #872
    Lol, az szép hosszú idő, kedvezményt is kaphatnál érte. :D Tényleg mennyiért vettél licenszet?
  • MerlinW
    #871
    Neem, már lassan 10 éve vásárló vagyok:) Én ilyen buta féle vagyok, még a Windows-t is megvettem mindkét gépre:) Laptopon pedig MSE-t használok.
  • Narxis
    #870
    Jaja, ezt megerősítem. :)
  • KaBuTo666
    #869
    Te használod? Trial resettel?
  • MerlinW
    #868
    Egyébként valóban jó cucc. Fele annyira sem fogja a rendszert, mint a 2011, a windows betöltésekor is sokkal gyorsabban tér észhez, ezzel meggyorsítva a folyamatot 10-20mp-el. A keresés sebessége szemmel láthatólag nem változott, azaz erős középmezőny, de persze ez függ a HDD-től is.
  • KaBuTo666
    #867
    Hetek óta van végleges! :-)
  • MerlinW
    #866
    3 hete van végleges:)
  • Narxis
    #865
    Már itt a végleges!
  • lck
    #864
    Na talán fel lehet hozni újra a topic-ot mert itt a 2012 béta!
    Elég jónak tűnik. Kis gépigény, átlátható felület. Meg - gondolom - hatékonyság.
    Egyelőre csak 1 gondom van vele: hol lehet kivenni hogy a sidebar gadget ne töltődjön be minden indításkor ? Beállításokban nem találom. Minialkalmazásokból meg hiába törlöm, újrarakja .
  • Genesis033
    #863
    Talán mintha most életre kelne.
  • Genesis033
    #862
    Hm... Én meg most tettem fel a 2011-et, azt hittem, hogy az majd jó lesz. Akkor ezek szerint lehet központi a hiba.
    Most így meg csak augusztusi az adatbázisom
  • Madmano
    #861
    Nem csak a 2010-es KIS nem frissül.Nekem 2011 van fenn és már majdnem fél órája rugózik a frissítésen.Az utolsó adatbázisom:09.13.10:29.Hogy mi a bánata,nem tudom.
  • Genesis033
    #860
    Nekem ma dél óta képtelen a Kaspersky Internet Security 2010 felfrissülni. Valaki tapasztalt hasonlót?
    Vírusom nincsen, azt leellenőriztettem vele.
  • Narxis
    #859
    Rakd fel a KIS 2011-et helyette.
  • sid1984
    #858
    Sziasztok
    Egy olyan problémám lenne,hogy a Win7-em miután felrakom a próbaveziós KIS10-et,fríssiti és egy idő után jelzi hogy nincs bekapcsolva a Kaspersky illetve kapcsoljam be a tűzfalat.Szűz windowsnál is ezt csinálja.Előtte az Eset volt fenn.
    Mi lehet a gond?
  • Narxis
    #857
    Na de gyerekek, ne veszekedjünk...
  • Narxis
    #856
    Hali! Settings--->Application Control--->Applications, ott jobb klikk az Untrusted oszlopban lévő progira és Move to Trusted.

    Ha valamire rákérdez akkor ott adni szokott 2 lehetőséget, hogy vagy véglegesen legyen Trusted vagy pedig Kivételek közé tegye. De amúgy ha ilyet nem kérdezett akkor annak a proginak a mappáját tedd kivételek közé, akkor tuti nem kérdez rá többet.

  • Doomista
    #855
    Te meg semmitmondó dolgokat írsz, és ne menjünk bele, hogy antispyware topikban mennyi baromságokat írtál, fél topik rajtad röhögött csak sosem esett le :-) Szerencsétlen :D
  • nandorb
    #854
    Mer okorseget irsz... Arra minek valaszolni idiota kerdesre idiota valasz.
  • Doomista
    #853
    Te szerencsétlen :D
    Máskor PM-be fog menni az ilyen "okorsegeim", arra úgy se válaszolsz ;D
  • nandorb
    #852
    Az okorsegedidet nem ide kellett volna hogy ird,DoomPisti:)
  • Doomista
    #851
    Ezért felesleges volt hsz-t írni :D
  • nandorb
    #850
    Erre Narxi tud valaszolni en nem hasznalom a 11-est.De szt. jobb ha rakerdez mintha virus indulna el.
  • balintk
    #849
    Hali! Internet security 11-em van, és az egyik progit véletlenül untrusted groupba raktam, és így nem indítja el. Hol tudom visszaállítani? Valamint azt kikapcsolni, hogy ne rakja ki mindig jobb oldalra, hogy veszélyes lehet, és hogy mit csináljon vele?
  • nandorb
    #848
    jo de kb. 1heten belul blacklistes lesz. Az nem jo meg keres masikat az ember becsuszik a virus.
  • Narxis
    #847
    Vannak warez key-k...
  • nandorb
    #846
    Nincs key-em igy muszaj CBE-t hasznalni habar az is faszan teljesit.Azonkivul nem szedek programokat.
  • Narxis
    #845
    Na? Nálatok, hogy szuperál a Kaspersky?
  • MerlinW
    #844
    Valszeg az angolt nem érinti a dolog. Az update center is szokott lehúzni apróbb fixeket, lehet ott úgy oldották meg.
  • Narxis
    #843
    Erre gondolt:

    Version 2011 (11.0.1.400)Letöltés
  • Madmano
    #842
    A KIS2011 kinn van,már elég régóta.Szóval,amit linkeltél,valószínűleg,az.De mostanában jön ki egy olyan verziója a 2011-nek,amiben már az első kiadás óta benne lévő hibákat javították,stb.Ebből van fenn az oldalon csak a német és a francia verzió.Az alap megvan nekem is.
  • MerlinW
    #841
    Nem tudom mit keresel pontosan, de minden van angolul
  • nandorb
    #840
    nembiztos hogy a nemet meg a francia nem fake.
  • Madmano
    #839
    Mert a francia meg a német már napok óta kinn a hivatalos oldalon.de az angol,meg a többi sehol...