307
Művész-és Elvont videoklipp topik
  • nyamiag #147
    omg
  • homeless
    #146
    http://www.youtube.com/watch?v=H9VB6yUwuO0
    NAGYON ELVONT! 18+
  • xxdani
    #145
    áhh tényleg, bocsesz:)
  • blackgamer
    #144
    van youtube topic, ott kéne az ilyen kérdést elsütni!
  • xxdani
    #143
    erről a http://www.youtube.com/-ról nem lehet letölteni a videókat? nem tudjátok véletlen?
  • blackgamer
    #142
    egy ritka elvont klip: Supercar - White Surf Style 5. PV
    egy férfi és nő harcáról szól, de nagyon fárasztó
  • sakim
    #141
    Hello
    Lenne egy nagy kérésem itt egy link:
    http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=kYWe5I74b6Ahvzdy
    a videó alatt megy egy szám amit rég óta keresek és ennek kellene az előadója vagy a címe.
  • blackgamer
    #140
    Carpark North - Human

    a kipben gyerekek vannak egy iskolában és furcsa dolgok történnek, fogja az üvegét függőlegesen felfelé és jön belőle a víz, mérgében rácsap az asztalra és mögötte széttörnek az asztalok, a táblához hozzányomja a krétát és magától vonalak jelennek meg, fut a lány és egyszercsak repülni kezd, vagy az egymásnak ugrásos rész is jó, ahol a levegőről visszapattannak
    a zene is tetszik nekem, van valami hangulata, mintha szállna az ember
    egyébként a videót egy videóklipes oldal az év klipjének is választotta
    a klip a hivatalos oldalról is elérhető
  • xxdani
    #139
    Nagyon komoly linkeket találtok...egyszerüen brutálisan jók. Csak így tovább:)
  • Kaszi46
    #138
    :DDDD hehehe nagyon komoly a mozgása!:P
  • blackgamer
    #137
    Lightning Bolt - The Monster's Choice

    egy nagyon komoly klip :) , egy "szörny" a főszereplő aki fut az utcán, előszőr lassan, majd begyorsul, nagyon flash, csak ajánlani tudom, nekem nagyon bejön
    mov letöltés / youtube
  • Kaszi46
    #136
    futureshock-PRIDE'S PARANOÏA
    mondanivaló 5ös.
  • OrioN the S
    #135
  • Kaszi46
    #134
  • OrioN the S
    #133
    jovan nem akartalak megsérteni -.-
  • Kaszi46
    #132
    kutyának meg tessék, amugy köci 'ismergyük szeressük'
  • OrioN the S
    #131
    Nesze Concord Dawn jo klip.
  • Kaszi46
    #130
    Mi lenne ha arról szólna a topik amiről kellene? Nem egymás zenei ízlését akarjuk megváltoztatni, kritizálni, megkérdőjelezni, hanem érdekes videóklipeket akrunk látni. Ha nem tetszik a klip zenéje beírod klip jó, de a zene nem az én stílusom, vagy nekem nem tetszik, aztán kalap kabát. Mellesleg a saját zenei érdeklődési köröd is bővülhet\ne. A belinkelt videókat meg szinte senki enm véleményezi, pedig az lenne a topik másik fő célja.

    ITT nagyszerüen el lehet vitatkozni a dologról akinek erre van igénye!

    no mind1

    itt egy finomság
    Vitalic-Birds(eredeti cím Poney Pt.1, a klip miatt változtatat meg az alkotó birds-re)
  • Hajnalcat
    #129
    "Van pár olyan nekem :)"

    Akkor mutass párat. ;)
  • OrioN the S
    #128
    "és még adjunk hozzá egy kis dobot, gitárt, szintetizátort, éneket és ezt az egészet rockosítsuk meg és akkor tökéletes lenne."

    Van pár olyan nekem :) Télleg nem egy nagy zene ,de több ágra osztható ez a stílus is és az ő ágában jo zenének minősül :)

  • Kaszi46
    #127
    phíííí de elcsesztem:)

    szal az első kettő javított linkje:

    Funki Porcini-The great Drive by

    Funki Porcini.What Are You Looking at
  • Kaszi46
    #126
    régen raktam, úgyhogy rakok egy két finomságot én is! Most Funki Porcini-ra esett a választásom. Belassulós ilektrik zene, ehhez mérten kell a klipeket is 'elfogadni'. Amúgy olvasoáshoz, lazítani nagyon jól tud jönni a zenéjük.(legalábbis nekem):)
    Előre szólók, hogy kell hozzá egy hangulat, nyilván az ember felpörgött állapotában nem igen tudja végighalgatni, illetve végignézni!

