1038
Kaspersky Int. Security
  • nandorb
    #838
    Nem tudom.
  • Madmano
    #837
    És gondolom,akkor azért írja a 15vírust,mert amíg le nem jön a többi része,addig bevési magának mindig,hogy vírusos dolog akar lejönni.A másik.Mikor jelenik már meg a végleges angol,új veziós KIS?
  • nandorb
    #836
    jap.olyan mintha a letoltes megszakadt volna.
  • Madmano
    #835
    Tehát a fertőzött fájlt a rar-ból nem engedi le a gépre,ezért aztán egy csonka,sérült rar jön le,igaz?
  • nandorb
    #834
    igen ugy tortenik hogy mikor a rar-t nyitnad meg serultnek nevezi.Nem irja hogy virus van benne vagy vmi.
  • Madmano
    #833
    Megkérdem itt is....Lenne egy kérdésem Hozzátok.KIS 2011-et használok.Tegnap akartam innen letölteni az első fájlt.De menet közben valami generic trojant jelzett a KIS rá.A webes része a KIS-nek úgy van beállítva,hogy ha gáz van,blokkolja a letöltést.A naplójába erről az időszakról ez került"2010.07.15. 16:12:05 Firefox Web Anti-Virus Detected: HEUR:Trojan.Win32.Generic http://gf.wiretarget.com/wop/vty-wicf.7z//RUSSIAN/acess.exe" majd a következő bejegyzés:"2010.07.15. 16:12:05 Firefox Web Anti-Virus Denied: HEUR:Trojan.Win32.Generic http://gf.wiretarget.com/wop/vty-wicf.7z//RUSSIAN/acess.exe".Ez ismétlődött 15ször.A gépre egy sérült rar került le,amire a KIS nem jelzett semmit.A grafikus report ablakban a fölső grafikonon írja a 15 vírust.Viszont máshol sehol semmi.Sem karanténban,sem sehol.Akkor elvileg a gázos fájl nem került le a gépre,igaz?
  • xxdani
    #832
    Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy a 9.x.x..-es Kaspersky-ben belehet állítani azt, hogy ne nyissa meg az általam meghatározott 3-4 weblapot?
  • bodajoci
    #831
    Sziasztok! A 9.00...Kis-ben hogy lehet állítani az alkalmazás szabályokon? Szóval, h egy adott program pl ne magasan korlátozott legyen a tűzfal által, hanem teljesen szabad. Mert hiába akarnám én zöld pipára állítani pl a media player classic-ot, nem lehet sehogysem.
  • nandorb
    #830
    nemely jatekra ezt irja ki.De igazabol false riasztas.Nalam az orginalis DVD lemezrol telepitett BF2-re irta ezt ki.
  • Madmano
    #829
    Van itt olyan,aki KIS-2011et használ és nyomatja a Worlds of tank-ot?A kérdésem:nekem az említett játékban 3fájlt PDM keylogger-esnek tart a KIS.Ehhez tudtok szólni valamit?A játék oldaláról való a program.Tehát nem valami berhelt verzió.a KIS-nek egy ilyen nyűgje a PDM keyloggerezés,nem?
  • mcdrusza
    #828
    Üdv
    Valaki nem tudja hogyan kell egy programot kivenni a megbízhatatlan alkalmazások közül? Ugyanis gondolt egyet kaspersky és letiltotta a FlashFXP-t. Valaki segítene?
  • Narxis
    #827
    Felesleges volt, szvsz.
  • YencY
    #826
    Sziasztok!
    Én már 2011-es KIS-t használom, de az a problémám, hogy az utorrent a letöltést megszakítja olyan hibával, hogy "A kért művelet nem hajtható végre olyan fájlon melynek valamelyik szakaszát egy felhsználó már megnyitotta." Pedig hozzá se nyúltam a fájlokhoz.
  • MerlinW
    #825
    Vettem egy évnyi Pure-t. Jópofa. Kevesebbet eszik, többet tud, kicsit talán gyorsabb is, mint a KIS.
  • nandorb
    #824
    Inkabb keres mas programot nehogy virus legyen es kart tegyen a gepben.
  • holecsko10
    #823
    A következő van minden áron törölni akarj hiába amiket mutattál. Mos az van hogy a Fájl víruskereső Művelet- és itt ki szedtem a vírusmentesítést és a törlést most így nem törli de így a nem kívánatos vírust is be kapom. Nincs még valami tipped? pl.: a karanténban a kritikussága magast mutatót ezt nem lehet le venni hogy alacsony legyen?
  • holecsko10
    #822
    Most jó nem törli de ezt nem igazán értem. Na mindegy remélem nem fogja törölni ha igen a akkor még jelentkezem. Még egyszer köszönöm a segítséget.
  • nandorb
    #821


    Ezt probald...
  • holecsko10
    #820
    Ezt már meg csináltam de törli.
  • nandorb
    #819
  • holecsko10
    #818
    Üdv mindenkinek.

    Egy kérdésem lenne. Van egy TeknoR6Vegas2.exe-m és mindig törli a kaspersky mert vírusnak ismeri fel. Mit tegyek annak az érdekében hogy ne törölje vagy amiben benne van a mappában azt ne vizsgálja a Kaspersky.

    Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • nandorb
    #817
    KIS 2010 CBE XP-re es 7-esre egyarant
  • sznorbi2
    #816
    Valóban kérdezted.
    Úgy néz ki, hogy a W7 Loadere miatt ugrik a KIS(Billentyűzet leütés monitorozó-Pdm Keylogger), de ezt simán figyelmen kívül hagyhatod.
  • Madmano
    #815
    Már lehet,kérdeztem,de azt miért csinálhatja a KIS,hogy néha-néha a gép indulásakor feldob egy kis ablakot jobb oldalon lenn,hogy "PDM keyloggerre emlékeztető viselkedés"?Aztán utána következő indításnál semmi.A jelentésébe ilyenkor az kerül hogy hiányzik az alkalmazás,ami kiváltotta ezt a figyelmeztetést.Érdemes foglalkozni ezzel?Hmm?
  • Narxis
    #814
    Mert az antivírus cégek rátukmálják, mivel több hozzá nem értő fizető user van mint hozzáértő fizető user.
  • sznorbi2
    #813
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha nem ért hozzá akkor miért választ olyat ami amúgy is komplikált lenne neki, mert hihetetlen sokrétű a beállítása a programnak.
  • Narxis
    #812
    Nem (csak) lustább hanem inkább nem ért hozzá.
  • sznorbi2
    #811
    Arkon:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tetszik a LOGO-d!
    Te készítetted vagy kérted a logoműhelyben?
    Valóban azt használod?
  • sznorbi2
    #810
    Van benne valami amit leírsz de sajnos egyre lustább az emberiség és emiatt van az, hogy a programokat(akár antivirus akár tűzfal stb.) is egyre többször írják meg úgy, hogy önállóan döntsön a progi és ne fárassza a használóját!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viszont nem azt írtam, hogy rosszul gondolkodsz, hanem fordítva mint az emberek nagyobb része!

    Esetleg az előző szériát kipróbálod?(2009-es)
    Erre már nem emlékszem, hogy hogyan működik a tűzfala mert ha nem csal a memóriám akkor a 2010-ben variáltak a tűzfallal. Írj Privátot ha megér neked egy próbát.
  • Arkon
    #809
    Semmi baj.
    Pontosítok én is. 2009.11.18. a pontos dátum.
  • Kimi23
    #808
    Hoppá akkor kicsit benéztem, bocs.
  • Arkon
    #807
    Hali!

    Bocsika de a magyar képviselet oldaláról már vagy két hónapja (ha nem több) elérhető.
  • lck
    #806
    09.11.20 -óta.
  • Kimi23
    #805
    Tölthető magyarul a KIS 9.0.0.736
  • Doomista
    #804
    Kaspersky Corrector 2010 Tőcsétek ezt a beszt programot xD
  • Szuni
    #803
    Sztem a felhasználónak kell döntenie, hogy a tűzfal mit emgedjen és mit ne, ne aprogram döntsön és azt kelljen nekem javítgatni, ez elég nagy gáz. Sztem nem én gondolkozok rosszul. Nem véletlenül működtek így a tűzfalak X évig.
    Aki meg ezt bonyolultnak találja, az használjon mást. A Kaspersky eddig éppen erről volt híres, hogy aki akarta, az személyre szabhatta teljesen - de nem utólag.. aki meg nem értett hozzá, vagy nem akart, az rábízta eddig is a tűzfalra, mi hogy legyen.
    Kár ezért a programért, mert így sok minden már azelőtt kimegy a netre, hogy én azt engedném, és utólag letiltva már lehet késő. Nálam így befejeződött eme progi pályafutása, mert pont a lényeg veszik el, amiért eddig használtam (két évig vettem is legálisan), csak tavaly óta már nem telt rá.
    Kár ezért a túlegyszerüsítésért. Hülyülnek az emberek, ebből is látszik.. Talán később visszarakják a megelőzés funkciót, nem csak az utólagos korrigálás lehetőségét.
  • sznorbi2
    #802
    Az okés, hogy az előző szériák tudtak ilyet de sokan panaszkodtak emiatt, hogy mindent a felhasználónak kell engedélyezni?
    Most vagy a tűzfal védi a gépet vagy a használója(jött a következő kérdés)

    Mert ugye a jó védelem nem igazán kérdezget csak teszi a dolgát!
    Viszont emiatt van automatikus programösszetevők elemzése az elején is és menet közben is amit már leírtam.
    Te viszont fordítva gondolkodsz mint az eddigi felhasználók, nincs is ezzel semmi baj csak neked egy picit több energiába kerül beállítani a szád íze szerint a tűzfalát.
  • Szuni
    #801
    Ez megvan, igen, utólag letiltottam ezt-azt, de amikor egy új programot telepítek, és ugye nem mindent a boltban veszek, az telepítés után rögtön megy a netre. Utólag letilthatom, de akkor rögtön kéne, amikor először kimenne.. :/ ilyet a régiek mind tudtak. Előbb kérdezett, aztán ment ki, én ezt is tartom logikusnak, nem azt hogy kiengedi, én meg letoltom később, hogy mégse..
  • sznorbi2
    #800
    Általában az adatbázisában levő programokat megbízhatónak állítja be és emiatt nem kérdezget mert úgy tervezték, hogy a valóban megbízható progikat nyugodtan engedheti a netre.
    Természetesen letilthatod, hogy ne engedje őket a netre.
    A beállítások ----> tűzfal ----> beállítás ----> szűrő szabályok ----> majd megkeresed a programot amit nem akarsz kiengedni és ott a + jelre kattintva mind a három részt letiltod.
    Vagyis ahol jelzi, hogy engedélyezett arra a jelére katt(zöld pipa van arra katt a jobb egér gombjával)és ott a tiltást jelölöd be mind a három lehetőségnél és a piros O áthúzva fog látszódni!
  • Szuni
    #799
    Köszönöm, egyelőre nagyon jól működik.
    Egyetlen bajom van. Bár úgy telepítettem, hogy minden egyes mozzanathoz kérje a beleegyezésemet, ennek elenére úgy insulnak el a programok, hogy szó nékül mennek a netre.. utána tudom módosítani a beállításokat a listában, de nem kéne véletlenül a program első futtatása előtt megkérdeznie, hogy akarom e a netre engedni vagy sem? Azt hol tudom beállítani?