239
:(
  • _Vegeta_
    #199
    Eloszor is nem nyomjuk tele egy meghalt ember topikjat hogy persze rip meg minden mert ember de azer hulye volt. Masodszor pedig emberek 100ai halnak meg nap mint nap es nem mondogatjuk mindenkire hogy jajj de sajnalom mivel nem is ismerjuk oket. Nos aki azt mondta hogy meghalt Steve Irwin nem arra gondol jajj a fenebe meghalt de sajnalom mennyire kozel alltunk egymashoz stb hanem sajnalom es itt a lenyeg hogy egy ilyen embert vesztett a vilag. A hozzaszolasod teljesen nem ideillo volt es szerintem jogos a kitiltas, nem azert mert annyira bunko beszolas lett volna hanem azert mert nem volt helyenvalo.
  • macselek #198
    Figyu... Én csak a véleményemet mondtam el.. ezért kititottak egy hétre... nem tudom mért baj az ha én nem imádtam őt.. de legyen neked igazad. Amúgy nem azt írtam hogy megérdemelte a halált, hanem azt hogy; "persze RIP(!), mert egy ember volt, de sztem valahogy megérdemelte". Direkt úgy mondtam hogy ne legyen sértő! És ott figyel az is hogy RIP mert egy ember volt!És én vagyok a bunkó?
  • _Vegeta_
    #197
    Irwin orul neki a legjobban gondolom....
  • biomage
    #196
    hát ja sok van primitiv ember él ausztráliában :(
    én tudtam hogy ez lesz, még szerencse hogy nem egy krokodik ölte meg steve irwint biztos jönnének a krokodik vadászok ölni a krokodilokat ölnék gyászukban
  • biomage
    #195
    hát ja sok van
    én tudtam hogy ez lesz, még szerencse hogy nem egy krokodik ölte meg steve irwint biztos jönnének a krokodik vadászok ölni a krokodilokat ölnék gyászukban
  • Punker
    #194
    rengeteg primitív ember van a földön :(
  • Spaw
    #193
    A legújabb hír:gyilkolják a tüskés rájákat Ausztráliában.10 állat tetemét találták meg a partoknál.Az állatokat Steve Irwin gyászoló rajongói pusztították el(állítólag). Normálisak?
  • peet69
    #192
    :/
  • tomsolo
    #191
    heh, ez jó
  • biomage
    #190
    nem tud valaki valami uj hir steve irwinröl?
    pl hogy a rendörség balesetnek vélli vagy mikor temetik stevet? stb
  • mukika
    #189

    http://johnandjohn.freeblog.hu/
  • _Vegeta_
    #188
    En azzal nyugtatom magam hogy o meg igyis legenda lett. :)
  • CSOCSO
    #187
    dajndzse dajndzse dajndzse:(
  • biomage
    #186
    még mindig szomorú vagyok
  • dzsuvajoe
    #185
    Ja bocs:)
  • Dragooon #184
    a #178-ra volt válasz ;)
  • dzsuvajoe
    #183
    ?
  • Dragooon #182
    grat... talán olvass vissza :()
  • dzsuvajoe
    #181
    ennek a történetnek nem igy kellet volna végződnie....
  • dzsuvajoe
    #180
    Felvettem az animal planetről eg yvideot, amely steve eleterol, munkssagarol szól, ill. ez két film az egyik Steve'S story a másik Vmi Outback to Hollywood. Ha valaki tud adni nagy tárhelyet szivesen feltöltöm, v nezetek meg sztem meg jacca sokat az animal planet, egesz este ezeket jaccottak. V pestieknek oda tudom adni...
  • OrioN the S
    #179
    :@ olvassmávisszamegnézegesdalinkeket
  • atlagember
    #178
    Most már mondja meg valaki, hogy ki volt az a Steve Irwin?
  • Zséé
    #177
    Egy kis összeállítás...
  • OrioN the S
    #176
    szíven* sry még mielőtt v.ki betalál -.-
  • OrioN the S
    #175
    Engem az a videjó sziventalált amelyiken ott sírt a krokodiltetem mellett :CCCc
  • Emmegki
    #174
    Pl. megismertette őket az emberekkel. Amit ismerünk nem irtjuk annyira.
  • Spaw
    #173
    Az Irwin család szeretné ha bemutatnák Steve utolsó videóját.link
  • TheSuperMan
    #172
    mit tett?
  • Emmegki
    #171
    Mindig az őt parodizáló South Park rész jutott róla az eszembe: "Itt vagyunk az Amazonason és állatokat idegesítünk fel. Ott egy krokodil, megyek és feldugom a hüvelykujjam a se**ébe"

    RIP, sokat tett a természetért, az állatfajok megmentéséért :(
  • Dexantreal
    #170
    lol
  • B0B0
    #169
    Ezt most magyarul is légyszi!
  • TheSuperMan
    #168
    te vagy az neked léne ban
  • dzsuvajoe
    #167
    MAdaagszkar: este, es talat egy sünit, az kurv ari volt anyira edi az asuni! Lehet ha meagyaros nem teljsen igaz de jellemző kcit van akire
  • B0B0
    #166
    Barátok voltak
  • Spaw
    #165
    Nekem hírtelen az ugrik be amikor felmászik egy fára valami nagyobb gyík után,elkapja a nyakát és mire lehozza a gyíkocska véresre karmolja a karját.
  • biomage
    #164
    nektek mi a kedvenc részeket?
    nekem az amikor egy fekete mambát fog meg és beszél rólla
  • OrioN the S
    #163
    ez hülyeség ,hogy "hat hat ahhh.. magyarok" D:



  • dzsuvajoe
    #162
    erre a "megerdemelete a halált" csávora en is kibuktam, hat hat ahhh.. magyarok
  • dzsuvajoe
    #161
    Az animal planeten folyamatosan Steve megy most Pl az eleterol van egy film
  • OrioN the S
    #160
    vot 2 felkiáltójel is