    Funki Porcini-[http://www.youtube.com/watch?v=qd02jreQ2L4]The Great Drive by[/URL](nagyon ász sztem, igazi eye candy)
    Funki Porcini-[http://www.youtube.com/watch?v=yqOV2nkofd4]What are You looking at[/URL](ehez nem tudok mit írni, egyszerüen jó megnézni:))
    Funki Porcini-
    Atomic Kitchen(nagyon nagy ötlet sztem, és szintén eye candy kategória)

    mivel szertem ha teljes a kép, ezért berakoma tobbi klipet is tőlül, nekem annyira nem tetszenek de simán beférnek ide!
    Funki porcini-
    Back Home
    Funki Porcini-The Big Sea
    Funki Porcini-Ritmo di Jazz
    Funki Porcini-Rockit Soul
    Funki Porcini-Tokyosaka Train
    egészségetekre
  • Kaszi46
    #125
    húú jó rég volt akkor már, így repül az idő?:)
  • Hajnalcat
    #124
    Tényleg eléggé lágy ez a szám, csak a videóklipp miatt raktam be, mert az elég elvont.
    1995 után döntötték el, hogy nem lesznek olyan kemények. Ez a szám pedig 2001-es Belive In Nothing lemezükön van rajt. Volt egy olyan korszakuk, amikoris szidták őket, mert túlságosan lágy számaik voltak. Ez pedig a 1999-2001-es időszak volt. Na ja, izlések és pofonok. :P Ugyanúgy hallgatok Slipknotot, vagy Marilyn Mansont is mint Paradise Lostot, ha már a keménységnél tartunk... Nekem meg az 1995 előtti számaik nem tetszenek annyira.
  • Kaszi46
    #123
    hmmm most csalódtam egy kicsit ez a mouth mintha nem is P.L. lenne:() mikor lágyultak be így a fiúk? Nekem az Icon album van meg tőlük, már régóta nyúzom, de az évek alatt valahogy sohasemn jutottam a többi albumuk közelébe. ez a new wave hangzás meg..., ja igen ízlések és pofonok:P
  • Hajnalcat
    #122
    Akkor legyen egy kis művészi, elvont videóklipp is. A kedvenc együttesem:

    Paradise Lost - Mouth

    A kedvenc videóklippem tőlük (ez is művészi és elvont valamennyire...):
    Paradise Lost - Erased
  • Kaszi46
    #121
    Amúgy tényleg nem egy kiemelkedő szám a d'n'b palettáján, mondom ezt annak fényében hogy szeretem az elektronikus zenét(is).
  • Kaszi46
    #120
    Tudod, ízlések és pofonok, kinek pap kinek a papné, valakinek meg mindkettő! Kár ebbe belemenni, hogy most ez csak alapzajnak jó vagy nem. van erre megfelelő flame topic.
    klipp amúgy begyövős!:P
  • Hajnalcat
    #119
    Tudod, nem szeretem az ilyen egyhangú, monoton egy dallamból álló tuk-tuk zenéket. Nincs benne semmi különlegesség, szinte elalszik az ember rajta. Háttérzenének oké lenne, és még adjunk hozzá egy kis dobot, gitárt, szintetizátort, éneket és ezt az egészet rockosítsuk meg és akkor tökéletes lenne.
    Mondjuk így:
    (A videóklipp nem művészi...bár a rajzolást lehet művészetnek nevezni.) A zenére koncentrálj. Ha már hasonló hangzású zenei dologról van szó...Persze ennél sokkal keményebb zenéket szoktam hallgatni, de csak példaként hoztam fel ezt a számot, mert pl. ez nagyon tetszik. Amúgy a Blair Witch 2 filmzenéje is egyben.
    Godhead - The Reckoning
  • OrioN the S
    #118
    :o sztem jo zene :c
  • Hajnalcat
    #117
    A zene sz*r. A videóklipp viszont egész jó, hasonlít a rémálmaimhoz, csak abban én szoktam futni valaki elől szűk, sötét utcákban.
  • Gabyee
    #116
    Mars Volta-Televators
    nyomasztó és művészi,a zene sem rossz!
  • OrioN the S
    #115
    Stakka & Hochi - Mars Attacks (Stakka Remix)
    ez is jopofa
  • OrioN the S
    #114
    :)
  • Kaszi46
    #113
    Bejövős! Ilyen megközelítésből még nem láttam kábítószeres "élmények" bemutását.
  • OrioN the S
    #112
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=JAb9yfEdYco]SKC - Soul on fire ^^[/URL] faszántos kis dnb ¢.¢
  • GregSB
    #111
    NIN - Hurt (Live)

    Egy kicsit kakukktojás, mert nem klipp, hanem egy kb 10 éves koncertfelvétel.
    Érdekessége hogy az egész színpadot egy nagy vászon tette ki, amire vetítettek a koncert alatt. Az utolsó 1 perc ami igazán érdekes, ilyen ütős koncertzárást még nemigen láttam azóta se
  • GregSB
    #110
    A Perfect Circle - Counting Bodies Like Sheep to the Rhythm of the War Drums

    Ezek úgy tűnik szeretik Busht :D
  • GregSB
    #109
    Aha - Lifelines (Gyönyörű, érdemes jobb minőségben megnézni.)
  • Hajnalcat
    #108
    Dévid forevör!!!