64
Dr.G
  • elitehun
    #64
    xd
  • SHADOWEYES7
    #63
    zárható
  • Palinko
    #62
    :S
  • bardocz
    #61
    láttátok azt a részt ahol g néni egy hulla beleit szagolgatta hogy milyen jó illata van? xD
  • bardocz
    #60
    ez télleg proi darabolásnak tünik majd kipróbálom
  • stp4trick
    #59
    cseppet szakmámba vág, pusztán tudás és tapasztalat
  • Palinko
    #58
    te is csináltad? :D
  • stp4trick
    #57
    egy erős felindulásban elkövetett, meg merem kockáztatni szerelemféltésből, emberölés áldozatát látjuk, bár lehet vmi aberrált állat műve is, de a lényeg, hogy hozzáértő ember volt a daraboló, látván az ízületek menti vágást, a nyiszálás hiányát, illetve teljesen hidegvérrel csinálta (tapasztalat)
  • stp4trick
    #56
    korrekt
  • Palinko
    #55
    te meg idióta,mert beleavatkozol mások vitájába :D
  • Goth
    #54
    te meg kocka bazmeg. büszke vagy rá?
  • Palinko
    #53
    a témával kapcsolatban is tesze már be valamit,ha már ennyit írkáltam.de tényleg ne nagyon nézzék a képet akik gyenge idegzetűek,és akik nem készültek fel a legrosszabra.én bírom az ilyesmit,báris képekben,videókon,de sokan nem,és eddig talán ez volt a legdurvább,amit láttam:
    24+ !!!! nem ajánlom senkinek de mivel elég sokatokat érdekel a téma nem hagyhadtam ki
  • Palinko
    #52
    tudod a lámából is divatot csináltak,meg vannak még hasonlók,ez inkább olyan sg szégynlista,akik tényleg balfaszok.szóval lehet tekinteni divatnak is igazad van,de lehet tényeknek is tekinteni.most nem a képen,meg a szmötyi szón van a lényeg,hanem az elven.és most nem kell attól félni,hogy mindenki felkerül,aki véletlenül nem talált témát és nyitott még 1et,vagy hogy mert fáradt volt,barmul viselkedett.azokat teszük ki szmötyinek,akik rendesen visszaesők.pl. te,és a témanyitó nem lesz szmötyi az is biztos.mert te tudsz normálisan tárgyalni,és nem mindjárt lehordani,szeretnéd megérteni a dolgokat,és nem foglalsz álláspontot,mielőtt tudnád a helyzetet.a témanyitótól pedig elnézést kérek a az anti-szmötyi team nevében,mert ő nem tehet róla,hogy nem bírt többet íni,és megválaszolta a kérdésemet,miközben én lusta vagyok megnézni a műsort :D na köszi,majd megnézem egyszer ezt a dokit...
  • bardocz
    #51
    gondolom te se örülnél ha a nagyanyád hulláját mutogatnák meg a szivét aki ráadásul halott(elnézést a feltételezésért),hát szerintem ezért nem mutatják viszont a realyti tv-n csak nem kikockázott műtétek vannak
  • REALista
    #50
    Mi értelme a műsornak ha mindent kikockáznak!Így már nem is érdekel!!!:(
  • FLECK
    #49
  • SHADOWEYES7
    #48
    okk kössz!
    de nem fáj
  • FLECK
    #47
    Látod, mondtam hogy ne cseszd szét a topikot. Itt az eredménye. Megérdemelted.
  • bardocz
    #46
    oké aztán majd találgatunk hogy vese vagy máj:)
  • stp4trick
    #45
    majd max linkelek 18+ jelzéssel, és válogatnom is kell, mert a legtöbb nem publikus
  • bardocz
    #44
    akár felőlem berakhatsz végülis egy orvosi topik ha úgyveszük
  • bardocz
    #43
    és ha egy mod benézne akkor plz a topik neve mellé rakjátok még oda a "(tv)" jelzőt köszönöm
  • stp4trick
    #42
    tegyek be képetz? voltam már páron:-)
  • bardocz
    #41
    ok inkább ne itt vezsekedjünk plz hanem inkább a msorról legyen szó ja és a műsor nem biztos hogy van hétvégén de aszem hogy akkor nincsen sajna és a gyomrodnak nem lesz tőle semmi baja mert a szivet tüdőt meg ezeket kikockázzák azért az durva lenne ha egy halott ember szivét mutogatnák de ha ilyet akarsz látni akkor ott van a reality tv ahol én még semmit nem láttam kikockázni és ott is vannak ám műtétek ahol mindent láthatsz
  • SHADOWEYES7
    #40
    mennyiben érint ez téged???
  • stp4trick
    #39
    jó hogy szóvá kell tenni a balfaszságot, de miért kell ebből is divatot csinálni?
  • bardocz
    #38
    esténlént van 10 utána sajna így anyám nem hagyja hogy megnézzem végig a discovery channelen és azért nem közöltem az infót mert nem voltam a gépnél és ezért bocsi
  • Palinko
    #37
    nem látom még mindég nem értitek a szmötyi lényegét.nem csak akkra vonatkozik,hogy voltam zárás előtt,hanem arra is,hogy nyitsz egy topicot és beírod ezt "#1" és úgy hagyod... sajna erre volt,van,lesz is példa... vagy mikor hasonlóan kezdődik,mint ez,hogy nem a topicnyitó közli velünk az infókat,hanem egy másik személy,aki tudja miről van szó...
  • Palinko
    #36
    igazad van,de ha lennél olyan szí1ves és megmondanád,hogy mikor van,mert eddig akármit néztem nem fordult fel a gyomrom és próbálgatom magam :D
  • stp4trick
    #35
  • bardocz
    #34
    igazságügyi orvosszakértő aki egy hullát boncol és magállapítja hogy miért halt meg és ezt után elmondja a családtagoknak
  • stp4trick
    #33
    szépen elbaszogtatjátok egymást,de a kérdésemre (#15) nem kaptam választ, pedig érdekelne, mivel nincs ilyen csatornám, hogy megnézzem
  • SHADOWEYES7
    #32
  • bardocz
    #31
    ez jóóó :D
  • SHADOWEYES7
    #30
    de majd Dr.G meggyógyitja beteg agyát
  • SHADOWEYES7
    #29
    és nem lessz viszeres a lába öregkorára!!!!
  • bardocz
    #28
    + az agyában nem fog elpattani egy ér a magas vérnyomástól ami hasznos lehet
  • SHADOWEYES7
    #27
    a koleszterin szintje biztos rendben van!!!
  • bardocz
    #26
    viszont nem fog meghalni magas vérnyomásban:)ha már egy boncolós topik akkor legyen arról is szó :)))
  • SHADOWEYES7
    #25
    legalább vagy 50 kiló,kisfiam????