64
Dr.G
  • bardocz
    #24
    kár hogy már ezt is ismételgetik bár minden rosszban van vmi jó :D
  • bardocz
    #23
    na akkor hadjuk az offot:)
  • Japep
    #22
    Kemény vagy!!!
  • bardocz
    #21
    hát igen de ha észrevetted amiko a "hullát" mutatják azok élő emberek azért ha egy hullát mutatnának druva lenne
  • bardocz
    #20
    OFF
    szerintem ezek a szmötyik számalmasak
    ON
  • Boeing737
    #19
    Mindenesetre merész ötlet volt sztem a DC-től hogy bemert vállalni egy ilyen kaliberű műsort.
  • FLECK
    #18
    Azthiszi ez a sok kis csicska hogy ezzel menők. Majd lerúgom a pofáját
  • plas
    #17
    sry nem #14, hanem #12
  • plas
    #16
    OFF:Tényleg idegesítő, hogy minden topik azzal "szmötyinek" nevezett féloldalas képpel -most meg ezekkel- kezdődik. Még akkoris ha zárásra kerül, mindek mindenhova berakni...?
  • stp4trick
    #15
    mert nagyjából felér egy "voltam zárás előtt"-el azért bakker

    topichoz:
    akkor ez egy igazságügyi orvosszakértő, aki a halál okát hívatott megállapítani a keletkezett sérülésekből, vagy csak szimplán egy korbonc orvos és szétnyiszál, mintát vesz és abból állapítják meg a halált, mert nem mind1
  • bardocz
    #14
    csak kár hogy későn megy nekem tetszik^^
  • bardocz
    #13
    nem néztem azóta még meg a topikot bocsi
  • Japep
    #12
  • sweech
    #11
    mert egy faszság amit a sok köcsög bepakol minden új topikba mert azt hiszik vicces és divatot akarnak teremteni vele
  • SHADOWEYES7
    #10
    #7
  • Dying Soul
    #9
    #5
  • SHADOWEYES7
    #8
    mert miért is?
  • SHADOWEYES7
    #7
  • ProGabe #6
    valaki mondja meg pls hogy ez miért poénos,mármint ez az igen elkúrt ps-"alkotás"
    meg akkor már azt is hogy miért nem adnak ezekért a szutykokért egy szép warnt
  • Dying Soul
    #5
    kussolj.
  • Csuhai G
    #4
    Ez 1 boncolós műsor a Discoveryn éjfél körül. Mondanak valami történetet bevisznek 1 hullát és Dr. G-nek meg kell állapítani, hogy mibe/hogyan halt meg. De szerintem ezt nem nekem kellett volan elmondanom, hanem a topiknyítónak!
  • SHADOWEYES7
    #3
  • kastil
    #2
    Ez mi ember?
    Melyiken megy, milyen idokozonkent?es csak hogy McWolfot idezzem; "áááá mégegy topic"
  • bardocz
    #1
    nekem az egyik kedvenc tévé műsorom ti hogy vagytok vele?nekem nagyon tetszik:)))